תפריט ראשי

123 אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 20 מ 45
    הצטרף בתאריך
    13.04.2007
    לפני שלושה ימים הלכתי לחבר שלי(שבאותו יום האיתי בדרך לקנות PS3), שחקתי אצל חבר שלי ב-XBOX360 שלו בגירס ובעוד כמה משחקים, ופשוט אתלהבתי כל כך מהמכשיר עד שזה גרם לי לשנות את דעתי לקנות אותו ולא את הPS3.

1, כי לXBOX360 יש יותר משחקים כרגע מהPS3 ולפס3 אכך עוד שנה עד שיהיה לו משחקים טובים באמת ואז יהיה שווה לקנות אותו.

2,כי הXBOX360 יותר זול, והמחיר של הפס3 מטורפת (ורק עד שKZ2 וMGS4 יצוא, אז יהיה שווה לקנות את הפס3 במחיר המטורף הזה וכמובן עד אז אני אקנה אותו כי אני לא מוותר על קונסולות ומשחקים ).

3, כי הלייב של הXBOX360 הרבה יותר טוב מהאינטרנט של הפס3, וגם כן אין בעיות באינטרנט של ה-360 בהתחברות ולפס3 יש מלא בעיות בהתחברות(כי הוא לא מתחבר להרבה שרתים וזה עושה בעיות) וכמובן האינטרנט של הPS3 צריך עוד לאשתפר.

שאלות:

1, איזה שתיי משחקים הכי כדי לקחת עם ה360 (לותנים שתי משחקים במתנה שקונים את הבוקס לפי מה ששמעתי, זה נכון?)
    והמשחק הראשון שאחלטתי: זה גירס כמובן, ואיזה עוד משחק אתם ממליצים לי? (אני יודע שיש מלא משחקים לאקס בוקס ואני יודע איזה אבל בגלל שכל הזמן הזה הראש שלי היה מלא במחשבות על הפס3 ובגלל זה התחלתי לשכוח איזה משחקים יש לבוקס ).

2, אם נגיד האחריות שלי נגמרה והבוקס שלי התקלקל מי נורה אדומה, אז כמה יעלה לי לתקן אותו? וכמובן אני לא רוצה להתעקה במחיר תיקון של מעל 1000 שקל כי שמעתי שהמחיר לתקן את ה360 עולה מעל 1000 שקל, זה נכון? או שעובדים עלי.

שמי לירון, תודה.

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    עיר
    קרית עקרון
    מכיוון שמדובר באחריות ל3 שנים, לא ההיתי דואג שתיהיה טבעת מוות מחוץ לטווח האחריות.
    מעבר לזה, יש בעיתיות מסוימת על האחריות, בגלל שישראל היא לא מדינה שאליה שווקה הקונסולה באופן רשמי. אם קונים את הקונסולה בחו"ל (ארה"ב, למשל), צריך מישהו שגר שם שיסכים שתשלח אליו את הקונסולה והוא ישלח אותה למייקרוסופט לתיקון.
    זה נמשך קצת זמן והדבר היחיד שתצטרך לשלם זה המשלוח.

איזה עוד משחק כדאי עם הקונסולה? החודש יוצא משחק בשם ביושוק שנראה לי פשוט מאוד נהדר. הוא משחק פעולה-אימה מגוף ראשון שמציג הרבה מאוד משחקיות חדשנית שלא ראינו בשום מקום אחר. הוא אחד המשחקים המושקעים ביותר שיצאו.
    יש גם את קראקדאון שהוא אחד ממשחקי הסנד בוקס הכי טובים שאי פעם נוצרו.
    יש את Dead rising שמציג ניצול נחמד של החומרה החזקה בכך שהוא מציג כמויות עצומות של אויבים על המסך בכל רגע.

אני לא יודע מה הטעם שלך, אז קשה לי להמליץ לך על משחקים. המלצתי לך על המשחקים שאני חושב שהם הטובים ביותר על הקונסולה כרגע.

לא מקבלים שני משחקים חינם עם הקונסולה, עד כמה שידוע לי. כן מקבלים שני משחקי ארקייד בחינם. אחד כבר על הקונסולה, אם אתה קונה פרימיום ואחד שאפשר להוריד בחינם מהרשת.

אני ממליץ לך גם להוריד כמה משחקי ארקייד. יש חידוש לנסיך הפרסי הקלאסי שנראה נהדר. יש את ג'יאומטרי וורס המפורסם. יש את פק-מן CE שנראה פשוט נהדר ועוד רבים שבוודאי ימצאו חן בעיניך.

