תפריט ראשי

12 אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 20 מ 32
    הצטרף בתאריך
    08.10.2006
    אני מזכיר לכם יש טורניר יום ראשון. אם לא יהיו 4 קבוצות בטורניר זה סיכוי טוב שלא נהיה בלאן.

אתם קהילת ET כל הזמן מתלוננים שאין כלום ושיש משהו אתם משתתקים ולא עושים דבר.

אני אומר לכם כבר עכשיו, תמשיכו באדישות שלכם נקבל יחס בהתאם והדרך חזרה משם תהיה מאד קשה עד בלתי אפשרית.

תרשמו! הטורניר הזה מיועד לכם, לכיף שלכם ולהתפתחות שלנו בתור קהילה.

לא תשכילו להפנים מסר זה תשארו בסוף בלי כלום.

בתקווה שתצליחו להבין את מה שאני אומר כאן ולהבין את ההשלכות של מעשיכם.

רועי
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    26.10.2006
    יש לי יומולדת יום ראשון אז לא נראה לי אני ישחק...
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    21.10.2006
    עיר
    חולOWN
    נכתב במקור על ידי eRnnN
    ערן לא יכול לשחק - הטורניר מבוטל.

ועוד משהו, רציתי להרשם עם הקלאן שלי אבל אנחנו לא יכולים עקב בעיית אילת, ייצא לנו על תאריך רע הטורניר הזה.

אני מקווה אבל שאולי eSr ירימו מיקס קטן ו-ins! או ultrasound, תרימו משהו חבר'ה אנחנו צריכים פעילות...
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    12.07.2007
    נכתב במקור על ידי eRnnN
    מזל טוב אחי עד 120
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.10.2006
    עיר
    ירושלים
    תשנה את הכותרת ל
    ins אתם נרשמים כבר או לא?
    קיצר יום ראשון הזה לא יוצא לנו טוב אז לא נרשם תשובה לחופרים שבינכם, שיהיה בהצלחה לכל הנרשמים.
    (13:12:54) (usound^beNyy) אני אפס במשחק מחשב וזהו
    (13:12:56) (usound^beNyy) מרוצים?

!sharif#
    QuakeNet
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    21.10.2006
    עיר
    חולOWN
    נכתב במקור על ידי Agada
    תשנה את הכותרת ל
    ins אתם נרשמים כבר או לא?
    קיצר יום ראשון הזה לא יוצא לנו טוב אז לא נרשם תשובה לחופרים שבינכם, שיהיה בהצלחה לכל הנרשמים.
    למה לעזעזל אתה חושב שהכל קשור בכם?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    09.06.2007
    עיר
    לא זוכר
    הקהילה לא מספיק רציתי כדי שהיו בה 4 קלנים רציניים. קלנים קמים ומתפרקים על ימין ועל שמאל. הלוואי יקום לידר שיוכל להחזיק קלאן כמו שצריך. רק חבל שפשוט אין
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.10.2006
    עיר
    ירושלים
    בן תפסיק לזיין בשכל הכל קשור כי בדוגרי אם לא נרשם לא יהיה קאפ... וככה גם בקאפים הבאים אז תעשה לי טובה תשתוק.. ועוד משו עזוב קבוצות שיהיה קצת רמה בארץ אתה יודע הקלאן שלך לא משו...

!sharif#
    QuakeNet
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    09.06.2007
    עיר
    לא זוכר
    נכתב במקור על ידי Agada
    בן תפסיק לזיין בשכל הכל קשור כי בדוגרי אם לא נרשם לא יהיה קאפ... וככה גם בקאפים הבאים אז תעשה לי טובה תשתוק.. ועוד משו עזוב קבוצות שיהיה קצת רמה בארץ אתה יודע הקלאן שלך לא משו...
    גם אם תרשם לא יהיה קאפ
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    21.10.2006
    עיר
    חולOWN
    נכתב במקור על ידי Agada
    מוזר - אני רואה במירק לפחות 4 טאגים בלי הטאג ins.

ודיבר האיש שחצי מהקלאן שלו עזב בזמן שהוא היה באילת, לעזעזל כמה כסף שילמתם כדי לשחק בדיויזיה הראשונה?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.10.2006
    עיר
    ירושלים
    מה? לא הבנתי אתה רואה במירק לפחות 4 טאגים בלי טאג? איך זה יכול להיות...?
    חצי מהקלאן? סבבה.. לפני שנסעתי וכמה כסף? כלום פשוט בחרו אותנ ואתכם לא.. מקנא? זה טוב ילדון... ובן אין לי כח לריב איתך כי אתה יודע שאני צודק ושוב נחזור לנושא לא ענית לי כי אתה שוב יודע שאני צודק אם לא נרשם לא יהיה קאפ.. לא משנה כמה דיונים רועי יפתח או משהו אחר...

