תפריט ראשי

12 אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 20 מ 33
    הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    אהלן חברים, פורסמו פרסי המבקרים (כלומר חבורה של העיתונאים הכי גדולים כמו אנגיא וכדומה) לE3 2007.
    בסיכום כללי:
    נינטנדו 2 פרסים
    סוני 8 פרסים
    מיקרוסופט 11 פרסים

המשחק הכי טוב:
    ROCK BAND (פס 3 ו-360)

המשחק המקורי:
    LITTLE BIG PLANET (פס3)

המשחק הטוב ביותר לקונסולות:
    MASS EFFECT (ה-360)

משחק הPC הטוב ביותר:
    CRYSIS

המשחק הנייד הטוב ביותר:
    זלדה PH (די אס)

החומרה הטובה ביותר:
    הכלים של ROCK BAND (פס3 360)

משחק האקשן הטוב ביותר:
    COD4 (פס3 360 PC)

משחק ההרפתקאה הטוב ביותר:
    BIO SHOCK (ה-360 PC)

משחק ה-RPG הטוב ביותר:
    MASS EFFECT (ה-360)

משחק המירוץ הטוב ביותר:
    BURNOUT (פס3 360)

משחק הספורט הטוב ביותר:
    NFL 08 (כל הפלטפורמות)

משחק המכות הטוב ביותר:
    VF5 (ה-360)

משחק האסטרטגיה הטוב ביותר:
    WORLD IN CONFLICT (ה-PC)

המשחק הקז'ואלי הטוב ביותר:
    ROCK BAND (פס3 360)

משחק האונליין הטוב ביותר:
    HALO 3 (ה-360)

ציון מיוחד לגרפיקה:
    KILL ZONE 2 (פס3)

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    19.11.2006
    עיר
    תל-אביב
    מסכים עם הכל, חוץ מהראשון.
    ROCK BAND לדעתי לא משחק התערוכה, רחוק מזה.
    הייתי נותן את זה לCOD4.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    נכתב במקור על ידי Laskin
    מסכים עם הכל, חוץ מהראשון.
    ROCK BAND לדעתי לא משחק התערוכה, רחוק מזה.
    הייתי נותן את זה לCOD4.
    חשבתי שאתה לא אוהב את MASS EFFECT לא?
    לא יודע אם COD4 הוא משחק התערוכה, רוק באנד פשוט מגניב טילים. לא יודע אם שחקת את GUITAR HERO אבל בתור אחד שיש לו את 2 ל360 אני חייב לציין שאני מבין לגמרי מאיפה מגיע הפרס הזה לROCK BAND.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    17.07.2007
    כל המשחקי גיטרות האלה כ"כ גייז... עדיף כהר ללמוד גיטרה מה הקטע
    GT: ChaosBoy1
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.12.2006
    לנצח בE32007 זה כמו לנצח באולימפידת הנכים.
    אתם כבר מכירים את הסוף של הבדיחה.

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    17.10.2006
    אז זה הטיעון התורן להתעלם מנתונים שבשטח?

מה הפרס השני שנינטנדו זכתה בו?
    .Vtarbut @ irc.quakenet.org - Be the Beginning#
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    19.11.2006
    עיר
    תל-אביב
    נכתב במקור על ידי Poke
    לנצח בE32007 זה כמו לנצח באולימפידת הנכים.
    אתם כבר מכירים את הסוף של הבדיחה.
    להזכירך - זאת *עדיין* נחשבת התערוכה החשובה ביותר, בה היו ההצהרות הכי חשובות בהסטוריית הקונסולות ב-2 דורות האחרונים.
    אבל לא נכנס לזה בכלל.

וקאו - אני לא אוהב את הסגנון של MASS EFFECT, זה לא אומר שאני לא יכול להסכים עם זה שהוא משחק הRPG הכי מרשים שהיה בתערוכה.
    וזה גם עניין של כמה הראו ממשחק מסויים. אם היו מראים טיזר קטן - לדעתי לא היה מגיע לו. כמו שVF5 ניצח במשחק המכות ולא SC, וכמו שBURNOUT ניצח את GT.
    מדובר במשחק שהכי הרשים בתערוכה. ממה שהראו בתערוכה בלבד והדרך שבה הוא נחשף בה.

