תפריט ראשי

12 אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 20 מ 22
    הצטרף בתאריך
    18.01.2007
    עיר
    נתניה
    נתחיל בזה שרציתי לפרוש כבר מזמן(סיבות משלי), אבל לא פרשתי בגלל שרציתי להשאיר את הקלאן שלנו בגלל שאנחנו חברים, ואנחנו מכירים כבר הרבה זמן,
    אז ככה זה נמשך בארך חודש+, אחרי החודש אני רואה שהקלאן לא פעיל, טל- אדמין כל היום בחדר אם האדמינים, לירון בה אבל לא תמיד, אוהד גם אם חברים, ורק אני ו וודים בחדר תמיד, אז חשבנו על ראיון שיהיה טוב לכולם, שזה לסגור את הייפר, זאת אומר שסגרנו את הייפר והייפר הופך למותג, יענו אנשים לא מצטרפים ולא יוצאים.

אז ככה לכולם היה טוב, אני מדברים אם וודים, לירון, אוהד וגם לפעמים עם טל. עד שהכל התחיל.
    בוונט של וויגיימס אין שקט, תמיד יש איזה אחד, שנכנס לחדר וצועק את הנשמע שלו ומבהיל את כולם, תאמת בהחלה זה מצחיק אבל אחרי איזה 10 פעמים זה מעצבן, ויש עוד הרבה דברים לדוגמה:

אדמינים מצחיקים: מעבירים אנשים לחדרים אחרים, מביאים קיקים לאנשים כשחבר שלהם לא יכול להכנס כי הוונט מלא, בכללי משתמשים באדמין לרע, למחוק חדרים, לרשום בקומנט של החדר איזה משהוא מצחיק, להעביר את כולם לשמוע שירים ועוד...

עוד קטע קטן שקרה לוודים,

הוא הולך לפאבליק 4 שזה חדר לשירים, אז הוא משמיע את הסוג שירים שהוא אוהב, שזה רוק, עכשיו, כל אחד והסוג שירים שהוא אוהב, נגיד אני מכיר הרבה אבל הרבה בקהילה שאוהבים רוק או מטאל אבל נעזוב את זה, אז איזה מישהוא מהאדמינים נכנס, לא אהב את השיר, יצא מהוונט ולפני שהוא יצא עשה למישהוא בשם "Boris" אדמין על כל הוונט, ונכנס לוונט, מביא באן לוודים ורשום שם "בקהילה הזאת לא שומעים רוק, רק ראפ והיפ הופ" משהוא כזה, היה לטל את ה-Screen Shoot כי וודים שלח לו ואז מחק,

והיו הרבה דברים בסגנון בגלל השנאה להייפר,

עכשיו אני אמרתי לטל, בלה בלה בלה, הוא אמר שזה לא יהיה עוד פעם, אני אמרתי סבבה, ויום למחרת עוד פעם מעבירים אותנו חדרים, קיקים, שמו Fuck Hyper
    Hyper On My o!o.

ועוד...

אני אמרתי לא משנה, לא אכפת לי, וככה איזה חודש+... עד שיום אחד העבירו אותי אני אהיתי עצבני רצח בגלל כל השטויות האלה אני אומר "סמק ארס, איזה ילדים חסרי חיים אתם חלס להעביר אותי חדרים, מה אין לכם חברים ?" ואז ישר קיבלתי באן, וזה היו הדברים האחרונים בוונט,

יצאתי מהוונט, והבאתי לוודים ולכל הקלאן את הוונט החדש כדי לשמור על קשר כי עדין אני לא רוצה לשבור את הקשר בין השחקנים.
    אמרתי שאני פורש ונימאס לי כבר ועוד שטויות, ואז אמרתי וודים אם אתה רוצה אני מביא לך ורק לך להמשיך את הקלאן, וודים חשב סבבה, כי גם לו לא היה ממש את הכוונה לסגור את הייפר סופית אז הוא החליט להמשיך לנהל.

אז הוא ניהל את הייפר ואז עשו לו את כל הדברים האלה מישהוא בשם אדם, שלא ידוע איך אבל גילה את הסיסמת אדמין לחדר שזה מאוד הגיוני, הביא קיקים לכל מי שבחדר, עשה שטויות הרבה דברים הוא עשה,כתב על היפר קללות הביא לכולם קיקים, אפילו לירון פתח לא מזמן נושא על זה. ומעניין שעד היום האדם הזה לא הורחק, רק היום טל הרחיק אותו.

