תפריט ראשי

123 אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 20 מ 50
    הצטרף בתאריך
    26.01.2007
    עיר
    תל אביב
    החלטתי לפתוח OT על כל מה שבא לכם.
    מה אתם חושבים על ההצגה ההירואית של ביתר אתמול מול קופנהאגן?
    רוצים לדבר על כל דבר אחר שלא קשור לפלייסטישן?זה המקום.
    גיא Series, חבר צוות

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    עיר
    קרית עקרון
    הם שיחקו בסדר גמור. יותר ממה שציפיתי. הטעות המטומטמת של קאלה הייתה ממש מצערת, כמו גם האדום המיותר ופסילת השער החוקי למהדרין. הם סבלו ממזל רע.
    ההימור שלי? הם לא יעברו לשלב הבא וחבל. מאז שחיפה עלתה לשלב הבתים בליגת האלופות לא הייתה קבוצה אחת שעשתה כבוד לכדורגל הישראלי באירופה.

אפרופו כדורגל, לפי כמה סרטונים שראיתי ממשחקי אימון של חיפה, נראה לי שנקבל את דירסאו בחזרה העונה. אני גם מאוד שמח לראות שמליקסון חוזר לכושר אחרי שהוא היה פצוע בערך כל העונה שעברה והעובדה שרפאלוב משתפר ממשחק למשחק גם משמחת אותי.
    אני שמח שהחתמנו את קרוסה. אם יש משהו שאני סומך על רוני לוי להצליח בו בצורה מושלמת זה בחירת זרים ואם מדובר בזר שהוא רוצה כבר 4 שנים, אני בטוח לחלוטין שמדובר בשחקן מצוין.
    חיפה עשתה את הרכש הכי איטי מבין רוב הקבוצות בעונת המלפפונים הזאת. עדיין חסר זר נוסף שיכול בהחלט להשלים את הפאזל. אני תוהה מה יקרה איתו, אם בכלל.
    אני מרוצה שלא עלינו בגביע הטוטו. זה סתם היה מחרבן את ההכנה לעונה. עונה בלי אירופה תיהיה טובה לחיפה, בסופו של דבר, לפי דעתי.

מישהו ראה את הטריילר של Iron Man מקומיקס-קון? אף פעם לא אהבתי את גיבור העל הזה ואף פעם לא התעמקתי בסיפור שלו, אבל הטריילר הוא אחד מהמוצלחים שראיתי. אני בטוח אלך לראות את הסרט הזה.

הצטרף בתאריך
    26.01.2007
    עיר
    תל אביב
    נכתב במקור על ידי Chaotic
    הם שיחקו בסדר גמור. יותר ממה שציפיתי. הטעות המטומטמת של קאלה הייתה ממש מצערת, כמו גם האדום המיותר ופסילת השער החוקי למהדרין. הם סבלו ממזל רע.
    ההימור שלי? הם לא יעברו לשלב הבא וחבל. מאז שחיפה עלתה לשלב הבתים בליגת האלופות לא הייתה קבוצה אחת שעשתה כבוד לכדורגל הישראלי באירופה.

אפרופו כדורגל, לפי כמה סרטונים שראיתי ממשחקי אימון של חיפה, נראה לי שנקבל את דירסאו בחזרה העונה. אני גם מאוד שמח לראות שמליקסון חוזר לכושר אחרי שהוא היה פצוע בערך כל העונה שעברה והעובדה שרפאלוב משתפר ממשחק למשחק גם משמחת אותי.
    אני שמח שהחתמנו את קרוסה. אם יש משהו שאני סומך על רוני לוי להצליח בו בצורה מושלמת זה בחירת זרים ואם מדובר בזר שהוא רוצה כבר 4 שנים, אני בטוח לחלוטין שמדובר בשחקן מצוין.
    חיפה עשתה את הרכש הכי איטי מבין רוב הקבוצות בעונת המלפפונים הזאת. עדיין חסר זר נוסף שיכול בהחלט להשלים את הפאזל. אני תוהה מה יקרה איתו, אם בכלל.
    אני מרוצה שלא עלינו בגביע הטוטו. זה סתם היה מחרבן את ההכנה לעונה. עונה בלי אירופה תיהיה טובה לחיפה, בסופו של דבר, לפי דעתי.

מישהו ראה את הטריילר של Iron Man מקומיקס-קון? אף פעם לא אהבתי את גיבור העל הזה ואף פעם לא התעמקתי בסיפור שלו, אבל הטריילר הוא אחד מהמוצלחים שראיתי. אני בטוח אלך לראות את הסרט הזה.
    אני חושב שחיפה החתימה זרים טובים חוץ מהפולני. רוסו הוא שחקן שיכניס לכם לב לקבוצה, הוא היה חסר לכם שנה שעברה. אני חושב שביתר כן יעלו לשלב הבא בגלל הקהל הביתרי בטדי שידחוף אותם חזק קדימה. סוף סוף גאידמק מרוצה מאיך שביתר שיחקו. אני אישית לא אוהד ביתר אבל נהנהתי לראות את המשחק שלהם אתמול.
    גיא Series, חבר צוות

הצטרף בתאריך
    22.01.2007
    כ"כ צפוי, בית"ר פשוט לא קבוצה שבנויה לשחק באירופה. אני בספק אם הם יעברו שלב.