!sharif#
    QuakeNet
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    21.10.2006
    עיר
    חולOWN
    נכתב במקור על ידי Agada
    מה? לא הבנתי אתה רואה במירק לפחות 4 טאגים בלי טאג? איך זה יכול להיות...?
    חצי מהקלאן? סבבה.. לפני שנסעתי וכמה כסף? כלום פשוט בחרו אותנ ואתכם לא.. מקנא? זה טוב ילדון... ובן אין לי כח לריב איתך כי אתה יודע שאני צודק ושוב נחזור לנושא לא ענית לי כי אתה שוב יודע שאני צודק אם לא נרשם לא יהיה קאפ.. לא משנה כמה דיונים רועי יפתח או משהו אחר...
    אוקיי, בגלל שאני תופס ממך בן אדם שמבין משהו מהחיים שלו ויש לו סיבה לוויכוח אני ספרתי 4 טאגים במירק. ותשמע, לפי מה שראיתי ומה שכולם ראו אתם זה לא דיויזיה ראשונה כי קלאן שהלידר שלו נוסע לאילת ו-4 שחקנים מהקלאן (shaid'zZ, Api, DeePo ו-elfa) עוזבים את הקלאן וכשאני שואל אותם למה הם עזבו עונים לי "כי אגדה פשוט לא יודע לפגוע", זה לא קלאן שמגיע לו להיות דיויזיה ראשונה. מקנא? אין לי במה - אני לפחות לא שיקרתי כשדירגתי את עצמי בקלאן בייס וכן, תאמין לי גם לשחק בדיויזיה שנייה זה בסדר מבחינתי כי אנחנו לא בוא נגיד overrating את עצמנו. סה"כ בחרו אתכם בגלל השם - לא יותר מזה.
    עוד דבר - אני לא חושב שהקלאן שלך ואתה תוכלו לעשות משהו משמעותי שאם אתם תרשמו לקאפ יהיה קאפ, זה לא בהכרח מה שייגרום לקהילה את המוטיבציה, פשוט הקלאנים לא נכנסים מהסיבה הפשוטה שהם מפחדים להראות את עצמם כי הם כביכול מתביישים ברמה שלהם, וזה הרבה בגלל אנשים כמוך שצוחקים על חדשים כשאתם מנצחים מיקס בארץ וחשים high.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    10.01.2007
    עיר
    stfu
    נכתב במקור על ידי Agada
    רון, תעשה לי טובה. זה כבר נהיה משהו שגרתי.
    אני באמת שלא מבין מה גרם לך לחשוב שהקלאן שלך הוא אשכרה קלאן טוב? כי אתם לא.
    עכשיו סבבה אין לי בעיה עם זה שהקלאן שלך לא טוב כי אחרי הכל, לא כל קלאן הוא טוב ולא כל קלאן מצליח. אבל איך שאתה תופס מעצמך ומהקלאן שלך מבחינת רמת משחק זה פשוט בדיחה.

אני לא מבין מה גרם לך לחשוב שאתם HIGH, כי יש לי חדשות בשבילך. אתם לא HIGH וגם לא
    MED+.
    זה שאתם בדיוויזיה ראשונה זה רק כי דירגת אתכם הרבה יותר מעל הרמה שלכם ובגלל שיש לכם שם של קלאן בשם INS שבאמת היה קלאן טוב. להבדיל ממכם.

שוב, אין לי בעיה עם זה שהקלאן שלך לא טוב. ויכול להיות שגם NS לא קלאן HIGH, אבל אתה יודע מה שונה בניכם? הם לא תופסים מעצמם כמוכם.

אני באמת מעוניין לדעת איזה הישגים יש לך ולקלאן שלך שאתה תופס מעצמך שחקן טוב ומהקלאן שלך HIGH.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    05.01.2007
    עיר
    חיפה
    יש איזה 8 קלאנים במירק ורק 3 קבוצות?
    בס"ד
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    07.07.2007
    רון אתם בדיויזיה הראשונה רק בגלל השם שפעם אינס היו רמה אתה רק הורס תשם של המולטי
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.10.2006
    עיר
    ירושלים
    אחחח הקנאה עולה לראש אני אוהב אתכם ככה

!sharif#
    QuakeNet
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    30.10.2006
    נכתב במקור על ידי Agada
    אחחח הקנאה עולה לראש אני אוהב אתכם ככה

חחחחחחחחחחחח אני מת פה ח

רון חמוד דיי לסמים!
    אתה זה שדירגת את הקלאן שלכם 8 מתוך 10 לא בגלל "שבחרו אתכם" ועוד באת אלינו שנרשום שגם אנחנו 8 כדי שניהיה איתכם ועם esr באותה דויזיה יענו השוות את הקלאן שלך ל esr
    ורשמת ששיחקתם 25 רשמיים בחודש האחרון (4 שנים לא שיחקת דבר כזה) ואם אני לא טועה רשמת שנצחת את רובם

לפי מה שזכור לי גם המון זמן לא שיחקנו אז אולי מומלץ שיארגנו קאפ שתאכל קצת בראש

אני לעומתך לא מדרג את עצמי מעל מה שאני כתבתי 6 בדירוג ואם מעניין אותך נצחנו את 2 המשחקים הראשונים בזמן דיי טוב אפילו

ואם אני לא טועה פרשתם מהטורניר כי יצאת עם mylegend ועוד כמה סוסים באותה קבוצה כי ידוע לכם שאתם תאכלו בראש ויקבעו עליכם זמן שיא חדש במפות הרשמיות

אז רון היחיד שאתה משקר לו זה לחדשים שעוד לא מכירים את הקהילה ולעצמך כי כולם פה יודעים מה הרמה שלך
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    05.11.2006
    עיר
    גדגדש
    רועי אני יכול להרים מיקס בקלות
    רק תגיד אם צריך יש כבר שחקנים אבל האם יש טעם להרים מיקס כי זה לא סתם מיקס שכונה
    שיספיד בגלל שאין לו טקטיקות
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.05.2007
    תן לי PM במירק אנדריי.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    01.04.2007
    משתתפים גם אנחנו על תדאגי יש כלאנים..
    שתף ב-Google+

הרשמה