תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 10 מ 10
    הצטרף בתאריך
    15.02.2007
    עיר
    אצ'קלונה
    כאשר מסקרים משחקים במיוחד על משחקים שיצאו ויצאו לאחרונה, רובם הגדול דורש מפרט עצבני שיריץ את המשחק ברמה המקסימלית.
    לא שאני "זונת" גרפיקה אבל לדעתי גרפיקה היא חלק גדול מהנאת המשחק...ואני בטוח שרבים אחרים יסכימו איתי, אז מה הבעיה אתם שואלים?, שאני מסתכל על הכתבות שוויגימס משחרר אני שם לב שחלק מהכתבים עדיין מצוידים בחומרה "ישנה" אם אפשר לומר שלא תריץ את הגדרות המשחק על high ובקושי סוחבים על mid דבר שפוגע בהערכת הכותב לגביי המשחק...
    הדוג' הטובה ביותר היא הכתבה על ET:QW שיצאה לא מזמן...
    הכתבה נכתבה ע"י יובל בירב שכותב בצורה מרשימה ומעביר מצויין את הכתבה, אבל דבר אחד עיצבן אותי אפילו שזה רשמים מהבטא הכתב רשם ואני מצוטט:
    "
    Quake Wars נראה טוב, רץ מהר למדי גם על מחשב די ישן (Athlon XP 3200 עם 1 גיגה זכרון ו- GeForce 6660 GT), ובאופן כללי מזכיר את המשחקיות של Enemy Territory. "

הבעיה היא בגלל שהוא משחק עם כרטיס מסך שלצערי ישן...הכותב לא העריך נכון את המשחק.
    לא הבנתם?, הכותב חושב שהגרפיקה של המשחק לא רעה בגלל שהיא עובדת על המפרט שלו בצורה סבירה, אבל הקטע הוא שהרבה מאוד ביקורת(מרשמי הבטא) מאתרים שונים בעולם דווקא אמרו שהמנוע לוקה בחסר ואינו עומד בסטנדרטים שהוא הציב לעצמו...הגרפיקה לא מרשימה בכרטיסי מסך high-and יש בעיות עם הAA במשחק(מה שהכותב בכלל לא הפעיל) ועוד הרבה בעיות עם הטקסטורות וכו' וכו'...

עכשיו מה שאני בא לומר מאחר שזה משחק FPS מאוד פופלרי שהתגאה ביכולות המנוע שלו, אז מן הסתם שמי שמסקר את המשחק אפילו אם זה בטא יחזיק כרטיס מסך, מעבד, וזיכרון שיעמדו בדרישות הגבוהות של המשחק, הריי אתם כתבי וויגימס עוד נותנים ציונים על הגרפיקה ואמורים לתת לנו הקוראים "והרכושים לעתיד" של המשחק את הסיקור הטוב ביותר.

סתם היה לי משעמם ואני חושב מאחר שהכתבים מקבל תשלום וזה לא אתר של 2 שקל והוא מקצועי מאוד אז גם המחשבים של הכותבים אמורים להיות ברמה...ומי שלא עומד בדרישות אז שישחק משחקים שהדגש בגרפיקה הוא נמוך...ולא כמו משחקי FPS פופלארים כאלו.

תודה שהקדשתם זמן וקראתם
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    17.10.2006
    עיר
    חיפה
    לדעתי צריך פשוט להיות מחשב סוס חושילינג במשרדים של וי גיימס, שאם איזה כתב רוצה להתרשם מגרפיקה של משחק מסויים, הוא יבוא למשרדים, ישחק בערך 3 שעות רק כדי לבדוק את הגרפיקה, וימשיך לו הבייתה. הפיתרון הזול וההגיוני.
    ליובל, אם לא אהבת את QW כי הוא "מסובך", פיייי איך תחשוב ש-UT3 הוא כישלון
    Im not on a holy war, I just want to kill this bitch.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.10.2006
    עיר
    רמת גן
    הבעיה שאתה מעלה קיימת. אני יודע שהרבה פעמים משחקים חדשים ודורשניים הולכים לכתבים עם חומרה מתאימה. מצד שני, אין מה לעשות ואנחנו צריכים להסתדר עם מה שיש לנו, אין לנו משאבים כמו ל-Gamespot או אתרים דומים שמחזיקים מעבדות חומרה שלמות לטובת בדיקות למינהן.

(אם \יש\ לנו משאבים להקים מעבדת טסטינג, אני מוכן לוותר על זרת בשביל לעשות את זה!)
    שתף ב-Google+

נכתב במקור על ידי Shayze

(אם \יש\ לנו משאבים להקים מעבדת טסטינג, אני מוכן לוותר על זרת בשביל לעשות את זה!)
    זה כלכך משעשע. בדיוק פנה אלינו פילנטרופ אמריקאי עשיר, שרצה זרת בתמורה למעבדה חדשה.

