תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 11 מ 11
    הצטרף בתאריך
    01.08.2007
    עיר
    כפר סבא
    קודם כל כל מי שמטיפו שלא יחשוב שהעתקתי או משהו אני רציתי ליפתוח את הדיון הזה כבר מלפני כמה זמן ובטיפו פתחו לפני...

בזמן האחרון סמאק התוכנית המצויינת שאהבנו ליראות מתדרדרת
    סמאקדאון זה כבר לא אותו דבר מתחיל לשעמם ובגדול והWWE כאילו לא עושים עם זה כלום
    והוכחה לכך היא הדראפט סמאקדאון הפסידה מתאבקים מצויינים ויחד איתם גם סטורליינים מצויינים ובתמורה למתאבקים שהפסידו הם קיבלו את קאלי וריק פלייר היחידים שאולי עוד יכולים לשפר את המצב אני יודע שראו היא תוכנית הדגל של הWWE אבל בכל זאת בגלל זה צריך לישכוח שיש עוד שתי תוכניות אחרות את אליפות משקל קל נותנים להורנסווגל שעד לא מזמן בכלל לא היה מתאבק אלא סתם אחד שעוזר ברמאות לפינלי נתנו לו את האליפות כי הWWE לא יודעים מה לעשות איתה אין למי להעביר אותה אין להם סטורליינים עם סמאק אז הם סתם תוקעים אלופים
    עוד דוגמא אליפות משקל כבד נו באמת למי הם נותנים אותה לענק שהקהל שונא הוא משעמם בקרבות ואין לו שום כישרון עכשיו בגלל שאין להם סטורליינים הם פשוט ממשיכים פיודים
    בטיסטה וקאלי כבר היה מלא פעמים ובטיסטה הפסיד שוב ושוב ושוב
    שתי המתאבקים הריציניים שיכולים באמת לעלות לסמאק את הרייטינג פצועים והם אנדרטייקר ואדג' בטיסטה אולי גם יכול להעלות את הרייטינג אבל אם יש רק אחד שיכול לעלות את הרייטינג זה לא עוזר כי הוא יאבק נגד מישהו שלא יכול להעלות את הרייטינג המצב של סמאקדאון גרוע ביותר
    הWWE מטפחים רק את ראו ונותנים להם את כל הסטורליינים הטובים את כל המתאבקים הטובים שהקהל אוהב ומעלים את הרייטינג ובעיקר את ג'ון סינה שהוא באמת מעלה לראו את הרייטינג
    הWWE יכולים כל כך לידאוג גם לראו וגם לסמאק נגיד אם טריפל אייץ' ורנדי אורטון יעברו לסמאק אז אבולושיין יוכלו להיתאחד אם את בובי לאשלי המאין אבנטר הגדול של ECW לשעבר היו מעבירים לסמאקדאון זה היה מצויין ראו מקבלים את כל המתאבקים הכישרוניים ושהקהל אוהב
    סמאקדאון ממש מתדרדרת ומתחילה לשעמם מאד

דיון:

1. לדעתכם אני צודק?
    2. מה לדעתגם הWWE יכולים לעשות כדי לשפר את סמאק?
    3. למה לדעתכם הWWE עושים את זה?
    4. תכננו סטורליין אחד לסמאקדאון שלדעתכם יכול לעזור לסמאק?
    5. מתי לגעתכם המצב הזה התחיל?

חבר'ה תגובות השקעתי מאד

דיון פורה

החתימה החזקה למעלה^שלי
    קרדיט לי ;-)
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    21.12.2006
    עיר
    טבריה
    נכתב במקור על ידי *RATED - HHH*
    קודם כל כל מי שמטיפו שלא יחשוב שהעתקתי או משהו אני רציתי ליפתוח את הדיון הזה כבר מלפני כמה זמן ובטיפו פתחו לפני...