בקשר לדבר השני - לדעתי ROCK BAND ממש מגניב.
    כן, שיחקתי בGH2, ועם הגיטרה, לא כמוך!
    מדהים... וזה אפילו לא סגנון משחקים שאני אוהב, והייתי די גרוע בו. פשוט א-ד-י-ר. אבל לדעתי ROCK BAND מוגזם בטירוף, גם המחיר יקר אם אתה רוצה לשחק בו עם כל הכלים וגם אתה צריך הרבה חברה כדי לנצל את כל הפוטנציאל של החוויה... אבל זו לא סיבה שגורעת ממנו, סתם שלדעתי GH מספיק טוב
    אני לא חושב שמגיע לו משחק התערוכה כי היו טובים ממנו. בהרבה. LBP, MGS4, COD4, MARIO GALAXY, METROID PRIME, CRYSIS... אלו בקלות לוקחים.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.12.2006
    זה לא תירוץ לאף אחד, אני רק מזכיר מה הייתה החשיבות של E3 השנה. הענקת הפרסים הזאת היא מנהג ישן ששרד את התערוכה האחרונה, אבל לא מגיע לה כבר.

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    01.11.2006
    עיר
    תל אביב
    זה פרסי המבקרים. אני תכלס לא מבין למה הבאת את זה לפה, אם אתה מנהל את פורום ה-360, וזה ברור שהקונסולה זכתה ברוב גורף. היא זכתה אצל כל אתרי הגיימינג במקום הראשון.

עם זאת, העיתונים שרוב האנשים קורים, הכתירו את נינטנדו כמנצחת ;)
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    19.11.2006
    עיר
    תל-אביב
    נכתב במקור על ידי Poke
    זה לא תירוץ לאף אחד, אני רק מזכיר מה הייתה החשיבות של E3 השנה. הענקת הפרסים הזאת היא מנהג ישן ששרד את התערוכה האחרונה, אבל לא מגיע לה כבר.
    לדעתי לא היית אומר את זה אם הווי הייתה לוקחת 12 פרסים ומשתינה על המתחרות - אבל לא משנה....
    אני בטוח שהיא תגבור עליהם בתערוכת GADGETS 2007 באותה קלות.
    (ובוא לא ניכנס לויכוח על מה היה קורה אם... אני אומר מה לדעתי היה קורה)
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    19.11.2006
    עיר
    תל-אביב
    נכתב במקור על ידי ADi
    זה פרסי המבקרים. אני תכלס לא מבין למה הבאת את זה לפה, אם אתה מנהל את פורום ה-360, וזה ברור שהקונסולה זכתה ברוב גורף. היא זכתה אצל כל אתרי הגיימינג במקום הראשון.

