תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 19 מ 19
    הצטרף בתאריך
    09.11.2006
    אפשר להוריד את ה-SW?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    31.10.2006
    עיר
    הוד השרון
    ואת דדווד...

עריכה- אני לא מאמין, לא יכולתם אפילו לעשות copy-paste להגדרות הקודמות (שלהזכירכם אני נאלצתי להכין כי אחרת לא עשו כלום)?! אפילו את ההודעות לא העתקתם, מילא את ההגדרות.

מידע אישי- היה לוקח למי שלא אירגן את השינוי משהו כמו דקה וחצי יותר ממה שהקדיש (שככל הנראה היה עשר שניות :/ ) כדי שיעשה עבודה כמו שצריך ולא איזה משהו מחופף.

זה שהקהילה לא מלאה ספאמרים ולא מכניס מאות הודעות לא אומר שצריך להתעלם ממנה...

this is HEALTHY cough blood
    שתף ב-Google+

נכתב במקור על ידי Tepik
    ואת דדווד...

עריכה- אני לא מאמין, לא יכולתם אפילו לעשות copy-paste להגדרות הקודמות (שלהזכירכם אני נאלצתי להכין כי אחרת לא עשו כלום)?! אפילו את ההודעות לא העתקתם, מילא את ההגדרות.

מידע אישי- היה לוקח למי שלא אירגן את השינוי משהו כמו דקה וחצי יותר ממה שהקדיש (שככל הנראה היה עשר שניות :/ ) כדי שיעשה עבודה כמו שצריך ולא איזה משהו מחופף.

זה שהקהילה לא מלאה ספאמרים ולא מכניס מאות הודעות לא אומר שצריך להתעלם ממנה...
    נאמר לי CTF עם PB, וזה מה שניתן.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    31.10.2006
    עיר
    הוד השרון
    כן, אבל יש לכם מעל ומעבר למספיק שיקול דעת כדי לחשוב שאולי נרצה את ההגדרות הכלליות מהקודם גם עכשיו.
    ובחיי, זה אפילו באותו מסמך. זה ממש לא קשה.

אז לא קרה כלום, אבל אם נוכל לבקש שתקדישו מעט מזמנכם (היקר, אנחנו יודעים) ותעתיקו ארבע שורות ואז תדביקו אותם קצת למעלה...
    תודה...

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    12.01.2007
    עיר
    חיפה
    אני שונא SW.. ארג..
    גלרייה :ם
    www.hivih.deviantart.com

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    04.02.2007
    מה?!?!?! דאבליו טי אף?!?!
    הם ביטלו את כל ה- call vote!!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    12.01.2007
    עיר
    חיפה
    deadwood זה אפילו אפשרות למפה ?
    אלוהים אדירים.
    אני פיתאום לא אוהב גם CTF
    ;[
    אני רוצה TDM או להחליף מפות כל חודש משהו, אפילו שזה מקבל היתעלמות כל פעם שמציעים את זה.
    גלרייה :ם
    www.hivih.deviantart.com

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    04.02.2007
    למה לשרת קוראים FEAF?
    שתף ב-Google+

נכתב במקור על ידי Tepik
    כן, אבל יש לכם מעל ומעבר למספיק שיקול דעת כדי לחשוב שאולי נרצה את ההגדרות הכלליות מהקודם גם עכשיו.
    ובחיי, זה אפילו באותו מסמך. זה ממש לא קשה.

