תפריט ראשי

12 אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 20 מ 26
    הצטרף בתאריך
    03.08.2007
    אני חדש כאן.. טוב קבלו את הגלרייה שלי :

http://www.planetnana.co.il/d_bluck2..._bluck2006.htm

תגובות על הגלריה =]
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.02.2007
    עיר
    גבעתיים
    יש כישרון, עבודות יפות אבל אני לא מת על הצבעים והכל

ברוך הבא
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    24.10.2006
    עיר
    City 17
    ברוך הבא. =)
    חוץ מהעובדה שהחתימות האלה טובות, אני רק רוצה לציין דבר אחד:
    נסה להפתח ליותר סגנונות, כל חתימה שלך נראית ממש כמו החתימה הקודמת, שימוש באותם אלמנטים, פילטרים, מסכות או מה שזה לא יהיה. לא שזה לא נחמד, אבל בוא נאמר שלעסת את זה קצת יותר מדי. חלק מהחתימות אפילו מעצבנות קצת בעיניים (Driver, Speed up, Tokio Hotel, Shrek ועוד). אולי זה מיוחד, אבל חתימה צריכה להיות נעימה להתבונן בה, ומשהו מושך לא חייב להיות בהכרח משהו עם צבעים חזקים מאוד (מאוד).
    מקווה שתשתלב בקהילה, אתה כבר מוזמן להצטרף למגוון פעילויות הקיץ שלנו.

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    11.05.2007
    אחלה גלריה אפשר לקחת כמה חתימות ולעשות קרדיט ?

חח סתם אחלה גלרייה .
    OutLaw72
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    19.02.2007
    הולי שיט! מעצב תותח ברוך הבא לקהילה...

נכתב במקור על ידי Woolin
    ברוך הבא. =)
    חוץ מהעובדה שהחתימות האלה טובות, אני רק רוצה לציין דבר אחד:
    נסה להפתח ליותר סגנונות, כל חתימה שלך נראית ממש כמו החתימה הקודמת, שימוש באותם אלמנטים, פילטרים, מסכות או מה שזה לא יהיה. לא שזה לא נחמד, אבל בוא נאמר שלעסת את זה קצת יותר מדי. חלק מהחתימות אפילו מעצבנות קצת בעיניים (Driver, Speed up, Tokio Hotel, Shrek ועוד). אולי זה מיוחד, אבל חתימה צריכה להיות נעימה להתבונן בה, ומשהו מושך לא חייב להיות בהכרח משהו עם צבעים חזקים מאוד (מאוד).
    מקווה שתשתלב בקהילה, אתה כבר מוזמן להצטרף למגוון פעילויות הקיץ שלנו.
    גבר,כמה זמן אתה בפוטושופ? כי אתה עושה בושות לעצמך.. אתה לא יודע כמה שטויות אתה מדבר,אתה אומר זה לא נעים לעיניים.. זה צבעים!!!! ראבק מתי תבין שזה צבעים מתי?????? וזה צבעים סוסים מאוד.. בתור מנהל קהילה אתה אמור להבין את זה...
    Red Forman Say:
    When my time comes I want to be buried face down,
    That way whoever doesn't like me can kiss my ASS
    (That 70s Show) - Season 8

Email: [email protected]
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    נכתב במקור על ידי OriCohen

גבר,כמה זמן אתה בפוטושופ? כי אתה עושה בושות לעצמך.. אתה לא יודע כמה שטויות אתה מדבר,אתה אומר זה לא נעים לעיניים.. זה צבעים!!!! ראבק מתי תבין שזה צבעים מתי?????? וזה צבעים סוסים מאוד.. בתור מנהל קהילה אתה אמור להבין את זה...
    מצטער להרוס לך קצת אבל אתה עכשיו עושה בושות לעצמך. יש צבעים נעימים ויש צבעים מוגזמים, בחלק מהחתימות שהוא הציג יש צבעים מוגזמים יותר מדי, צבעים שלא מתערבבים טוב ביחד, שיוצרים צורה של בלאגן אחד גדול והצבעים מאלצים את העיניים להבחין בכל הפרטים.

