תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 12 מ 12
    הצטרף בתאריך
    31.05.2007
    עיר
    עץ אפרים
    סוף סוף זה מגיע, הדבר הגדול שכולנו חיכנו לו מפגש קהילת נינטנדו

כאן תוכלו לראות מי מעצבן אתכם ומי האיש מאחורי האווטר...
    תוכלו לראות ולהתרשם מטורנירים של משחקים אחרים.
    אם תביאו את ה ds שלכם נוכל לעשות מסיבת ds.
    יהיה מתחם קונסולות שבו תוכלו לשחק ולהתרשם מהקונסולות השונות.
    10 הראשונים שירשמו יקבלו חולצות vgames ותוגרל בינהם כניסה חינם.

מעוניינים בטורניר סמאש ליחצו כאן

כל זה יקרה ב 30 באוגוסט בגני התערוכה בת"א ביתן 15
    התחלת האירוע: 10:00, סיום אירוע: 24:00.

אל תשכחו שזה רק השיא של שבוע המשחקים המיוחד של אתר Vgames

הכניסה בתשלום.
    להרשמה ליחצו כאן

שתף ב-Google+

בואו נעשה את זה אצל ארז רונן בבית.
    זה יהיה בחינם, והוא בטח גם יציע לנו משהו לשתות.
    נערך לאחרונה על ידי רונן, עוד לפני שלחצתי על שלח.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    טוב, חבר'ה, בואו נהיה בעניינים: מי מתכוון לבוא לאירוע, ומי מתעצל?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    05.04.2007
    עיר
    רחובות
    נכתב במקור על ידי Barvazon
    הכניסה בתשלום:49 ש"ח ל100 הנרשמים הראשונים
    59 ש"ח לשאר הנרשמים
    69 ש"ח לנרשמים במקום האירוע

אני מתקמצן מה יהיה שם שמצדיק תשלום? יש שם טורניר WII או משהו שמעניין פה מישהו? אני לא רוצה להתנסות ב 360 או PS3 וחוץ מזה WII יש לי בבית.

להפנינג בדיזינגוף סנטר אני מסכים לבוא ואולי לשחק בDS או משהו אבל לא מתלהב (אני קצת זקן למרות שאני נראה צעיר לגילי) .

אז אני מתקמצן מתעצל ומקרה קשה של "דירה להשכיר" .
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    31.05.2007
    עיר
    עץ אפרים
    נכתב במקור על ידי Niseg
    אני מתקמצן מה יהיה שם שמצדיק תשלום? יש שם טורניר WII או משהו שמעניין פה מישהו? אני לא רוצה להתנסות ב 360 או PS3 וחוץ מזה WII יש לי בבית.

להפנינג בדיזינגוף סנטר אני מסכים לבוא ואולי לשחק בDS או משהו אבל לא מתלהב (אני קצת זקן למרות שאני נראה צעיר לגילי) .

