תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 12 מ 12
    הצטרף בתאריך
    29.01.2007
    בא לי להרוג את סוני!
    אח"כ הסתכלתי על ההורדה (כולה 100K) ורשום בץיאור קום לעדכן את המשחק ואז להוריד,
    אבל אף אחר לא קורא באמת את התיאור ואם ההשלכות של להוריד את זה בלי עדכון זה שהמשחק לא ירוץ בכלל צריך להתריע על זה באזהרה ואותיות ענק אדומות!!!

פשוט לא יאמן עוד פשלה של סוני, ואני לא רוצה לפרמט כי קנתי גם משחקים אוןליין אז הם עכשיו יעלמו לי בגלל זה?

ד"א אם מישהו רוצה לקנות את המשחק שייצור איתי קשר בפרטי?
    (אין בו שום בעיה היום לפני העדכון הוא עבד מצויין)

PS3 ID: sagi314

הצטרף בתאריך
    15.10.2006
    עיר
    רעננה אשר במערב
    נכתב במקור על ידי sagioto
    בא לי להרוג את סוני!
    אח"כ הסתכלתי על ההורדה (כולה 100K) ורשום בץיאור קום לעדכן את המשחק ואז להוריד,
    אבל אף אחר לא קורא באמת את התיאור ואם ההשלכות של להוריד את זה בלי עדכון זה שהמשחק לא ירוץ בכלל צריך להתריע על זה באזהרה ואותיות ענק אדומות!!!

פשוט לא יאמן עוד פשלה של סוני, ואני לא רוצה לפרמט כי קנתי גם משחקים אוןליין אז הם עכשיו יעלמו לי בגלל זה?

ד"א אם מישהו רוצה לקנות את המשחק שייצור איתי קשר בפרטי?
    (אין בו שום בעיה היום לפני העדכון הוא עבד מצויין)
    הזוי לאללה. אי אפשר לתקן את זה? למחוק רק את קובץ העדכון מההארדיסק, או במקרה הקיצוני רק את התיקייה של מוטורסטורם?

הצטרף בתאריך
    22.01.2007
    הורדת את עדכון הTime Attack? כי אם כן אז ההיית צריך קודם להכנס למצב אונליין ולהוריד את הPATCH החדש (1.2) לפי מה שהבנתי.
    בכל מקרה כתוב פה שאם יש לך מסך שחור, אז זה אומר שעשית משהו לא בסדר ואתה צריך למחוק את העדכון מ-Game Data Utility ולעדכן מחדש.

הצטרף בתאריך
    29.01.2007
    בסדר, מחקתי אותו מהGAMD DATA UTILITY
    עדיין זה היה מפחיד...

PS3 ID: sagi314

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    למה צריך לעשות משהו בכלל?
    זה לא כמו ב360 שכשאתה פותח את המשחק הוא מציע לך עדכון ואחרי כמה שניות הוא מאתחל את המשחק וזה הכל?

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    עיר
    קרית עקרון
    נכתב במקור על ידי DrKeo
    למה צריך לעשות משהו בכלל?
    זה לא כמו ב360 שכשאתה פותח את המשחק הוא מציע לך עדכון ואחרי כמה שניות הוא מאתחל את המשחק וזה הכל?
    מסתבר שבעדכון הזה לא, מסיבה כלשהי. גם לי זה נראה מאוד מוזר שצריך להוריד את הTIME ATTACK דרך החנות הרגילה ולא דרך המשחק עצמו.
    מעבר לזה, אם זה יכול לפגוע אם אתה מוריד את המוד לפני העדכון, לא כדאי בכלל לעשות את זה שלא תוכל להוריד את המוד לפני העדכון?

הצטרף בתאריך
    30.12.2006
    עיר
    קדומים
    לא הבנתי, לMOTORSTORME יש עידכונים משל עצמו?

הצטרף בתאריך
    22.01.2007
    נראה לי שבגלל שעדכון הTime Attack הוא תוספת תוכן אז הם העלו אותו לPSN, אבל שוב זה מעורר קצת תהייה משום שאם זה בחינם אז למה לא לכלול את זה כבר בעדכון עצמו?

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    באמת קצת טפשי, תוכן חינם צריך להיות מוגש אוטומטית (למרות שגם חבילת המפות חינם של GEARS הייתה לא אוטומטית).

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    עיר
    קרית עקרון
    נכתב במקור על ידי DrKeo
    באמת קצת טפשי, תוכן חינם צריך להיות מוגש אוטומטית (למרות שגם חבילת המפות חינם של GEARS הייתה לא אוטומטית).
    היא לא עלתה כסף עד לכמה שבועות אחרי השחרור?

הצטרף בתאריך
    15.10.2006
    עיר
    רעננה אשר במערב
    נכתב במקור על ידי Chaotic
    היא לא עלתה כסף עד לכמה שבועות אחרי השחרור?
    הראשונה הייתה חינמית לאורך כל הדרך. השנייה עדיין בתשלום, עד ספטמבר כמדומני. מוריד עכשיו (באיטיות מחרידה) את העדכון למוטורסטורם. לא שחקתי בו כמעט בכלל (בכלל לא בקונסולה הנוכחית). הגיע הזמן לבדוק אותו קצת יותר לעומק.

הצטרף בתאריך
    17.12.2006
    עיר
    ת"א
    gam li lo oved

הרשמה