תפריט ראשי

123 אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 20 מ 48
    הצטרף בתאריך
    22.02.2007
    עיר
    תל אביב
    Wrath of the Lich king תוכרז בעוד יומיים(ה-3.8.07), אני די מבואס שהמידע הזה נדלף לרשת, הייתי מעדיף לראות את זה בשידור חי.
    אולי השם שונה מזה שציפינו לו, Northrend, אך Northrend תהיה התוכן העיקרי בהרחבה הבאה.

הנה חלק מהתוכן שיכלל בה:
    -Northrend אי הקרח הצפוני אשר נמצא מעל Azeroth ובו שולט Arthas, שגם נוכל להילחם בו.
    -הלבל המקסימלי יעלה מ-70 ל-80, מה שיגרום להרבה אנשים לפרוש, מכיוון שחפצים ירוקים יחליפו את הסגולים שלנו.
    -Skills ו-Talents חדשים כמובן.
    -ההרחבה מיועדת לרמות 68.
    -Death Knight יהיה זמין ל-Horde ול-Alliance והוא בעצם Hero Class הראשון במשחק(כנראה שנוכל לפתוח אותו רק ברמה 80).
    -נשקים חדשים ו-Armor חדש יתווסף למערכת ה-PVP.
    -זירת משחק חדשה(Battle Ground).
    -מקצוע חדש: Inscription.
    -עוד Hero Classes יתווספו בעתיד.
    -עליית הרמות מ-70 ל-80 אמורה להיות כמו עלייה מ-60 ל-70 מבחינת זמןץ
    -האיזור הראשון שבו תתחילו יהיה Howling Fjord(זוכרים שבדיון הקודם הבאתי קבצים מהמפה? אז הנה ההוכחות הצדיקו את עצמן).
    -עוד עשרות מבוכים חדשים.

*ה-Raids ככל הנראה ישארו עם 25 איש
    *WotLK, תתרגלו, כנראה תגיעה אלינו ברבעון הראשון של 2008 ומכירה יהיה 40$(220 ש"ח בארץ).

עידכון - 2.8.07
    אנחנו יום אחד לפני אירוע Blizzcon והיגעו אלינו עוד מידע חדש. המידע 90% נכון.
    -הרמה שיציגו באירוע Blizzcon תהיה 72(כמובן שבמשחק עצמו היא תהיה 80).
    -Utgarde Keep יהיה ככל הנראה אחד המבוכים הראשונים שתוכלו לעשות, נוכל גם לראות אותו ב-Blizzcon.
    -שחקני ה-Horde יוכלו להגיע ל-Northerd עם Zeppelin ב-Tirisfal Glades. הם יגיעו ל-Vengeance Landing שכנראה יהיה המחנה הראשון של הQuests ב-Howling Fjord.

Arthas - The lich king

זהו דיון OT לכל דבר של WotLK

הצטרף בתאריך
    05.07.2007
    שמת לב שרשום this is fake בתמונה?

אז כדאי לקחת אותה (כמו את הכל המידע פה) בערבון מוגבל עד להכרזה הרשמית מבליזארד שתיהיה בסך הכל עוד פחות מיומיים

הצטרף בתאריך
    19.12.2006
    ע"פ דעתי, רעיון גרוע לעלות את הCAP.
    'Nuff said.
    נשבר הזין.

הצטרף בתאריך
    05.07.2007
    גם אני חושב ככה, אבל לפחות הם מכניסים את הhero classes

necromancer FTW

הצטרף בתאריך
    19.12.2006
    עזבו אותכם, עם כל כמה שזה נדוש Demon Hunter הוא עדיין הדבר הכי שווה בWarcraft.
    נשבר הזין.

הצטרף בתאריך
    27.10.2006
    עיר
    יבנה
    לא אבנתי בקשר ל death knight ( רמה 80 ???? )

ואני חושב שיהיה גזע nega ...סוף סוף

הצטרף בתאריך
    06.06.2007
    זה יצא רק ב2008 ? או לפני?

הצטרף בתאריך
    22.02.2007
    עיר
    תל אביב
    המידע כאן הוא 90% נכון, אך יש לצפות לעוד הפתעות מבליזארד.

הצטרף בתאריך
    15.05.2007
    עיר
    תל-אביב
    BEH, זבל, בדיוק מה שחששתי. אין FACTION חדש, אין קלאסים חדשים, וחוץ מהאיזור עשו את המינימום שבמינימום. ממשיכים באותו קו של לעלות את הרמה המקסימלית ב-10. אם זה מה שיהיה אני אחשוב על פרישה.

הצטרף בתאריך
    22.02.2007
    עיר
    תל אביב
    נכתב במקור על ידי Nyromith
    BEH, זבל, בדיוק מה שחששתי. אין FACTION חדש, אין קלאסים חדשים, וחוץ מהאיזור עשו את המינימום שבמינימום. ממשיכים באותו קו של לעלות את הרמה המקסימלית ב-10. אם זה מה שיהיה אני אחשוב על פרישה.
    אני בטוח שיש עוד המון פרטים, בואו נחכה ונראה. אני מבטיח לעדכן במקביל לאירוע Blizzcon.

