תפריט ראשי

123 אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 20 מ 46
    הצטרף בתאריך
    01.11.2006
    עיר
    תל אביב
    מגיע לזה ת'רד משלו. היום נחשף מצב השחקן יחיד של סמאש, וזה הולך להיות משהו ענק!!!

זה הולך להיות משחק אקשן בגלילה!! וסאקוראי אומר שהוא יהיה מאוד גדול בנפח שלו. אני לא יודע כמה אנשים עובדים על המשחק הזה, אבל עכשיו רשמית אני רוצה אותו מאוד (קודם רק קצת).

הנה התמונות:

Super Smash Bros. Brawl: The Subspace Emissary is a robust side-scrolling action game!

- This is the Subspace Emissary! -

More than anything, Smash Bros. is a competitive action game. People have been kind enough to praise its multiplayer, but we’ve never been able to create a fully fleshed out single-player game.

This time, though, we’ve managed to create a complete side-scrolling action game. It’s storyline isn’t overwrought—it’s hastened along by a bunch of quick movies.

The Adventure mode also emphasizes character development. You’ll see many famous characters persevering under the weight of their personal histories, shouldering their unique burdens... It’s really something you won’t see anywhere else.

With so many wonderful characters appearing together, it’s like a dream action game. We’re putting tons of fighting spirit into making this game, so I hope you’re all looking forward to it.

Oh, and this is all included in the same Game Disc, so rest easy.
    זה פשוט הולך להיות משחק מספר 1 השנה. אני חושב שסאקוראי הולך לסיים את סדרת SSB בבאנג אדיר. אני כולי מתלהב!! חחח

הנה עוד תמונות מהסרטונים שילוו את המשחק:

וכאן לינק לסרטון שממנו לקחו תמונות פעם שעברה:
    http://www.smashbros.com/en_us/gamem...a/modea02.html

3 בדצמבר לא יכול לבוא מהר יותר!!
    !yes Wii can
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    עיר
    קרית עקרון
    עושים את זה עם הרבה מאוד משחקי מכות. בכולם הסיפור גרוע, אבל בגלל שכבר יש מערכת קרב עמוקה, המשחקיות טובה.

לא משהו מלהיב במיוחד, לדעתי. אני מעדיף בחווית סינגל משחק שנדחף על ידי סיפור, ברוב המקרים, אז זה בהחלט לא משהו שמעניין אותי במיוחד.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    31.05.2007
    עיר
    עץ אפרים
    ראיתי את זה בכמה משחקי מכות וזה תמיד היה מאכזב..., מקווה שפה זה יהיה טוב יותר.., חבל שאי אפשר להריץ את הזמן קדימה אני כלכך מחכה לזה !
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.12.2006
    תזכרו שכל הדמויות כאן הן דמויות שכבר יש להם סיפור רחב ומושקע ממשחקים אחרים, אז יש סיכוי טוב שהסיפורים יהיו טובים. ובכל מקרה אני לא דואג לגבי כמה כיף זה יהיה, כי זה נראה מאוד כיף.

