תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 15 מ 15
    הצטרף בתאריך
    15.12.2006
    עיר
    חדרה
    אם מסתכלים על הרבה דוגמאות של קוסמים דווקא מחוץ לעולם שבו אנו משחקים- הארי פוטר וחבר מרעיו או גנדלף בשר הטבעות אנו תמיד רואים אותם מטילים כשפים בעזרת לחשים.
    כבר כמה זמן שאני מנסה לבנות דמות של קוסם אשר גם תאלץ לדקלם לחשים לפני שתוכל להטיל את הקסם אבל פה גם נעוצה הבעיה - מה הם לעזעאל אומרים? אצל הארי פוטר בדרך כלל זה שילוב שני עד שתי מילים ואף אחת לעיתים כאשר הפירוש מאוד ברור.
    רציתי לכתוב לחשים בשפת הדרקונים כי אחרי הכל בממלכות הנשכחות הקסם בנוי סביב השפה הזאת אבל מה קוסם יגיד? האם זה פשוט כמו הארי פוטר? כלומר תרגום בשפה העתיקה לשם הקסם?
    או האם זה יותר כמו דקלום עם חרוזים?

האם למישהו יש הצעות גם מעולם המשחק ומחוצה לו?
    There is no emotion ; There is peace
    There is no ignorance ; There is knowledge
    There is no passion ; There is serenity
    There is no death...

There is the force
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    09.12.2006
    עיר
    פרדסיה
    אני לא בדיוק יודע איך צריכה להראות מערכת כזאת.
    אבל במקרה של Wizim, שהם קוראים את הקסמים מהספר, זה יכול ליהיות מאוד נחמד, אם המשחק היה מאפשר לך להגיד את מילת הקסם, איזו מילה מיוחדת כמו שאתה מנסה לכתוב ולתאר ואז הקסם היה מתרחש.

ככה שמה שאני אומר זאת מעיין הצעה לתוספת למשחק (הרחבה או משהו כזה) שיעשו שכמו שב B&W יכלתי לצייר ציורים שהיו הופכים לקסם, כך גם בנוור אני יכתוב את מילת הקסם, שתיהיה כתובה בספר הקסמים, הדמות שלי תגיד אותה (בין אם עם קול או סתם משפט כתוב) ואז הקסם יתרחש בהתאם לזה שאמרתי.
    זה לא נראה לי צריך ליהיות הכי קשה לעשות, רק צריך להחליט מה מילות הקסם.
    אני בטוח שב FR כבר יש שמות לקסמים, אני זוכר מהAvatar series שהמכשפת שמה הייתה קוראת בספר ואז אומר את הלחש,אז כנראה שכבר קיימים השמות אז אפשר להוסיף אותם לנוור.
    Dies irae, dies illa, solvet saeclum in favilla : teste David cum Sibylla. Quantus tremor est futurus, quando judex est venturus, cuncta stricte discussurus !
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    28.12.2006
    עיר
    צפון
    בנוור2 אפשרי לעשות שתגיד מילים ויקרה קסם<_<

במציאות יש כל מני אנשים שמאמינים בקסם יש כל מני גישות
    חלק מהן כוללות מילים בשפת אם בחרוזים
    חלק מהן זה משפט קצר שאתה חוזר עליו שוב ושוב
    חלק זה שימוש בשפה "קסומה" זו או אחרת
    ויש כאלה שמשתמשים בטקסים שבהם יש חפצים שמיועדים ליצור דימוי למוח מתוך מחשבה שהכח נובע מחלק זה או אחר של המוח ועל ידי תרגום הרצון לדימויים אותו חלק במוח יבין מה רוצים וזה יקרה
    ויש את אלה שאומרים שמספיק לדעת לבחור בדיוק מה אתה רוצה לדמיין את זה וזה יקרה