אם אני אקח את הצבעים כחול וצהוב בצורה נעימה לעין- אלו יהיו גם "צבעים" כמו שאתה אומר, פשוט שהם יותר פשוטים להבין אותם בעין.

בקשר לגלריה, אני דווקא מחבב את הסגנון הזה, חוץ מכמה חתימות שהגזמת עם הערבובי צבעים כמו: SpeedUp. אז ברוך הבא, ואני מקווה שתתחיל להיפתח חוץ מחתימות גם לדברים אחרים
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    24.10.2006
    עיר
    City 17

צבעים סוסים... הבנתי...
    צבע, הוא החזר של קרני אור מעצם מסויים אל העין האנושית. מה זאת אומרת "מתי תבין שזה צבעים מתי"? אני לא ממש מבין את הניסוח שלך. ברור לי שאלה צבעים, זה בדיוק מה שאמרתי. אבל חוץ מהעובדה שאלה צבעים, נעשה כאן שימוש מוקצן בהמון אלמנטים שגורמים לבצעים לסנוור אותך בחלק מהפעמים, הם חזקים מאוד ומנוגדים מאוד אחד לשני. חוץ מזה, גם אם בחיים שלי לא השתמשתי בפוטושופ (מה שלא נכון) הייתי אומר את אותו הדבר. לא נוח להסתכל על הצבעים האלה כי בם חזקים ומסנוורים, זה מה שהייתי אומר. העין שלי קולטת כאן, ושוב אני אומר, בחלק מהמקרים, צבעים חזקים ומציקים לעין, אז הבעתי את זה בתגובה שלי. לאור העובדה שיש לי מושג בפוטושופ, הכנסתי גם את העניין שיוצר החתימות עשה שימוש מוקצן במקצת בחלק מהאפשרויות של הפוטושופ (מסכות, פילטרים ועוד) - דבר שגרם לחתימות להראות כמו שהן, ובעיניי זה לא מצא חן בחלק מהמקרים.
    ולידיעתך, כן, צבעים יכולים להיות לא נעימים לעיניים אם לא עושים בהם שימוש נכון. דיברתי על כל הקומפלקס, לא על כל צבע בנפרד מסקאלת ה RGB.
    ונוסיף, אם כן, שחתימה אחת שאהבתי כאן במיוחד היא ה BMan, יש כאן משהו ציורי ודרמטי, כמו איזה ציור קיר שבא לספר סיפור. בתוספת הכנפיים, השמש (או הפיצוץ?) והעננים המוכתמים באור לצבעי החתימה המתאימים בהחלט יצרת כאן משהו ממש יפה ומיוחד. זו החתימה האהובה עלי ביותר, היא גם די שונה מכל השאר.

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    09.12.2006
    חתימות חמודות אבל ניראה בהרבה מאוד שפשוט שרפת אותן
    כמו שאמרו הצבעים בהוקים מידי
    מפריעים בעיין
    לא הייתי רוצה לראות חתימה כזאת אצל מישהו יש סיכוי הייתי ישר מדלג על התגובה שלו כדי להתחמק מהחתימה
    Ornithorhynchus anatinus
    תודה לBlackJack על הכפתור
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.07.2007
    עיר
    קריית שמונה
    אמ..
    נחמד..
    אבל למה חתימות??
    חתימות זה מעפן...
    בברכה Matanel
    [לשעבר qUesTioNN-]

ICQ-199775415
    ZiMuck התותח!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    נכתב במקור על ידי Matanel
    אמ..
    נחמד..
    אבל למה חתימות??
    חתימות זה מעפן...
    That's The Spirit!

כל הכבוד לך!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    22.01.2007
    עיר
    אשדוד
    פפששש אתה מעצב על רמה ! יפהה מאוד!

ומזה מתנאל "חתימות זה מעפן" חתימות זה מה שמקדם אותך יותר.. ומזה אתה עובר לעיצוב אתרים וכו...