בזמן האחרון סמאק התוכנית המצויינת שאהבנו ליראות מתדרדרת
    סמאקדאון זה כבר לא אותו דבר מתחיל לשעמם ובגדול והWWE כאילו לא עושים עם זה כלום
    והוכחה לכך היא הדראפט סמאקדאון הפסידה מתאבקים מצויינים ויחד איתם גם סטורליינים מצויינים ובתמורה למתאבקים שהפסידו הם קיבלו את קאלי וריק פלייר היחידים שאולי עוד יכולים לשפר את המצב אני יודע שראו היא תוכנית הדגל של הWWE אבל בכל זאת בגלל זה צריך לישכוח שיש עוד שתי תוכניות אחרות את אליפות משקל קל נותנים להורנסווגל שעד לא מזמן בכלל לא היה מתאבק אלא סתם אחד שעוזר ברמאות לפינלי נתנו לו את האליפות כי הWWE לא יודעים מה לעשות איתה אין למי להעביר אותה אין להם סטורליינים עם סמאק אז הם סתם תוקעים אלופים
    עוד דוגמא אליפות משקל כבד נו באמת למי הם נותנים אותה לענק שהקהל שונא הוא משעמם בקרבות ואין לו שום כישרון עכשיו בגלל שאין להם סטורליינים הם פשוט ממשיכים פיודים
    בטיסטה וקאלי כבר היה מלא פעמים ובטיסטה הפסיד שוב ושוב ושוב
    שתי המתאבקים הריציניים שיכולים באמת לעלות לסמאק את הרייטינג פצועים והם אנדרטייקר ואדג' בטיסטה אולי גם יכול להעלות את הרייטינג אבל אם יש רק אחד שיכול לעלות את הרייטינג זה לא עוזר כי הוא יאבק נגד מישהו שלא יכול להעלות את הרייטינג המצב של סמאקדאון גרוע ביותר
    הWWE מטפחים רק את ראו ונותנים להם את כל הסטורליינים הטובים את כל המתאבקים הטובים שהקהל אוהב ומעלים את הרייטינג ובעיקר את ג'ון סינה שהוא באמת מעלה לראו את הרייטינג
    הWWE יכולים כל כך לידאוג גם לראו וגם לסמאק נגיד אם טריפל אייץ' ורנדי אורטון יעברו לסמאק אז אבולושיין יוכלו להיתאחד אם את בובי לאשלי המאין אבנטר הגדול של ECW לשעבר היו מעבירים לסמאקדאון זה היה מצויין ראו מקבלים את כל המתאבקים הכישרוניים ושהקהל אוהב
    סמאקדאון ממש מתדרדרת ומתחילה לשעמם מאד

דיון:

1. לדעתכם אני צודק?מאוד צודק.
    2. מה לדעתכם הWWE יכולים לעשות כדי לשפר את סמאק?להפסיק אותה לגמרי ולאחד את סמאקדאון ראו וecw ביחד.
    3. למה לדעתכם הWWE עושים את זה?כי לא מעניין אותם מסמקדאון.
    4. תכננו סטורליין אחד לסמאקדאון שלדעתכם יכול לעזור לסמאק?הקברן נגד קאלי ושיפרק את כל הפנים לזבל הזה קבינמט.
    5. מתי לדעתכם המצב הזה התחיל?בשנה האחרונה ולא רק גם לפני אבל פחות הם ממש הדרדרו אני חושב שצריך לעשות את מה שאמרתי לאחד סמקדאון ראו וecw ביחד.

חבר'ה תגובות השקעתי מאד

דיון פורה
    נושא מאוד מעניין תמשיך להביא עוד כאלה אחי.
    בארסה קבוצה עם נשמה!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    01.08.2007
    עיר
    כפר סבא
    תודה אחי אבל תענה גם על הדיון
    עוד תגובות חבר'ה

החתימה החזקה למעלה^שלי
    קרדיט לי ;-)
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    07.06.2007
    1. לדעתכם אני צודק?
    2. מה לדעתגם הWWE יכולים לעשות כדי לשפר את סמאק?
    3. למה לדעתכם הWWE עושים את זה?
    4. תכננו סטורליין אחד לסמאקדאון שלדעתכם יכול לעזור לסמאק?
    5. מתי לגעתכם המצב הזה התחיל?

1. כן, סמאק בירידה...

2. לתת לסמאק כמה כוכבים כדי שהיה להם ממה לבנות תוכניות, למצוא כותבים חדשים ולהקדים את סייבר סנדי כדי לראות מה הקהל רוצה....

3. לא יודע... גם הרבה מיין איבנטרים בראו לא ממש עוזר כי אין איפה לתקוע אותם והם סתם מנסים לתת להם זמן מסך טיפשי...

4. אם המתאבקים הקיימים? זה קשה... הייתי לוקח מקאלי את האליפות ועושה לו סטרוליין נגד הנרי מי באמת המלך של הג'ונגל עם כול מני קרבות מגניבים... את האליפות הייתי נותן לקיין, הייתי מחזיר אותו למסכה והייתי בונה את זה כך שקיין הישן כועס על החדש שהוא מפסיד לכן הוא מחלית לחזור ולנקום בכולם... הוא מציב כול פעם אתגר פתוח ומביס את כולם...

5. זה לאט לאט... בערך משנה שעברה זה התחיל להיות בולט...

