תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 16 מ 16
    הצטרף בתאריך
    22.02.2007
    עיר
    תל אביב
    http://www.wow-europe.com/wrath/
    תוכלו לראות שם תמונות, טריילר, מפה, עלילה וכו'!
    תהנו!

הצטרף בתאריך
    11.05.2007
    עיר
    פ"ת
    שיט הקדמת אותי בדיוק באתי לשים את הכתובת

הצטרף בתאריך
    20.06.2007
    איזה שולט d:
    הלוואי שיעשו כזה cinematic trailer
    לא רק מתוך המשחק

הצטרף בתאריך
    11.05.2007
    עיר
    פ"ת
    איזה כיף אין דרגה מבוקשת כדי להיכנס ל NORTHREND אבל היה כתוב שהמקום מייוצר לדרגות 68 ומעלה

הצטרף בתאריך
    15.05.2007
    עיר
    תל-אביב
    יש איזושהי דרך לשים את התמונה באתר כ-WALLPAPER (כולל האנימציה). זה יכול להיות ממש מגניב!

הצטרף בתאריך
    06.06.2007
    כל class יכול ליהות deth kinght או שרק פאלאדין ו וארלוק?

הצטרף בתאריך
    07.04.2007
    נכתב במקור על ידי dag
    כל class יכול ליהות deth kinght או שרק פאלאדין ו וארלוק?
    מה הקשר וורלוק?

לפי מה שנראה, כל Class שהוא לוחם מקרוב, שזה לוחמים ופאלדינים (במיוחד פלאדין), חוץ מ-Shaman.
    ככה שאני מניח שרק לוחמים ופאלאדינים מכל הגזעים יוכלו להפוך ל-Death Knight.

הצטרף בתאריך
    26.03.2007
    עיר
    רחובות
    נכתב במקור על ידי StarDust
    מה הקשר וורלוק?

לפי מה שנראה, כל Class שהוא לוחם מקרוב, שזה לוחמים ופאלדינים (במיוחד פלאדין), חוץ מ-Shaman.
    ככה שאני מניח שרק לוחמים ופאלאדינים מכל הגזעים יוכלו להפוך ל-Death Knight.
    מה הקשר מה הקשר?
    וורלוק נירא מקצוע מאוד הגיוני לDK מכוון שוורלוק עובד על UNDEAD וDEATH כזה
    לפאלאדין על LIGHT וHOLY אז מה יותר הגיוני?
    Social Engineering - Because there is no patch for human stupidity

הצטרף בתאריך
    07.04.2007
    נכתב במקור על ידי Dops
    מה הקשר מה הקשר?
    וורלוק נירא מקצוע מאוד הגיוני לDK מכוון שוורלוק עובד על UNDEAD וDEATH כזה
    לפאלאדין על LIGHT וHOLY אז מה יותר הגיוני?
    וורלוק מבוסס על קוסם שמשתמש בכוחות אפלים, Death Knight מבוסס על פאלאדין שפנה לכיוון האופל(ושניהם משתמשים בקרב מגע, בניגוד ל-Warlock), זה מה הקשר.

ובכלל, כפי שנראה באתר, ה-Paladin לא הופכים ל-Death Knight, נראה שאנחנו יוצרים אותו כדמות חדשה לגמרי.

הצטרף בתאריך
    26.03.2007
    עיר
    רחובות
    נכתב במקור על ידי StarDust
    וורלוק מבוסס על קוסם שמשתמש בכוחות אפלים, Death Knight מבוסס על פאלאדין שפנה לכיוון האופל(ושניהם משתמשים בקרב מגע, בניגוד ל-Warlock), זה מה הקשר.

ובכלל, כפי שנראה באתר, ה-Paladin לא הופכים ל-Death Knight, נראה שאנחנו יוצרים אותו כדמות חדשה לגמרי.
    ממ ראיתה את הטריילר שיש להורדה באתר?
    כי שם זה נירא כאילו פאלאדין באמת הופך לDK אחרי שהרגו את החברה הזאת שלו
    בכול מקרה לפי מה שרשום בWOWWIKI צריך לעשות קווסט ארוך בשביל זה.
    וגם זה נירא הגיוני בגלל התאורייה שלך על ארת'ס שפאלאדין יהפוך לDK
    Social Engineering - Because there is no patch for human stupidity

הצטרף בתאריך
    07.04.2007
    נכתב במקור על ידי Dops
    ממ ראיתה את הטריילר שיש להורדה באתר?
    כי שם זה נירא כאילו פאלאדין באמת הופך לDK אחרי שהרגו את החברה הזאת שלו
    בכול מקרה לפי מה שרשום בWOWWIKI צריך לעשות קווסט ארוך בשביל זה.
    וגם זה נירא הגיוני בגלל התאורייה שלך על ארת'ס שפאלאדין יהפוך לDK
    נכון, זה באמת נראה הכי הגיוני שהפאלאדין יהפוך ל-Death Knight.
    אבל עכשיו, שחושבים על זה מצד שני, האם באמת Blizzard יאפשרו רק ל-Paladins להפוך ל-Death Knight, כאילו רק למי שיש לו Paladin יוכל להפוך ל-DK? ולא רק זה, גם אם למשל פאלאדין הופך לזה, כול הסקילים שלו משתנים, הוא כבר לא לוחם אור (ולא נראה שה-Death Knight משתמש במנה, אז הכול משתנה), ככה שיותר הגיוני באמת שאנחנו יוצרים דמות חדשה לגמרי בשביל ה-Death Knigh.