הצטרף בתאריך
    26.01.2007
    עיר
    תל אביב
    נכתב במקור על ידי Hardcore
    כ"כ צפוי, בית"ר פשוט לא קבוצה שבנויה לשחק באירופה. אני בספק אם הם יעברו שלב.
    אני חושב, ששחקן הרכש החדש של ביתר, רומלו יהיה המפתח בגומלין. הוא חלוץ מחונן.
    גיא Series, חבר צוות

הצטרף בתאריך
    22.01.2007
    נכתב במקור על ידי Series
    מחונן מחונן, אבל בקבוצה כמו ביתר תמיד יש שחקן תורן שמפשל. או במקרה הפחות טוב חצי מהקבוצה מפשלת.

הצטרף בתאריך
    26.01.2007
    עיר
    תל אביב
    נכתב במקור על ידי Hardcore
    מחונן מחונן, אבל בקבוצה כמו ביתר תמיד יש שחקן תורן שמפשל. או במקרה הפחות טוב חצי מהקבוצה מפשלת.
    ביום שלישי יהיה הגומלין, נראה מה תהיה התוצאה.
    גיא Series, חבר צוות

הצטרף בתאריך
    22.01.2007
    ואם כבר מדברים על הפסדים ראיתם איך מכבי ת"א הפסידה לקבוצה של רופאי שיניים ופועלי בניין חח.

הצטרף בתאריך
    26.01.2007
    עיר
    תל אביב
    מחר יהיה הגומלין של מכבי.
    אני הולך לישון, לילה טוב לכולם!
    גיא Series, חבר צוות

הצטרף בתאריך
    22.01.2007
    לילה טוב. אני עדיין חושב שבית"ר תנצח רק בחלומות...

הצטרף בתאריך
    26.01.2007
    עיר
    תל אביב
    בוקר טוב. מה אתם חושבים שיהיה היום למכבי ת''א? תיקו ? ניצחון? הפסד? אכזבה ? שתפו אותנו.
    גיא Series, חבר צוות

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    עיר
    קרית עקרון
    נכתב במקור על ידי Series
    בעיתונים בארגנטינה נאמר שהוא שחקן טוב, אך פחות טוב משוונקי (החלוץ הקודם שהיה בבית"ר והיה לא כל כך טוב). גם סיפרו שהוא שחקן מאוד מאוד לא יציב.

הצטרף בתאריך
    26.01.2007
    עיר
    תל אביב
    המחיר של רומלו היה גבוה, נראה אם הוא לא יאכזב כמו השחקנים שביתר הביאו שנה שעברה במהלך העונה, שוונקי, פינטו, טוטו.
    גיא Series, חבר צוות

הצטרף בתאריך
    26.07.2007
    נכתב במקור על ידי Series
    בוקר טוב. מה אתם חושבים שיהיה היום למכבי ת''א? תיקו ? ניצחון? הפסד? אכזבה ? שתפו אותנו.
    מכבי תעבור אבל הבושה לא תעלם

הצטרף בתאריך
    26.01.2007
    עיר
    תל אביב
    נכתב במקור על ידי MILAN1122
    מכבי תעבור אבל הבושה לא תעלם
    מסכים איתך, גם אם מכבי ינצחו 5-0 הם לא יצליחו להחזיר את הכבוד האבוד.
    גיא Series, חבר צוות

הצטרף בתאריך
    02.08.2007
    שלום לכולם!!! מה המצב?

הצטרף בתאריך
    26.01.2007
    עיר
    תל אביב
    נכתב במקור על ידי Darth Vader
    שלום לכולם!!! מה המצב?
    הכל טוב. דרך אגב לכל אלה שלא האמינו שמכבי ת''א ינצחו, הם הביסו את האנדורים 4-0.
    גיא Series, חבר צוות

הצטרף בתאריך
    22.01.2007
    נכתב במקור על ידי Series
    הכל טוב. דרך אגב לכל אלה שלא האמינו שמכבי ת''א ינצחו, הם הביסו את האנדורים 4-0.
    היה חסר להם אם הם לא היו מנצחים. זה עדיין לא מוחק את ההשפלה.

הצטרף בתאריך
    26.07.2007
    נכתב במקור על ידי Series
    מסכים איתך, גם אם מכבי ינצחו 5-0 הם לא יצליחו להחזיר את הכבוד האבוד.
    בדיוק מה שאמרת.
    ה4-0 הכי לא מרשים ודורסני שראיתי.
    כולה סגנית אלופת אנדורה חחחחחחחחח

הצטרף בתאריך
    26.01.2007
    עיר
    תל אביב
    אל תשכחו שכל כל שחקני הרכש שהם קנו לא שיחקו כי הם לא הספיקו לעבור בבקרה, משחק הבא נראה את כל הזרים שלהם בפעולה. נאחל להם בהצלחה.
    גיא Series, חבר צוות

הרשמה