הצטרף בתאריך
    07.04.2007
    לא הבנתי את הקטע עם ה-Hero. כאילו Holy Paladins ו-Blood Knights יוכלו ברמה 80 להפוך למה שאילידן הפך ולהיות Death Knights?

בבקשה עוד הסבר לזה.

דרך אגב, נראה לכם שלקוסמי קרח יהיה בעיה ב-Northrend?

הצטרף בתאריך
    15.05.2007
    עיר
    תל-אביב
    נכתב במקור על ידי Itzik'
    אני בטוח שיש עוד המון פרטים, בואו נחכה ונראה. אני מבטיח לעדכן במקביל לאירוע Blizzcon.
    אני מאוד מאוד מקווה שיהיה אפשר להתחיל שחקן בנורת'רנד. הוא יכול לכלול איזורים לכל הרמות. ועל שני הקלאסים האלה חשבתי כבר הרבה זמן, אבל בתור קלאסים רגילים. יש כבר מספיק דרכים לפתח דמות ברמות גבוהות (SPEC, GEAR, SOCKETS ועוד), אין שום סיבה שיוסיפו עוד אחת. והגיע הזמן גם ל-FACTION חדש, כי הליץ' קינג לא שולט לא באליינס ולא בהורד. ואין שום סיבה לעלות את הרמה המקסימלית, כי אנשים באמת התאמצו לקבל גיר טוב. עדיף הרבה יותר לגוון במסע לדרגה 70. ודרך אגב, OUTLANDS הוא מקום שאמור להתאים הרבה יותר לרמות הגבוהות מנורת'רנד.

רייסים מגניבים שיכולים להיות:
    HUMANS חדשים (אבל שונים מהרגילים, כמו שארת'ס שונה מהם);
    נאגה;
    עכבישים;
    דמונים;
    ועוד הרבה אחרים.

קלאסים חדשים:
    DEAMON HUNTER (שילוב בין האנטר לוורלוק);
    DEATH KNIGHT (פאלאדין עם מאגיה אפלה);
    קלאס בלי מאנה ששם דגש על ניצול המאנה של היריב (או בריאות ללוחמים);
    NECROMANCER;
    ועוד המון קלאסים.

אלו נראים לי רעיונות טובים, למרות שאין לי דמיון כל-כך מפותח. למה חברה מיליירדרית ענקית כל-כך חסרת דמיון? משהו בה אבד לצערי.

וזהו חברים, נראה לי שהבנתם את הרעיון, והאכזבה שלי מהמצע של ההרחבה. נקווה שלמרות מה שאיציק אמר, 90% ממה שהודלף לא נכון.

הצטרף בתאריך
    22.02.2007
    עיר
    תל אביב
    אני מאוד מאוד מקווה שיהיה אפשר להתחיל שחקן בנורת'רנד. הוא יכול לכלול איזורים לכל הרמות. ועל שני הקלאסים האלה חשבתי כבר הרבה זמן, אבל בתור קלאסים רגילים. יש כבר מספיק דרכים לפתח דמות ברמות גבוהות (SPEC, GEAR, SOCKETS ועוד), אין שום סיבה שיוסיפו עוד אחת. והגיע הזמן גם ל-FACTION חדש, כי הליץ' קינג לא שולט לא באליינס ולא בהורד. ואין שום סיבה לעלות את הרמה המקסימלית, כי אנשים באמת התאמצו לקבל גיר טוב. עדיף הרבה יותר לגוון במסע לדרגה 70. ודרך אגב, OUTLANDS הוא מקום שאמור להתאים הרבה יותר לרמות הגבוהות מנורת'רנד.

נאגה;
    עכבישים;
    דמונים;
    ועוד הרבה אחרים.

קלאסים חדשים:
    NECROMANCER;
    ועוד המון קלאסים.

אלו נראים לי רעיונות טובים, למרות שאין לי דמיון כל-כך מפותח. למה חברה מיליירדרית ענקית כל-כך חסרת דמיון? משהו בה אבד לצערי.

וזהו חברים, נראה לי שהבנתם את הרעיון, והאכזבה שלי מהמצע של ההרחבה. נקווה שלמרות מה שאיציק אמר, 90% ממה שהודלף לא נכון.
    הלוואי ובליזארד יקשיבו למה שאמרת, זה כ"כ נכון.

הצטרף בתאריך
    25.01.2007

נאגה;
    עכבישים;
    דמונים;
    ועוד הרבה אחרים.

קלאסים חדשים:
    NECROMANCER;
    ועוד המון קלאסים.

אילו מה"רעיונות" האלה היו שלך בדיוק?

