תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 16 מ 16
    הצטרף בתאריך
    20.06.2007
    Fable: The Lost Chapters

במשחק אנחנו מתחילים בתור ילד קטן בכפר בשם Oakvale.
    ובאותו יום יש לאחות של הילד שאנחנו משחקים יום הולדת ואנחנו צריכים לקנות לה מתנה.
    אז צריך להסתובב בכפר ולעזור לאנשים וככה להרוויח את הכסף, כמובן שלא חייבים להרוויח אותו בדרך ישרה.
    אחרי שאתה מביא את המתנה לאחותך (במשחק), שודדים מסתערים על הכפר והורגים והורסים כל מה שבדרכם.
    אחרי זה הילד שאנחנו משחקים ניצל על ידי ראש גילדת הגיבורים בכבודו ובעצמו!
    ומשם הוא לוקח את הילד לגילדה ושם הוא מתאמן להיות גיבור כשהוא יהיה גדול.

הדגש במשחק הזה הוא על המעשים שלך, אם תחליט לעזור לאנשים ולעצור פושעים, השיער שלך יתחלף לבלונדיני ואנשים יריעו לך כשהם יראו אותך.
    ואם תחליט להיות רשע, השיער שלך ישאר שחור אבל יתחילו לצמוך לך קרניים והעיניים שלך יתחילו לזהור באדום וכמובן כל מי שיראה אותך יתחנן בפניך שתחוס על חייו.

ציון:

גרפיקה: 9, המשחק נראה מצויין על גרפיקה הכי גבוהה וגם על פרטים יותר נמוכים כמובן.
    קול: 7, הקולות במשחק די מושקעים, המוזיקות יפות אבל להרבה מהאנשים יש אותם קולות.
    הנאה: 8, בכמה פעמים הראשונות שמשחקים בזה המשחק ממש כיף אבל אחרי כמה זמן הוא מתחיל להימאס כי אין שום דבר חדש.
    וגם אם אתה טוב או רע עדיין בסופו של דבר אין הבדל חוץ מאיך שאתה נראה ואיך שאתה מתנהג במשחק.
    משחקיות: 8, שליטה נוחה ופשוטה על הגיבור, יש נשקים מקרוב ומרחוק, ואפשר לפתח את הגיבור באיזה דרך שרוצים.

ציון כללי: 7

The Elder Scrolls IV: Oblivion

המשחק מתרחש בCyrodiil, המחוז האימפריאלי של הארץ Tamriel
    במשחק אנחנו מתחילים בתור שבוי בכלא של העיר בירה של סירודיל, ופתאום שומעים קולות מגיעים מהכניסה לכלא.
    אחרי כמה שניות מופיע הקיסר של טמריאל ו3 מהשומרי ראש שלו.
    הם רואים אותך ואומרים לך ללכת לקיר בצד השני של החדר ולא לזוז.
    שהקיסר רואה אותך, הוא אומר לך: "אתה", "אני מכיר אותך, אתה האיש מהחלום שלי. אז הכוכבים צדקו, וזה היום"
    אתה שואל אותו מה קורה פה והוא אומר לך שרוצחים הרגו את כל הבנים שלו, והוא הבא בתור ושיש דרך סודית מחוץ לעיר שמובילה דרך התא כלא שלך.
    אחרי זה אתה הולך איתם ובאיזשהו שלב הם נפרדים ממך ואז אתה הולך בכל מני מערות כאלה עם גובלינים וחולדות ענקיות, ואז כשאתה מוצא אותם אז בדיוק רואים כמה מהרוצחים מתקיפים את הקיסר והשומרים שלו.
    ואחרי שמתקדמים בסוף הקיסר מת, והשומר ראש היחידי שלו שנשאר בחיים אומר לך שאתה צריך ללכת לראש של השומרי ראש של הקיסר והוא ידע מה לעשות, אחרי הקטע הזה אתה בוחר מקצוע ויוצא מהביוב. מהקטע הזה אתה חופשי לעשות מה שאתה רוצה, אתה יכול מיד להמשיך עם העלילה או ללכת להצתרף לאחת מהגילדות שבמשחק. או שאתה יכול סתם ללכת להסתובב בעולם הענקי בלי שום סיבה.

