תפריט ראשי

12 אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 20 מ 36
    הצטרף בתאריך
    28.11.2006
    שם- דוריאן,צפע כאור זריחה
    קאסטה- שחר
    רעיון הדמות- לוחם נודד
    מניע הדמות- להרחיק את שרי המוות מן הבריאה
    אנימה-
    כאשר דוריאן, צפע כאור זריחה- משתמש בחרב, קצה הלהב משאיר שובל של אור, במסלולו עובר נחש אור ומכיש (ככה כותבים?). כאשר הוא תוקף בפגיון (כשהוא מחזיק אותו בתנועת רציחה כזאת, אתם יודעים, כשהלהב בולט מהתחתית של היד) הנחש זז יחד עם הפגיון. כאשר הוא יורה בקשת, הנחש עוקב אחרי חיצו. כאשר הוא מחוץ לקרב נחש מסתחרר סביב גופו, תמיד מביט למקום אליו דוריאן מביט.
    תכונות-
    פיזיות-חזק
    חברתיות-חלש (יחסית)
    מחשבתי-בינוני
    (אנחנו כנראה נשחק עם מכניקה מופשטת)
    מעלות-
    גבורה-3
    חמלה-1
    נחישות-3
    קור רוח-2

פלאף-
    קולות רועשים של נקישה במתכת נשמעו באותו היום מההר הקיסרי.
    בני ההר חצבו מאבן חיקוי עלוב של בן אנוש, עליו הם יוכלו להוציא את זעמם, באישור האלים.
    שנים רבות חיו הם שם, בעוד בני התמותה שלצידם חיים בשלווה, ללא צורך להלחם ביצורי אדמה איימתניים, ללא הגבלה לנדדיתם. "כן, חייהם טובים" חשבו בני ההר. שנים ועוד שנים עמלו, ערבבו אבן עם אדמה, אדמה עם זהב, זהב עם נחושת.
    בסופו של דבר, שכן לו, על ההר הקיסרי, מודל בגודל אמיתי, יפהפה, של בן אנוש.
    בתקופה זאת היו בני ההר מפותחים טכנולוגית, והחלו להפיק אנרגיה על ידי טורבינות רוח.
    אל הרוח המקומי לא אהב מעשה זה, וכדי ללמד את בני ההר לקח, וגם לבוז להם,
    שלח האל רוחות חזקות לאיזור שהפילו את המודל האנושי מההר. שבועות חלפו כשניות, ונחת המודל לאגם. דייג עני תפס את הפסל, והביא אותו לכפרו. אנשי הכפר העבירו את הפסל למרכז כפרם, הוא היה להם למקור גאווה.
    יום אחד, בא שודד בעל גוון עור לבן אל הכפר וגנב את הפסל. אחריו רדף לוחם מהכפר.
    כאשר עברו ביער עבות, השיג הלוחם את השודד והם פתחו בקרב. הקרב היה ארוך וקטלני, ובסופו גם השודד וגם הלוחם מתו, כל אחד משופד על חרבו של השני.
    שנים חלפו, והרוח (SPIRIT) הדגולה של היער מצאו את הפסל. בעודה, מסתובבת סביבו, היא מתחילה להתעניין בדמות, מתחילה לפתח תקוות על חייה עם הדמות שבפסל.
    בעזרת כישוף עוצמתי, הנפישה הרוח את הפסל, מעניקה לו עור, עצמות ודם (וכל השאר =]).
    הקשר לא עבד טוב מאוד, והרוח גירשה את האיש (שלאחר מכן יוכר כדוריאן, צפע כאור זריחה) מהיער.
    אותו הפסל, שראה את בני ההר נלחמים, ראה עסקים מתנהלים וראה חיים שלמים של אנשים עוברים כליל.
    הוא ידע כבר איך להלחם, וכל שהיה צריך זה ציוד, אותו השיג מגופותיהם של נשגב השאול ודם הדרקון הזקן.
    רצונו ההתחלתי היה להודות לאנשיו של השודד, שכן בגללו דם זורם בעורקיו.
    הוא לא ידע מה טוב ומה רע, מה מותר ומה אסור.
    חודשים רחב על סוסו, עד שהגיע ליעודו, דרדרים.
    הוא נכנס לארצללים נרחבת, וצעק
    "באתי להודות לכם!".
    לצידו החלו להופיע מתים חיים ונשגבי שאול. הוא מיד ניגש לאביסל הקרוב ביותר אליו ולחץ את ידו.
    "תודה על מעשיכם, מצטער על כך שאחיכם מת" אמר.
    האביסל נשף בבוז, וזרק את דוריאן בכוח אל מרכז מעגל המתים חיים והאביסאלים.
    שניה לאחר מכן, חצי בזלת נורו לעבר גרונו.
    עיניו נפערו, והוא צעק "לא!", מחכה לכאב הגדול.
    ---
    לפתע, כוח גדול ולוהט בקע מליבו. ליבו החל לדבוק ברעשניות, שריריו מתנפחים וביטחונו עולה אל על. חום גדול החל לזרום בעורקיו, דומה לתחושה שדם החל לזרום בין סדקיו.
    ---
    "לא!" הוא צעק בקול נמוך ובטוח, ותפס את החצים ששוגרו אליו.
    הוא שבר אותם בידיו וקפץ מעלה אל האוויר.
    "כמעט שהצלחתם לקחת את חיי, אך נכשלתם! לא אוותר על חיי!" הוא אמר, בעודו מתרחק מהמקום.