יופי של השקעה רק פעם הבא תסדר את מה שאתה כותב שהיה נוח לקריאה, בבקשה...
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.01.2007
    OK מין הסתם SD הייתה הרבה זמן תוכנית ששווה ל *** אז זה בהחלט לא משו שהוא חדש
    לכולם התוכנית הזו בשפל כבר חודשים על גבי חודשים והדראפט רק הרס עוד יותר את הרוסטר שהיה
    להם זה בהחלט לא יהיה קל להם לצאת מהשפל שהם נמצאים בו הם יצטרכו להמציא משו מאוד מיוחד
    ועם הרוסטר הנוכחי קשה לי לראות אותם עושים את זה ותוציאו מהתוכניות שלכם את טייקר כי יש עוד זמן עד שהוא יחזור(לצערנו הרב)
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.12.2006
    נכתב במקור על ידי guyna
    OK מין הסתם SD הייתה הרבה זמן תוכנית ששווה ל *** אז זה בהחלט לא משו שהוא חדש
    לכולם התוכנית הזו בשפל כבר חודשים על גבי חודשים והדראפט רק הרס עוד יותר את הרוסטר שהיה
    להם זה בהחלט לא יהיה קל להם לצאת מהשפל שהם נמצאים בו הם יצטרכו להמציא משו מאוד מיוחד
    ועם הרוסטר הנוכחי קשה לי לראות אותם עושים את זה ותוציאו מהתוכניות שלכם את טייקר כי יש עוד זמן עד שהוא יחזור(לצערנו הרב)
    אתה כל כך צודק שזה כואב.
    חבל שאנחנו לא בשנת 2002-2003. בשנים האלה סמאקדאון הייתה בשיאה והיוותה מתחרה ראויה ל-Raw.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    30.07.2007
    עיר
    רמת גן
    1. לדעתכם אני צודק? כן, אבל אף פעם לא היה פיוד בין קהאלי לבטיסטה. (כי כתבת "היה כבר קאלי נגד בטיסטה ובטיסטה הפסיד שוב ושוב")
    2. מה לדעתגם הWWE יכולים לעשות כדי לשפר את סמאק? להחתים עוד מתאבקים מוכשרים, ולתת עוד דחיפות למתאבקים כישרוניים (כגון קני דייקסטרה).
    3. למה לדעתכם הWWE עושים את זה? לדעתי הם לא עושים את זה בכוונה.
    4. תכננו סטורליין אחד לסמאקדאון שלדעתכם יכול לעזור לסמאק? בטיסטה זוכה באליפות העולם בסאמרסלאם. בסורבייבור סרייס יש קרב 5 על 5 שהשורד האחרון הוא בטיסטה. בסוף הקרב הזה אדג' מגיע לזירה ועושה לבטיסטה ספיר, וזוכה באליפות העולם בארמגדון. בניו יירז רבולושין יש קרב אלמניישן צ'אמבר של סמאקדאון שבו אדג' זוכה ושומר על האליפות.
    5. מתי לגעתכם המצב הזה התחיל? כמו שמיקי אמר. זה לאט לאט. כל המצב הזה התחיל מהעזיבה של ברוק לסנר. אבל זה באמת התחיל להיות בולט בשנה שעברה.
    The Game, Triple H !

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    29.11.2006
    עיר
    באר שבע
    כל הWWE בירידה אבל סמקדאון נחלשה מאוד בדראפט. צריך להביא להם ארב כוכבים ולבאלגן קצת את העסק בלי פייסים או היליים.
    לגבי סמאר סלאם אני אכתוב נושא חדש שיכיל את הPPV כמו שלפי דעתי הוא צריך להיבנות.

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    30.07.2007
    מבחינתי אפשר להגיד SD RIP 2002-2007
    לדעתי צריך לשחרר ג'וברים מSD. לסגור את ECW ולהעביר את המתאבקים שם לSD
    לא נקלט..ב2003 לדעתי סמאקדאון הייתה התוכנית המובילה ובום...בעיקר בגלל עזיבתו של אנגל מותו של אדי ופרישתו של JBL..
    אבל למי שלא שם לב המשבר של SD התחיל כשסינה עזב לRAW כהיא בכלל לא הייתה צריכה אותו.....היה להם שם את אדג' שון מייקלס וטריפל H (לא הכללתי את אלו שעברו בדראפט) ואת כריס ג'ריקו..סתם הם הרסו את סמאק..
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    08.06.2007
    עיר
    באר שבע אשר בדרום
    אז זהו שלא. אני חושב שסמאקדאון הייתי טובה גם בשנה שעברה. היה את מיסטריו אנגל mnm בוקר טי. היו אחלה פיודים ואחלה קרבות.

אבל כמו שירין אמר אין על השנים 2002-2003 במיוחד 2002..קיין בימיו הטובים אנגל,טריפל,ג'ריקו,טייקר בתקופת הבאד אס..(זוכר ירין?) לסנר סינה גם לא חסרים שמות בכלל.

אבל היום גועל נפש. תמיד איזה שמן שמנצח ג'וברים קרב זוגות שלא מוביל לשום דבר.

