תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 15 מ 15
    הצטרף בתאריך
    22.01.2007
    עד עכשיו סבלה סדרת משחקי הכדורגל המשובחת Pro Evolution Soccer ממשחקיות מצויינת וגרפיקה בינונות מינוס. עכשיו נראה שזה הולך להשתנות, משום שתמונות חדשות מהמשחק מצביעות על גרפיקה מעולה.

הצטרף בתאריך
    26.01.2007
    עיר
    תל אביב
    נכתב במקור על ידי Hardcore
    עד עכשיו סבלה סדרת משחקי הכדורגל המשובחת Pro Evolution Soccer ממשחקיות מצויינת וגרפיקה בינונות מינוס. עכשיו נראה שזה הולך להשתנות, משום שתמונות חדשות מהמשחק מצביעות על גרפיקה מעולה.
    נראה משחק אדיר. למה אין לי PS3?
    גיא Series, חבר צוות

הצטרף בתאריך
    02.08.2007
    יווו זה הולל להיות משחק מעולה!!!!!!

הצטרף בתאריך
    26.07.2007
    נכתב במקור על ידי Series
    הייתי בטוח שיש לך......... המשחק נראה מצויין

הצטרף בתאריך
    28.07.2007
    נכתב במקור על ידי Series

המשחק גם לXBOX360 התמונה היא מהגרסא ל360
    XBOX

הצטרף בתאריך
    25.12.2006
    עיר
    באר שבע
    אווווה נראה טוב!!
    בדר"כ במשחקי הספורט לשחקנים יש פרצופים מצ'וקמקים כאלה

הצטרף בתאריך
    22.01.2007
    נכתב במקור על ידי SmokeN
    אווווה נראה טוב!!
    בדר"כ במשחקי הספורט לשחקנים יש פרצופים מצ'וקמקים כאלה
    כן אה... סופסוף רואים שינוי לטובה!

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    עיר
    קרית עקרון
    כן אה... סופסוף רואים שינוי לטובה!
    ברור שיש קפיצת מדרגה במשחק. הוא פועל במנוע חדש לחלוטין שתוכנן בשביל קונסלות הדור הבא (בניגוד למנוע שעליו פעל המשחק בשנה שעברה, שהיה המנוע הישן והדי מכוער).
    אני מאוד מקווה שמעבר לשיפור הגרפי (הנהדר, אך העדיין לא מרשים כמו פיפ"א - לא שזה משנה במיוחד), הם ישפרו גם הרבה מבחינת התפריטים. בגירסא האחרונה התפריטים היו על גבול הבלתי נסבלים לפעמים.
    הדבר שאני הכי ההיתי רוצה לראות זה שסוף סוף יהיה אפשר להשתמש בכסף אמיתי במשחק ולא ב"נקודות PES". זה סתם שינוי קטן במספר אפסים ובמילה או שתיים, אבל זה יתן למשחק קצת יותר עומק מציאותי. אני מקווה שהם יוסיפו הרבה אפשרויות גם למערכת הקניות. לדעת מדוע השחקן לא רוצה לבוא. לדעת האם הקבוצה רוצה יותר כסף. לתת יותר אפשרויות כמו בונוסים לשערים ולאליפות ודברים דומים. היכולת לבנות חוזה יותר מציאותי תיהיה נהדרת לדעתי ותוסיף הרבה מאוד עומק למשחק.

אני מקווה שיהיו יותר קבוצות עם רשיונות הפעם. זה לא משנה ברמת המשחקיות, אבל זה נחמד לראות מדים אמיתיים של קבוצה מסוימת ושמות אמיתיים של קבוצות.