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    היה את זה בSSB:M לגיימקיוב, היה ממש אחלה שם.
    אני מקווה שזה יהיה מורחב יותר וטוב יותר בSSB כי דוגרי זה הקטע היחיד שנהנתי ממנו בSSB לקיוב. אם זה באמת יהיה כך אז מצטרף לי עוד משחק לרשימה השנה (מזל שהדחיה של GTA חוסכת לי 60$ אה? ).
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    01.11.2006
    עיר
    תל אביב
    נכתב במקור על ידי DrKeo
    אני מקווה שזה יהיה מורחב יותר וטוב יותר בSSB כי דוגרי זה הקטע היחיד שנהנתי ממנו בSSB לקיוב. אם זה באמת יהיה כך אז מצטרף לי עוד משחק לרשימה השנה (מזל שהדחיה של GTA חוסכת לי 60$ אה? ).
    אמממ. לפי מה שהוא כותב, זה ממש משחק הרפתקה בפני עצמו. כאילו כמה שעות. בעוד ב-SSBM זה היה סתם כזה. אולי זה מה שהוא רצה לעשות עם SSBM אבל לא היה לו זמן.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    נכתב במקור על ידי ADi
    אמממ. לפי מה שהוא כותב, זה ממש משחק הרפתקה בפני עצמו. כאילו כמה שעות. בעוד ב-SSBM זה היה סתם כזה. אולי זה מה שהוא רצה לעשות עם SSBM אבל לא היה לו זמן.
    אולי, אבל גם בSSB לכל דמות היה סינגל של איזה 20-40 דקות, סך הכל זה גם יצא כמה שעות טובות.
    אני זוכר לטובה את הסינגל של סאמוס ולינק. השאר הוא זיכרון מטושטש...
    אני משער שזה פשוט גרסה ארוכה ואיכותית יותר לסינגל שהיה אז.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    עיר
    קרית עקרון
    נכתב במקור על ידי DrKeo
    אהה... זה כבר היה בקודם? חשבתי שזה משהו חדש עם כל ההתלהבות של עדי.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    08.11.2006
    עיר
    רמה"ש
    ת'אמת זהמשהו חדש, מסמאש הקודם לא היה שום קשר לסיפור, סתם הופעת במקומות של משחקים מוכרים ונלחמת שם או עשית משימות פשוטות מאד.
    פה זה נראה עם יותר עומק.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    נכתב במקור על ידי Fizz
    ת'אמת זהמשהו חדש, מסמאש הקודם לא היה שום קשר לסיפור, סתם הופעת במקומות בד"כ מוכרים של משחקים ונלחמת שם או עשית משימות פשוט מאד.
    פה זה נראה עם יותר עומק.
    כן, כמו שאמרתי, הרחבה של מה שהיה בסמאש הקודם.
    כאילו למשהו איכפת מה-"סיפור" שיהיה שם כמו שלמשהו אכפת "מהסיפור" שיש במשחקים של סופר מריו.
    שלב זה שלב, למי אכפת אם הם ימציאו שסאמוס אנסה את יושי ומריו יוצא לטהר את שמו.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.12.2006
    נכתב במקור על ידי DrKeo
    כן, כמו שאמרתי, הרחבה של מה שהיה בסמאש הקודם.
    כאילו למשהו איכפת מה-"סיפור" שיהיה שם כמו שלמשהו אכפת "מהסיפור" שיש במשחקים של סופר מריו.
    שלב זה שלב, למי אכפת אם הם ימציאו שסאמוס אנסה את יושי ומריו יוצא לטהר את שמו.
    במריו יש משולש אהבה. אני לא יודע מה איתך, אבל זה כל כך מוזר שדיי בא לי לראות מה קורה שם. כאילו, נסיכה ופית חלל מתחרות על שרברב איטלקי, לול.

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    עיר
    קרית עקרון
    נכתב במקור על ידי Poke
    במריו יש משולש אהבה. אני לא יודע מה איתך, אבל זה כל כך מוזר שדיי בא לי לראות מה קורה שם. כאילו, נסיכה ופית חלל מתחרות על שרברב איטלקי, לול.
    שרברב איטלקי שמן... דבר שמזכיר לי משהו מאוד מעניין.

במשחק הRPG מריו ולואיג'י לDS יש קטע שבו מישהו אומר למריו שהוא שמנמן ושכדאי לו להתאמן בשביל להיות יותר רזה. לפי דעתי, מדובר בפרסומת מוקדמת שהוכנסה למשחק בשביל WII FIT. ללא ספק, מדובר בתוכנית רחבת היקף שתוכננה במשך שנים רבות.
    בעקבות התגלית שהשמועות אכן נכונות ואחמדניג'אד נינטנדופיל, אני לא אופתע כלל אם התוכנית קשורה לטיל גרעיני. אולי אמרות כמו "נינטנדו משתלטת על העולם" לא כל כך רחוקות מהמציאות.
    אני לא יודע מה אתכם, אבל אני מקווה שהם לא יצליחו. ללא ספק, במקרה שהם ישלטו על העולם, שפמים יחזרו לאופנה ואני לא רוצה לגדל שפם.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    התלהבתי!

במשחק הקודם זה נראה מאולץ, זורקים לנו כמה שלבים ובזה זה נגמר, אבל נראה שהפעם הוא יהיה כמשחק בפני עצמו! ואגב, למרות שזה נראה מאולץ בעבר, עדיין זה היה כייפי ביותר, אז מי שלא ניסה, אל לא לזלזל בכך. נכון, היו ניסיונות מעפנים כאלה בעבר, אבל זו נינטנדו, בתחומים שלה, היא מבינה מה שהיא עושה.