הצטרף בתאריך
    29.04.2007
    וואלה בוחרים 2 משחקים כשקונים ? זה קיים בארה"ב?

ואממ בקשר למשחק השני אתה יכול גם לחכות להילו 3 או לבלושוק.

ובקשר לשאלה השנייה לפי מה שאני יודע מייקרוסופט הביאו אחריות ל3 שנים אבל לא נראה לי שהיא קיימת הארץ או משהו.

ונראה לי שיש תיקונים לXBOX ואין לי מושג כמה זה עולה.

הצטרף בתאריך
    13.04.2007
    נכתב במקור על ידי Chaotic
    מכיוון שמדובר באחריות ל3 שנים, לא ההיתי דואג שתיהיה טבעת מוות מחוץ לטווח האחריות.
    מעבר לזה, יש בעיתיות מסוימת על האחריות, בגלל שישראל היא לא מדינה שאליה שווקה הקונסולה באופן רשמי. אם קונים את הקונסולה בחו"ל (ארה"ב, למשל), צריך מישהו שגר שם שיסכים שתשלח אליו את הקונסולה והוא ישלח אותה למייקרוסופט לתיקון.
    זה נמשך קצת זמן והדבר היחיד שתצטרך לשלם זה המשלוח.

איזה עוד משחק כדאי עם הקונסולה? החודש יוצא משחק בשם ביושוק שנראה לי פשוט מאוד נהדר. הוא משחק פעולה-אימה מגוף ראשון שמציג הרבה מאוד משחקיות חדשנית שלא ראינו בשום מקום אחר. הוא אחד המשחקים המושקעים ביותר שיצאו.
    יש גם את קראקדאון שהוא אחד ממשחקי הסנד בוקס הכי טובים שאי פעם נוצרו.
    יש את Dead rising שמציג ניצול נחמד של החומרה החזקה בכך שהוא מציג כמויות עצומות של אויבים על המסך בכל רגע.

אני לא יודע מה הטעם שלך, אז קשה לי להמליץ לך על משחקים. המלצתי לך על המשחקים שאני חושב שהם הטובים ביותר על הקונסולה כרגע.

לא מקבלים שני משחקים חינם עם הקונסולה, עד כמה שידוע לי. כן מקבלים שני משחקי ארקייד בחינם. אחד כבר על הקונסולה, אם אתה קונה פרימיום ואחד שאפשר להוריד בחינם מהרשת.

אני ממליץ לך גם להוריד כמה משחקי ארקייד. יש חידוש לנסיך הפרסי הקלאסי שנראה נהדר. יש את ג'יאומטרי וורס המפורסם. יש את פק-מן CE שנראה פשוט נהדר ועוד רבים שבוודאי ימצאו חן בעיניך.
    1, אני מזמין את הקונסולה מי החנות המחשבים שנמצא קרוב לבית שלי,
    לגבי האחריות אני כבר אבדוק עם המוכר שמימנו אני מזמין.

2, לא שאלתי על האחריות שאלתי כמה עולה לתקן את הקונסולה במקרה של נורה אדומה?.

שאלה עכשיו:

נגיד עם אני קונה עכשיו את הקונסולה מי ארה"ב ואחרה נגיד חודש הקונסולה הגיעה רשמי לארץ אז האחריות שלי תוכל לפעול גם בארץ למרות שקניתי אותה בארה"ב כן?

3, תודה לך

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    עיר
    קרית עקרון
    נכתב במקור על ידי **liron**
    1,
    שאלה עכשיו:

נגיד עם אני קונה עכשיו את הקונסולה מי ארה"ב ואחרה נגיד חודש הקונסולה הגיעה רשמי לארץ אז האחריות שלי תוכל לפעול גם בארץ למרות שקניתי אותה בארה"ב כן?

3, תודה לך
    זה תלוי אך ורק במייקרוסופט ישראל. אם הם יחליטו לכבד את האחריות לכל מי שקנה מחו"ל\לפני ההשקה שלהם, אז זה יהיה נהדר. אם הם יחליטו לא לעשות את זה, אז יהיה פחות נהדר.

שמח לעזור.

