תפריט ראשי

12 אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 20 מ 39
    הצטרף בתאריך
    22.01.2007
    אכזבה זו מילה עדינה למה שכל מעריצי הסדרה ירגישו כאשר ייקראו את ההודעה שפרסמה Take Two על הדחייה של כותר הGTA החדש.
    מקור: http://ir.take2games.com/ReleaseDeta...leaseID=258238

הצטרף בתאריך
    02.08.2007
    נכתב במקור על ידי Hardcore
    אכזבה זו מילה עדינה למה שכל מעריצי הסדרה ירגישו כאשר ייקראו את ההודעה שפרסמה Take Two על הדחייה של כותר הGTA החדש.
    מקור: http://ir.take2games.com/ReleaseDeta...leaseID=258238
    אכזבה אדירה

הצטרף בתאריך
    22.01.2007
    נכתב במקור על ידי Darth Vader
    אכזבה אדירה
    אכן, אחרי הציפייה האדירה. זה מחזיר אותי לימים האפלים שדחו את הPS3 ממרץ לנובמבר.

הצטרף בתאריך
    26.01.2007
    עיר
    תל אביב
    לאחר שהבאת את ה-PREVIEW נגנבתי. אכן אכזבה.
    גיא Series, חבר צוות

הצטרף בתאריך
    26.07.2007
    אני לא מאמין גם GTA וגם LAIR

הצטרף בתאריך
    25.12.2006
    עיר
    באר שבע
    לא נורא , גם ככה השנה יוצאים המון משחקים שעד שתסיים סופית עם כולם יצא ה GTA

הצטרף בתאריך
    19.11.2006
    עיר
    תל-אביב
    לאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאא!!!!

קראתי עכשיו ואני לא מאמין!
    טוב, לפחות לא ישחררו משחק עם בעיות טכניות רבות ופריימים גרועים...

עדיין - למה!??!?! כבר הייתם כ"כ קרובים! אוף!

טוב, מעניין אגב מה זה אומר לגבי ההרחבות ל360, שאחת הייתה אמורה לצאת בסביבות מרץ והשנייה בסביבות נובמבר, שניהם של 2008.
    האם גם ההרחבות יידחו, או שיישאר כמו עכשיו, או שיוסיפו אותן לכל הגרסאות...?

טוב, אני כבר לא סומך על כלום, נחכה ונראה מה יהיה איתו בפאקינג שנה הבאה.
    בעעעעעעעעעעעעעעע!

אכן, יום אבל.

עריכה: כתוב ב1UP שזה לא ישנה כלום לגבי ההסכם עם מיקרוסופט.

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    ההבדל היחיד שיכול להיות זה שאולי השני פרקים הנוספים יגיעו עם המשחק ולא יהיו להורדה.
    משהו די משעשע, המסיבה של מיקרוסופט הייתה רק על משחקים של 2007 ואיך שהוא הכל נדחה ל2008 מהרישמה שלהם (GTA, ספלינטר סל) .

הצטרף בתאריך
    22.01.2007
    נכתב במקור על ידי DrKeo
    ההבדל היחיד שיכול להיות זה שאולי השני פרקים הנוספים יגיעו עם המשחק ולא יהיו להורדה.
    משהו די משעשע, המסיבה של מיקרוסופט הייתה רק על משחקים של 2007 ואיך שהוא הכל נדחה ל2008 מהרישמה שלהם (GTA, ספלינטר סל) .
    גם Too Human לא? ה"Perfect Storm" שלהם הפף מהוריקן דרגה 5 ל רוח מערבית קלה.

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    נכתב במקור על ידי Hardcore
    גם Too Human לא? ה"Perfect Storm" שלהם הפף מהוריקן דרגה 5 ל רוח מערבית קלה.
    לא, TOO HUMAN לא היה במסיבת עיתונאים. בתערוכה עצמה היו גם כותרים של 2008 כמו פייבל וTH.
    במסיבת עיתונאים הם הראו איזה 25 משחקים אבל שניים מהם נדחו ל2008 (ספלינטר סל וGTA).
    בכל מקרה HALO 3 ימכור יותר מכל האקסקלוסיביים של סוני ל2007 יחד אז אני לא מרחם על מיקרוסופט

הצטרף בתאריך
    01.11.2006
    עיר
    תל אביב
    קודם כל, בוא לא נגזים יום אבל. סה"כ משחק.

אולי סוני צריכים קצת להיות עצובים, אני פשוט לא רואה איך מישהו בכלל ישתין לעבר הקונסולה שלהם בחגים... אין להם קילר אפ 1, והמחיר שלהם גבוה, ומר לי, מר לי בפה.

גם ה-360 בבעיה רצינית, שהרי GTA4 היה אחד מעמודי התווך של הקונסולה שמייקרוסופט התפארה בו, וכל הפאנבויז שלה כאן צעקו כמה שהיא תמכור ובלה בלה בלה. עכשיו, מלבד HALO3, אין לה מותגים שפונים אל מחוץ לקהל ההארדקור של הקונסולה. והיילו גם ככה מוכר לאנשי Xbox בעיקר. GTA4 היה אמור להראות לכולם - האנשים שהם לא הארדקור - שעכשיו זה הזמן לקנות 360, בעיקר עם ההורדה במחיר. ועכשיו, כשהוא ייצא אי שם באפריל, סוני תהיה הרבה יותר חזקה עם כותרים מגוונים וטובים בערך כמו של ה-360.

