תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 6 מ 6
    הצטרף בתאריך
    11.03.2007
    תזכורת:
    כמו שאמרתי בסיקור המשחק KOH הוא משחק אסטרטגיה בזמן אמת שמתרחש בימי הביניים.
    המשחק הוא די ארוך ככה שתמטרכו להיות סובלניים בעיקר בהתחלה של המשחק.

מתחילים

ראשית עליכם יהיה לבחור ארץ (חוץ מותיקן) משלושת הזמנים שיתנו לכם.
    אני מציע לבחור ארץ שיש שם רק טירה אחת כדי שזה יהיה יותר מאתגר.

כשבחרתם את המדינה שלכם על ההתחלה תעשו סוחר למרות שזה יבזבז את כל כספכם (1000)
    אבל לפחות יהיה לכם על מה לחיות, תעלו את עוצמת המלך לדרגה 2 כדי שהכסף ילך מהר יותר.
    כשבחרתם את הסוחר תצטרכו לעשות מסחר עם כמה מדינות
    (כדאי עם מדינות גדולות) כשעשיתם את המסחר תצטרכו לחכות כמה זמן כדי שיהיה לכם כסף ותוכלו לבנות לפחות משהו.
    אני מציע לא לשנות שום דבר על ההתחלה שקשור למיסים שישאר הכל כמו שהוא וכנ''ל לכל משך הזמן שאתם משחקים.

כשיש לכם די הרבה כסף (מעל 1000 לפחות) תיבנו בניינים.
    אני מציע לבנות בטירה הראשונה רק בנייני צבא וכל מה שקשור לצבא. כשבניתם את כל הדברים שקשורים לצבא או לפחות את הדברים שבאמת חשובים לצבא תצטרכו לבנות צבא בהתחלה זה יהיה תהליך בניית הצבא בגלל שאתם לא משופרים כל כך אבל לפחות תיהיו חזקים בסביבה שאתם נימצאים בא. כשבניתם את הצבא בכל המקומות (גם בתוך הטירה וגם למפקד) תילכו לתקוף מדינות קטנות שיש שם שתי טירות או אחת.
    טיפ: כדי לבנות בהגנה של הטירה 2 קשתים או כל מי שיורה לטווח ארוך (לא פרשים) וחי''ר רגלים הכי חזק שיש לכם לאותה תקופה. ולמפקד תנו גם את הצבא הכי חזק.
    אני אישית לא שם פרשים בצבא שלי כי לרוב הם קצת והורגים אותם די מהר (למרות שהם חזקים).
    אחרי כל קרב שתערכו יתנו לכם כוכב זהב שבו תוכלו לשפר את עצמכם או את הצבא שלכם אם זה ללכת יותר מהר או לתקוף יותר חזק או להוריד את המורל לאויב וכשיהיו לכם הרבה כאלה כוכבים תיראו גם שיש לצבא כוכבים.

בזמן התקפה על עיר כדי להשתמש במצור בהתחלה כדי להחליש את כוחו של האויב כעשיתם זאת תוכלו לתקוף את האויב במצב אוטומטי או במצב תקיפה ישירות (שתוכלו לשלוט בצבא ולהילחם).

בטירה השניה שכבשתם תוכלו להשתפר ולבנות בניינים שקשורים לכלכלה ולפיתוח.
    אני לא מציע לבנות את כל הבניינים האלה שקשורים למסחר כמו בניין של מלח או בניין לעשיית פסלים
    אלה דברים שמבזבזים כסף אלה אם אתם אנשים שאוהבים לעסוק בזה כי אני אישית לא.
    כשהצבא מפותח והכלכלה זזה ויש שיפור בכסף, תוכלו ללכת ליתקוף עוד מדינה שהיא די חלשה וקטנה
    כשיש לכם הרבה כסף תעלו כל הזמן את עוצמת המלך כדי שהכסף ילך יותר מהר ותשתפרו לפי זה.

אזהרה:
    לא לעשות מסחר אם המדינות שאתם תוקפים אותן או הסכם לא לתקוף בחיים או נישואין כי זה מוריד את עוצמת המלך והכסף תלוי בעוצמה זאת. הדבר שתוכלו לעשות וזה לא מוריד את העוצמה זה הסכם שלום.

אם כבשתם מדינה שהיא לא מהשטח שלכם (לא בדת נוצרית) תצטרכו לבנות את איש הדת שאמור לשנות את הדת של אותו מקום לדת שאתם נימצאים בא אבל לרוב יהרגו לכם את איש הדת ככה שתצטרכו לעשות אותו כמה פעמים.
    אם את רוצים לעבור דת (ממש לא מציע) תצטרכו לשלם הרבה כסף ויהיו לכם הרבה אויבים.

מדריך ראשון
    Smart_Bullet

הצטרף בתאריך
    19.05.2007
    מזה נישואין?
    כדורגל זה ספורט ללבנים, כדורסל זה ספורט לשחורים.
    גולף זה ספורט לאנשים לבנים שלבושים כמו סרסורים שחורים.

הצטרף בתאריך
    11.03.2007
    נכתב במקור על ידי DarkDruid
    מזה נישואין?
    זה כשאתה מציע את בתך (עם יש לך) כמלך למדינה שאתה רוצה לעשות איתה שלום
    כשאתה עושה נישאין אז שתי הצדדים בו נגיד החברים הכי טובים
    Smart_Bullet

הצטרף בתאריך
    06.08.2007
    >ודהה

הצטרף בתאריך
    11.03.2007
    היפנו אתה יכול להוסיף את זה ללניקית המדריכים?
    Smart_Bullet

הצטרף בתאריך
    16.12.2006
    תודה רבה! מושקע D:

הרשמה