תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 10 מ 10
    הצטרף בתאריך
    07.04.2007
    עיר
    ירושלים
    אחח כמה שזה היה כיף, הורדנו אותו די מהר לא היה צורך לחכות שהוא יפסיק ליצור את יצורי החשמל האלה (adds).
    החלק השני מהסט, ואאלק ממליץ לכולם אז אחד הבוסים הקלים ב- KARA

הצטרף בתאריך
    06.02.2007
    מזל טוב.
    בהחלט בוס קל,שניים\שלושה melee(עדיף קומבט רוג) על האדדס וחוץ מזה שומדבר מיוחד.

הצטרף בתאריך
    19.12.2006
    קבוצה שמפילה את The Curator היא חזרה מספיק בשביל לסיים את שאר המבוך (להוציא את Nightbane), מעניין אותי לדעת, עד לאן הגעתם?
    נשבר הזין.

הצטרף בתאריך
    22.02.2007
    עיר
    תל אביב
    מזל טוב, אם יודעים את הטקטיקה הוא ממש קל. אני וויתרתי על הידיים מכיוון שה-Gladiator יותר טובות ל-PVP.

הצטרף בתאריך
    07.04.2007
    עיר
    ירושלים
    נכתב במקור על ידי Alpha
    קבוצה שמפילה את The Curator היא חזרה מספיק בשביל לסיים את שאר המבוך (להוציא את Nightbane), מעניין אותי לדעת, עד לאן הגעתם?
    הורדנו גם את shade (לא זוכר את השם המלא) זה עם המיתקפות המעצבנות בליזארד ...
    הבוסס הכי מעצבן שיש ב- KARA

הצטרף בתאריך
    24.04.2007
    נכתב במקור על ידי Vblood
    אחח כמה שזה היה כיף, הורדנו אותו די מהר לא היה צורך לחכות שהוא יפסיק ליצור את יצורי החשמל האלה (adds).
    החלק השני מהסט, ואאלק ממליץ לכולם אז אחד הבוסים הקלים ב- KARA

דווקא אנחנו נתקענו איתנו 2-3 ערבים. כנראה שה-DPS שלנו לא משהו. ניסינו שכל הקבוצה תהיה על ה-ADDS והטאנק על קוראטור, לא עבד. לצערנו משהו לא דופק באסטרטגיה שלנו למרות שהלכנו לפי וואו וויקי

הצטרף בתאריך
    22.02.2007
    עיר
    תל אביב
    נכתב במקור על ידי kala
    דווקא אנחנו נתקענו איתנו 2-3 ערבים. כנראה שה-DPS שלנו לא משהו. ניסינו שכל הקבוצה תהיה על ה-ADDS והטאנק על קוראטור, לא עבד. לצערנו משהו לא דופק באסטרטגיה שלנו למרות שהלכנו לפי וואו וויקי
    מה שאנחנו עשינו זה שה-Tank יהיה על Curator, ועוד DPS War(אני במקרה) יעמוד מאחורי Curator וכל שאר הקבוצה הורגת את ה-Flairs.

הצטרף בתאריך
    06.02.2007
    נכתב במקור על ידי kala
    השאלה היא איזה DPS היה לכם?
    לא צריך שכל הקבוצה תהיה עליהם,צריך melee עליהם,3 אנשים בערך,רוגים,fury warrs ושאמאנים(enh). זה אמור להספיק.
    נכתב במקור על ידי Vblood
    הורדנו גם את shade (לא זוכר את השם המלא) זה עם המיתקפות המעצבנות בליזארד ...
    הבוסס הכי מעצבן שיש ב- KARA
    Shade of Aran אחד הבוסים הכיפיים.

הצטרף בתאריך
    22.02.2007
    עיר
    תל אביב
    נכתב במקור על ידי Viking_Oi!
    השאלה היא איזה DPS היה לכם?
    לא צריך שכל הקבוצה תהיה עליהם,צריך melee עליהם,3 אנשים בערך,רוגים,fury warrs ושאמאנים(enh). זה אמור להספיק.

אני חושב שבעיקר Warlocks ו-Rogues.

הצטרף בתאריך
    07.04.2007
    עיר
    ירושלים
    נכתב במקור על ידי Itzik'
    מה שאנחנו עשינו זה שה-Tank יהיה על Curator, ועוד DPS War(אני במקרה) יעמוד מאחורי Curator וכל שאר הקבוצה הורגת את ה-Flairs.
    זה מה שכולם עושים, אחרת אתם תצטרכו לחכות עד ממש לסוף (שהוא יפסיק ליצור את ה- ADDS)

נכתב במקור על ידי Viking_Oi!

מה אתה רציני ?
    אני שונא את הבוסס הזה ...
    טעות אחת של מישהו וזה הורג אות כולם !

הרשמה