דרדס אירי אלוף שלפחות אם היו עושים מזה משהו אבל לפי מה שקראתי הם הולכים לזרוק את זה לים. חבל שהם בכלל התחילו

בולדוזר הודי אלוף שמילא היה עם הגימיק שלו אבל גם זה נהרס.

נראה לי האנשים שעוד אפשר להסתכל עליהם שם זה מאט הארדי אמ וי פי ג'ימי וואנג יאנג צ'אבו גאררו ובאטיסטה ופינלי בקטנה. טוב שפולמבו הצטרף רק שישתמשו בו נכון..

התרופה היחידה של הבראנד הזה תהייה מיסטריו,טייקר וג'ריקו אם הוא יחזור ל-wwe
    ופיודים שנראים טוב ופחות בידור.

עכשיו כמה דברים שלא מסתדרים לי..פוש לקני דייקסטרה? הייתי נותן לו להיות במשקל קל ולעשות ג'ובים לצאבו. תאכלס מה הוא עשה שמגיע לו פוש? איזה כישורים יש לו? כישורים בלעצבן תאכלס.

לא אמרת כלום באטיסטה עושה את כול העבודה השחורה אחרי זה הגיבור שלך בא נותן לו ספיר והכי מצחיק שורד אלימניישן צ'מבר? חחחחחחחח אז זהו שזה לא יקרה. הקהל בכלל לא "מת" עליו בתור אלוף..ולדעתי הוא היה על הפנים בתור אלוף. עדיף לו לחזור לראו ולפיודים עם סינה במקום לעשות לעצמו בושות. הוא אשכרה האולטימט אופרטוניסט.
    בין קאלי לבאטיסטה לא היה פיוד? חחחחחח
    שואף לאי -שלמות .
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.12.2006
    נכתב במקור על ידי king goldberg
    עכשיו כמה דברים שלא מסתדרים לי..פוש לקני דייקסטרה? הייתי נותן לו להיות במשקל קל ולעשות ג'ובים לצאבו. תאכלס מה הוא עשה שמגיע לו פוש? איזה כישורים יש לו? כישורים בלעצבן תאכלס.

לא אמרת כלום באטיסטה עושה את כול העבודה השחורה אחרי זה הגיבור שלך בא נותן לו ספיר והכי מצחיק שורד אלימניישן צ'מבר? חחחחחחחח אז זהו שזה לא יקרה. הקהל בכלל לא "מת" עליו בתור אלוף..ולדעתי הוא היה על הפנים בתור אלוף. עדיף לו לחזור לראו ולפיודים עם סינה במקום לעשות לעצמו בושות. הוא אשכרה האולטימט אופרטוניסט.
    בין קאלי לבאטיסטה לא היה פיוד? חחחחחח
    אני מסכים איתך ברוב הדברים
    באמת שנה שעברה הייתה נחמדה ביותר. אבל השיא היה ב-2002 עד 2003.
    גמד אירי הרגת אותי חחח

אני שם לב לתופעה בהרבה פורומים. כל מי שלא מקבל פוש, בעיני אנשים הוא מוכשר.
    דוגמה-קני דייקסטרה. כמובן שיש מקרים נכונים כמו שלטון שכבר מייבשים אותו, אבל קני דייקסטרה...
    במה הוא טוב באמת? הכי טוב היה כש-DX, שגם אותם לא סבלתי כי הם עשו מתיחות שילדים בני שמונה צוחקים מהן, דחפו אותם לקופסה (הספיריט סקוואד) והעיפו אותם קיבינימט. דייקסטרה לא מוכשר. אפילו פלייר היה נראה לי יותר מרשים בפיוד שלהם ב-Raw.

והסטוריליין שיונתן קבע נשמע לא רע, אבל קצת הזוי. בטיסטה הוא המיינאיבנטר של סמאקדאון. בימים האלה אין מישהו שעוד מחזיק אותה על הרגליים חוץ ממנו. כמו שאסף אמר-קאלי? הנרי?
    אבל למזלו מיסטיריו חוזר... ולכן נראה לי הזוי שיתנו לבטיסטה להפסיד ככה את האליפות כי אחרי שכל כך השקיעו בבנייה של בטיסטה בתור מיינאיבנטר, לא יתנו לו להיות אלוף מעבר של חודש.

אני לא יודע אם אדג' היה מעפן בתור אלוף, אבל בהחלט לא נהניתי מהפיודים שלו.
    הוא הוציא אולי קרב אחד נחמד נגד בטיסטה.

אבל מתי באמת היה פיוד בין קאלי לבטיסטה חוץ מהפעם שבטיסטה נענה לאתגר הפתוח של קאלי?
    שתף ב-Google+

הרשמה