קיום הוא ידוע כדוריאן, צפע כאור זריחה, שכן הוא מתקיף את כוחות האופל היכן שהם, מעניק שליטה לאור בבריאה.

עריכה: כדי להמחיש, דמיינו לעצמכם דמות מצויידת היטב הולכת ביער.
    מצדדיה לפעמים באים שודדי, והיא, בהנפת חרב אחת, בלי אפילו להסתכל על השודד, חותכת אותו במרכז גופו ומשאירה אותו לסבול שם.
    אפשר להגיד שהיא דמות שהעברה דברים קשים.
    היא חזקה בגלל שנחצבה מאבן, וכל חייה צפתה באימוני צבא של בני ההר.
    היא חכמה בגלל שהיה לה המון, ואני מתכוון לזה, המון זמן לשבת ולחשב, להרהר לגבי כל מני דברים ולשים לב למה שקורה סביבה
    היא ככה-ככה בתכונות חברתיות בגלל שמרבית זמנה בילתה בשתיקה.

נספח-
    הוא חמוש בדייקלהב דגול מאוריכלקום שקרוי "ניב-זהב" שבני ההר שמו בנדנו בעודו היה פסל.

פיו, זה היה ארוך. מה דעתכם? טוב? פלצני מדי? גרוע? זבל? נוראי? איום?
    תהיו רחמנים, זה דמות שניה שעשיתי בחיים שלי.

God gave you 2 kidneys, one to keep and one for video games
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    30.04.2007
    סיפור ממש מעניין O.O
    לא הייתי יכול להמציא משהו כל כך טוב (אני נוב)
    אבל לפחות קיבלתי רעיון כללי של איך הרקע אמור להיות

ומה זה פלאף? P:
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    28.11.2006
    אני בעצמי נוב P=
    בפורום הזה, ואחרים, פלאף זה החלק הסיפורי שבעניין, וקראנץ' זה המכניקה.
    דוגמא, במו"ד, במגדיר מפלצות, יש את המכניקה של המפלצת (הקרנץ') ואת התיאור שלה, איך היא חיה, והאם היא אוהב שניצל (פלאף).

אני שמח שאתה אוהב את הסיפור =]

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    19.05.2007
    פלאף זה הסיפור, הרקע, האופי, או בקיצור, משחק התפקידים.
    הטכני זה כל הפרטים של איזה קוביה לזרוק, מה הכח וכל זה, ושאר הדברים המשעממים אבל הנחוצים.
    כדורגל זה ספורט ללבנים, כדורסל זה ספורט לשחורים.
    גולף זה ספורט לאנשים לבנים שלבושים כמו סרסורים שחורים.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    28.11.2006
    אז מה דעתך, דארק דרואיד, על הדמות?
    (דז'ה וו...)

