רבותי, עברנו את הגבול. נכון שאני עמוס מכדי לשים עין על הפורום כמו שמגיע לו (המנהלים האחרים הם מומחים לענייניהם, לא אמורים לתפקד כאדמינסטרטיביים כמוני), וזה לא בסדר, ואני מקווה למצוא בקרוב מישהו שיעזור לי בעניין. אבל זאת לא סיבה להתנהג בכזה בלגן.

לאחרונה, לפחות שלושה עצים הפכו למהומה לגבי ספאם, עריכה ודאבלפוסטינג, בגלל שרבים מהמגיבים החליטו להיות שוטרים. אני אוהב שוטרים, שוטרים שומרים על סדר, אבל כשכל מה שיש לנו זה מהומה של שוטרים שרק מעירים הערות - עד לכדי שהדבר הופך לקטנוני, ולנושאו העיקרי של הת'רד, אזי לא נותר דבר מלבד ביקורת שמבקרת את עצמה.

זה טיפשי.

oron8055, דרואיד אפל ו-eitan110, אני שמח שאיכפת לכם מספיק בשביל להעיר, ושאתם רוצים לשמור על פורום מסודר. באמת. אבל הפכתם לציידי ספאם (ותודה לביין על הביטוי), שמתמקדים בזה הרבה יותר מדי. לא זאת הדרך.
tde, בנימה אישית אליך, אני מכבד את הרצון שלך לשפר את רמת הכתיבה בפורום, אבל בסופו של דבר אתה ספאמר גדול בעצמך, ובעבר כבר דרדרת במו ידיך לפחות שני עצים לספאם טוטאלי. זו דוגמא אישית גרועה, שהורסת את כל מה שאתה מנסה לבנות.

בשבועות הקרובים לא אהסס למחוק הודעות, ונושאים שלמים אם אראה בכך צורך, עד אשר יערות הביקורת המוגזמת יגזמו כליל. התחלתי במחיקה כללית של ספאם מנושא "הנשגבים" (אם מתחילים לדבר על נוביות, זה הזמן לפתוח עץ חדש "רגע, מה זה נוביות", ולעזוב את עץ הנשגבים לנפשו), ומנושא ה-Battle-tech, שלמרות שנעלתי אותו, מגיע ליוצרו יותר כבוד. אגב, הוא נמלט מכאן בגלל שכל התגובות שקיבל היו הערות ביקורתיות קטנוניות, וזה מה שעורר אצלי את כל הנושא הזה.

כמו כן, אבקש מכם להשתמש יותר בכפתור דיווח הספאם, שנמצא בצד שמאל למטה של כל הודעה. אני מקבל את כל הדיווחים ופועל לפי אלו שאני רואה לנכון. אם אתם רוצים לחנך את הכותב לכתיבה נכונה בפורום, אני מבקש לעשות זאת בהודעה פרטית אליו, או אם אין לכם חשק, אפשר פשוט לשלוח לי כהערה ביחד עם דיווח הספאם "הוא עושה דאבלפוסטינג, תגיד לו". אני אגיד לו. בשביל זה אני כאן.

עריכה: חוקי הפורום עודכנו כדי להבהיר את כל העניין הזה. כך שמעכשיו אתם יכולים פשוט להגיד לספאמר הדאבל-פוסט הבוגד הקומוניסט המוטנט "תקרא את חוקי הפורום, אזרח! אי ידיעת החוק אינה פותרת מעונש מוות!".
אם יש לכם הערות לגבי החוקים או הצעות לחוקים נוספים, אל תהססו להעיר.