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    21.05.2007
    עיר
    רמת גן
    ואוו איזה יפה אחלה השקעה בחתימות

[VL] GiP
    LiRon
    Vgames Legends Leader
    We Come We See We
    Conqueror
    GiP R
    ulezZzZZzZ
    סגן לידר GiP

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    25.04.2007
    יפה מאוד אחי...
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    21.04.2007
    עיר
    ראשון
    פששש,אחלה עבודות אחי אתהנ ממש טוב
    וברוך הבא
    Bar Russo
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    19.02.2007
    נכתב במקור על ידי CarlJohnson
    מצטער להרוס לך קצת אבל אתה עכשיו עושה בושות לעצמך. יש צבעים נעימים ויש צבעים מוגזמים, בחלק מהחתימות שהוא הציג יש צבעים מוגזמים יותר מדי, צבעים שלא מתערבבים טוב ביחד, שיוצרים צורה של בלאגן אחד גדול והצבעים מאלצים את העיניים להבחין בכל הפרטים.

אם אני אקח את הצבעים כחול וצהוב בצורה נעימה לעין- אלו יהיו גם "צבעים" כמו שאתה אומר, פשוט שהם יותר פשוטים להבין אותם בעין.

בקשר לגלריה, אני דווקא מחבב את הסגנון הזה, חוץ מכמה חתימות שהגזמת עם הערבובי צבעים כמו: SpeedUp. אז ברוך הבא, ואני מקווה שתתחיל להיפתח חוץ מחתימות גם לדברים אחרים

תעשה לי טובה,שתוק... אין לי כוח אתם כל הזמן שאתם מתחילים לדבר אתם לא מפסיקים.. נעימים לא נעימים.. אני לא מבין בזה אני יודע מה זה צבעים סוסים ומה זה הסגנון של ישרארט.. והוא כנראה בא משם.
    Red Forman Say:

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    תעשה לי טובה,שתוק... אין לי כוח אתם כל הזמן שאתם מתחילים לדבר אתם לא מפסיקים.. נעימים לא נעימים.. אני לא מבין בזה אני יודע מה זה צבעים סוסים ומה זה הסגנון של ישרארט.. והוא כנראה בא משם.
    תעשה טובה- תוריד אגו ותגיד שטעית. היחיד שלא מבין פה- זה כנראה אתה.. איכזבת אותי
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    21.05.2007
    עיר
    זכרון יעקב
    יפה אחי כל הכבוד תמשי ךככה
    מעצב גראפי ( בקרוב האתר יעלה )
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    19.02.2007
    נכתב במקור על ידי CarlJohnson
    תעשה טובה- תוריד אגו ותגיד שטעית. היחיד שלא מבין פה- זה כנראה אתה.. איכזבת אותי
    שמע אני לא בנאדם שיבוא וישחק אותה פה.. אתם פשוט שאתם מתחילים לדבר אני רואה כל תגובה שלכם שזה מגילה וכן אני אמרתי לך שאני לא מבין בזה עם זה צבע רך חלש או מה שזה לא יהיה... אבל אני יודע מה זה צבעים סוסים ומה זה לא..
    Red Forman Say:

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.02.2007
    עיר
    גבעתיים
    זה תלוי...
    במקרה שלך יצא על הפנים ואתה פשוט מסרב לראות את זה
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    שמע אני לא בנאדם שיבוא וישחק אותה פה.. אתם פשוט שאתם מתחילים לדבר אני רואה כל תגובה שלכם שזה מגילה וכן אני אמרתי לך שאני לא מבין בזה עם זה צבע רך חלש או מה שזה לא יהיה... אבל אני יודע מה זה צבעים סוסים ומה זה לא..
    גם אנחנו יודעים מה זה צבעים "סוסים" ומה זה לא, ולדעת מה זה צבעים נעימים ומוגזמים זה אב' של זה..
    שתף ב-Google+

הרשמה