עם זאת, העיתונים שרוב האנשים קורים, הכתירו את נינטנדו כמנצחת ;)
    ברור.
    מי שמבין במשחקים הגדיר את ה360 או את הפס3 כמנצחת, ומי שמבין בפוליטיקה וכלכלה - הגדיר את הווי כמנצחת.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    17.10.2006
    ומשחקים זה הדבר שלשמו התכנסו באתר? או שלא קיבלת איזה מזכר?
    .Vtarbut @ irc.quakenet.org - Be the Beginning#
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    נכתב במקור על ידי Kazz
    לא, התכנסנו לדבר על מה דברו הכי הרבה בTIMES ו-פורצ'ן.
    סתם הפתיע אותי שמיקרוסופט גרפו הכי הרבה, חשבתי שסוני תקח.
    אבל הטריילר של MGS4 היה די חלש (אם הם היו עושים את הגיימפליי שהיה שבוע אחרי ביפן ב-E3 אז הוא בטוח היה לוקח פרס), GT5 רק הראה טריילר ערוך שחצי ממנו היה CG וכדומה.
    פשוט הבנתי שכל עיתונאי ששחק בMASS EFFECT כל כך התרשם ממנו ששאר המשחקים נראו כמו זבל לידו.
    רק מה שהכי מצחיק אותי שבקטגורית הקז'ואל מיקרוסופט וסוני לקחו את נינטנדו
    ד"א, הפרס השני של נינטנדו היה NFL08, כל מה שמולטי פלטפורם נחשב לפרס של אותה קונסולה (בדיוק כמו שNFL08 נחשב גם במספור של ה360 ושל הPS3) אז בעצם במן צורה מעוותת הפרס היחיד שהWII קבל זה על NFL08 למרות שבעצם הגרסה הכי "בשרנית" ואיכותית שלו נמצאת על ה360 השנה.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    01.11.2006
    עיר
    תל אביב
    נכתב במקור על ידי Kazz
    ריב ומדון. זה הדבר היחיד שלשמו התכנסנו כאן.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    נכתב במקור על ידי ADi
    ריב ומדון. זה הדבר היחיד שלשמו התכנסנו כאן.
    now you are talking
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    19.11.2006
    עיר
    תל-אביב
    נכתב במקור על ידי DrKeo
    לא, התכנסנו לדבר על מה דברו הכי הרבה בTIMES ו-פורצ'ן.
    סתם הפתיע אותי שמיקרוסופט גרפו הכי הרבה, חשבתי שסוני תקח.
    אבל הטריילר של MGS4 היה די חלש (אם הם היו עושים את הגיימפליי שהיה שבוע אחרי ביפן ב-E3 אז הוא בטוח היה לוקח פרס), GT5 רק הראה טריילר ערוך שחצי ממנו היה CG וכדומה.
    פשוט הבנתי שכל עיתונאי ששחק בMASS EFFECT כל כך התרשם ממנו ששאר המשחקים נראו כמו זבל לידו.
    רק מה שהכי מצחיק אותי שבקטגורית הקז'ואל מיקרוסופט וסוני לקחו את נינטנדו
    ד"א, הפרס השני של נינטנדו היה NFL08, כל מה שמולטי פלטפורם נחשב לפרס של אותה קונסולה (בדיוק כמו שNFL08 נחשב גם במספור של ה360 ושל הPS3) אז בעצם במן צורה מעוותת הפרס היחיד שהWII קבל זה על NFL08 למרות שבעצם הגרסה הכי "בשרנית" ואיכותית שלו נמצאת על ה360 השנה.
    כמה הערות ודעות:
    -לדעתי הטריילר של MGS4 היה מדהים! אבל כן, רק טריילר אז זה גרע מהפרזנטציה שלו.
    -הטריילר של GT5 היה חצי CG? על מה אתה מדבר? הכל ריל טיים חוץ מהשנייה וחצי שיש כשאתה "נכנס" לתוך האוטו ופתאום "טס" במהירות... וגם זה ריל טיים, אבל ערוך עם אפקטים של BLUR וכד'. יש תמונות אפילו של ה"מכונאים" מהמשחק עצמו... היה בו עריכה, אבל לא משהו שלא בזמן אמת, לפי מה שאפשר לזהות. בכל מקרה לא קרוב ל"חצי ממנו היה CG". אגב, גם אותו דבר אפשר להגיד על כל קטע מעבר בMGS4, זה ערוך עד מוות, אבל עדיין זמן אמת.
    -סוני לקחו את המסיבת עיתונאים, אבל מיקרוסופט הציגה בתערוכה עצמה יותר משחקים איכותיים, זו הדיעה הרווחת לפחות.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    עיר
    קרית עקרון
    הדבר שנינטנדו התלהבה ממנו יותר מהכל, הסיבה שהם הלכו לתערוכה בכלל והסיבה שהם עשו מסיבת עיתונאים היו התוספים שהם הציגו. הגה, זאפר ומשקל.
    למרות כל המאמצים שלהם, אפילו בפרס הזה הם לא זכו.