ותראו את ודים הוא השקיע פה שנה ולאן הוא הגיע ? הוא קיבל רק לבל שלוש אתמול. אבל ילידים אחרים הם לבל 5-6 למרות שהם לא משקעים. הם מקבלים את זה בגלל שהם מלקקים למנהלים פה בקהילה.
    הנה לדוגמא תראו את גבי עד אתמול הוא קילל את כולם ואת ליעד במיוחד ועכשיו אתם רואים אותו מנהל על קלאן צ'אנל, הבן אדם הזה הורחק פעמים מהוונט.
    שלא לדבר על סלביק שעכשיו הוא גם מנהל הוונט וגם הפורם, ולפני החודש הוא העביר אותי ואת ודים סתם ככה חדרים למה? כי זה מהנה להתעלל בהיפר

כמו שאתם רואים רק אם מתחנפים למנהלים ומספאמים בפורם אתם מגעים רחוק, אבל אם אתם משקיעים אתם תקבלו אחרי שנה שכבר בא לכם לפורש רמה שלוש.

כמה תמונות:

על סתיו (ע"י סלביק + יש הוכחות + הורחק מהקהילה לשבוע):

והיו עוד, אבל נמחקו...

איליה(ע"י פרנקו, הוא אמר את זה):

הלינק הזה הוא הלינק על התמונה של א איליה.

קלאן הייפר(אני חושב שמובן כבר):

**והיתה תמונה אחת שעשו על פרנקו ואמרו שזה אנחנו ואני לא מפרסם אותה כאן כי אני לא חושב שהוא רוצה שכולם יראו את התמונה.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.01.2007
    עכשיו יהיו פה תגובות ספאם של "מי יקרה את כל זה"
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    06.05.2007
    עיר
    חיפה
    קראתי הכל ואדים.. לשגיא חמו יש כח להכל...
    איזה יחס מגעיל!
    בעא
    יונתן ליפט.

מדריך לעבוד על טיפשים
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    26.03.2007
    פיי איזה גועל נפש
    אבל בגלל 2 ילדים לא סוגרים קלאן
    כל השרת חולה על הייפר!
    אבל כבר החלטתם..
    אני אותך

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    07.02.2007
    קראתי הכול פשוט גועל נפש
    היתי בכמה וכמה דברים מגעילים שעשו להיפר
    תאמין לי לא מגיע לקהילה קלאן כמו היפר שהשקיעו

פשוט גועל נפש.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    07.03.2007
    עיר
    ראשון לציון
    פרוז לאיזה שגיא יש כוח?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    10.04.2007
    עכשיו אני מבין למה פרשתם צודקים

גם אני פרשתי מהסיבות האלה לפחות חלק

ולהייפר אתם צודקים 100 אחוז .........
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    09.07.2007
    צודק 100%
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    04.05.2007
    עיר
    ראשון לציון
    סעמק ערס איזה דברים מסריחים עשו פה....

ממש בושה ! אנחנו קהילה לא אוייבים !

------

תאמינו לי אתם אחלה קלאן ! הרוב פה אוהבים אותכם ובגלל כמה ילדים בודדים משועממים לסגור קלאן כזה ותיק וטוב ?!

לדעתי זה ממש ממש חבל !
    מנהל פורום GTA. אדמין בשרת ה-DM.אדמין בשרת ה-Ventrilo.
    לפניות\בקשות ועזרה - [email protected]

הצטרף בתאריך
    20.01.2007
    האמת תמיד קשה.
    בגלל זה רוב האנשים משקרים תמיד.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    19.04.2007
    עיר
    נהריה.
    "ותראו את ודים הוא השקיע פה שנה ולאן הוא הגיע ? הוא קיבל רק לבל שלוש אתמול. אבל ילידים אחרים הם לבל 5-6 למרות שהם לא משקעים. הם מקבלים את זה בגלל שהם מלקקים למנהלים פה בקהילה.
    הנה לדוגמא תראו את גבי עד אתמול הוא קילל את כולם ואת ליעד במיוחד ועכשיו אתם רואים אותו מנהל על קלאן צ'אנל, הבן אדם הזה הורחק פעמים מהוונט.
    שלא לדבר על סלביק שעכשיו הוא גם מנהל הוונט וגם הפורם, ולפני החודש הוא העביר אותי ואת ודים סתם ככה חדרים למה? כי זה מהנה להתעלל בהיפר

כמו שאתם רואים רק אם מתחנפים למנהלים ומספאמים בפורם אתם מגעים רחוק, אבל אם אתם משקיעים אתם תקבלו אחרי שנה שכבר בא לכם לפורש רמה שלוש."

מ-י-ל-ה ב-מ-י-ל-ה-!-!-!-!