אהבתי את הידיעה, לדעתי הידיעה הכי טובה ומרגשת על המשחק עד כה. אז נינטנדו לא משקיעה? לא דוגלת בהפקה ברמה גבוהה? מזלזלת בקהל שלה?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    19.11.2006
    עיר
    תל-אביב
    נכתב במקור על ידי רונן
    אהבתי את הידיעה, לדעתי הידיעה הכי טובה ומרגשת על המשחק עד כה. אז נינטנדו לא משקיעה? לא דוגלת בהפקה ברמה גבוהה? מזלזלת בקהל שלה?
    כן.

כבר אמרנו, המשחקים האמיתיים היחידים הם SMASH, MARIO, ZELDA, METROID, KART...

זה לא חדש שהמשחק הזה הולך להיות פיצוץ. כנ"ל זלדה, מטרויד קארט וגלקסי.
    אבל פה זה נגמר.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.12.2006
    נכתב במקור על ידי Laskin
    כן.

כבר אמרנו, המשחקים האמיתיים היחידים הם SMASH, MARIO, ZELDA, METROID, KART...

זה לא חדש שהמשחק הזה הולך להיות פיצוץ. כנ"ל זלדה, מטרויד קארט וגלקסי.
    אבל פה זה נגמר.
    אתה אומר "פה זה נגמר" כאילו זה לא מספיק שחברה אחת מוציאה חמש סדרות AAA שמכוונות להארדקורים, וכולם יוצאים בפחות משנה הפרש ביניהם.

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.07.2007
    נשמע אידר, אבל למה לסיים את סדרת SSB בבאנג?
    יותר וב, למה לסיים? כל עוד זה ממשיך למכור, אין שום סיבה לא להוציא אחד לקונסולה הבאה של ניטנדו.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    נכתב במקור על ידי Poke
    אתה אומר "פה זה נגמר" כאילו זה לא מספיק שחברה אחת מוציאה חמש סדרות AAA שמכוונות להארדקורים, וכולם יוצאים בפחות משנה הפרש ביניהם.
    חחח אני באמת לא צריך להוסיף.

נינטנדו משקיעה מאוד במשחקי הארדקור, אך מקריבה מתוך סיבה במשחקי קאזואל, ולא מתוך עצלות. נינטנדו לא הייתה מגיעה לאן שהגיעה, לולא עבדה קשה כל השנים כדי לבסס לעצמה מעמד כזה. כל מי שחושב שהמוניטין שלה מתבסס רק משום פאנבואים עיוורים, הוא-הוא העיוור.

בכל אופן, בסוף החודש יוצא מטרויד, זה נראה כמו נצח (ולא חשבתי שאגיד דבר כזה על מטרויד)!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    נכתב במקור על ידי Poke
    אם זה כל מה שהיא עושה כבר 15 שנה אז כן, פה זה נגמר.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    נדב, אתה לא מתייחס לגופו של עניין: היא מוציאה חמש סדרות AAA שמכוונות להארדקורים וכולם יוצאים סמוכים זה לזה. זה כבר מבטל את המחשבה שנינטנדו לא משקיעה או מזלזלת.

והאם במהלך ה-15 שנים האחרונות היא לא השיקה את פיקמין וחידשה את סדרת מטרויד? חוץ מאלה, היא גם פיתחה מותגים חדשים לחלוטין ומצליחים מאוד לקאזואל (שגם להארדקור הם טובים). אז איך אפשר לומר שזה כל מה שהיא עשתה?

מה שאתה כותב נכון לגביה בעידן הגיימקיוב, בגלל כל הספין-אופים שהוציאה. ולמרות שעד כה בדור הנוכחי היא מוציאה סדרות מוכרות, היא משקיעה בהם ולעתים אפילו מחדשת באמת, כמו למשל במריו גלקסי, במטרויד ובסמאש ברוד'רס.

ורק לאחרונה מיאמוטו הודה בריאיון שבמהלך 2008 אנחנו נשמע על מותגים חדשים שהיא מפתחת, ולא לקאזואל. זה בדיוק מה שאמרתי לכם שלהערכתי אנחנו נשמע ב-2008

בגלל כל אלה, ובגלל שנינטנדו זו חברה אחת, קשה לומר שהיא מזלזלת. כשהיא הכריזה שכל הגדולים יצאו כבר השנה, אפילו אני הופתעתי, זה הדבר האחרון שציפיתי לו מנינטנדו.