הצטרף בתאריך
    15.05.2007
    עיר
    תל-אביב
    נכתב במקור על ידי omagad
    אילו מה"רעיונות" האלה היו שלך בדיוק?
    אלו לא רעיונות שלי, הם מסתובבים בפורומים הרבה זמן. אני טוען שחברה ענקית יכולה לפתח רעיונות של שחקני המשחק במקום ללכת ראש בקיר בקו שלהם. רוב שחקני המשחק היו רוצים את נורת'רנד כהרחבה הבאה. חוץ מזה, המצע של החברה באמת פוגע בשחקנים וותיקים ומוריד מערך החפצים שלהם. לעומת זאת לרעיונות שהבאתי בתגובה (לא שלי, נודניק, לא שלי!) רוב השחקנים היו מסכימים, כי הם בעצמם רצו את זה. מה שיוצא זה שהחבילה מיועדת ל-END GAME, כשהשחקנים בכלל לא רוצים את זה, במקום לדמויות החדשות שכולם כל-כך רוצים. CLEAR?

עריכה: במחשבה שנייה אלו כן רעיונות שלי, מכיוון שלכל אחד מאיתנו יש רעיון אחר לאותו קלאס. שנינו יכולים לחשוב על יכולות שונות לגמרי ל-DEATH KNIGHT, ועדיין אלו יהיו רעיונות בלעדיים לנו, כי לארת'ס היה מגוון יכולות מאוד מצומצם, וכל אחד מאיתנו יכול לקחת את זה למקום שונה. אז כשאני אומר DEATH KNIGHT אני מדמיין אותו בדרך שלי, ולכן הרעיון הוא שלי.

הצטרף בתאריך
    19.01.2007
    אתה לא לגמרי מבין : כמעט כל דבר ב WOW מתוכנן מראש אז אתה צריך להבין שזה לא כל כך פשוט
    להחליט פתעום להוציא רייס נגה כשבעצם זה מנוגד לסיפור - רוב שחקני ואו לא מכירים את הסיפור
    ולא ממש את ההיגיון מאחורי ואו...אז בעקרון זה לא רק אתה

הצטרף בתאריך
    15.05.2007
    עיר
    תל-אביב
    נכתב במקור על ידי MUZIMUZI
    אתה לא לגמרי מבין : כמעט כל דבר ב WOW מתוכנן מראש אז אתה צריך להבין שזה לא כל כך פשוט
    להחליט פתעום להוציא רייס נגה כשבעצם זה מנוגד לסיפור - רוב שחקני ואו לא מכירים את הסיפור
    ולא ממש את ההיגיון מאחורי ואו...אז בעקרון זה לא רק אתה
    מה בדיוק לא בסיפור? עכבישים כן שייכים לסיפור, כי הם היו בברית עם ארת'ס. את האקוליטים של ה-SCORGE כן אפשר לעשות כמו אנשים כי הם בעצם בני אדם (הם התפתחו בכיוון שונה מחוטבי העצים של ה-SCORGE, רוחני יותר). DEATH KNIGHT ו-DEAMON HUNTER כן בסיפור. אני בעצם לא מציע שום דבר שלא היה בסיפור.
    וגם אם היו צריכים לשנות את הסיפור, זה הרבה יותר עדיף מלהוציא חבילות הרחבה בינוניות שסתם מבאסים אנשים. זה לא ממש ירגיע מישהו עם TIER שלם כשאומרים לו שהכל תוכנן מראש, ולכן יש חפצים ירוקים יותר חזקים מהסגולים שלו, וכל חודשי החרישה שלו הלכו לעזאזל.

הצטרף בתאריך
    22.02.2007
    עיר
    תל אביב
    אני בטוח שבליארד עוד יפתיעו, גם אם זה לא יקרה ב-Blizzcon.

הצטרף בתאריך
    25.01.2007
    חח אני דווקא אצחק אם יסתבר שזה נכון
    כל חודשי הגרינדינג שהפראיירים עשו בזמן שסתם השתובבתי ובניתי דמויות חדשות ירדו לטימון כשאני אשיג חפצים ירוקים טובים יותר בשבוע
    בדיוק כמו שהיה עם האקספנשן הראשון :E

הצטרף בתאריך
    30.12.2006
    תזכרו את השנה שעברה. לא קיבלנו את המידע המלא על TBC מיד- זה לקח לפחות ארבעה חודשים. אחרי שהם יודיעו על זה הם צריכים להכין לזה אתר כמו ל-bc, תזכרו איך הפרטים שוחררו שם- כל פעם קצת עד שבסופו של דבר ידענו את הכל לפני שזה יצא.

בכל מקרה לפי דעתי החבילות הרחבה זה מה שהורס את המשחק, כי בעצם אנחנו משקיעים ב-kara וב arena ומכל מידי דברים אחרים רק בשביל שבעוד חצי שנה ירוקים יחליפו את הכל. אני חושב ש-wow צריך להישאר משחק יציב לפחות אחרי החבילה הזאת והשם יעשו משהו חדש כל הזמן ולא יתעסקו עם הרמות - שישקיעו יותר ב-end game וב-battle grounds (אחרי ש BC יצא ציפיתי ל-BG שמשתמשים בו ב-flying mount) ובגזעים חדשים ודמויות חדשות. הם בעצם גורמים להרבה אנשים לפרוש ככה (גם אני בין היתר פורש כשזה יוצא). בכל מקרה אם הייתי נשאר הייתי מקווה שהם יעשו משהו על ה-class quests לדעתי זה מאוד נחמד וצריך להוסיף כמה, גם mount חדש יהיה מגניב.

הרשמה