עריכה- הודעה 300!

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    19.05.2007
    אהבתי איך התחלת כשלא מבינים כל כך מי הולך להיות הנשגב, לא כמו רוב סיפורי הרקע, ואז לאט התפתחה ציפיה ואז גילית בצורה מעניינת, אהבתי!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    19.12.2006
    עיר
    t
    דמות נחמדה אבל היו לי כמה בעיות איתה.

1) כפסל לשעבר שניבנה ע"י בני ההר הייתי מצפה למצוא אצלה כמה מאפיינים קרובים ליסוד האדמה, לדעתי רוח היער (שצריכה להיות אחד מהאלים העוצמתיים שקיימים בשביל להפוך אבן לאדם ואבן לארטיפקט 3) לא יכלה למחוק לגמרי את הזכר ליסוד הזה (חוץ מזה שזה יכול לצאת מגניב).

2) רגע הנשגבות לא נראה לי מספיק מתאים למניע שלו, הדמות נראיתי לי כאילו כל מה שאמור לעניין אותה הוא לשמור על חייה ונשגב השאול שכמעט הרג אותה היה רק הטריגר לנשגבות ולא באמת המניע. אם להגיד את האמת זה נראה קצת מאולץ.

3) חסרה התייחסותו לשאר גורמים בבריאה (בני פיה, הממלכה ונשגבים אחרים)

4) חסר תיאור של צורת הלחימה שלו, דבר שתעצומות עושות לרוב אבל במקרה הזה תהיה חייב לפרט.

5) בנוסף אין לו פגם אופי?

חוץ מזה דמות סבירה למדי, אם זו הדמות הראשונה שלך אז רמה יחסית טובה.
    "רוב בני האדם אינם מוכנים להודות במגרעותיהם: אני, לעומת זאת, מוכן - אילו היו לי..."
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    28.11.2006
    הסיבה שלא כתבתי את חלק מהדברים שציינת היא בגלל שלא ידעתי עם כמה מכניקה אנחנו משחקים.

פגם אופי- בוז תהומי, קור רוח.
    לפעמים זה פשוט משגע אותו שיש כל כך הרבה אנשים שלא מזיזים את האצבע הקטנה כשהם שומעים שיש איום על הבריאה

אין לי רעיון לקשר ליסוד האדמה. כשכתבתי את הדמות חשבתי על זה, אבל לא הצלחתי לחשוב איך לבטא את זה.

מניע-
    היצור הראשון שדוריאן אי פעם חשב להודות לו היה נשגב השאול. כאשר הוא "נבגד" על ידי מי שהוא חשב לטוב, הוא הבין משהו. העולם הוא לא תמיד כפי שהוא נראה, ויש להציג לעולם את האמת. הוא מאמין שעל ידי כך שיגרש את שרי המוות מהבריאה (בכך גם נוקם באלו שכמעט לקחו ממנו את חייו, שאותם השיג במזל רב) הוא יוכל לגרום לבני האדם להבין את מה שהוא הבין בדרך הקשה, נשגבי שמש הם טובים ויצורי שאול הם רעים. הוא מאמין שבכך הוא יוכל לתרום להשליטה המחודשת של נשגבי השמש על הבריאה.

סגנון הלחימה שלו הוא להנחית מהלומות חזקות וקטלניות, שיהרגו את האויב לפני שהוא יבין מי תקף אותו.

אין התייחסות לשאר הגורמים בבריאה כי תיארתי רק את מי שהיה חשוב בחייו של הדמות.