הצטרף בתאריך
    11.05.2007
    עיר
    פ"ת
    לפי דעתי כדאי שנחכה באתר של ההרחבה היה כתוב שבקרוב הם יוסיפו מידע על DK אני בודק כל יום אבל בנתיים לא כתבו כלום

הצטרף בתאריך
    05.07.2007
    כל הקלאסים יוכלו להפוך להיות DK וזה נרמז מהטקסטים בFAQ של ההרחבה.

מה שיקרה (כנראה) זה שכל אחד יוכל ברמה שמונים לעשות שרשרת קווסטים מאוד ארוכה, ובסופה תפתח דמות נוספת (כן כן, זה מופיע בFAQ אני יעדכן עם ציטוטים מאוחר יותר) ברמה גבוהה שתיהיה הhero class

הצטרף בתאריך
    22.02.2007
    עיר
    תל אביב
    Death Knight
    • The current plan is to have the class available for all races.
    • Designed to fullfill both tanking and DPS roles
    • Can tank using 2H weapons or by Dual-Wielding, no need for shields.
    • Rather than using rage, energy, or mana, Death Knights have a special "rune sword" displayed beneath their health bar, onto which the player can etch six different runes (choose between Frost, Blood, and Unholy).
    • Rune resource system. Three rune schools: Blood runes, frost, and unholy runes. All DK spells and abilities will use these different runes in some combo. DKs carve these runes into their weapon-- done anytime outside of combat.
    • Character portrait has six runes in place of the mana bar (and a special circle around the icon, probably for Hero class). These runes are consume as your spells use them-- they deactivate and then reactivate over time, so if you have two frost and four blood runes, you get that much to use as spells and abilities. We have plans for mechanics that allow you to change one resource type on the fly-- like Warlock's Life Tap (Health=mana).

הצטרף בתאריך
    15.05.2007
    עיר
    תל-אביב
    אה... נראה לי שהבנתי אותם. הירו קלאס זה כמו שב-WC3 הדרגות של הגיבורים הם מ-1 עד 10. אז אם בדרגה 70 אני נהפך ל-DK אני נהפך להירו רמה 1 ועולה עד רמה 10. וחוץ מזה DK זה סקורג', ואז אני כן משתייך אליהם (ועובר מהאליינס או ההורד לסקורג'). יכול להיות דווקא נחמד. רק חבל שצריך בשביל זה דמות ברמה 70.
    *DK=DEATH KNIGHT

רגע! אולי הדמות שלי יכולה להתפתח במקביל ברמות הרגילות, ובאותו הזמן ב-NOTHREND כ-DK. אז הדמות שלי תשתייך גם ל-FACTION הישנים, וגם לסקורג' אם בחרתי בו. אם הם לא הגבילו את הההפכות ל-DK רק לרמה 70 אז אני לוקח בחזרה כל מה שאמרתי על ההרחבה הזו.

הצטרף בתאריך
    07.04.2007
    נכתב במקור על ידי Nyromith
    אה... נראה לי שהבנתי אותם. הירו קלאס זה כמו שב-WC3 הדרגות של הגיבורים הם מ-1 עד 10. אז אם בדרגה 70 אני נהפך ל-DK אני נהפך להירו רמה 1 ועולה עד רמה 10. וחוץ מזה DK זה סקורג', ואז אני כן משתייך אליהם (ועובר מהאליינס או ההורד לסקורג'). יכול להיות דווקא נחמד. רק חבל שצריך בשביל זה דמות ברמה 70.
    *DK=DEATH KNIGHT

רגע! אולי הדמות שלי יכולה להתפתח במקביל ברמות הרגילות, ובאותו הזמן ב-NOTHREND כ-DK. אז הדמות שלי תשתייך גם ל-FACTION הישנים, וגם לסקורג' אם בחרתי בו. אם הם לא הגבילו את הההפכות ל-DK רק לרמה 70 אז אני לוקח בחזרה כל מה שאמרתי על ההרחבה הזו.
    חחח אולי תירגע כבר? זה שארת'ס הוא Death Knight לא אומר שהמקצוע הזה שייך רק ל-Scourge.
    בכלל, ידעת ש-Teron Gorefiend היה ה-Death Knight הראשון של ה-Horde?
    זה מסופר באחד מהקוויסטים ב-TBC. (כן כן, תתחילו לקרוא קוויסטים, חבר'ה).
    אני מניח שה-Death Knight ישתייך לקבוצה שהדמויות שלך משתייכות אליה באותו שרת.

הרשמה