אתה פשוט צודק בזה---ובכל מילה שלך..וזה ממש מגעיל מה אנשים עושים פה בקהילה שלנו...צריך להרחיק אותם לתמיד..מאז שאנשים חשובים פרשו כל העולם מתחיל להתהפך!
    מה יש לכם? תקחו את עצמכם בידים אנשים!! מה זה עוזר לכם לרשום קללות על הקלאן הייפר?
    אתם חארות של אנשים מי שעשה את זה..ומגיע לו הרחקה מהקהילה לתמיד..בכל כינוי..בכל איפי..בכל פורום..
    אנשים חסרי חיים!!!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    03.04.2007
    עיר
    נהריה
    סתיו אתה ממש אבל מש צודק אי אפשר ככה באמת יש אדמינים שלקקנים למנהלים ואי אפשר ככה!!!
    וחבל שככה עשו להייפר קלאן כזה גדול וחזק!!
    טוב סתיו החלטה שלך אחי אבח חבל שהקלאן התפרק
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    07.02.2007
    איין לימילים לדבר היום הזה בשבילי עצוב מאוד
    היפר בשבילי היתה דמות להערצה חבל שזה ככה יגמר
    ויגמס הוא לא עוד ויגמס שאני מכיר מליפני שנה
    בשני מילים אני יתאר לכם מה אני חושב ויגימס הפסיד

חבל מאוד
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    22.02.2007
    עיר
    ראשון לציון
    היפר היקרים שמעו לי מה אני אומר לא היה קלאן שהיתי מאוד אוהב כמו הקלאן
    הזה רק חבל שזה ניגמר אני אהב דברים שמחים
    אבל היום הזה בשבילי עצוב מאוד
    כל פעם שאני יכנס לשרת ולא יראה את התקפות שהיו מיוחדים להיפר רק ואני
    חוזר רק להיפר היה סיגנון חבל נורא שזה ככה ניגמר אני רואה את היום הזה
    כמו היתפרקות הדור הישן של ויגימס חבל נורא שזה כך
    Michael Olieri
    if you have to shoot, shoot Don't talk

6 עובדות על החיים:
    1. אי אפשר לגעת בכל השיניים בעזרת הלשון.
    2. כל האידיוטים, ינסו עכשיו לגעת בכל השיניים בעזרת הלשון אחרי שקראו את העובדה הראשונה.
    3. העובדה הראשונה היא שקר.
    4. אתה מחייך עכשיו כי יצאת אידיוט.
    5. עוד מעט תשלח את העובדות האלה לאידיוט אחר.
    6. עדיין מרוח לך על הפנים חיוך מטומטם.

Anything you can do,We can do better
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    18.01.2007
    עיר
    נתניה
    אני רואה שלא רק אני נתקל בתופע, מפתיע
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    22.01.2007
    עיר
    אשדוד
    בואנה על תשגע אותי אני אולי עשיתי שטויות בבזמן האחרון אבל לא הלכתי לליעד או למשהו אחר להגיד לו שאני רוצה אדמין ואם אתם רוצים לכו תשאלו אותו!

על לקקנים ראינו מי הבנאדם שכתב "שכולם שונאים אותי אני עשיתי דברים רעים" זה מה שניקרא יתחנפות ורחמים!!!

וכל מה שאני קיבלתי עד עכשיו לא קיבלתי כי הלכתי לבקש!
    פשוט באו אליי ואמרו לי מגיע לך "בלה בלה בלה" אני יודע שבזמן האחרון לא הייתי ממש בסדר
    כי הייתי עצבני רצח!

ואתם יעני עכשיו פורשים ואתם לא פורשים בכבוד!
    אתם מנסים לפיל אנשים אחרים איתכם כי בתאחלס אתם תמיד שנאתם אותנו וקינאתם!

ומה אתה מאשים את סלביק סתם אני תמיד אם סלביק ובחיים הוא לא העביר אותכם חדר סתם ככה!
    והתפקיד מגיע לו!

אתם פשוט לא יודעים לעריך אנשים אחרים אתם רק חושבים על אחרים אין לכם טיפת כבוד
    בחיים שלי לא ראיתי את וודים מכבד משהו אני עוד זוכר את זה!!!

פעם שביום הראשון שקיבלתי אדמין! נכנסתי למשחק יתחלתי ללמוד את התפקיד ותפעום מה אני רואה בפקודות שאנשים אחרים עושים!
    וודים כתב
    rap sux/ משהו בסיגנוןן הזה , אז ככה אתם משחקים אותה אנשים טובים ותמימים ומאשימים אנשים אחרים סתם ככה!
    אתם ממש חסריי כבוד כשה אני פרשתי לא ליכלכתי על אפחד!
    אז תאמינו למי שאתם רוצים!

