לקוח מפורום אחר!

הקונגרס "ביקש" מסמכים מ-WWE שקשורים למדיניות הסמים שלהם. אני מקווה שדייב מלצר, וייד קלר ודומיהם מרוצים. אני בטוח שהם אכן מרוצים, מכיוון שסביר להניח שהם יזכו להופיע בטלוויזיה, או לכל הפחות יזהו עלייה בתנועה של האתרים/צהובוני היאבקות שלהם. הרי ככלות הכל הם עבדו קשה כדי לתרום לטירוף התקשורתי שמיהר להפוך את האנשים בביזנס למנוולים. הם ממשיכים לקדם את "תרבות המוות והסמים" באתריהם, ולתת במה לחנפנים שמחפשים קידום עצמי ומסרבים להכיר בעובדה שהם אינם רלבנטיים.

היי מרו, לך תרכיב רשימה של מוזיקאים שהלכו לעולמם בטרם עת כתוצאה משימוש יתר באלכוהול/סמים. מדוע אין שם בדיקות סמים שנערכות ע"י חברות התקליטים? הרי האמנים חתומים אצלן על חוזה. קלר, נסה לברר מעט על כך שבערך 300 ספורטאים מ-NBA/NFL נעצרו ב-7 השנים האחרונות באשמת עבירות שנעות בין השתנה בציבור לרצח. נסה לגלות אם יש שם קשר לאלכוהול/סמים. מלצר, מדוע שלא תעשה טובה למדינת קליפורניה ותגלה כמה אולפני סרטים (שרבים מהם הינם ארגונים ציבוריים) לא דורשים שום סוג של בדיקות סמים, אך אנו מתמלאים בדיווחים על שימוש בסמים/אלכוהול שיצר תוהו ובוהו בדרכינו ע"י אנשים שמשפיעים על חלקים נכבדים בחברה שלנו.

לכל אלה שחושבים שאני מתנצל בשם WWE, אתם טועים. אני לא מחויב לארגון מבחינה חוזית, ולא צפוי להיות כזה בעתיד. אני בסה"כ סולד מהעובדה שאנשים ניצלו טרגדיה כדי לקדם את עצמם, צהובוני ההיאבקות שלהם, תוכניות האירוח שמוסוות כחדשות, ובמקרים רבים, הצורך שלהם לתשומת לב. אמנם אינני מעורב יותר בתעשיית ההיאבקות, אך אכפת לי ממה שקורה בביזנס. יש לי חברים שעובדים מאחורי הקלעים בתעשייה. הם מאכילים את משפחותיהם ומשלמים את החשבונות/מיסים שלהם הודות להכנסה שמגיעה מעסקי ההיאבקות. אני מסכים שיותר מדי אנשים מתו כתוצאה משימוש יתר באלכוהול וסמים (כולל סטרואידים), אך זו טעות לטעון שאיזשהו סוג של השגחה מצד הקונגרס יוביל לפתרון הבעיה, שלדעתי מושרשת מעצם העובדה שיש חברים בקהילה הרפואית (שקשורה לממשלה) שמוכנים לספק (בצורה לא אתית) חומרים מסוכנים/ממכרים שמיוצרים ע"י חברות תרופות (שגם קשורות לממשלה).

כל עוד שיש סלבריטיז בעסקי הבידור שנחושים להניח את ידיהם על תרופות שמצריכות מרשם, יהיו רופאים כמו אלו של אנה ניקול סמית וכריס בנואה שיהיו מוכנים לספק אותן עבורם. השימועים בקונגרס אינם מוגדרים כחקירה פלילית. זו בסה"כ דרך עבור הפוליטיקאים לקבל זמן מסך ולנסות לשכנע את כולם שהם דואגים לרווחת הציבור. כתוצאה מהטרגדיה של משפחת בנואה, עסקי הרסלינג נחשבים כעת למטרה קלה. המארק מרואים, לני פופואים,וייד קלרים ודייב מלצרים של העולם עזרו באמצעות עיוות עובדות וקידום נקודת מבטם האישית בתוכניות כמו "ננסי גרייס" ובצהובוני ההיאבקות שלהם כדי לקבל תשומת לב. הבעיה היא שהם מאשימים את תעשיית ההיאבקות, וזאת אינה הבעיה האמיתית.

מה דעתכם על דעתו של בישוף?