תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 17 מ 17
    הצטרף בתאריך
    19.12.2006
    עיר
    t
    מהפעם הראשונה שקראתי את המילים הללו ידעתי שאני אכין משחק שיכלול אותן והיום הזה הגיע. ההשראה באה לי ממשחק ששיחקתי בגריפון האחרון ובו כל השחקנים היו פיונים על לוח שח. במשחק שלי אני מתכנן לקחת את זה צעד קדימה ולהשתמש בלוח גו שיכול לתאר מהלכים גדולים ומסובכים הרבה יותר.

המשחק יתרחש כשהדמויות משחקות סולארים המתומרנות ע"י אחת העלמות ומשרתות את מטרותיה במשחק (יכולים להיות שינויים בדרך) ובזמן הזה כל המהלכים שלהם ישפיעו על לוח המשחק שיהיה שולחן גו גדול שיעמוד באמצע השולחן ויתאר את מהלכי הכוחות שהדמויות מכירות.

מה שאני מבקש מכם הוא קודם כל אם למישהו יש מידע נוסף שאני לא מכיר על משחקי האלוהות וחוץ מזה דעות, עצות או ספאם חסר תועלת יתקבלו בברכה (חוץ מהספאם כמובן).
    "רוב בני האדם אינם מוכנים להודות במגרעותיהם: אני, לעומת זאת, מוכן - אילו היו לי..."
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.01.2007
    אני הייתי עושה את שולחן הגו בצורת הבריאה, קודם כל: סתם סימבולי ונחמד. אין שום פרטים על משחקי האלוהות, עד כמה שידוע לי(לפחות לא בגירסא השניה). אבל בת'כלס, לא הבנתי מה אתה מתכנן שהמשחק יהיה: הסולארים כאילו עוזרים לאחד מהמשתתפים במשחק על ידי השלמת משימות?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    13.10.2006
    עיר
    המבוך של זאנדור
    אוקי, הנה הפרט החשוב ביותר על משחקי האלוהות: קאנונית, זה לא משחק בחייהם של תושבי הבריאה. זה לא לוח גדול שמציג את הבריאה, והחיילים הם אנשים קטנים שהאלים שולטים בחייהם. למעשה, אין שום קשר בין הבריאה ומה שמתרחש בה לבין המשחקים - זה חלק מהקטע למעשה. האלים מנותקים לגמרי ממה שקורה בעולם האמיתי, מרוב שהם שקועים במשחקים שלהם.
    כמובן שאצלך זה יכול להיות אחרת.

מלבד זאת, ידועים רק שלושה דברים נוספים לגבי המשחקים:
    א. הם מתרחשים בתורות, כל אחד משחק בתורו. מדי פעם מוזמן אחד האלים ה-"פחותים", שאינם גורמי השמיים עצמם, לשחק תור. מי שזוכה בכך נהנה מכבוד רב מאוד.
    ב. כל הזמן יש מישהו שמוביל. המשחקים לא נגמרים, אבל אחד האלים נמצא בעמדת ניצחון זמנית, מוביל את המשחק. כיפת הברקת (זאת שבאמצע יו-שאן, שבתוכה מתרחשים המשחקים) נצבעת בצבע לפי האל שמוביל באותו רגע - זהב זוהר לשמש הבלתי מנוצח, כסוף חיוור ללונה, וחמשת צבעי העלמות.
    ג. משחקי האלוהות הם צורת ההנאה האולטימטיבית, האידאלית. רק לצפות בהם גורם לתחושת התעלות אדירה - יש שלוש שורות (צפופות!) של אלים בכירים, שמקיפות את אזור המשחק (שניתן להניח שהוא שולחן, אם כי לא צויין כך בבירור לזכרוני), והמיקום שלך בשורות אומר הרבה על מעמדך. מי שנמצא בשורה הקדמית ביותר, למשל, הוא מבין האלים הבכירים ביותר בהיררכיה השמימית. צפייה במשחקים מכמה שיותר קרוב זוהי היוקרה הגדולה ביותר שניתנת ביו-שאן, מלבד כמובן לשחק בעצמך תור.