אז אני מתקמצן מתעצל ומקרה קשה של "דירה להשכיר" .
    הדבר הכי נחמד שיהיה שם מבחינתי זה לראות את כל החבר'ה מהפורום, כן תהיה שם גם קונסולת wii
    ואם בא לכם שתהיה שם קונסולה ונעשה איזה טורניר - אני אשתדל לארגן את זה, אבל אם הפורום יהיה רדום ולא פעיל יהיה מאוד קשה לעשות דברים בעתיד, באותו עניין אם לא תשתתפו בתחרויות וכד' יהיה לנו מאוד קשה להשיג פרסים שווים יותר בעתיד - אז חבר'ה אם הפורום הזה חשוב לכם בוא תהיו פעילים
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    11.06.2007
    עיר
    רמת גן
    למה אני צריך לשלם 60 שקל כדי לראות את החבר'ה מהפורום? אפשר לארגן מפגש פרטי, אבל אני מניח שבעלי האתר הורו לך לדחוף למפגשים כאלה...
    You can't convince stupid people that they are wrong.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    31.05.2007
    עיר
    עץ אפרים
    נכתב במקור על ידי Nullifier
    למה אני צריך לשלם 60 שקל כדי לראות את החבר'ה מהפורום? אפשר לארגן מפגש פרטי, אבל אני מניח שבעלי האתר הורו לך לדחוף למפגשים כאלה...
    בתור גיימר מאוד כייף מיוחד ויפה להיות במסיבת lan ותערוכות שקשורות לקונסולות משחקים, אחד החלומות שלי למשל זה להיות ב E3 ובתערוכות משחקים דומות, כשאתה מגיע למקום כזה ואתה רואה הרבה אנשים שמתעניינים בדברים שמעניינים אותך זה עושה הרגשה כייפית ומיוחדת, חוץ מזה שהעניין של הכסף נועד לפתח את האתר הזה ובכסף הזה קונים כל מיני דברים שבסופו של חוזרים לגולשים, אף אחד לא שומר את זה לעצמו, חוץ מזה שלהפיק אירוע כזה זה גם עולה כסף, כשאין אירועים כאלה בישראל אנשים אומרים שאין גיימינג כשיש אנשים לא מוכנים להוציא 50 60 שקל
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    05.04.2007
    עיר
    רחובות
    אולי בשנה הבאה יהיה למפגש הזה מה להציע.

לפי מה שקראתי שם יש שם טורנירים של כל המשחקים שאני שונא במחשב (אני מאוד סלקטיבי לא אוהב FPS או RTS ) ובנוסף לכך משחקי PS2 שאין לי אני לא מתעניין בה. חוץ מזה 30 עמדות קונסולות ואילו של הWII בטח יהיו עמוסות .

אם היו מקצים לנו כמה WII ללא שלטים (כל אחד יביא מהבית) ויכלנו לארגן איזה טורניר כמו טניס או משחקי ריימן (אולי רק הריקודים) . בשביל זה אני הייתי מסכים לבוא אולי אחרי העבודה. VGAMES יכולים להציב שם גם חנות ולעשות קופה רצינית.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    31.05.2007
    עיר
    עץ אפרים
    נכתב במקור על ידי Niseg
    אם היו מקצים לנו כמה WII ללא שלטים (כל אחד יביא מהבית) ויכלנו לארגן איזה טורניר כמו טניס או משחקי ריימן (אולי רק הריקודים) . בשביל זה אני הייתי מסכים לבוא אולי אחרי העבודה. VGAMES יכולים להציב שם גם חנות ולעשות קופה רצינית.
    כמו שאמרתי קודם אם מספיק חבר'ה מהפורום יבואו אני אעשה את כל המאמצים כדי להביא כמה קונסולות wii, אבל אם אנחנו אנשי הפורום לא נתאמץ ונגיע, יהיה לי מאוד קשה לעשות דברים, קיוויתי וציפיתי שהחברים בפורום הזה דווקא יתמכו ויעזרו לי לקדם את כל מה שקשור בנינטנדו ובפעילויות שאני מנסה להרים
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    08.11.2006
    עיר
    רמה"ש
    אין רק את הטורנירים שכתובים בדף, יש עוד כמה(למשל יהיה כנראה טורניר סמאש),בדוק בפורומים שאתה אוהב אם הם מקיימים טורנירים באירוע.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    05.04.2007
    עיר
    רחובות
    אני חושב שהרגתי את ה thread הזה עם כל היחס השלילי שלי.

במידה ויש פעילות או טורנירי WII יש סיכוי סביר שאני אבוא.

תתחילו לתת תשובות יש לברבזון עוד שבועיים לארגן לנו משהו.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    01.11.2006
    עיר
    תל אביב
    אני לא יכול להבטיח הגעה כיוון שאני עובד מהבוקר עד הערב, ולא חושב שיהיה לי זמן חופשי כל-כך להיות שם.

אני בטוח שיהיה נהדר, ואני אשמח למפגש פורום בזמן אחר במקום אחר.
    שתף ב-Google+

הרשמה