ולסק, למה? כיוון שכמו שכל העיתונים דיווחו, המשחק לא זז בקצב פריימים קבוע. אני מאוד מקווה שהם יסדרו את זה.

מעניין אם הם יקדימו את Bully ל-Wii בגלל זה...

הצטרף בתאריך
    28.07.2007
    לא זה חצי שנה לחכות אחרי אוקטובר קיבינימט

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    עיר
    קרית עקרון
    עם כל הבאגים שדווחו בהדגמות אני לא כל כך עצוב.
    אני שמח שהם העדיפו לדחות את המשחק ולהוציא אותו חסר באגים, מאשר להוציא אותו בתקופה שבה הם יכלו להרוויח מלא כסף בלי להשקיע בו כל כך.

כל מה שזה אומר זה שאני חוסך בנתיים 60 דולר. אז עכשיו המשחקים שאני רוצה לקנות עם ה360 בעוד כמה חודשים הם:
    ביושוק
    גירס
    קראקדאון
    מאס אפקט
    פק מן CE
    משחק כדורגל, סביר להניח
    אני אעצור כאן, כי כבר לפני כמה שורות נגמר לי הכסף.

נ.ב.
    לא מעט אנשים מאשימים את הPS3 בדחייה הזאת. בהודעה העיתונאית מהרוק סטאר נאמר שאחת הסיבות לדחייה היא הצורך להתאים את המשחק לשתי קונסולות שונות. הרבה אנשים קוראים את זה כך שזה נשמע להם שבגלל שכל כך קשה לפתח לPS3, הם נאלצו לדחות את המשחק בשביל לכבד את ההסכם שלהם לשחרר אותו בו זמנית על שתי הקונסולות.
    לא יודע אם זה נכון, אבל זו דעה מאוד נפוצה בתגובות בכמה אתרים.

הצטרף בתאריך
    29.01.2007
    נכתב במקור על ידי Chaotic
    עם כל הבאגים שדווחו בהדגמות אני לא כל כך עצוב.
    אני שמח שהם העדיפו לדחות את המשחק ולהוציא אותו חסר באגים, מאשר להוציא אותו בתקופה שבה הם יכלו להרוויח מלא כסף בלי להשקיע בו כל כך.

כל מה שזה אומר זה שאני חוסך בנתיים 60 דולר. אז עכשיו המשחקים שאני רוצה לקנות עם ה360 בעוד כמה חודשים הם:
    ביושוק
    גירס
    קראקדאון
    מאס אפקט
    פק מן CE
    משחק כדורגל, סביר להניח
    אני אעצור כאן, כי כבר לפני כמה שורות נגמר לי הכסף.

נ.ב.
    לא מעט אנשים מאשימים את הPS3 בדחייה הזאת. בהודעה העיתונאית מהרוק סטאר נאמר שאחת הסיבות לדחייה היא הצורך להתאים את המשחק לשתי קונסולות שונות. הרבה אנשים קוראים את זה כך שזה נשמע להם שבגלל שכל כך קשה לפתח לPS3, הם נאלצו לדחות את המשחק בשביל לכבד את ההסכם שלהם לשחרר אותו בו זמנית על שתי הקונסולות.
    לא יודע אם זה נכון, אבל זו דעה מאוד נפוצה בתגובות בכמה אתרים.
    אם כבר הם בכו כמה עםמים על זה של-360 אין הרד דיסק בכל הגרסאות מה שממש מקשה עליהם להזרים נתונים.

PS3 ID: sagi314

הצטרף בתאריך
    01.08.2007
    נכתב במקור על ידי sagioto
    אם כבר הם בכו כמה עםמים על זה של-360 אין הרד דיסק בכל הגרסאות מה שממש מקשה עליהם להזרים נתונים.
    לא...
    הם אמרו פעם אחת וזהו.
    לאומת זאתי כול הגירסות שאי פעם הציגו את GTA4 היו על X360,וגם אז היו יורידות פריימים אז בטח בPS3 בכלל יש בלאגן.

הצטרף בתאריך
    01.11.2006
    עיר
    תל אביב
    נכתב במקור על ידי BuGs
    לא...
    הם אמרו פעם אחת וזהו.
    לאומת זאתי כול הגירסות שאי פעם הציגו את GTA4 היו על X360,וגם אז היו יורידות פריימים אז בטח בPS3 בכלל יש בלאגן.
    אולי זה בדיוק העניין. אולי דווקא גרסת ה-360 שמייקרוסופט כל-כך שילמה עליה, דווקא היא הדפוקה. הרי הראו רק אותה כל הזמן. והיא כל הזמן הייתה מבוגבגת. ויכול להיות שחלק מההסכם של מייקרוסופט איתם היה שהם יראו רק את גרסת ה-360.

