תפריט ראשי

ראשוןראשון 123
תוצאות 41 עד 48 מ 48
    נכתב במקור על ידי choopy
    אמרתי לך כבר כמה פעמים, תומר: שנים גיימר העתיקו מאיתנו והעובדה שהם חזרו למנהג הזה מעידה יותר מכל דבר אחר על כך שאנחנו חזרנו לקחת את הבכורה ושאנחנו כיום המובילים והחדשנים והם רק נגררים מאחור.
    זה פשוט מצחיק אותי. גם מעיק, אך מצחיק בעיקר. זוהי סוג של גושפנקא כי אנחנו מתמודדים מול אתר שמונהג "מהיד לפה", ובלי שום תיכנון עתיד או אג'נדה ברורה, למעט נסיונות די מביכים (מצידם) לגנוב רעיונות של אחרים.

אני לא מבין את הראש של אילן, ולאן הוא מתכנן להגיע עם צורת ההתנהגות הזאת. כנראה שלשום מקום.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    13.10.2006
    עיר
    סודי
    מה מעיק? שיעתיקו. מי שמחפש איכות ואת הדבר האמיתי יודע איפה למצוא אותו.
    העובדות מדברות בעד עצמן: כיום יש בויגיימס יותר גולשים מאשר בגיימר. מספר הדפים הנצפים אצלנו עולה כל הזמן, בעוד שאצלם הוא רק יורד ויורד. בדיקה של מספר ההודעות בפורום מעלה שבעוד חודש או שניים אנחנו הולכים לעבור אותם גם בזה.

אצלנו יש שרתים, תחרויות, אירועים, תוכן, חידושים והרבה אנרגיה חיובית. לא צריך יותר מזה.
    יובל בירב,
    שתף ב-Google+

כמו שארז נוהג לומר: שיהיה להם בכיף.

אני פשוט אשמח לראות את אילן גלר מביע עמדה קונקרטית, או מציג דעה כלשהי, להבדיל ממחיקת תגובותיהם של אחרים. ועוד לחשוב שהוא היה קצין בצבא, בפשיסט גדול מזה עוד לא יצא לי להתקל.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.10.2006
    אתם עושים פרסום לעצמכם אחד מול השני?:X

אמממ. רק רציתי להגיד שבדיוק לפני 48 שעות התקנתי תוסף סטטיסטיקה לבלוג שלי.
    עשיתי שזה לא יספור כניסות שלי בכלל.

ועד עכשיו יש 652 כניסות לבלוג. 306 משתמשים שונים.
    ביומיים!

חבל שלא התקנתי את זה מהרגע הראשון... עם הפירסום בעמוד הראשי היה יכול להיות לי יותר.

אגב, המפנה הגדול ביותר אל הבלוג זה העמוד הראשי של ויגיימס, עם 271 הפניות. והכל בזכות הפירסום של התחרות

עוד סטטיסטיקה - בששת הימים שבהם הבלוג קיים, השקעתי בו (גם באופן עקיף כמו חיפוש ויצירת תוכן בשביל לפרסם) בממוצע משהו כמו 7 שעות ביום. טירוף אבל ביומיים הראשונים ישבתי איזה 15 שעות רצוף עם הפסקות כדי לסיים את העיצוב לא פשוט לעשות בלוג!

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.12.2006
    אפשרי לקבל בלוג לקהילת סימולטורים?
    בינתיים אני אהיה הכתב בו, הייתי רוצה לקבל את המערכת בלי כלום, לעצב אותה לבד, בעיקרון כמו שפאו עשה, ואז להעלות אותו לאוויר.
    אפשרי?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    13.10.2006
    עיר
    באר שבע
    נכתב במקור על ידי sunny
    ועוד לחשוב שהוא היה קצין בצבא, בפשיסט גדול מזה עוד לא יצא לי להתקל.

פרנסיסקו פרנקו, בניטו מוסולני,...,אילן גלר?
    I rode a tank
    Held a general's rank
    When the blitzkrieg raged
    And the bodies stank
    שתף ב-Google+

נכתב במקור על ידי Pozon
    פרנסיסקו פרנקו, בניטו מוסולני,...,אילן גלר?
    התקשתי להבדיל מי מהם הוא יוצא הדופן, למספר שניות!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.10.2006
    נאור ציון, רועי לוי, תומר אהרונסון?...

שתף ב-Google+

הרשמה