תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 19 מ 19
    הצטרף בתאריך
    02.08.2007
    עיר
    אין לי מיקום
    אני שוקל לקנות את מאריו סטרייקרס לווי...
    אז לפני שאני מוציא 350 שקל, מישהו ממליץ עליו?
    שתף ב-Google+

ברווזון
    נערך לאחרונה על ידי רונן, עוד לפני שלחצתי על שלח.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    31.05.2007
    עיר
    עץ אפרים
    נכתב במקור על ידי PizzaBoy
    אני באמת מאוד אוהב את המשחק..., אז ככה בקצרה זה מין משחק כדורגל היטולי כזה, אתה משחק בדמויות של נינטנדו וכדי להשיג את הכדור את בועט דוחף מפליץ נותן מכות בפטיש זורק צבים הכל מותר על היריב שלך וכך משיג את הכדור יש אפשרות למשחק רשת וזה עובד מעולה, אם אתה רוצה עוד פרטים אתה יכול להסתכל פה
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    עיר
    קרית עקרון
    נכתב במקור על ידי Barvazon
    אני באמת מאוד אוהב את המשחק..., אז ככה בקצרה זה מין משחק כדורגל היטולי כזה, אתה משחק בדמויות של נינטנדו וכדי להשיג את הכדור את בועט דוחף מפליץ נותן מכות בפטיש זורק צבים הכל מותר על היריב שלך וכך משיג את הכדור יש אפשרות למשחק רשת וזה עובד מעולה, אם אתה רוצה עוד פרטים אתה יכול להסתכל פה
    שתי הערות:
    שכחת לעשות קישור...

אתרים מסוימים המליצו להשוות את המשחק להוקי יותר מאשר לכדורגל, אבל זה לא ממש משנה שום דבר.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    17.07.2007
    לדעתי זה המשחק הטוב ביותר שיש לווי עד עכשיו
    GT: ChaosBoy1
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    02.08.2007
    עיר
    אין לי מיקום
    יש הבדל גדול בין המשחק לקיוב לבין לווי?
    יש לי את סטרייקרז לקיוב והוא טוב בפעמים הראשונות אבל הוא דיי "ריק"... אין בו יותר מדי אפשרויות
    אז המשחק לווי שונה?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    17.07.2007
    יש אונליין... לא שיחקתי בקיוב אבל שיחקתי במשחק הרבה יותר מפעמיים
    GT: ChaosBoy1
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    משחק משובח.

באחת הביקורות המשבחות, קראתי שהסינגל בו חוזר על עצמו לאחר זמן מה, זה נכון? הוא מספק אתגר וה-AI שלו לא צפוי?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    31.05.2007
    עיר
    עץ אפרים
    הוא חוזר על עצמו באותה מידה שכל משחק ספורט חוזר על עצמו (אם משחקים טניס אז כל הזמן מה שעושים זה לשחק טניס, אותו דבר כדורגל , כדורסל וכד') ההערה הזאת לדעתי לא במקום בקשר למשחק ספורט
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    28.04.2007
    מהקצת ששיחקתי המשחק נראה מעניין. אני אישית אפילו עוד לא הגעתי לשלב שאני אשתלט על כל התנועות והחוקים האפשריים כי אני כרגע בפייפר מריו ב-VC אבל הבחלט נראה משחק מושקע מורכב ומעניין