זה לא משנה איזו גרסה דפוקה בסופו של דבר, התוצאה זהה- המשחק לא יגיע השנה. הפסד ענק לשתי יצרניות החומרה וגם ל-T2.

הצטרף בתאריך
    01.08.2007
    נכתב במקור על ידי ADi
    אולי זה בדיוק העניין. אולי דווקא גרסת ה-360 שמייקרוסופט כל-כך שילמה עליה, דווקא היא הדפוקה. הרי הראו רק אותה כל הזמן. והיא כל הזמן הייתה מבוגבגת. ויכול להיות שחלק מההסכם של מייקרוסופט איתם היה שהם יראו רק את גרסת ה-360.

זה לא משנה איזו גרסה דפוקה בסופו של דבר, התוצאה זהה- המשחק לא יגיע השנה. הפסד ענק לשתי יצרניות החומרה וגם ל-T2.
    כן היא כול כך דפוקה,שכול משחק שיוצא לPS3 ולX360 מודגם רק על הX360 גם אם מייק לא קשורה אליו,אני בטוח שזה בגלל שהX360 דפוקה אז הם עושים את זה שמייקרוספט ירגישו טוב,וחלק מהמשחקים שיוצאים לPS3 ולX360 יוצאים עם פריים יותר גבוה לX360 כן ללא ספק זה בגלל שהיא דפוקה.

הצטרף בתאריך
    01.11.2006
    עיר
    תל אביב
    נכתב במקור על ידי BuGs
    כן היא כול כך דפוקה,שכול משחק שיוצא לPS3 ולX360 מודגם רק על הX360 גם אם מייק לא קשורה אליו,אני בטוח שזה בגלל שהX360 דפוקה אז הם עושים את זה שמייקרוספט ירגישו טוב,וחלק מהמשחקים שיוצאים לPS3 ולX360 יוצאים עם פריים יותר גבוה לX360 כן ללא ספק זה בגלל שהיא דפוקה.
    אתה לא יודע באיזו גרסה הם התחילו את הפיתוח. יכול להיות שהפיתוח החל על גרסת ה-PS3.

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    סתם תירוץ הקטע של "לעשות את המשחק לשתי פלטפורמות".
    למה COD4 לא יוצא ל-3 פלטפורמות ורץ ב-60FPS עם גרפיקה לא מהעולם הזה?
    סך הכל תמיד סדרת GTA הייתה מלאה בבאגים וFPS נמוך, אני משער שלדור הבא הם רוצים להחליק את זה והם צריכים זמן.
    להזכיר לכם שהם קבעו את התאריך אוקטובר 2007 עוד לפני שנה וחצי, קשה לעמוד בתאריך מסויים, ביחוד שאתה נותן חודש ספציפי.
    הרי אף אחד פה לא אומר שMASS EFFECT יוצא בנוב' במקום ביולי כי יש להם בעיות עם ה360 או שMGS4 יוצא במרץ במקום בנובמבר כי יש להם בעיות עם הPS3 נכון?
    סך הכל הציבו לעצמם תאריך מסויים והם לא הצליחו לשייף את המשחק לרמה שהם רוצים עד התאריך הזה אז הם נתנו לעצמם אקסטרה 5 חודשים, אני אישית מרוצה בדיוק כמו שהייתי מרוצה שדחו את מטרויד מכותר השקה לאוגוסט 2007, סך הכל נקבל משחק טוב יותר.
    אם מיקרוסופט ימכרו פחות בגלל זה בעונת החגים, אז שימכרו פחות. אולי יזיק לי ולעמיתי בוויכוחים בפורום אבל עדיף שGTA יצא כמו שצריך ושלא יהיו לי מספרים לנפנף מול עדי (למרות שאני בטוח שעם היילו 3, שמועה על פאלקון והורדת מחיר ה360 לא בדיוק יזחל בחגים)

הצטרף בתאריך
    19.11.2006
    עיר
    תל-אביב
    כך או כך - זה ייפגע במכירות של ה360 מעט, ושל הפס3 בהרבה.
    באמת, אני לא מרגיש לחוץ עכשיו לקנות קונסולה כמו לפני יומיים.
    זה היה ה-קילר אפ של השנה מבחינתי... סיבה מספיקה כדי לקנות רק בשבילו את הפס3 עכשיו.
    אני אחכה עם זה עכשיו, לראות איך HS ייצא בסוף, וUNCHARTED...

ממש חבל.

מקווה שהתערוכה בסוף החודש ותערוכת TGS יציגו מלא דברים חדשים...

אגב, אולי בדחייה היא דווקא בגלל הסדרה החדשה של רוקסטאר שתהיה בלעדית לפס3?
    חחח, סתם... זה ברור שזה לצורכי ליטוש ותיקון. אין שום קשר לפס3 או ל360. אם היו להם בעיות רציניות עם הפס3 - הם היו ללא ספק מוציאים אותו ל360 קודם ואחרי כמה חודשים לפס3, מיקרוסופט אפילו היו משלמים בכיך עוד 50 מליון בשביל זה, ורוקסטאר יודעים את זה.

הרשמה