ציון:

גרפיקה: 10, המשחק נראה פשוט מדהים, במיוחד על ההגדרות הכי גבוהות, אבל לא רק.
    אבל לצערנו הוא דורש חומרה חזקה ולא כל מחשב יכול להריץ אותו עם fps נורמלי.
    קול: 8, המוזיקות במשחק גם כן מדהימות ומוסיפות הרבה להתחושה של עולם קסום ופתוח.
    אבל, לכל הnpcs מאותו הגזע יש אותו קול שזה ממש חבל.
    הנאה: 9, משחק פתוח לגמרי שאפשר לעשות כל מה שרוצים, יש מבחר רב של כלי נשק ושריונות, וגם קסמים.
    ובמשחק יש בערך 250 משימות וזה בלי ההרחבות שלו או מודים.
    משחקיות: 9, שליטה פשוטה ונוחה ואפשר גם לשחק בגוף שלישי, ולמשל אם מחזיקים את ההתקפה קצת זמן אז זה עושה power attack שזה מכה יותר חזקה וככל שהסקיל שלך בנשק יותר גבוהה, ככה יהיו לך עוד סוגים של power attacks והנשקים שלך יעשו יותר דמג'.

ציון כללי: 9

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    09.06.2007
    עיר
    רחובות
    תודה ^^
    עבודה מעולה =)
    משחקים מעולים. באמת
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    19.05.2007
    תכף יוצא פייבל 2, לפי מה שהבנתי שיטת הקרב עובדת על פי קצב שאתה שומע ואתה צריך ללחוץ בזמן שבו אתה שומע משהו, וזה קובע עד כמה הצלחת ואם עשית התקפה מיוחדת
    כדורגל זה ספורט ללבנים, כדורסל זה ספורט לשחורים.
    גולף זה ספורט לאנשים לבנים שלבושים כמו סרסורים שחורים.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.06.2007
    נכתב במקור על ידי DarkDruid
    תכף יוצא פייבל 2, לפי מה שהבנתי שיטת הקרב עובדת על פי קצב שאתה שומע ואתה צריך ללחוץ בזמן שבו אתה שומע משהו, וזה קובע עד כמה הצלחת ואם עשית התקפה מיוחדת
    כן אני יודע אבל זה יוצא רק לxbox 360..
    אני מקווה שזה יצא גם למחשב..

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.10.2006
    אחלה סיקורים

עוד לא ניסיתי Fable, למרות שאני שוקל לעשות זאת מתישהו שיהיה לי זמן.

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.06.2007
    מחר שהמחשב שלי יחזור אני מתכוון לעשות סיקור די גדול על אובליביון

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    09.06.2007
    עיר
    רחובות
    נכתב במקור על ידי chaosman
    מחר שהמחשב שלי יחזור אני מתכוון לעשות סיקור די גדול על אובליביון
    רעיון טוב, גם אני אכתוב עליו משהו =)
    משחק מצוין.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    19.05.2007
    אתם שניכם הולכים לעשות עליו סיקור? יחד עם עוד מיליון הסיקורים שאנשים כבר עשו? זה יהיה מעניין.......
    כדורגל זה ספורט ללבנים, כדורסל זה ספורט לשחורים.
    גולף זה ספורט לאנשים לבנים שלבושים כמו סרסורים שחורים.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.06.2007
    אתם שניכם הולכים לעשות עליו סיקור? יחד עם עוד מיליון הסיקורים שאנשים כבר עשו? זה יהיה מעניין.......
    טוב די עם הספאם

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.10.2006
    זה לא ספאם, יש משהו בדברים שלו, יש המון סיקורים על המשחק.
    אבל בכל זאת, עוד סיקור מפי חבר פורום לא יזיק ואני בהחלט אשמח לקרוא

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    09.06.2007
    עיר
    רחובות
    אני לא בטוח עושה עליו סיקור, האמת שכתבתי עליו כבר ביקורת קצרצרה אבל אולי אחדש אותה. אולי.
    חוץ מזה, למה לזלזל?
    אני קורא פה המלצות של chaosman ועוד המון ביקורות על משחקים שכבר קראתי הרבה מאוד סיקורים עליהם, ואני לא משתעמם.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    09.02.2007
    עיר
    מודיעין
    אני גם מפרסם ביקורת!