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    עיר
    קרית עקרון
    הוא חוזר על עצמו באותה מידה שכל משחק ספורט חוזר על עצמו (אם משחקים טניס אז כל הזמן מה שעושים זה לשחק טניס, אותו דבר כדורגל , כדורסל וכד') ההערה הזאת לדעתי לא במקום בקשר למשחק ספורט
    PES הוא משחק כדורגל והוא לא חוזר על עצמו בכלל... אני משחק בכל משחק בערך עד יום לפני שאני קונה את המשחק החדש, אבל מדובר במשחק כדורגל משובח על גבול הסימולטור, אז אין מה להשוות אותו למשחק ארקייד כמו מריו סטרייקרס.
    הבנתי שיש בו "בוסים" מסוג כלשהו, אז זה בטוח עוזר לו להיות פחות חוזר על עצמו, וכמובן בגלל שלכל דמות יש תרגילים מיוחדים משלה (לא?) מכניס עוד קצת גיוון למשחק.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    31.05.2007
    עיר
    עץ אפרים
    נכתב במקור על ידי Chaotic
    PES הוא משחק כדורגל והוא לא חוזר על עצמו בכלל... אני משחק בכל משחק בערך עד יום לפני שאני קונה את המשחק החדש, אבל מדובר במשחק כדורגל משובח על גבול הסימולטור, אז אין מה להשוות אותו למשחק ארקייד כמו מריו סטרייקרס.
    הבנתי שיש בו "בוסים" מסוג כלשהו, אז זה בטוח עוזר לו להיות פחות חוזר על עצמו, וכמובן בגלל שלכל דמות יש תרגילים מיוחדים משלה (לא?) מכניס עוד קצת גיוון למשחק.
    אני גם משחק pes6 וזה גם שם הקונספט של המשחק חוזר על עצמו, ככה זה במשחק ספורט, יש מטרה להכניס גול וזהו המשחק הוא אותו משחק , זה לא משנה אם אתה עושה את זה מול חבר שלך בליגה באליפות או לא יודע מה בסופו של דבר כדורגל זה כדורגל !
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.04.2007
    אם אתה רוצה משחק כדורגל "אמיתי" ורציני קנה pes 8 או fifa 08 שתייהם יוצאים לווי.
    אם אתה פחות אוהב כדורגל ואוהב את מריו ורוצה משחק כדורגל "כסחני" ומופרע קנה מריו סטרייקס.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    עיר
    קרית עקרון
    אני גם משחק pes6 וזה גם שם הקונספט של המשחק חוזר על עצמו, ככה זה במשחק ספורט, יש מטרה להכניס גול וזהו המשחק הוא אותו משחק , זה לא משנה אם אתה עושה את זה מול חבר שלך בליגה באליפות או לא יודע מה בסופו של דבר כדורגל זה כדורגל !
    ברור שבקונספט הבסיסי הוא חוזר על עצמו. כל משחק חוזר על עצמו. גם GTA והוא מגוון יותר מרוב המשחקים בעולם. בGTA זה רק ללכת, לירות, לגנוב מכוניות... הכל אותו הדבר.
    PES6 לא חוזר על עצמו בזה שכל משחק הוא שונה. המטרה זהה, אבל אתה לא מרגיש שאתה משחק נגד אותה קבוצה עם מדים שונים. אני מניח שנראה הבדלים אפילו יותר גדולים בין הקבוצות במשחק הבא, כי הוא משחק חדש לגמרי ולא שיפור של המשחק הקודם.

בכל מקרה, אני חושב שאולי כדאי לשאול שאלה קצת יותר מפוקסת, בגלל שהמושג "חוזר על עצמו" מפורש בצורה שונה, על ידי אנשים שונים...
    אז האם בכל משחק אתה מרגיש שאתה משחק נגד אותה קבוצה\עם אותה קבוצה?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    31.05.2007
    עיר
    עץ אפרים
    נכתב במקור על ידי Chaotic
    ברור שבקונספט הבסיסי הוא חוזר על עצמו. כל משחק חוזר על עצמו. גם GTA והוא מגוון יותר מרוב המשחקים בעולם. בGTA זה רק ללכת, לירות, לגנוב מכוניות... הכל אותו הדבר.
    PES6 לא חוזר על עצמו בזה שכל משחק הוא שונה. המטרה זהה, אבל אתה לא מרגיש שאתה משחק נגד אותה קבוצה עם מדים שונים. אני מניח שנראה הבדלים אפילו יותר גדולים בין הקבוצות במשחק הבא, כי הוא משחק חדש לגמרי ולא שיפור של המשחק הקודם.

בכל מקרה, אני חושב שאולי כדאי לשאול שאלה קצת יותר מפוקסת, בגלל שהמושג "חוזר על עצמו" מפורש בצורה שונה, על ידי אנשים שונים...
    אז האם בכל משחק אתה מרגיש שאתה משחק נגד אותה קבוצה\עם אותה קבוצה?
    כשאתה במצב של תחרות בכל משחק הרמה עולה, וגם לכל קבוצה יש את האופי שלה כי לכל קפטן יש צורת משחק שונה
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    תודה. ואיך ה-AI ורמת האתגר (בכל הרמות)?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    05.04.2007
    עיר
    רחובות
    אל תעשה לעצמך את זה - אל תקנה בישראל!!!!! לפי מה שהבנתי בGCISRAEL (אם זה אותו אחד) הזכרת שהקונסולה שלך אמריקאית . אפשר לנצל את העובדה שלא משלמים מכס למוצר ששווה פחות מ50$ ולהזמין באי-ביי ב47$ + 10$ משלוח + 1.5$ ביטוח וזה יוצא בסוף בערך 260 שקל.

הכי זול שמצאתי זה 42+10+2 שזה 240 שקל. תחסוך 100 שקל ותשתמש בהם בשביל המשחק הבא.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    22.12.2006
    עיר
    עתלית
    לא אהבתי אותו בכלל :X
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    02.08.2007
    עיר
    אין לי מיקום
    כן! אני pizzaboy גם בGCISRAEL. חבר שלי מזמין מאיי-ביי אז אני יכול להזמין

אין שום בעיה! תודה. אז אתם אומרים שהמשחק מאפשר Wi-Fi. הוא פועל טוב? יש לאגים? בעיות בחיבור? דברו!!!!!
    שתף ב-Google+

הרשמה