תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 10 מ 10
    הצטרף בתאריך
    29.07.2007
    עיר
    חולון
    ווווסספפפ, ווווסספפפ, אתם מריחים? וווסספפפ... אני כן!
    ג'ון סינה האיש והאגדה, מה אני מריח? פחד? ממתי? ועוד אצלך?! אתה אלוף, אין ממה לחשוש, האוהדים איתך לאורך כל הדרך.
    ראנדי אורטון "מחסל האגדות", חיסל בקרבו האחרון אגדה ישנה, אגדה שאפשר לקחת ממנה דוגמא ואף אישית. סמל סלאוטר (החלמה מהירה), נפגע, נלקח ע"י אלונקה ישירות לבית החולים הקרוב. ראנדי אורטון פשוט הוכיח כי לג'ון סינה שיש לו מתמודד רציני ואף קשוח, בלי פחד ודביקות במטרה ללא כל התחשבות או רגש, כדי להגיע אל חגורת האליפות. ג'ון סינה צפה כמה וכמה פעמים בקלטת הקרב, נכנס להלם ואף קפא לכמה שניות. בהיותו צופה בקלטת שוב ושוב, נדהם מפגיעתו של אורטון בסמל ונזכר בפציעותיהם של רוב ואן דאם, דאסטי רואודס ושון מייקלס "שובר הלבבות" וחש איום על מצבו הנוכחי, בנוסף טוען כי ראנדי אורטון השתנה, הוא יותר דובק במטרה, יותר אלים ומשתמש בטקטיקות מחודשות.
    הקרב בינהם יתקיים ב Summer Slam הקרוב.

כאן אני מבטא את דעתי :
    ג'ון סינה אינו צריך לחשוש, נכון ראנדי נחוש בדעתו, פצע מתאבקים בלי שום רגש בהם, אבל, סמל סלאוטר במצבו הנוכחי, נכנס לקטגוריית "מתאבקים שבריריים" (נוסח שלי ), שלא משנה איך תלחם בהם רק תעשה זאת בנוקשות הם יפצעו ויפונו באלונקה.
    שורה תחתונה ג'ון סינה לא צריך לפחד.
    מה אתם חושבים קוראים יקרים, תגובות על הנושא יתקבלו בברכה
    שלכם תומר שוורץ
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    14.12.2006
    תודה אל הכתבה איזה טוב אתה בכתיבה ..!!

אני חושב שבסאמר סלאם רנדי יעשה לסינה זעזוע מוח וסינה יצתרך לבתר אל האליפות ולא יפסיד לרנדי !!

יערך באטל רויאל וטריפל H יזכה ויפתח פיוד אם רנדי!!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.12.2006
    הרבה אומרים שלרנדי יש הרבה סיכויים לזכות בגלל שהיו שמועות כבדות שטריפל אייץ' רוצה לתת לרנדי פוש לחגורה. אבל אני כבר לא בטוח מי צריך לצאת המנצח בקרב הזה.
    מצד אחד אני מעדיף שסינה ינצח כי יש בו מלא כישרון אבל זמן החזקתו בחגורה מוגזם, ומצד שני אני מעדיף שאורטון ינצח אבל הגימיק שהדביקו לו של "מסיים הקריירות" הוא קצת טיפשי, כי כמו שאסף אמר, עשו לו רגל מברזל. אני לא מבין, איך זה שמהבעיטה הזו הוא שולח אנשים על אלונקה אבל שון מייקלס רק מצמיד אותם לספירת השלוש?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    07.06.2007
    לדעתי סינה לא צריך לפחד מאורטון כי זה לא הדמות שלו...
    הוא כול שבוע בא: IF YOU WANT SOME , SO CAME AND GET SAME.
    הוא לקח על עצמו את קאלי, אומגאה הבלתי מנוצח אז, טריפל ועוד רבים... אני לא אומר שרנדי פחות מאיים ופחות טוב אבל מתי סינה מפחד?

שון מייקלס- התלונן לפני זה על סימני לזעזוע מוח מקאלי...
    RVD- ניצח אותו עם "זעזוע המוח" שלו...
    דאסטי וסלאוטר- הם שברירים...

אני מקווה לקרב טוב והמשך עלילה נורמלי...
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.12.2006
    אחי קודם כול אהבתי ת'כתיבה שלך..

לפי דעתי לסינה אין מה לחשוש מהקרב מול רנדי אורטון .
    סינה כבר ניצח גדולים מימנו וחזקים מימנו.
    ולפי דעתי בקרב בסאמר סלאם סינה ינצח את רנדי ואני לא חושב שרנדי אורטון ראוי לקרב מול סינה.

בייייי...
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    29.11.2006
    עיר
    באר שבע
    אני מקווה שיהיה קרב מוחות בינהם לפני סמאר סלאם וששניהם יגיעו לאירוע כיריבים שקולים.

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.01.2007
    מה יש לו בכלל לפחד ב'ואנה מה קרה איפה רוח הקרב שלו מה הוא הפך להיות נמושה ובכלל אם
    רנדי יפצע אותו ווינס בטח יתפוס עליו עצבים יותר מאיי פעם
    כלומר באמת תארו לעצמכם הרי רנדי עשה הרבה שטויות ( אבל הרבה כפי שידוע לכולם) אז אם
    הוא יפצע איכשהו את ג'ון וזה לא משנה אם זה באמצע הקרב ווינס יתפוס עליו עצבים יא וורדי
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    08.06.2007
    עיר
    באר שבע אשר בדרום
    חשבתם על זה שאולי הוא מפחד כי ככה הסטרוליינים המטופשים של ה-wwe אומרים??!?

שכולם צריכים להיות מאויימים על ידי אורטון..פחחח

"אורטון מחסל הקריירות בעל רגל הברזל" פחחחח נו באמת מה הם עושים צחוק?

איפה הימים ההם? שבקושי היינו שומעים עליו? אותם ימים שגולדברג היה מניח עליו את נחת זרועו..איפה?

הלכו וכנראה שלא נראה כאלו מצד מתאבקים אחרים כיום תהיו בטוחים..

כמו שאמרו פה לא רק שלא מגיע לו קרב נגד סינה, לא מגיע לו את כול המתנות שנותנים לבנאדם בעייתי ושרוט במוח כמוהו.

מקווה שהייתי עדין..חחחח
    שואף לאי -שלמות .
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    21.12.2006
    עיר
    טבריה
    קודם כל לפני שאני שוכח תודה רבה על הכתבה יש לך כישרון כתיבה מעולה אתה חייב לעשות אם זה משהו.
    עכשיו לפרטי כתבה אני חושב שעשו מרנדי אורטון יותר איזה רגל ברזל ואיזה נעליים לא שווה גרוש לסינה אין ממה לפחד ממנו סתם אפס מאופס סינה הוא תותח על הוא מהתאבקים הנדירים שיש לwwe הוא ינצח מתי אפשר לראות את סמאר סלאם בטלוויזיה ב5+ או שבעצם אני יוריד מהאמיול מתי שיהיה עדיף טוב בכל אופן תודה רבה אחי תמשיך ככה להביא עוד כתבות מדהימות תודה.
    בארסה קבוצה עם נשמה!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    29.07.2007
    עיר
    חולון
    את האמת אני מחכה לערוץ 5+, למרות שאני מבין אנגלית ספץ', אין כמו כתוביות
    שתף ב-Google+

הרשמה