OverLord

המשחק מתרחש בממלכה קסומה קלאסית.
    בתחילת המשחק מעירים אותך (מהמתים) כמה שדונים ומספרים לך שגיבורים הרגו את אדומם הקודם והם רוצים שתנהיג אותך. תוך כדי שמאמנים אותך קצת בהתעללות הליצן החצר שלהם, שדי מעליב אותך בשלב זה.
    המשחק מתחיל בזה שהמגדל הרוס לגמרי ואתה רוצה לתקן אותו. למזלך יש מספיק אנרגיה לעוד שיגור אחד למקום בו נמצא מחולל האנרגיה של המגדל (ועשו בו שימוש דיי מטומטם אני מודה...לא הולך להרוס לכם...) ולאט לאט אתה מקימים מחדש את המגדל. (משיגים מנוף לניקוי ההריסות, כורי היתוך ליצירת ציוד טוב יותר, ושלל חפצים שמגבירים את חייכם, המאנא שלכם וכמות השדונים עליהם ניתן לשלוט בכול רגע.)
    כמו כן משיגים עוד שדונים שיחכו למקרה הצורך (כי יש הגברל שליטה) ע"י הריגת אוייבים. ונראה שיש איזשהו קטע עם כבשים...השדונים מתים עליהם....והכבשים מתות מהם...
    במהלך המשחק אתה מגלה שהגיבורים שהרגו את קודמך הם לא ממש מושלמים ואתה "עוזר" לעם להיפטר מהם. (ככול שאתה מתקדם הליצן יותר ויותר מדבר בשבחך...)
    ניתן להסתובב בעולם גדול ללא שום סיבה, או להמשיג במסע לחיסול כל הגיבורים. כאשר ניתן מדי פעם לעשות בחירות בין טוב לרע-שישפיעו בסופו של דבר על סרטון הסיום שלך, ומראה המגדל שלך (וגם המראה שלך עצמך) ועוד שלל מעשי רוע שניתן חעשות סתם כיף שגם מעלים את רמת הרוע שלך...(אין מעשי טוב סתמיים להוריד אותו...זה רק מתי שצריך לבחור בין 2 אפשרויות-הטובה והרעה. ומה זה מה מאוד ברור...)

אין תמונות כי כרגע אני לא כול לדאוג לזה...

ציונים:

גרפיקה-9 מעולה אבל יש מקום לשיפור קצת...וברמות הגבוהות (הבאמת יפה) הדרישות מערכת קצת מוזגמות.
    קול-10 גם המוזיקת רקע וגם המלל מאוד טובים ומאוד מתאימים למצב (כולל כמה משפטים שקשה לשכוח, הם פשוט מצחיקים מדי.)
    הנאה-10 מה לעשות, כיף להיות רע. גם הדרך ה"טובה" היא פשוט "פחות רע"...וכיף לרוץ ברחבי האזוי ולטבוח בכבשים חסרות אונים...(ובכבש זכר מזדמן שנלחם חזרה...בחוסר יעילות משווע). שם שיטת החפצים מאוד טובה (הקרב שדונים לחיזוק הציוד.) אין הרבה חידושים בקרב מלבד מפלצות עם שיטות לחימה חדשות שמופיעות כל כמה זמן, אבל זה כל כך כיף שלא צריך.
    משחקיות-7 קצת בעייתי. השליטה גם בעצמך וגם בצבא שדונים לא קלה וסביר שתעשה לא מעט טעויות שיעלו בחיו שדונים רבים רק בגלל השליטה. ברגע שלומדים את הקטע מסתדרים. אבל לוקח לא מעט זמן להבין את הקטע.

סה"כ:-9 משחק מעולה ומומלץ מאוד. אם כי תתרגלו לרעיון של התחלה קשה (בהמשך קל יותר אם אתה יודע מה אתה עושה...אבל ממש יודע...)
    הדרקון מת מסיבה לא ידועה
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.10.2006
    אוברלורד אחלה משחק. ביקורת נחמדה

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    09.02.2007
    עיר
    מודיעין
    תודה רבה.
    הדרקון מת מסיבה לא ידועה
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    09.06.2007
    עיר
    רחובות
    נכתב במקור על ידי boomwolf
    אני גם מפרסם ביקורת!

OverLord
    יפה מאוד, אהבתי את הסיקור. אני לא הייתי קורא לזה ביקורת, זה לא באורך המתאים, אבל המשך כך!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    09.02.2007
    עיר
    מודיעין
    ביקורת, סיקור
    למי אכפת?
    סיפרתי על משחק
    הדרקון מת מסיבה לא ידועה
    שתף ב-Google+

הרשמה