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    06.01.2007
    חבל..
    אני חושב שאני יודע מי עשה את זה..
    ( ההעברת חדרים וכו') אבל זה לא חשוב..
    סתם חבל שככה נגמר..
    לירון צודק.. ויגיימס הפסיד..
    ד"א.. מה שאמרת.. שיוסיT ציטט..
    צודק ב100%.. אני כבר מדבר על זה שלוש חודשים ואפחד לא מתייחס..

ד"א.. התמוןנה של hyper on my o!o .. תמונה ישנה XD
    גם לירון אפילו שם את זה אצלו בקומנט XD
    זה היה בצחוק..
    אני לא סובל מאי שפיות, אני נהנה ממנה

Maccabi "Electra" Tel-Aviv - Where Amazing Happens
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    18.01.2007
    עיר
    נתניה
    נכתב במקור על ידי Rap-Gabi
    בואנה על תשגע אותי אני אולי עשיתי שטויות בבזמן האחרון אבל לא הלכתי לליעד או למשהו אחר להגיד לו שאני רוצה אדמין ואם אתם רוצים לכו תשאלו אותו!

על לקקנים ראינו מי הבנאדם שכתב "שכולם שונאים אותי אני עשיתי דברים רעים" זה מה שניקרא יתחנפות ורחמים!!!

וכל מה שאני קיבלתי עד עכשיו לא קיבלתי כי הלכתי לבקש!
    פשוט באו אליי ואמרו לי מגיע לך "בלה בלה בלה" אני יודע שבזמן האחרון לא הייתי ממש בסדר
    כי הייתי עצבני רצח!

ואתם יעני עכשיו פורשים ואתם לא פורשים בכבוד!
    אתם מנסים לפיל אנשים אחרים איתכם כי בתאחלס אתם תמיד שנאתם אותנו וקינאתם!

ומה אתה מאשים את סלביק סתם אני תמיד אם סלביק ובחיים הוא לא העביר אותכם חדר סתם ככה!
    והתפקיד מגיע לו!

אתם פשוט לא יודעים לעריך אנשים אחרים אתם רק חושבים על אחרים אין לכם טיפת כבוד
    בחיים שלי לא ראיתי את וודים מכבד משהו אני עוד זוכר את זה!!!

פעם שביום הראשון שקיבלתי אדמין! נכנסתי למשחק יתחלתי ללמוד את התפקיד ותפעום מה אני רואה בפקודות שאנשים אחרים עושים!
    וודים כתב
    rap sux/ משהו בסיגנוןן הזה , אז ככה אתם משחקים אותה אנשים טובים ותמימים ומאשימים אנשים אחרים סתם ככה!
    אתם ממש חסריי כבוד כשה אני פרשתי לא ליכלכתי על אפחד!
    אז תאמינו למי שאתם רוצים!
    1.לא רק אני חושב ככה
    2.למה אתה חושב שפרשתי בגלל שקיבלתה אדמין ?, זה סתם סיבה על מי מקבל אדמין פה,
    3.יש לי עוד מלא דברים, הקלטות בוונט ועוד שאתה מקלל ועוד לא רק אתה(שלא תגיד רק אני)

אבל אני לא מביא אותם כי אז הדיון הזה היה נמחק או נערך, ובגלל זה אני משאיר את זה ככה.

4.לפחות אתה מודה שאהיתה בוגר ועשיתה עלי חתימות. איזה אדמין למופת לעשות חתימות על מישהוא ולרשום שהוא קוף.

אתה באמת לא רוצה שאני יבי לפה את כל החומר שאספתי וגם אני לא כי ימחקו את הדיון, אני רק רוצה להגיד ביי וכמה סיבות.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    22.01.2007
    עיר
    אשדוד
    חח אתה יכוללהביא את כל מה שאתה רוצה לפה!

כולם יודעים שלא הייתי בסדר בזמן אחרון מסיבות אישיות!

אז אתה ממש לא מאיים אליי !

ופה אתה מודה שאתה קאניי!
    אני קיבלתי אדמין לקלאן צ'נלס ואתה בוכה על זה

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    10.02.2007
    בקיצור סתיו הקהילה לא כמו פעם הרבה דברים הישתנו ומה שקרה לכם גם אם זה נכון וגם אם לא זה דבר מגעיל פשוט מגעיל ניצול כוח לדבר סתמי זה קקה לפי דעתי צריך לעשות "ריסט" לכל השרת והוונט שזה אומר למחוק את כל האדמינים ולהתחיל הכול מ0 זאת אומרת שיעשו חושבים מי אדמין ומי לא שלא יתנו סתם ככה אמדנים למי שיש 38129048391204821904 תגובות אלה לאנשים שבאמת עוזרים בקיצור להתחיל הכל מהתחלה לפי דעתי.....
    שתף ב-Google+

הרשמה