או שאתם מתלונננים שאין לה משחקים מושקעים, כדוגמת ווי-ספורט ו-ווריו-וור, או כאשר מדובר במשחק מושקע, אתם מתלוננים שמדובר באותן סדרות (מי שמחפש לבקר, תמיד ימצא סיבה). ובכלל, מי אמר שזה דבר רע? יש מישהו כאן שלא מת לשחק במריו גלקסי? אפילו מבקרי נינטנדו הכי גדולים היו מעוניינים!

אז סבלנות, ידידי, בינתיים לא ניתן לומר שנינטנדו מיהרה עם הפיתוח של הגדולים שלה, כי היא עשתה מאמצים כבירים כדי שהקהל ההארדקורי שלה יהיה מרוצה. ובקשר לבאות, נצטרך להמתין ולראות. אני רק אומר שזו נינטנדו, ובדור הזה היא מוכיחה השקעה ויש גם רמזים חיוביים לעתיד, לכן אני בוחר לתת בה אמון.

רונן.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    נכתב במקור על ידי רונן
    נדב, אתה לא מתייחס לגופו של עניין: היא מוציאה חמש סדרות AAA שמכוונות להארדקורים וכולם יוצאים סמוכים זה לזה. זה כבר מבטל את המחשבה שנינטנדו לא משקיעה או מזלזלת.

והאם במהלך ה-15 שנים האחרונות היא לא השיקה את פיקמין וחידשה את סדרת מטרויד? חוץ מאלה, היא גם פיתחה מותגים חדשים לחלוטין ומצליחים מאוד לקאזואל (שגם להארדקור הם טובים). אז איך אפשר לומר שזה כל מה שהיא עשתה?

מה שאתה כותב נכון לגביה בעידן הגיימקיוב, בגלל כל הספין-אופים שהוציאה. ולמרות שעד כה בדור הנוכחי היא מוציאה סדרות מוכרות, היא משקיעה בהם ולעתים אפילו מחדשת באמת, כמו למשל במריו גלקסי, במטרויד ובסמאש ברוד'רס.

ורק לאחרונה מיאמוטו הודה בריאיון שבמהלך 2008 אנחנו נשמע על מותגים חדשים שהיא מפתחת, ולא לקאזואל. זה בדיוק מה שאמרתי לכם שלהערכתי אנחנו נשמע ב-2008

בגלל כל אלה, ובגלל שנינטנדו זו חברה אחת, קשה לומר שהיא מזלזלת. כשהיא הכריזה שכל הגדולים יצאו כבר השנה, אפילו אני הופתעתי, זה הדבר האחרון שציפיתי לו מנינטנדו.

או שאתם מתלונננים שאין לה משחקים מושקעים, כדוגמת ווי-ספורט ו-ווריו-וור, או כאשר מדובר במשחק מושקע, אתם מתלוננים שמדובר באותן סדרות (מי שמחפש לבקר, תמיד ימצא סיבה). ובכלל, מי אמר שזה דבר רע? יש מישהו כאן שלא מת לשחק במריו גלקסי? אפילו מבקרי נינטנדו הכי גדולים היו מעוניינים!

אז סבלנות, ידידי, בינתיים לא ניתן לומר שנינטנדו מיהרה עם הפיתוח של הגדולים שלה, כי היא עשתה מאמצים כבירים כדי שהקהל ההארדקורי שלה יהיה מרוצה. ובקשר לבאות, נצטרך להמתין ולראות. אני רק אומר שזו נינטנדו, ובדור הזה היא מוכיחה השקעה ויש גם רמזים חיוביים לעתיד, לכן אני בוחר לתת בה אמון.

רונן.
    גם בגיימקיוב היא הוציאה בשנה וחצי הראשונות את מריו, זלדה, מטרויד, SSB ואפילו נסתה לחדש עם פיקמין ולואיג'יס מאנשן (שהיה גרוע).
    בדיוק אותו מצב כמו עם WII, הרי המשחקים הגדולים הבאים שתחכה להם לWII הם מטרויד פריים 4 (או איך שהם לא יקראו למשחק מטרויד הבא), זלדה הבא ושוב מריו קארט, F ZERO וכו'.
    זה כבר נעשה בנאלי. בN64 זה היה מגניב כי המשחקים הפכו לתלת מימד, בקיוב זה היה חמוד (חוץ ממטרויד שהיה חדש בתלת מימד) אבל לא מלהיב יותר מדי ועכשיו על הWII זה כבר בקושי בסדר.
    הויכוח הזה כבר נעשה ישן, אם הם יחשפו משחקים חדשים ומרעננים אז לא יהיה מאושר ממני, בנתיים הם לא.
    שתף ב-Google+

הרשמה