תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 11 מ 11
    הצטרף בתאריך
    03.08.2007
    עכשיו יש לי כמה שאלות יש לי תמודם הכחול הישן של אלקטל 5 נורות והספקית שלי היא אינטרנט זהב עכשיו אני מחבר תמודם לסוני בכבל רשת אבל זה רושם שזה לא מייבא כתובת איפי או משהו כזה ואני מתחבר דרך חייגן עם שם משתמש וסיסמא עכשיו רציתי לשאול חייב רוטר או שאפשר גם בלי בבקשה אם אפשר בלי אז רציתי לדעת איך להגדיר את זה בבקשה מתחנן תעזרו

הצטרף בתאריך
    28.12.2006
    כנס למדריך אולי הוא יעזור לך

http://forum.vgames.co.il/showthread.php?t=1032122
    מנצ'סטר בנשמה
    וגם מכבי תל-אביב בכדורסל

הצטרף בתאריך
    22.01.2007
    שלום אוהד קודם ברוך הבא לפורום.
    עכשיו זה אפשרי להתחבר עם סיסמא בחלק מהמקרים. תכנס קודם להגדרות רשת בPS3.

הצטרף בתאריך
    03.08.2007
    אחי קראתי תמדריך אבל תקשיב המודם שלי זה לא רוטר זה התחברות עם חייגן ואני באינטרנט זהב עכשיו מה אני יכול לעשות כדי להגדיר את זה לאינטרנט תודה אחי אני מזה מודה לך

הצטרף בתאריך
    22.01.2007
    תעשה אתה הפעולות הבאות:
    תוודא שהמודם מחובר לקו טלפון ושהוא דולק ותחבר אותו לPS3 עם קו רשת
    חברו את כבל הרשת המצורף עם המכשיר אל הPS3 ומצידו האחד אל ראווטר (או מודם ראווטר של בזק) או אל יציאת רשת קרובה המחוברת לרשת ביתית או לראווטר.
    * נווטו לקטגוריית Settings במסך הראשי.
    * נווטו מטה והכנסו ל Network Settings.
    * בתפריט שנפתח לכם בחרו ב Internet Connection Settings.
    * בחלון החדש שנפתח לכם בחרו ב Wired Connection.
    * תלחץ על custom
    * תבחר Auto Detect
    * תבחר PPPOE ותכניס שם משתמש וסיסמא שהספקית נתנה לך
    * תלחץ Automatic כמה פעמים
    * מתחת לUPNP וודא שכתוב Enable
    תלחץ איקס ותנסה להתחבר

הצטרף בתאריך
    22.01.2007
    אם זה לא הצליח אז אתה כנראה תזדקק לראווטר, הכי נוח ראווטר משולב עם חייגן כך שלא תצטרך גם מודם וגם ראווטר.

הצטרף בתאריך
    03.08.2007
    כאילו בזק מביאים את זה או שאני צריך לקנות אם כן כמה זה עולה

הצטרף בתאריך
    22.01.2007
    יש בחנות של בזק ראווטרים ואתה יכול גם לקנות עצמאי ומדובר על סביבות 200 ש"ח לראווטר ממוצע.

הצטרף בתאריך
    03.08.2007
    אז אחי 300 שקל זה בסדר לרוטר טוב ויש לי עוד של מחר אני הולך לטויס זרס קניתי מאילת תסוני עם 2 שלטים וכל החרטא עכשיו לא נשאר להם תמשחק רנטסי מחר אני הולך מביא אותו עכשיו יש לי שאלה זה משחק יפה כדי לקחת או שלהשאיר תמשחק GENJI משהו כזה המונסטר סטרום בייכלל לא משהו תודה על עזרתך

הצטרף בתאריך
    22.01.2007
    נכתב במקור על ידי OHAD555
    אז אחי 300 שקל זה בסדר לרוטר טוב ויש לי עוד של מחר אני הולך לטויס זרס קניתי מאילת תסוני עם 2 שלטים וכל החרטא עכשיו לא נשאר להם תמשחק רנטסי מחר אני הולך מביא אותו עכשיו יש לי שאלה זה משחק יפה כדי לקחת או שלהשאיר תמשחק GENJI משהו כזה המונסטר סטרום בייכלל לא משהו תודה על עזרתך
    מאוד כדאי לך לקחת אותו, לדעתי המשחק הכי טוב על הPS3 בינתיים. Resistace הרבה יותר טוב מGenji גם.

הצטרף בתאריך
    03.08.2007
    הצלחתי להתחבר לאינטרנט בהפיכת המודם אלקטל הכחול לרוטר עכשיו רציתי לשאול זה אומר לי לעשות עידכון מערכת אבל עד שזה נע מאחוז לאחוז כל אחוז לוקח 3 דקות מה זה אמור להיות כזה איטי?

הרשמה