מצד שני, הניו-יורק טיימס בוודאי הכריז שהמשקל החדש של הווי עומד לחולל מהפכה במגפת ההשמנה בארצות הברית, אז מה זה משנה מה האנשים שמבינים משהו בתעשייה אומרים?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    נכתב במקור על ידי Laskin
    כמה הערות ודעות:
    -לדעתי הטריילר של MGS4 היה מדהים! אבל כן, רק טריילר אז זה גרע מהפרזנטציה שלו.
    -הטריילר של GT5 היה חצי CG? על מה אתה מדבר? הכל ריל טיים חוץ מהשנייה וחצי שיש כשאתה "נכנס" לתוך האוטו ופתאום "טס" במהירות... וגם זה ריל טיים, אבל ערוך עם אפקטים של BLUR וכד'. יש תמונות אפילו של ה"מכונאים" מהמשחק עצמו... היה בו עריכה, אבל לא משהו שלא בזמן אמת, לפי מה שאפשר לזהות. בכל מקרה לא קרוב ל"חצי ממנו היה CG". אגב, גם אותו דבר אפשר להגיד על כל קטע מעבר בMGS4, זה ערוך עד מוות, אבל עדיין זמן אמת.
    -סוני לקחו את המסיבת עיתונאים, אבל מיקרוסופט הציגה בתערוכה עצמה יותר משחקים איכותיים, זו הדיעה הרווחת לפחות.
    אני חולה על סדרת MGS, היא אדירה. אבל האמת שכל העולם הזה במזרח התיכון (טריילר ראשון עם שיר בעברית, מתרחש בישראל אולי?) וסנייק הזקן התחילו להמאס עלי. ביחוד הסצנת קרב בין ריידן לוואמפ, כלומר, כבר עשיתם את זה בטריילר הראשון נגד MG, למה שוב?
    זה לא שהוא היה גרוע, הרי טריילר "גרוע" של MGS עדין יותר טוב מכל טריילר אחר, פשוט יחסית לתקופת MGS2 ו-3, הטריילר לא סיפק את הסחורה.
    הגזמתי עם הטריילר של GT5, אבל היה בו מספיק CG בקטע שהמצלמה מסתובבת מסביב לרכב והרקעים מתחלפים. זה בלתי אפשרי בזמן אמיתי וזה נראה הרבה יותר טוב מאשר איך שנראה המשחק עצמו.
    היה שם מספיק CGI, לדעתי הדבר היחיד בטריילר (הראשון) שיצג את המשחק עצמו זה מהקטע שהראו את הבניין מכמה זוויות ועד הסוף.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    נכתב במקור על ידי Chaotic
    הדבר שנינטנדו התלהבה ממנו יותר מהכל, הסיבה שהם הלכו לתערוכה בכלל והסיבה שהם עשו מסיבת עיתונאים היו התוספים שהם הציגו. הגה, זאפר ומשקל.
    למרות כל המאמצים שלהם, אפילו בפרס הזה הם לא זכו.
    מצד שני, הניו-יורק טיימס בוודאי הכריז שהמשקל החדש של הווי עומד לחולל מהפכה במגפת ההשמנה בארצות הברית, אז מה זה משנה מה האנשים שמבינים משהו בתעשייה אומרים?
    אל תדאג, גם ידיעות אחרונות כתב קצת על E3 האחרונה. למשל הם כתבו שה-360 בדיוק מכר 11.6 מליון קונסולות ביפן.
    אתה יודע, עיתוני מיינסטריים, מקצועיים עד הסוף.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    עיר
    קרית עקרון
    נכתב במקור על ידי DrKeo
    אל תדאג, גם ידיעות אחרונות כתב קצת על E3 האחרונה. למשל הם כתבו שה-360 בדיוק מכר 11.6 מליון קונסולות ביפן.
    אתה יודע, עיתוני מיינסטריים, מקצועיים עד הסוף.
    לאחרונה הפסקתי באופן רשמי לקרוא את מדור הטכנולוגיה בידיעות. הם פשוט לא מקצועיים ברמות שיכולות להרוס לי את התוספתן.
    שתף ב-Google+

הרשמה