תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 7 מ 7
    הצטרף בתאריך
    07.12.2006
    אינעל אמא שלך הכונעפה!
    פעם הבאה שאתה מתחזה אלי בשרת אני בא אלייך ופותח לך את האמא של התחת.
    אני פאקינג יגרום לאמא שלך לבכות לי בטלפון יותר ממה שהיא בכתה לטומי, אני יתלוש לך
    שערה שערה מהביצים את כל השלוש! וידחוף לך עמוק עמוק לגרון.

(קיי נרגעתי)
    Batzal - Making you cry.

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    06.12.2006
    עיר
    זכרון יעקב
    נכתב במקור על ידי QlimAx
    אינעל אמא שלך הכונעפה!
    פעם הבאה שאתה מתחזה אלי בשרת אני בא אלייך ופותח לך את האמא של התחת.
    אני פאקינג יגרום לאמא שלך לבכות לי בטלפון יותר ממה שהיא בכתה לטומי, אני יתלוש לך
    שערה שערה מהביצים את כל השלוש! וידחוף לך עמוק עמוק לגרון.

(קיי נרגעתי)

חוץ מהשורה הזאת הכל טוב... פשוט אתה יודע עדיין אין לו שיערות על הביצים (יש לו ביצים בכלל?).
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    07.12.2006
    אתה היית בשרת תחת הניק שלי.
    יש לי עדים לזה.
    Batzal - Making you cry.

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    08.12.2006
    עיר
    אור עקיבא (אורות)
    כן זה קרה. לא יודע אם זה סיסי או לא אבל מישהו בהחלט התחזה.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    06.12.2006
    עיר
    זכרון יעקב
    נכתב במקור על ידי QlimAx
    אתה היית בשרת תחת הניק שלי.
    יש לי עדים לזה.
    אני? (אני לא סיסי...)
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    07.12.2006
    נכתב במקור על ידי UnderDawg
    אני? (אני לא סיסי...)
    לא.. סיסי הגיב ואבישי מחק לו את התגובה מאיזשהי סיבהOם
    Batzal - Making you cry.

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    17.10.2006
    עיר
    חיפה
    לא... יש לסיסי מנהג מאוד משונה של למחוק הודעות של עצמו. אני יכול להקריא לכם את התוכן אבל
    הינה:

רופלמאו...

אתה הוכחה קיימת לרמת האפסיות והטיפשיות של הילדים המסכנים שקיימים בקהילה הזאת
    אני פרשתי ויותר לא משחק במשחק מחקתי אותו מלפני שבועיים זרקתי אותו לפח את כל הסידייקים שהיו לי הבאתי לטומי עכשיו פעם הבאה שאתה מדבר ככה תחשוב פעמים לפני לא שזה ממש הזיז לי או משהו חחח איזו מסכן אתה ואתה עוד אחד מן הוותיקים בקהילה לא למדת שיש פה אנשים משועמיים חסרי חיים שכל היום משחקים אנריל מספימים בפורום מקללים נותנים קיקים ומתחזים לשחקנים אחרים זאת הסיבה גם שלא כיף כבר לשחק במשחק הזה אני לא אחד שיעשה דבר כזה חוץ מלטומי והוא יידע שזה אני וזה היה בדיחה אידיוט והסיבה היחידה שאני מבקר בפורום פעם בחודש היא לא עניינך מדהים שאני עדין נושא לדיון פה חאלאס תתבגרו ותמצאו לכם חיים אני לא מדבר על כולם פה...

זאת הראשונה. השניה:

תסביר לי איך זה יכול להיות אני אם עכשיו חזרתי הביתה מחקתי את המשחק כבר וזרקתי אותו לפח תגיד אתה באמת עד כדי כלכך טיפש אתה יכול לחשוב עלי מה שאתה רוצה ולהקשיב למה שמספרים לך אבל אני לא שקרן וזה לא אני חחח תשלח את העדויות אני רוצה לראות אם באמת תוכל להוכיח שזה אני כי באמת שזה לא הייתי אני ובבקשה בגלל שאתה נראה קצת נחמד כשגלה שזה לא אני רוצה התנצלות בשביל הקארמה השם הטוב סיסי והכבוד העצמי חחח דרך אגב אם אתה שואל אותי לפי דעתי יש סיכוי שזה אחד מן הכרמליסטים או טומי הכרמליסטים בגלל שהם אתה כבר בטח יודע מהם וטומי בגלל הדיון שכתבתי עליו לפני שלושה שבועות אז הוא בטח מחזיר לי חחח בבקשה פעם הבאה תדבר יפה כי לא יפה להתנהג ככה וסתם בשבילך חבל שתצא טיפש אחרי כל זה
    Im not on a holy war, I just want to kill this bitch.
    שתף ב-Google+

הרשמה