בחר מה שמתאים לך
    או שתמציא לבד
    המציאות מלאה ביותר מדי גרסאות
    מנהל קהילת Neverwinter Nights
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    17.12.2006
    לחשים בדרך כלל נאמרים בשפה שקשורה למקור שלהם, ככה שהגיוני שקוסמים ישתמשו בשפת הדרקונים (וכוהנים לעומת זאת ב Celestial ו-Fiendish).
    בקשר למילים עצמן...זה תלוי כמה ארוך אתה רוצה שהלחש יהיה. אמנם הטלת קסם בNWN אורכת סיבוב מלא (6 שניות, ואף יותר בגלל האנימציה), אך זה לא בהכרח בגלל שלוקח לדמות 6 שניות לדקלם את הלחש.
    מכיוון ששם הקסם הוא כמילה או שתיים, לדעתי הדבר אינו מספיק בשביל להוות לחש שלם.
    אפשרויות יותר מתאימות למשל יהיו: (בסליחה מראש על חוסר-מקוריות ונכות-פואטית בדוגמאות)
    - משפט קצר שמתייחס לאפקט של הקסם, לדוגמא לקסם "אל-הראות"ׁ(Invisibility) משהו בסגנון של
    "The seen shall become unseen" (רק בדרקונית).
    - משפט שמתייחס לאנרגיה שאתה מזמן בשביל לבצע את הכישוף, דוגמא לקסם כדור-אש משהו בסגנון של:
    "Fires of the nineth hell, I call upon you!"
    - אם אתה חושב שאתה רוצה לפחות משפט ארוך, אפשר לשלב בין שתי האפשרויות הנ"ל, דוגמא לקסם Shadow conjuration: web
    "By the power of <whatever>, shadows of the forest, I summon thee, entrap my foe in the arachnid's silk!"
    אני חושב שכל אחת משלוש האפשרויות הן טובות, זה פשוט תלוי כמה ארוכים אתה רוצה שהלחשים יהיו.
    בשורה התחתונה: זה צדק פואטי, אפשר לעשות את הלחשים איך שרוצים (רק בתקווה בכשרון יותר גדול משלי), פשוט תעשה את הלחשים בדרך שאתה הכי אוהב.
    AKA §, if you remember me.
    Summoned from the shadows beneath the stones,
    because where there is light, there is a shadow.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.12.2006
    עיר
    חדרה
    חשבתי על משפט ארוך כן... כמו למשך עבור Burning hands:
    Air between my hands, turn to fire and burn my foe into ash!

כאשר הפירוש בדרקונית יהיה:
    Thrae rionib sia chalsid, shartleg ekess ixen vur valignat sia mua ias vignar!
    There is no death...

There is the force
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    17.12.2006
    Sure, looks good.
    AKA §, if you remember me.
    Summoned from the shadows beneath the stones,
    because where there is light, there is a shadow.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    07.12.2006
    עיר
    כפר סבא
    עד כמה שאני מבין מערכות קסם של D&D, אתה לא פשוט אומר משהו בשפה הדרקונית וזה קורה. זה מילים של כוח שהגיד אותן בדיוק נכון בשילוב של תנועות בדיוק נכונות מזמן את האנרגיות הנכונות ליצור את הלחש.
    אז למשל בדימוי פשוט זה לדעתי אמור להיות משהו יותר בסגנון של לצייר פנטגרם באוויר ועל כל קצה\קו להגיד מילת\משפט מפתח.
    לא יודע, ככה אני תמיד דמיינתי את זה.
    Cold be hand and heart and bone,
    and cold be sleep under stone:
    never more to wake on stony bed,
    never, till the Sun fails and the Moon is dead.
    In the black wind the stars shall die,
    and still on gold here let them lie,
    till the dark lord lifts his hand
    over dead sea and withered land
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.12.2006
    עיר
    חדרה
    נכתב במקור על ידי Tulkas
    עד כמה שאני מבין מערכות קסם של D&D, אתה לא פשוט אומר משהו בשפה הדרקונית וזה קורה. זה מילים של כוח שהגיד אותן בדיוק נכון בשילוב של תנועות בדיוק נכונות מזמן את האנרגיות הנכונות ליצור את הלחש.
    אז למשל בדימוי פשוט זה לדעתי אמור להיות משהו יותר בסגנון של לצייר פנטגרם באוויר ועל כל קצה\קו להגיד מילת\משפט מפתח.
    לא יודע, ככה אני תמיד דמיינתי את זה.
    אני מסכים. מילים ולחשים הם רק החלק המילולי של הקסם. אני מסכים גם שצריכות להיות מילים מסויימות ולא סתם משפטים. ולכן מתבקשת השאלה- מה הן המילים המתאימות?
    There is no death...

