תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 4 מ 4
    הצטרף בתאריך
    16.07.2007
    יש לי ראוטר אלחוטי של linksys אח הבעיה היא שאני לא מצליח להתחבר לxboxlive אני יכול להתחבר לאינטרנט והבוקס מוצא את הראוטר רק הבעיה היא שבסוף תהליך הרישם של אישור הרשמה של

אני מסכים (באנגלית כמובן)

איני מסכים (באנגלית כמובן)

אז זה נתקע ואומר שיש בעית התחברות מה אני יעשה תעזרו בבקשה..
    דרך אגב יש לי גם מתאם אלחוטי של xbox360
    TF2 Player - BouNcH

MyComp:I5 [email protected]:Gigabyte GA-P55-UD3L:G.skill DDR3 4Gb RAM 1333Mhz:GB 8800Gts 512Mb|(New soon - HD6950):Samsung 1.5Tb:Cm 690 II:HEC WIN+ 600W:
    Logitech Mx518:Logitech MediaKeyboard

הצטרף בתאריך
    12.03.2007
    נשמע מוזר. כי אם כול התהליך עברת זה סימן שאתה מחובר לרואטר ואפילו מגיע לשרתים של הXBOX.

הצטרף בתאריך
    28.03.2007
    נכתב במקור על ידי ALon29
    יש לי ראוטר אלחוטי של linksys אח הבעיה היא שאני לא מצליח להתחבר לxboxlive אני יכול להתחבר לאינטרנט והבוקס מוצא את הראוטר רק הבעיה היא שבסוף תהליך הרישם של אישור הרשמה של

אני מסכים (באנגלית כמובן)

איני מסכים (באנגלית כמובן)

אז זה נתקע ואומר שיש בעית התחברות מה אני יעשה תעזרו בבקשה..
    דרך אגב יש לי גם מתאם אלחוטי של xbox360
    אני לא יודע מה קורה אצלך בדיוק אבל יש אנשים שטוענים שהספקיות בארץ עושות בעיות ורק בזק בינלאומי ו012 יחסית עובדות בסדר.
    אני לא כל כך חושב שזה בגלל הנתב או האלחוט (לינקסיס הם אולי הטובים ביותר בשוק הביתי) אבל שווה לך לנסות לחבר אותו בחוט לנתב ולראות אם אתה מצליח לבצע את הרישום.

הצטרף בתאריך
    16.07.2007
    אחים שלי תודה אבל הצלחתי כבר לפתור תבעיה הקליטה של האינטרנט ניתה נמוכה( קו אדום אחד)
    אבל הזזתי תבוקס ועכשיו זה עלה ל 3קווים כך שהקליטה גבוהה ואני הצלחתי להתחבר..

דרך אגב הgamertag שלי הוא DrDevil29

הרשמה