תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 9 מ 9
    הצטרף בתאריך
    22.01.2007
    האם סדרת המשחקים שנטלה את ההובלה לCall of Duty תצליח ותוביל שוב את משחקי מלחמת העולם השניה? בינתיים, הכותר החדש שלה Airborne נראה מבטיח.
    תמונות: http://gamers-creed.com/?p=182

הצטרף בתאריך
    26.01.2007
    עיר
    תל אביב
    נכתב במקור על ידי Hardcore
    האם סדרת המשחקים שנטלה את ההובלה לCall of Duty תצליח ותוביל שוב את משחקי מלחמת העולם השניה? בינתיים, הכותר החדש שלה Airborne נראה מבטיח.
    תמונות: http://gamers-creed.com/?p=182
    נחמד (:
    גיא Series, חבר צוות

הצטרף בתאריך
    25.12.2006
    עיר
    באר שבע
    יש עוד אנשים שמשחקים medal of honor??

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    עיר
    קרית עקרון
    מכיוון שהסדרה הכי טובה עברה הלאה ממלחמת העולם השניה, אני חושב שMOH יכולה לזכות בהובלה.
    כמובן זה בתת-ז'אנר כל כך לעוס שהוא נראה כמו שאריות של חומוס, אבל אחלה לגמרי.

הצטרף בתאריך
    17.03.2007
    די לא נמאס לעשות מישחקים של מיליחמת העולם ה 2?

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    אני הבנתי שיש שם איזה שלב של מבצר ששונה מכל דבר שנעשה אי פעם במשחק FPS של מלחמת עולם שניה. הם גם מנסים לחדש בצורה שבעצם כל שלב הוא שדה קרב ולא משהו לינארי. אתה נזרק ממטוס וצונח (בשליטתך כמובן) למיקום בקרקע וממשיך משם.
    האמת שלא היה MOH טוב מאז הראשון לPC (זה עם הפלישה לנורמנדי, משהו זוכר את השם שלו? אולי FRONT LINE?) ואני מקווה שזה יהיה טוב.
    אם כבר לחכות למשחק WW2 אז אחים לנשק החדש נראה מעולה.

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    עיר
    קרית עקרון
    נכתב במקור על ידי DrKeo
    אני הבנתי שיש שם איזה שלב של מבצר ששונה מכל דבר שנעשה אי פעם במשחק FPS של מלחמת עולם שניה. הם גם מנסים לחדש בצורה שבעצם כל שלב הוא שדה קרב ולא משהו לינארי. אתה נזרק ממטוס וצונח (בשליטתך כמובן) למיקום בקרקע וממשיך משם.
    האמת שלא היה MOH טוב מאז הראשון לPC (זה עם הפלישה לנורמנדי, משהו זוכר את השם שלו? אולי FRONT LINE?) ואני מקווה שזה יהיה טוב.
    שיחקתי בו... השלב של הפלישה לנורמנדי הוא אחד השלבים הטובים ביותר בהיסטוריה של משחקי הוידאו. זה פשוט היה שלב מדהים. כשהגעתי לסוף החוף, אני זוכר שהזעתי מרוב שזה היה מטורף.

הצטרף בתאריך
    02.08.2007
    NICE

הצטרף בתאריך
    25.12.2006
    עיר
    באר שבע
    נכתב במקור על ידי DrKeo
    ווואיי נוסטלגייההה
    אחד השלבים היפים ביותר
    אבל MOH הראשון הכי טוב אחרי זה , סתם גריפת כסף על השם הטוב שהוציאו

הרשמה