There is the force
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    07.12.2006
    עיר
    כפר סבא
    האמ, נגד לburning hands אז אם הולכים על הקטע של הפנטגרם, אני הייתי עושה שבכל חוד של הפנטגרם אומרים את המילה לאש, בכל קו את המילה לרוח ואז במרכז את המילה לתנועה קדימה ומילת\משפט קשירה ליד.
    לא יודע, אני תמיד מסתכל על זה קצת כמו סקריפטינג. באמצעות שילוב של תנועות ומילים אתה יותר תיאור פשטני של מה שאתה רוצה שיקרה.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    09.12.2006
    עיר
    Rehovot
    ברמות גבוהות של קסם, זה לא אפשרי לשלוט בקסם ברמה שלא צריך מלל? זאת אומרת, רק כוח המחשבה יוכל להצית את הקסם הרצוי?
    זה היה יום קיץ סגרירי. המים טולטולו את הספינה, הים בוגדוני. שטני אני ויד ימיני קונדופוני, כשמלמעלה עף שקנאי ה-מקמק.
    http://youtube.com/artigo
    Tiesto in my heart and soul
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    07.12.2006
    עיר
    כפר סבא
    לפי D&D לפחות זה אפשרי, אבל קשה הרבה יותר. מיוצג ע"י הפיטים still spell וsilent spell שמעלים את הרמה של הקסם.

אגב, בקשר ללשנן לחשים, תמיד ראיתי את זה כאילו אתה בעצם מטיל את הלחש כשאתה משנן ואז רק מסיים כמה מילות מפתח כשאתה מטיל אותו (כמו מה\מי המטרה שלו וכאלה).
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.06.2007
    עיר
    א
    אני ממש לא מבין את פותח הדיון.
    הוא אומר שהוא כבר הרבה זמן מנסה לבנות דמות שעושה קסמים בעזרת דיקלום של מילות קסם אבל זה כבר המצב הקיים בנוור לא?
    For a wounded man shall say to his assailent
    If i live i will kill you
    If i die you are forgiven
    Such is the rule of honor
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.10.2006
    נכתב במקור על ידי The Strider
    אני ממש לא מבין את פותח הדיון.
    הוא אומר שהוא כבר הרבה זמן מנסה לבנות דמות שעושה קסמים בעזרת דיקלום של מילות קסם אבל זה כבר המצב הקיים בנוור לא?
    העניין הוא שהוא רוצה לעשות את זה בתור RP, לא סתם להטיל קסם ויישמעו קול של המשחק.
    לכתוב בצ'אט "בלה בלה בלה" ואז להטיל את הקסם, כאילו יש מילים אמיתיות שהוא אומר כדי להטיל את הלחשים.

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.06.2007
    עיר
    א
    אה הבנתי - חזק !
    אבל זה לא פרקטי בקרבות לדעתי
    הקטע של לצייר סמל מיוחד לקסם זה רעיון מעולה אני זוכר שהיה את זה ב black and white אבל שם זה לא בדיוק עבד היית צריך לנסות מלא זמן עד שהמשחק היה קולט מה אתה רוצה ממנו
    For a wounded man shall say to his assailent
    If i live i will kill you
    If i die you are forgiven
    Such is the rule of honor
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.10.2006
    לא פרקטי אבל זה העניין, להשתמש בזה לRP, להוסיף לעומק של המשחק.

שתף ב-Google+

הרשמה