ועכשיו אולי קצת יותר ברור למה הבריאה נמצאת במצב המחורבן הזה.
    שתף ב-Google+

זה כולכך מצחיק שזה עצוב! מזכיר לי חבורת ילדים מביטה בשני ילים שמחקים משחק סוער בפליסטיישן, ושאר הילדים (שאין להם כסף לפייסטיישן), מביטים בשקיקה במסך, שכמה שאתה יותר קרוב למסך עושה אומר שאתה חבר יותר טוב של הילד שפלייסטיישן הוא שלו, ולפעמים הוא אפילו נותן תור לאחד הילדים/אלים הנחותים...

--------------

חידון הטריוויה הגדול של משחקי התפקידים-
    37 נק'!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    19.12.2006
    עיר
    t
    טוב הבנתי את הקאנון ולכן החלטתי לשנות את המשחק לגמרי.

המשחק השונה מבוסס רובו על סולר חדש מקאסטת הזנית שנשמתו השנייה ניתנה לו בזמן שהשמש הבלתי מנוצח עשה את התור שלו במשחקים האלוהיים ולכן רסיס מהמשחק ניגלה לעיניו בזמן ההתגלות של השמש בפניו. כשהוא ראה אותם הנשגב הזה חווה אקסטזה גדולה יותר מכל מה שהוא יכל לדמיין ועכשיו הוא משוטט בבריאה בנסיון לשחזר את האקסטזה הזאת. בנוסף הוא בטוח שהאלים משחקים בחיי הבריאה למרות שהוא ראה רק רסיס מהמשחקים ובכלל לא הבין אותם וזה לא נכון. הוא יפגוש את הדמויות וישכנע אותן וכל פעם ישרטט לעצמו על לוח את המהלכים שהוא חושב שהאלים משחקים.
    כמובן שכל זה ירוץ בנוסף לעלילת על מוזרה שאני אחשוב עליה אחר כך.

נו עכשיו זה יותר מסתדר?
    "רוב בני האדם אינם מוכנים להודות במגרעותיהם: אני, לעומת זאת, מוכן - אילו היו לי..."
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.01.2007
    נכתב במקור על ידי האסטור
    זה כולכך מצחיק שזה עצוב! מזכיר לי חבורת ילדים מביטה בשני ילים שמחקים משחק סוער בפליסטיישן, ושאר הילדים (שאין להם כסף לפייסטיישן), מביטים בשקיקה במסך, שכמה שאתה יותר קרוב למסך עושה אומר שאתה חבר יותר טוב של הילד שפלייסטיישן הוא שלו, ולפעמים הוא אפילו נותן תור לאחד הילדים/אלים הנחותים...
    בעצם כתבת בדיוק את מה שננסק כתב, רק פלייסטיישן במקום משחקי האלוהות וילדים במקום אלים. : /
    שתף ב-Google+

זו הייתה המטרה חמוי, לתת הקבלה על סף המגוחך כדי להראות עד כמה זה... אין לי איך לתאר את זה

--------------

37 נק'!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.12.2006
    עיר
    קבוצת יבנה
    נכתב במקור על ידי האסטור
    זו הייתה המטרה חמוי
    אור הוא חבר שלי ואני לא אתן לך לקרוא לו חמוי!

נכתב במקור על ידי נחל
    ניצחתי אותך בואנגולושפריץ
    או איך שלא קוראים לזה
    הזה עם הטוטם

אני:
    ג'אנגל ספיד?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    19.05.2007
    אז המשחק יכול להיות כל דבר? מהורדת ידיים ועד מי יורק שמוחטה יותר גדולה?
    ננסק, יש לך מושג אם יש ספרים כלשהם שבהם מתוארים משחקי האלוהות?
    כדורגל זה ספורט ללבנים, כדורסל זה ספורט לשחורים.
    גולף זה ספורט לאנשים לבנים שלבושים כמו סרסורים שחורים.
    שתף ב-Google+

נכתב במקור על ידי tde3000
    אור הוא חבר שלי ואני לא אתן לך לקרוא לו חמוי!

חמוי= חמודי
    פשוט פספסתי את ד'....

הרעיון בתיאור שלי היה לךהראות עד כמה זה מגוחך...

--------------

37 נק'!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    19.12.2006
    עיר
    t
    תפסיקו להפוך את זה לדיון ספאם

ולדרק דרואיד כבר אמרו פה שמשחקי האלוהות לא טופלו באף ספר והם אחד מהדברים הפתוחים הרבים שקיימים בשיטה.