הצטרף בתאריך
    28.03.2007
    מיקרוסופט ישראל לא יכולים לתמוך בקונסולות שנקנו בארה"ב.
    מדובר במכשירי NTSC עם ספקים של 110 וולט.
    בנוסף אין להם גם שום אינטרס לתמוך במכשיר שנקנה מחוץ לישראל ואפילו אם הם יתמכו במכשירים אירופאיים, שזהים לאלה הישראליים (בפוטנציה) זה יהיה מאוד מאוד יפה מצידם ובלתי צפוי.

הצטרף בתאריך
    01.08.2007
    אל תקנה עכשיו.
    תחכה 3 חודשיים ותקבל גירסה בלי טבעת המוות וגם אז תיקנה גירס+H3/משחק אחר כי כרגע אין משהוא שווה כול כך 200 שקל חוץ מגירס ביחוד שכול כך משחקים טובים הולכים לצאת ממש בקרוב.
    אם יש לך מחשב חלש אז בישוק יוצא החודש אבל איו לו מולטי.

הצטרף בתאריך
    13.04.2007
    זה תלוי אך ורק במייקרוסופט ישראל. אם הם יחליטו לכבד את האחריות לכל מי שקנה מחו"ל\לפני ההשקה שלהם, אז זה יהיה נהדר. אם הם יחליטו לא לעשות את זה, אז יהיה פחות נהדר.

שמח לעזור.
    עוד שתי שאלות:

כשאני שולח למייקרוסופט את הקונסולה לתיקון, אז תוך כמה זמן הם הסיימו לתקן לי את הקונסולה? אני רק מקווה שלא שבועות או חודשים כי זה יהיה מעצבן.

שאלה שניה:

העם צריך לקנות מנוי לליין?(מכשיר כזה שצריך לחבר לבוקס כדי לשחק ברשת, צריך אותו כדי לשחק ברשת?)

ותודה, אני רק צריך שתענה לי על השאלות האלה ואני כבר יהיה מוכן לקנות את הבוקס.

ושוב תודה רבה

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    עיר
    קרית עקרון
    עוד שתי שאלות:

כשאני שולח למייקרוסופט את הקונסולה לתיקון, אז תוך כמה זמן הם הסיימו לתקן לי את הקונסולה? אני רק מקווה שלא שבועות או חודשים כי זה יהיה מעצבן.

שאלה שניה:

העם צריך לקנות מנוי לליין?(מכשיר כזה שצריך לחבר לבוקס כדי לשחק ברשת, צריך אותו כדי לשחק ברשת?)

ותודה, אני רק צריך שתענה לי על השאלות האלה ואני כבר יהיה מוכן לקנות את הבוקס.

ושוב תודה רבה
    זה לוקח שבועות ולעיתים חודשים... ככה זה. כששלחתי את הPS2 שלי לתיקון לקח להם בערך חודש לתקן אותו וזה היה בארץ.

צריך לקנות כרטיס עם מנוי ללייב. הוא עולה 50 דולר ל13 חודשים.

הצטרף בתאריך
    13.04.2007
    זה לוקח שבועות ולעיתים חודשים... ככה זה. כששלחתי את הPS2 שלי לתיקון לקח להם בערך חודש לתקן אותו וזה היה בארץ.

צריך לקנות כרטיס עם מנוי ללייב. הוא עולה 50 דולר ל13 חודשים.
    טוב תודה,

אני רק מקווה שהתיקונים של היום מהירים ולא כמו פעם שצריך לחכות חודש עד שמתקנים לך אותו חחח .

טוב תודה רבה על העזרה אחי. כשאני אקנה את האקס בוקס רוצה אולי לשחק איתי מתישהו בלייב בגירס או בH3 (יש לך אקס בוקס?)

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    עיר
    קרית עקרון
    טוב תודה,

אני רק מקווה שהתיקונים של היום מהירים ולא כמו פעם שצריך לחכות חודש עד שמתקנים לך אותו חחח .

טוב תודה רבה על העזרה אחי. כשאני אקנה את האקס בוקס רוצה אולי לשחק איתי מתישהו בלייב בגירס או בH3 (יש לך אקס בוקס?)
    אין לי 360...

אני מתכנן לקנות בעוד כמה חודשים. ינואר, לכל המאוחר, כנראה.

הצטרף בתאריך
    13.04.2007
    אין לי 360...

אני מתכנן לקנות בעוד כמה חודשים. ינואר, לכל המאוחר, כנראה.
    טוב. אז תקנה מהר כי גם לגיימר כמוך ולכל גיימר אחר שנמצא איפה-שהו מגיע גם שתיהיה לו קונסולה מהדור הבא .

