תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 4 מ 4
    הצטרף בתאריך
    16.12.2006
    שלום!
    יש לי 360 פרימיום חדש חדש מארה"ב כולל gow ו cod3,שנאי,אינטרקולר,כרטיס שנה ללייב מארה"ב,כרטיס 2100 נקודות משוויץ ועוד שלט עם מתאם לפיסי מהארץ.
    יש לי כמה שאלות ...
    1.מה ההבדל בין חשבון לייב אירופאי נגיד בריטי לאמריקאי חוץ מהתוכן (טריילרים ודמואים) שיוצאים?
    2.אם יש לי חשבון לייב מאזור אחד אני יכול לשחק גם נגד אנשים מהאזור השני? (במקרה שלנו הפינג עדיף לבריטניה אבל אני מעדיף חשבון אמריקאי בגלל התוכן).
    3.אני יכול לפתוח חשבון בריטי עם הכרטיס והקונסולה האמריקאים?
    3.אני יוכל להוסיף את הנקודות משוויץ לחשבון האמריקאי? או שאני אצתרך לפתוח חשבון אירופאי\שוויצרי כדי להשתמש בהם?
    4.זכור לי משהו שברגע שאני מוריד משחק מהלייב ארקייד לקונסולה אני יכול להשתמש בו בכל האקונטים ושהאציבמנט פוינטס ייחשבו לחשבון גולד האמריקאי ולא לסילבר האירופאי עם הנקודות, זה נכון?
    חוץ מזה המלצות,טיפים,קללות וברכות ברוכים הבאים לפורום יתקבלו בברכה.
    תודה,
    מתן.

הצטרף בתאריך
    16.12.2006
    עוד שאלה
    אני יכול לפתוח 2 חשבונות על אותו windows live id ?
    כי אני רוצה את המסנגר בשתי החשבונות , או לפחות בזה עם הגולד ואני לא רוצה לפתוח אחד מהם ולגלות שאני לא יכול לפתוח אחד אחר עם אותו המייל.

ואם אני פותח חשבון עם כתובת של חבר אירופאיאמריקאי מיקרוסופט שולחים לו דואר?

הצטרף בתאריך
    28.03.2007
    אתה שואל פה הרבה שאלות שקשורות לקומבינות מוזרות שאתה עשית והדרך היחידה שלך לוודא זה באמצעות זה שתבדוק, לא יקרה לך שום דבר אם תנסה.
    אישית אני לא חושב שאפשר לצרף לחשבון אמריקאי נקודות אירופאיות ועד כמה שאני יודע ההבדלים הם רק בתוכן.
    אין לי מושג איך הם מסננים חברים למשחק אבל המחשבה שפינגים לארה"ב יותר גבוהים מלאירופה היא לא נכונה בהתחשב בזה שחלק מהספקיות בארץ מעבירות את התעבורה לאירופה דרך ארה"ב.
    אני נתתי כתובת אמריקאית והם לא שלחו לי לשם כלום עד היום שבו הייתי צריך שישלחו לשם קופסא לתיקון המכשיר.

הצטרף בתאריך
    16.12.2006
    הבנתי , תודה רק שאלה אחרונה וחשובה
    אני יכול לפתוח 2 חשבונות על אותו windows live id ?
    כי אני רוצה את המסנגר בשתי החשבונות , או לפחות בזה עם הגולד ואני לא רוצה לפתוח אחד מהם ולגלות שאני לא יכול לפתוח אחד אחר עם אותו המייל.

ואם אני משלם על משחקים ב live arcade ונמחק לי ההר דיסק או שאני מחליף את הבוקס , כשאני עושה recover account לחשבון לייב אני יכול להוריד שוב את המשחקים שקניתי או שאני צריך לקנות אותם שוב?

הרשמה