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    19.05.2007
    מישהו אמר לי שזה אפשרי, אתה יכול לעוות לו את הפגם ולחזק אותו במשהו אחר בתמורה לזה, ולעשות דמות עם קונפליקט רציני כי מצג אחד היא מודה לנשגב השאול אבל מצד שני היא רוצה למחוק את שרי המוות, אני אישית נורא אוהב לשחק דמויות מתוסבכות
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    28.11.2006
    לא, לא הבנת. בהתחלה היא חשבה שהוא טוב ובאה להודות לו, ואז גילתה שהם רעים, והיא התחילה להסתכל על העולם בצורה אחרת. עכשיו היא שונאת אותם, והיא כבר לא מודה לו, היא ממש ממש ממש שונאת אותו על מה שהוא עשה. (הוא עשה מסע מאוד מאוד ארוך, התחיל צמוד להר הקיסרי, גמר בדרדרים, וככה הם מברכים אותו)

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    19.05.2007
    אוקיי, אבל תמיד אפשר לתסבך דמויות!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    28.11.2006
    זה יהפוך אותה למופרכת כמעט כמו הילדה הקטנה שהייתה בפרא שפרסמו בפונדק.
    הדמות שלי הייתה פעם פאקינג אבן! נראה לי שזה כבר מספיק מייחד אותה.

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    19.12.2006
    עיר
    t
    קודם כל כי זה מגניב דברים שקשורים ליסוד האדמה:

1)אתה יכול לקשר אותה לאנימה שלך ואז להשאיר את הצפע קשור לנשק.

2) יכול להיות שאתה נראה רגיל אבל מתחת לעור שלך יש שכבת אבן, דבר שישפיע על הספיגה וגם יראה מגניב כשאתה סופג מכות.

3) אולי כוח החיים והמהות של הדמות יציבים באופן מיוחד, דבר שמשפיע כנגד מחלות והשפעה מופחתת של פציעה.

זה כל מה שעולה לי לראש כרגע, אבל אם נוצרת מפסל שבתוכו רוח (תקן אותי אם אני טועה) אז הרוח שלך יכולה לכלול גם את החרב שהיא בעצם חלק ממך וככה בזמן שהמהות שלך עולה החרב מתחזקת.

בנוסף אני צריך שתרשום את דירוג המהות שלך.
    "רוב בני האדם אינם מוכנים להודות במגרעותיהם: אני, לעומת זאת, מוכן - אילו היו לי..."
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    28.11.2006
    אבל אתה אמרת שלא נעשה מכניקה, איך אני אמור לדעת אם יש לי מספיק נקודות לדברים שאתה מבקש ממני?

אני אוהב את הדבר עם האבן, בכללי אני חושב שזה יכול להיות מגניב אם יהיו לזה השפעות כמו לאבן עור האדמנט (אבן מוקד)
    ד"א, מה דעתך על הדמות? בנתיים רק אמרת במה היא לא בסדר, אתה חושב שהיא מגניבה מספיק?

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    19.12.2006
    עיר
    t
    אני לא מבקש לחשב נקודות, רק תגיד מה אתה חושב שמתאים ואני אדאג להתאים את הרמה.

הדמות על הגבול בין מספיק מגניב לכמעט מספיק מגניב ובגלל זה אני מציע לך כל מני דברים קטנים ומגניבים להעלות את המצב למספיק מגניב.

לדעתי המניע של הדמות שלך כרגע צריך להיות רק תת סעיף גדול ועיקרי במניע אחר שנראה לי יותר מתאים אבל פחות ישים. לדעתי המניע הגדול צריך להיות לעצור כל איום על חיי האנשים (גם נשגבים) בבריאה בגלל שהוא שהיה כל כך הרבה זמן ללא חיים חושב שכל חיים חשובים וחייבים לשמור עליהם. מזה נגזר הרחקת שרי המוות מהבריאה שזו המטרה שלו כרגע משום שהאיום הגדול ביותר על החיים (כולל על שלו) הם שרי המוות. אבל כמובן שזה נתן לשיקולך ואתה לא חייב להסכים אם זה לא נראה לך.
    שתף ב-Google+

עצה- אם אתה רוצה שישארו לך "מזכרות" מהיותך סלע, אז אני מציע לך להישתמש בהשפעות פראא כדי ליצור מוטציה מגניבה שתתאים (כמו עור קצת קשיח ואפרפר (תשתמש בנתונים של המוטציה "פרווה", כשאתה נושף יוצא לך מעט אבק מהפה, שיניים קשות ברמה מטורפת, ציפורניים מאבן, וכו'...)