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    19.05.2007
    סתם הצעה:

משחקי האלוהות הם משחק שבו שני האלים זורקים ק12 כל אחד (תאמינו או לא, לא רק ברברים זורקים ק12), האל שיצא לו תוצאה יותר גבוהה בקוביה, זוכה לשלוף קלף מחפיסת קלפים שנוצרה ע"י אחותה של גאיה, ריאה.
    החפיסה מכילה חמישה קלפים, והם:
    קלף הניצחון- על תמונת הקלף רואים את יו שאן, זורחת באורו של אותו אל ששלף את הקלף, ואותו אל זוכה לעבור לשלב נול הגורל.
    קלף התבוסה- על תמונת הקלף רואים את יו שאן, זורחת באורו של האל המתמודד נגד שולף הקלף, והאל המתמודד נגד שולף הקלף זוכה לעבור לשלב נול הגורל.
    קלף הגורל- שולף הקלף מגלגל את הק12 שוב. אם התוצאה היא בין 5 ל12, האל שגלגל את הקוביה זוכה לעבור לשלב נול הגורל. אם התוצאה בין 1 ל4 האל המתחרה נגד האל שגלגל את הקוביה זוכה לעבור לשלב נול הגורל.
    קלף המסחר- שולף הקלף צריך לסחור במקומו במעגלים הצופים במשחקי האלוהות בעתיד, בכדי לסכות לעבור לשלב נול הגורל עכשיו.
    קלף המלחמה- שני האלים צריכים לשחק במשחק השח-מט, אך במקום מלכים יש את דמותם שלהם, במקום מלכות רואים נשגב שמש, במקום רצים נשגבי דמדומים, במקום פרשים יסודנים, במקום צריחים דמי דרקון, ובמקום רגלים חיילים בני תמותה. המנצח זוכה לעבור לשלב נול הגורל.

המנצח במשחקי האלוהות זוכה לגשת לנול הגורל ולטוות חוט אחד מהאריג.

תגידו מה אהבתם, מה לא, מה כדאי לשפר וסתם ספאמים
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.01.2007
    אני חושב, אחרי מה שננסק כתב, שדי מיותר ליצור את משחקי האלוהות: כל העיקרון הוא שזה משהו מעבר לרמה של בני אדם והאנושות, אז חבל לנסות לעשות את זה, כי בסופו של דבר זה יצא מאכזב. אלא אם כן אתה עושה משחק הומוריסטי, שבו הם יכולים באמת בסה"כ לעשות הורדת ידיים.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    25.01.2007
    נכתב במקור על ידי DarkDruid
    זוכה לשלוף קלף מחפיסת קלפים שנוצרה ע"י אחותה של גאיה, ריאה.
    ריאה? כמו ריאה, האיבר שדרכו נושמים? כלומר, זה אמור לסמל משהו? כי בחיים לא שמעתי על ריאה...
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    19.12.2006
    עיר
    t
    לא התכוונתי שתנסו להמציא מה יהיו משחקי האלוהות וכבר נתנו לי את הקאנון. כל מה שרציתי היה הדרך לשלב אותם בהרפתקה, פשוט מכיוון שכבנאדם שרוב החיים שלו משחק שוגי, גו, מא ג'ונג ומשחקי חשיבה כאלה ואחרים הרעיון קסם לי.

אבל לפי הכיוון שהת'רד הזה הולך אליו אני מבקש פשוט לנעול.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    19.05.2007
    תנעלו אם אתם רוצים.
    קראתי לאחותה של גיאה ריאה, מכיוון שהקדמונים הם מעיין הטיטנים וריאה הייתה טיטנית.
    אני לא חושב שלא נחוץ להעלות רעיונות, זכותנו המלאה, אבל תעשו מה שאתם רוצים, אני עדיין חושב שזה מגניב שמי שמוביל במשחקי האלוהות יזכה לטוות חוט אחד מאריג הגורל
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    13.10.2006
    עיר
    המבוך של זאנדור
    thog, אני מאוד אוהב את הרעיון של הדמות. כל מה שאמרת - מגניב בעיני.
    רק דבר אחד בבקשה, שים לב לא להגזים יותר מדי עם השקפת העולם שלו - שיהיה "העולם הוא משחק ואנחנו צריכים להבין את חוקיו" כמו ש-"העולם הוא אשליה, ואנחנו צריכים להבין איך להגיע להארה דרך הריק" של בודהיסטים. ולא תראה למשל בודהיסט באמת נותן להשקפה הזאת להשתלט על החיים שלו לגמרי, ולהשפיע על כל החלטה פרקטית.
    שתף ב-Google+

הרשמה