בכל מקרה, מיכה, את מה שהיה לי לומר לך אמרתי כבר ב-MSN. לא אוהב וויכוחים פומביים, הם אף פעם לא נגמרים, ודורשים יותר מדי אנרגיה.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.02.2007
    עיר
    אצ'קלונה
    אבל הקטע שכתב שזה המקצוע שלו, אמור להיות לו מחשב ברמה גבוה ולא כמו שיש לו עכשיו=גרוטאה...תבין עוד מעט יוצאים משחקים כמו UT3 קרייסיס אז מה נעשה נשחק על מינמום?

תומר:אני לא בא להתווכח אני סתם מעלה איזשהיא סוגייה
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.10.2006
    עיר
    רעננה אשר במערב
    נכתב במקור על ידי (shaolin)
    אבל הקטע שכתב שזה המקצוע שלו, אמור להיות לו מחשב ברמה גבוה ולא כמו שיש לו עכשיו=גרוטאה...תבין עוד מעט יוצאים משחקים כמו UT3 קרייסיס אז מה נעשה נשחק על מינמום?

תומר:אני לא בא להתווכח אני סתם מעלה איזשהיא סוגייה
    כתב שזה המקצוע שלו אמור לדעת לכתוב על משחקים. לא אמור להוציא מאות עשרות שקלים מכיסו (ותאמין לי שאנחנו לא מרוויחים כל כך הרבה) בשביל לקנות את החומרה הכי מתקדמת.

אין מה לעשות, אנחנו בארץ קטנה, ולא כמו אתרים גדולים בעולם אנחנו לא מקבלים חומרה בחינם מספקים. אנחנו נאלצים לבדוק את מה שיש על מה שיש לנו. מה גם של-90% מהקהל שלנו יש מחשבים עוד פחות חזקים, ככה שהביקורות לגיטימיות.

לא להגיד שאין משהו במה שאתה אומר, האידיאל היה להשיג כמה מפלצות שישבו במשרד או יעברו בין הכתבים ולסקר על מקסימום. אבל צריך להבין שזה לא יכול לקרות, אין מספיק כסף או כח בשביל זה וצריך להסתדר עם מה שיש. זו הסיבה, אגב, שאני מסקר רק משחקי קונסולות
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.02.2007
    עיר
    אצ'קלונה
    תעשו סיקור על המחשב של אולג OMFG איזה מפלצת...
    שתף ב-Google+

המחשב של אולג טוב מדי למשחקים של ימינו.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.12.2006
    הפתרון המתבקש הוא להפוך את אולג לכתב.
    "השרת עמוס" 2004-2013
    וואללה, לא נשכח ולא נסלח.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    13.10.2006
    עיר
    סודי
    נכתב במקור על ידי (shaolin)

הבעיה היא בגלל שהוא משחק עם כרטיס מסך שלצערי ישן...הכותב לא העריך נכון את המשחק.
    לא הבנתם?, הכותב חושב שהגרפיקה של המשחק לא רעה בגלל שהיא עובדת על המפרט שלו בצורה סבירה, אבל הקטע הוא שהרבה מאוד ביקורת(מרשמי הבטא) מאתרים שונים בעולם דווקא אמרו שהמנוע לוקה בחסר ואינו עומד בסטנדרטים שהוא הציב לעצמו...הגרפיקה לא מרשימה בכרטיסי מסך high-and יש בעיות עם הAA במשחק(מה שהכותב בכלל לא הפעיל) ועוד הרבה בעיות עם הטקסטורות וכו' וכו'...
    מי שאינו מקצועי הם כל אלו שהעבירו ביקורת על הגרפיקה של הבטא ועל כל מיני באגים שיש בה. ברור שיהיו באגים, זו גרסת בטא... כל המטרה שלה היא להתמודד עם באגים. בכלל, אם הם היו בודקים הם היו שמים לב שאין כמעט הבדל מוחשי בין רמת ה- medium לרמת ה- high בגרפיקה, והסיבה לדעתי היא שבשביל להקטין את גודל ההורדה בכלל לא הכניסו לבטא את הגרפיקה ברמה הגבוהה.

בכל מקרה, כשבודקים גרסת בטא מאוד חשוב שלא להטפל לפרטים טכניים שאפשר לשפר כמו באגים וגרפיקה, אלא להתייחס למהות של המשחק שלא הולכת להשתנות בגרסה הסופית.

באופן עקרוני יותר אתה באמת צודק שהמחשבים שלנו כבר לא עומדים בעומס של המשחקים החדשים. הבעיה היא שעד שלא יהיה ספונסר למחשבים כמו שיש בהרבה אתרים בחו"ל אבל לא בארץ, ההוצאה על חומרה היא מהכיס הפרטי שלנו.
    יובל בירב,
    שתף ב-Google+

הרשמה