תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 8 מ 8
    הצטרף בתאריך
    30.07.2007
    עיר
    רמת גן

התקיים חמש פעמים,
    מי שזכה בו הכי הרבה פעמים זה טריפל אייץ',
    ומי שהופיע הכי הרבה פעמים בקרב הזה הוא שון מייקלס.
    אני מדבר כמובן על האלמניישן צ'אמבר.

הרבה מקורות אומרים שבחצי השנה הקרובה יהיה אלמניישן צ'אמבר (או בדצמבר טו דיסממבר או בניו יירז רבולושין).

אבל מתי עדיף?
    דצמבר טו דיסממבר - בעיקרון אירוע של ECW, בו מתקיים אקסטרים אלמניישן צ'אמבר (אותם חוקים רק עם נשקים בפנים). האירוע נערך בדצמבר.
    ניו יירז רבולושין - בעיקרון אירוע של RAW, בו התקיימו רוב האלמניישן צ'אמברים. האירוע נערך בינואר.

והשאלה הגדולה - של איזה רוסטר עדיף שיהיה האלמניישן צ'אמבר?
    RAW - הרוסטר שבו התקיימו רוב האלמניישן צ'אמברים. בנוסף יש לרוסטר מתאבקים מאוד כישרוניים ו-RAW היא תוכנית הדגל של ה-WWE.
    ECW - רוסטר האקסטרים. בדצמבר טו דיסממבר 2006 נערך לראשונה אקסטרים אלמניישן צ'אמבר והוא היה של ECW. גם שם יש מתאבקים כישרוניים.
    SMACKDOWN - הרוסטר בו אף פעם לא התקיים קרב אלמניישן צ'אמבר. כרגע SD זה הרוסטר עם המתאבקים הפחות כישרוניים.

דיון שאלות:

1. אז מתי אתם רוצים שיהיה האלמניישן צ'אמבר?? בדצמבר טו דיסממבר או בניו יירז רבולושין??
    2. ושל איזה רוסטר אתם רוצים שיהיה האלמיישן צ'אמבר?? של RAW, של ECW או של SD??
    3. איך הדיון?
    The Game, Triple H !

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    22.03.2007
    1. אז מתי אתם רוצים שיהיה האלמניישן צ'אמבר?? בדצמבר טו דיסממבר או בניו יירז רבולושין?? לא אכפת לי
    2. ושל איזה רוסטר אתם רוצים שיהיה האלמיישן צ'אמבר?? של RAW, של ECW או של SD?? כולם..
    3. איך הדיון? סבבה
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    30.07.2007
    עיר
    רמת גן
    1. אז מתי אתם רוצים שיהיה האלמניישן צ'אמבר?? בדצמבר טו דיסממבר או בניו יירז רבולושין?? דצמבר טו דיסממבר. זה יותר קרוב אלינו xD.
    2. ושל איזה רוסטר אתם רוצים שיהיה האלמיישן צ'אמבר?? של RAW, של ECW או של SD?? של SD. רבאק, אף פעם לא היה להם אלמניישן צ'אמבר, וגם יהיה מעניין לראות מתאבקים מ-SD שאף פעם לא היו בצ'אמבר (כמו טייקר) .
    3. איך הדיון? ..
    The Game, Triple H !

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    01.08.2007
    עיר
    כפר סבא
    1. אז מתי אתם רוצים שיהיה האלמניישן צ'אמבר?? בדצמבר טו דיסממבר או בניו יירז רבולושין?? ניו יירז רבוליישין אנחנו רוצים ליראות הופעה טובה...
    2. ושל איזה רוסטר אתם רוצים שיהיה האלמיישן צ'אמבר?? של RAW, של ECW או של SD?? את האמת גם של סמאק אני רוצה וגם של ראו כי אני רוצה של סמאק כדי שיעלה להם הרייטינג והם יצליחו יותר אבל אם זה יהיה עם ראו אז תיהיה הופעה טובה...
    3. איך הדיון? אחלה דיון

החתימה החזקה למעלה^שלי
    קרדיט לי ;-)
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.12.2006
    אני חושב שלתת את הקרב הזה ל-ECW זו טעות.
    מה פתאום הם לוקחים ממנה את זה? זו מסורת של Raw.

בכלל לא עשו עם זה משהו גדול. אפילו לא הייתה בנייה מסויימת. הכל התרכז בכך שבובי לאשלי יזכה מביג שואו באליפות העולם של ECW ואולי קצת טסט יעזור לביג שואו לשמור עליה.

הקיצר, הקרב של שנה שעברה לא השתווה לשנים הקודמות.
    אני חושב שהקרב צריך להיות אקסקלוסיבי לבראנד של Raw ושהקרב יופיע פעם בשנה באירוע New Year's Revolution.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    30.07.2007
    אני רואה שכולם שכחו משהו...
    הPPV הם משותפים..מן הסתם גם בפעם הראשונה בהיסטוריה הניו איר רבולושן יכיל מתאבקים מRAW SD וECW...
    אם השאלה היא מתי זה יהיה או באירוע משותף או באירוע של RAW כי בSD או בECW הרייטינג לא יהיה אותו דבר למרות שמדובר באירוע בו הבראנדים משתתפים..
    השאלה האמיתית היא....אל איזה קרב יהיה האליפות.

*טריפל H ניצח הכי הרבה פעמים(2 ברצף)אבל לא השתתף הכי הרבה.
    .אלה שון מייקלס, בשנת 2002(מייקלס ניצח) 2003(הודח רביעי) 2005(הופיע בתור שופט) 2006(הודח שלישי)
    וכריס ג'ריקו במצטבר הוא המתאבק שהדיח הכי הרבה מתאבקים 2 מתאבקים ב2002(קיין,בוקר טי) ב2003 מתאבק אחד(קווין נאש) ב2005 מתאבק אחד(אדג')
    איזה אלמישן צ'אמבר הכי אהבתם?

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    30.07.2007
    עיר
    רמת גן
    פז, אני דווקא לא שכחתי את זה.
    אבל לא נראה לי שהם יעשו את הצ'אמבר משותף.
    ובקשר לאייץ' ומייקלס, אתה צודק, התלבלבתי. אני אתקן.
    The Game, Triple H !

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    07.06.2007
    1. אז מתי אתם רוצים שיהיה האלמניישן צ'אמבר?? בדצמבר טו דיסממבר או בניו יירז רבולושין??
    2. ושל איזה רוסטר אתם רוצים שיהיה האלמיישן צ'אמבר?? של RAW, של ECW או של SD??
    3. איך הדיון?

אני רוצה בניו יורז רבולושן שזה אומר של ראו... קרב ECW אקסטרים נחמד וזה אבל אין מספיק כוכבים למלאת את הכלוב ושהיה להם איזה קשר מסויים...

אני יתחס למה שירין אמר... כשאני התחלתי לראות אני הייתי בטוח שהצ'אמבר זה קרב של ראו שנערך באירוע הספיצפי הזה כול שנה בקביעות... לכן עדיף אותו שם...

אולי רק במצב של היום אפשר לעשות ש:
    קרב מעורבב כדי להחדיר כמה מיין איבנטרים לסמאק...
    שתף ב-Google+

הרשמה