הפעם PES8 לא בהכרח יהיה טוב יותר מפיפ"א 08. הסיבה לכך היא שכבר לפני שנה סדרת פיפ"א עברה לדור הבא, בעוד שסדרת PES עושה זאת לראשונה עכשיו, עם מנוע חדש. זה אומר שהיה לפיפ"א שנה שלמה לשפר את המנוע שלה ושהוא יותר בשל מזה של PES.
    בגלל שאכן מדובר בPES, אני סומך על החבר'ה שיוצרים אותו יותר מהרבה מאוד חבר'ה אחרים. אני פשוט מקווה לטוב.
    בגלל שהמנוע החדש של פיפ"א הוא מוצלח (על גבול המוצלח מאוד), יכול להיות שיהיה קצת יותר קשה לPES לזכות בתואר משחק הכדורגל הטוב ביותר פעם נוספת. מעבר לזה, המספרים של פיפ"א 08 פשוט מרשימים. 15 אלף שחקנים, בערך. זה נתון מספק לפי דעתי. רק לשם השוואה, בPES האחרון היו 1200.

הצטרף בתאריך
    22.01.2007
    אבל לעומת זאת המשחקיות בפיפ"א תמיד הייתה לי פחות כיפית. אה והנה תמונות מהתפריטים, שינוי לטובה לא?

הצטרף בתאריך
    21.07.2007
    מתי יוצא ?????????????????????????????????

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    עיר
    קרית עקרון
    אבל לעומת זאת המשחקיות בפיפ"א תמיד הייתה לי פחות כיפית. אה והנה תמונות מהתפריטים, שינוי לטובה לא?
    העיצוב בהחלט נחמד, אבל זה רק תפריט של משחק יחיד שאפשר לעשות. אני בקושי רואה אותו...
    אני מדבר על התפריטים שבמוד המאסטר ליג. הם הכי חשובים לי.

עוד דבר שהם חיייבים לשפר זה מוזיקה. הסאונד והמוזיקה במשחקים הקודמים היו קטסטרופליים!

הצטרף בתאריך
    28.07.2007
    וואי זה משהוא לפרצוף פי 10 מPES 2007

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    עיר
    קרית עקרון
    הסתכלתי לרגע על הקבוצות שרשומות בתמונה ושמתי לב למשהו. לונדון FC. זה השם בדוי של צ'לסי. נראה שהם עדיין לא קנו את הליגה האנגלית. חבל... זו הליגה האהובה עליי.

יש לי הרגשה שאחרי לא מעט שנים, PES יאבדו אותי לטובת פיפ"א 08... זה תלוי המון בביקורות, כי PES זה משחק חדש לחלוטין ופיפ"א יהיה בשל יותר מכיוון שהמנוע שלו כבר שנה בשוק.

הצטרף בתאריך
    16.04.2007
    chaotic צודק.
    בשנים האחרונות pes היה משחק טוב בעיקר בגלל המשחקיות שלו. אבל היום זה כבר לא מספיק. הוא צריך לשפר גרפיקה, סאונד שמות אמיתיים של קבוצות כדי להיות ברמה של פיפא, שגם היא משפרת את החסר שלה (המשחקיות - לדעתי).

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    עיר
    קרית עקרון
    נכתב במקור על ידי lidorit3
    chaotic צודק.
    בשנים האחרונות pes היה משחק טוב בעיקר בגלל המשחקיות שלו. אבל היום זה כבר לא מספיק. הוא צריך לשפר גרפיקה, סאונד שמות אמיתיים של קבוצות כדי להיות ברמה של פיפא, שגם היא משפרת את החסר שלה (המשחקיות - לדעתי).
    לפי הביקורות, פיפ"א שיפרה את המשחקיות שלה במעבר לדור הנוכחי בצורה נהדרת. הציוניים שקיבלו שני המשחקים האחרונים לא היו רחוקים כל כך אחד מהשני. אם המשחקיות של פיפ"א תהפך לעוד יותר טובה השנה, פיפ"א די יקנה אותי כי משחקיות טובה לצד הרבה מאוד תוכן אמיתי יכול לעשות משחק כדורגל נהדר.

הרשמה