תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 9 מ 9
    הצטרף בתאריך
    04.12.2006
    כבר יומיים אני מקבל הודעת שגיעה שה MARKET לא זמין....
    האם יש כאן מישהו נוסף שלא מצליח?
    יש לי מכשיר מארה"ב.

לשחק ב LIVE אני יכול.

תודה לעוזרים

הצטרף בתאריך
    12.12.2006
    לי זה נכנס לMARKET אבל זה מוריד איטי

הצטרף בתאריך
    28.03.2007
    מיקרוסופט טענו שהם יחסמו את הmarketplace לאנשים שלא נמצאים פיזית במדינה שבה הם מוגדרים בשביל לשמור על זכויות יוצרים. יכול להיות שזו הסיבה שאתה לא יכול להתחבר.

הצטרף בתאריך
    04.12.2006
    מוזר שחלק מצליחים וחלק לא

הצטרף בתאריך
    28.03.2007
    נכתב במקור על ידי jerry10
    מוזר שחלק מצליחים וחלק לא
    זה יכול להיות קשור בהרבה דברים כמו הגדרות של איזור זמן/כתובת IP של ספק ועוד כיוצא בזה.
    הדבר הכי קל לבדוק הוא לנסות לשנות את איזור הזמן שלך ככה שהוא יתאים לכתובת שאתה הכנסת לחשבון הלייב שלך (במידה וזה לא ככה כבר). סביר שזה לא ישנה כלום אבל זה שווה לנסות.

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    נכתב במקור על ידי noamkot
    מיקרוסופט טענו שהם יחסמו את הmarketplace לאנשים שלא נמצאים פיזית במדינה שבה הם מוגדרים בשביל לשמור על זכויות יוצרים. יכול להיות שזו הסיבה שאתה לא יכול להתחבר.

לא לא, הם חסמו רק את החלק של הסרטי קולנוע וסדרות לנו תושבי ישראל.

הצטרף בתאריך
    28.03.2007
    נכתב במקור על ידי DrKeo

לא לא, הם חסמו רק את החלק של הסרטי קולנוע וסדרות לנו תושבי ישראל.
    נכון, הם טענו שהם הולכים לחסום את זה כי חלק מהסרטים והמון סדרות נמכרים בזכיון לגורמים שונים במדינות השונות ושימוש בmarketplace לכאורה עוקף את זה והזכיין של הסרטים והסדרות בארץ לא מקבל תמלוגים עבורם כשמי מאיתנו מוריד את זה לצפיה בארץ. זו הסיבה שהם מרכיבים marketplace לכל מדינה בנפרד.
    אבל השאלה היא איך הם יודעים שאתה תושב ישראל. הרי ישראל לא מופיעה ברשימת המדינות ורובנו רכשנו מכשירים אמריקאיים.
    יכול מאוד להיות שהזיהוי מתבצע באמצעות הIP בלבד (ניתן לזהות לפי הIP שלך באיזה מדינה אתה יושב, אפשר לראות את זה לדוגמא כאן : http://www.ip-adress.com/) ואז באמת אין יותר מדי מה לעשות אבל לא תמיד הזיהוי באמצעות IP הוא מוחלט ולכן, יכול מאוד להיות שהם מצליבים כמה דברים כמו למשל כתובת IP ואיזור זמן שהוגדר במכשיר. במקרה הזה, שימוש באיזור זמן אמריקאי יכול אולי לעקוף את החסימה הזו.
    כמובן שהכל ספקולציות ואין לי אפשרות לבדוק את זה כרגע כל זמן שהמכשיר שלי טרם חזר מהתיקון אבל זה קל מאוד לבדיקה ואם זה מציק לו אז שווה שינסה.
    בנוסף אפשר תמיד להרים טלפון לתמיכה של הבוקס בארה"ב 1-800-4699269 (בחינם לגמרי דרךskype, בלי צורך לעשות רישום לכלום) ולצעוק על ההודים שם שהמכשיר שלך נחסם בטעות ושאתה בכלל אמריקאי אסלי אוריגינל שגר בטולסה, אוקלהומה ואוכל חביתה, פנקייק, נקנקיות שומן ובייקון מטוגן בכל בוקר ... הבנתי מהפורומים בxbox.com שהם לא מתווכחים יותר מדי ופותחים אבל ספק אם זה באמת שווה את הבלאגן.

הצטרף בתאריך
    12.03.2007
    נשמע מעניין רק כדי להראות להם...

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    כלבים!
    מיקרוסופט נותנת חינם את אוסטין פאוורס במרקט פלייס אבל אנחנו ישראלים אז אנחנו לא יכולים להוריד!

הרשמה