אגב בנוגע להשפעה של אבן עור אדמנט, זה ממש חזק! אני מציע לך לשלם כמה שצריך בשביל לקבל אבן עור אדמנט, ואז עוד נקודת רקע/מענק אחת כדי לעשות את זה קבוע וטבוע בגוף שלך.
    ככה תהיה מאוזן.

--------------

חידון הטריוויה הגדול של משחקי התפקידים-
    37 נק'!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    28.11.2006
    להאסטור, אנחנו עושים את המשחק בלי הרבה מכניקה.

הרעיון שהצעת למניע הוא ממש מגניב, מסכים.

אני רוצה שיהיה לו אחוזה קטנה בכפר בארצות הבוזזים. (שהוא מסודר מבחינה כספית, אבל הוא לא עשיר)
    שאנשים יכירו אותו באיזור ההוא כלוחם צדק נודד. (השפעה)
    אני רוצה שיהיה לו השפעה תמידית על גופו שזהה לזה של אבן עור האדמנט (אמור להיות לו מספיק "נקודות", כעיקרון) ללא אבן המוקד, כתוצאה מהיותו אבן פעם.
    אם אתה מאשר את הקודם, אני רוצה רק שריון עור מחוזק באוריכלקום, שנראה בדיוק כמו שהוא נראה בספר. הוא לקח את זה משודד קברים שכנראה לקח את זה מקבר נשגבי.
    השוותי את זה לדמות קיימת שהכנתי כשלמדתי את השיטה, וזה אמור להיות סביר.

ד"א, יש לו שיער שחור ובנדנה (סרט, לא כובע) סגולה קשורה סביב מצחו.

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    19.12.2006
    עיר
    t
    אני חושב שעוצמה תמידית של אבן עור האדמנט היא מעט לא סבירה להשפעת העבר הסילעי של הדמות, אני עדיין מציע שכבת סלע מתחת לעור שגם תראה מגניב שמנסים לפגוע בה ותספוג נזק. כמובן שאם תתעקש אני מוכן להשאיר את העניין כמו שהוא זו רק הצעה.

עניין שהטריד אותי היה מה צבע העור של הדמות? ואני מעוניים בתיאור שלא חייב להיות מדוייק של מראה הדמות.

אם לא אכפת לך אתה יכול להוסיף יכולות? לא אכפת לי אם לא תתיחס לחוקים ופשוט תשים לכל יכולת כמה אתה חושב שיש לו, אם לא תעשה את זה אני אצטרך לעשות זאת ואז זה יכול לצאת מוזר.

גם יש לי גאפ של די הרבה זמן בדרך שלו מההר הקיסרי לדרדרים, אם תוכל לדבר על העניין בכלליות זה יהיה טוב.

בנוסף תערוך את ההודעה הראשונה שלך עם כל השינויים.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    28.11.2006
    הוא היה ממוקד במטרתו במהלך הרכיבה, הוא פשוט רכב ושט ורכב ושט.

אני מעדיך שצבע העור שלו יהיה רגיל. אפשר שיהיה לו ספיגה וטבה וכל מה שאמרתה, בגלל המהות של האבן שנותרה עליו כזכר למה שעבר.
    לא בגלל שכבת אבן פנימית.
    אני לא ממש טוב ביכולות, תנסה בבקשה לעשות משהו שיתאים.
    הוא אמור להיות מאוד טוב בקפא"פ, ידע טוב ועוד טיפה תורת נסתר בגלל בני ההר...
    כמובן אתלטיקה, וכל הבסיסיים.
    (ד"א, ההגנה החזקה שלו אמור להיות חמיקה, טוב?)

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    24.07.2007
    המניע לא נשמע מי יודע מה,אבל זה עוד מילא...
    אני בתור שה"מ לא הייתי נותן לך לשחק דמות שהייתה פסל,הדמויות צריכות להיות רגילות יחסית...
    שתף ב-Google+

הרשמה