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    עיר
    קרית עקרון
    טוב. אז תקנה מהר כי גם לגיימר כמוך ולכל גיימר אחר שנמצא איפה-שהו מגיע גם שתיהיה לו קונסולה מהדור הבא .
    מהדור הנוכחי...

הצטרף בתאריך
    13.04.2007
    מהדור הנוכחי...
    אוקיי. טעות שלי.

הצטרף בתאריך
    10.01.2007
    עיר
    ניו יורק |:

1, איזה שתיי משחקים הכי כדי לקחת עם ה360 (לותנים שתי משחקים במתנה שקונים את הבוקס לפי מה ששמעתי, זה נכון?)
    והמשחק הראשון שאחלטתי: זה גירס כמובן, ואיזה עוד משחק אתם ממליצים לי? (אני יודע שיש מלא משחקים לאקס בוקס ואני יודע איזה אבל בגלל שכל הזמן הזה הראש שלי היה מלא במחשבות על הפס3 ובגלל זה התחלתי לשכוח איזה משחקים יש לבוקס ).

2, אם נגיד האחריות שלי נגמרה והבוקס שלי התקלקל מי נורה אדומה, אז כמה יעלה לי לתקן אותו? וכמובן אני לא רוצה להתעקה במחיר תיקון של מעל 1000 שקל כי שמעתי שהמחיר לתקן את ה360 עולה מעל 1000 שקל, זה נכון? או שעובדים עלי.

שמי לירון, תודה.
    1.
    גירס זאת בחירה נכונה, למשחק שני אני מציע:
    אם אתה רוצה עוד משחק פעולה קנה Perfect Dark Zero, או Rainbow Six Vegas
    משחק מרוצים PGR3
    אקשן נהיגה Crackdown(מומלץץץ)
    הרפתקאות KAMEO
    תפקידים Oblivion
    סימולציה Viva Pinata
    אימה\פעולה F.E.A.R.
    2.
    יש באתר הזה תיקון טבעת המוות, עולה 500 ש"ח.
    3.
    בהצלחה וברוך הבא לויגיימס!
    , אמר הפאנבוי של מיקרוסופט.

נכתב במקור על ידי גלעד
    אוואה, אוואה

הצטרף בתאריך
    13.04.2007
    נכתב במקור על ידי NoNaMe2007
    1.
    גירס זאת בחירה נכונה, למשחק שני אני מציע:
    אם אתה רוצה עוד משחק פעולה קנה Perfect Dark Zero, או Rainbow Six Vegas
    משחק מרוצים PGR3
    אקשן נהיגה Crackdown(מומלץץץ)
    הרפתקאות KAMEO
    תפקידים Oblivion
    סימולציה Viva Pinata
    אימה\פעולה F.E.A.R.
    2.
    יש באתר הזה תיקון טבעת המוות, עולה 500 ש"ח.
    3.
    בהצלחה וברוך הבא לויגיימס!
    תודה. אני חושב שאני הקח את RSV בשביל המולטיפלייר או שאולי אני החכה עוד חודש בשביל H3 וגם ME

הצטרף בתאריך
    01.08.2007
    אחי זו טעות לקנות עכשיו..
    תקנה עוד חודשיים-3 שתצא הגירסה בלי טבעת התיקון הזה זמני ביותר לחבר שלי קרה הוא תיקן ואחרי שבוע חזר לו.

הצטרף בתאריך
    13.04.2007
    נכתב במקור על ידי BuGs
    אחי זו טעות לקנות עכשיו..
    תקנה עוד חודשיים-3 שתצא הגירסה בלי טבעת התיקון הזה זמני ביותר לחבר שלי קרה הוא תיקן ואחרי שבוע חזר לו.
    אבל היא בטח תעלה הרבה יותר מהגירסאות האחרות.

הצטרף בתאריך
    01.08.2007
    אבל היא בטח תעלה הרבה יותר מהגירסאות האחרות.
    גירסת ה65NM יותר זולה ליוצר+ הולך להיות בקרוב ירידת מחירים של 50$/100$.

הצטרף בתאריך
    13.04.2007
    נכתב במקור על ידי BuGs
    גירסת ה65NM יותר זולה ליוצר+ הולך להיות בקרוב ירידת מחירים של 50$/100$.
    יותר זול ליוצר וגם הורדת מחירים, שכנת אותי. טוב אני החכה עד החודש הבא לראות עם יחשפו פרטים על הגרסת ה65NM. ואולי כן, אולי אני כן החכה לגרסת הזאת.

הרשמה