אז לא קרה כלום, אבל אם נוכל לבקש שתקדישו מעט מזמנכם (היקר, אנחנו יודעים) ותעתיקו ארבע שורות ואז תדביקו אותם קצת למעלה...
    תודה...
    ספיר, אני יודע שאתה נאחז במסמך הזה כמו בקרנות המזבח, כי זה אחד הדברים המועטים שיצא לך לעשות בתפקיד, אבל חלאס להתלונן. הקונפיג של CTF שונה לחלוטין. אני ראיתי אותו בעצמי. אתה רוצה קונפיג חדש? -צור אחד!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    31.10.2006
    עיר
    הוד השרון
    אני לא באמת טוען שעשיתי הרבה, ואני נאחז במסמך המסכן הזה בדיוק מהסיבה הזו- הוא מסמך קטן שקל לשנות (עובדה שאפילו אני יכולתי לעשות את זה O_ם ) ואני גם די בטוח שה CTF נמצא הגדרה אחת או שתיים מעל קונטרול, כך ששניהם נמצאים בדיוק באותו מסמך ושורות הפקודה של נשקי על וכו' זהות לגמרי בשתי ההגדרות של מצבי המשחק.

ואני לא רואה יותר מדי טעם לקשר למצב את העובדה שאני לא עשיתי כלום, לטעמי אין שום קשר בין הדברים. אני לא הייתי בסדר, ואפילו אני טרחתי להתעסק עם זה חצי דקה, אז שאלו שכבר יודעים לשנות דברים לא יקדישו דקה מזמנם?

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    09.11.2006
    Tepik ftw!
    שתף ב-Google+

נכתב במקור על ידי Tepik
    אני לא באמת טוען שעשיתי הרבה, ואני נאחז במסמך המסכן הזה בדיוק מהסיבה הזו- הוא מסמך קטן שקל לשנות (עובדה שאפילו אני יכולתי לעשות את זה O_ם ) ואני גם די בטוח שה CTF נמצא הגדרה אחת או שתיים מעל קונטרול, כך ששניהם נמצאים בדיוק באותו מסמך ושורות הפקודה של נשקי על וכו' זהות לגמרי בשתי ההגדרות של מצבי המשחק.

ואני לא רואה יותר מדי טעם לקשר למצב את העובדה שאני לא עשיתי כלום, לטעמי אין שום קשר בין הדברים. אני לא הייתי בסדר, ואפילו אני טרחתי להתעסק עם זה חצי דקה, אז שאלו שכבר יודעים לשנות דברים לא יקדישו דקה מזמנם?
    ספיר, יקירי (לא ציניות), לשנות הגדרות של שרת FEAR זה אינו דבר של מה בכך, במיוחד לנוכח העובדה שאתם לא מקמצים בתלונות. זה הגיע למצב שאם נלך "הנה או הנה", אנחנו נקבל תלונות. נסו לנצור לשונכם, או לפחות לבלום אותה - התלונות של הקהילה לא מובילות אותנו לשום מקום, למעט סדום ועמורה.

אני אגיד שוב: יש לך בקשה קונקרטית ובוגרת? -בכיף! אבל דאג להעביר אותה באופן שיקל על הטיפול, ויאיץ את הפתרון.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    09.11.2006
    נכתב במקור על ידי sunny
    ספיר, יקירי (לא ציניות), לשנות הגדרות של שרת FEAR זה אינו דבר של מה בכך, במיוחד לנוכח העובדה שאתם לא מקמצים בתלונות. זה הגיע למצב שאם נלך "הנה או הנה", אנחנו נקבל תלונות. נסו לנצור לשונכם, או לפחות לבלום אותה - התלונות של הקהילה לא מובילות אותנו לשום מקום, למעט סדום ועמורה.

אני אגיד שוב: יש לך בקשה קונקרטית ובוגרת? -בכיף! אבל דאג להעביר אותה באופן שיקל על הטיפול, ויאיץ את הפתרון.
    עכשיו אתה מדבר שטויות באמת תומר...
    כל פעם שרצינו משה, עשינו דיון מסודר בעניין... עשינו VOTE-ים והגענו להחלטה שהועברה לכבודכם (וכמובן קיבלה התעלמות מוחלטת).
    אז בבקשה, תפסיק להראות את הקהילה באור שלילי ואת הצוות שלך כאנשים חכמים שעושים לנו טובה
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    31.10.2006
    עיר
    הוד השרון
    למרות שאולי הייתי מנסח את זה בצורה פחות בוטה, אני מאמין שוודיע נגע בדיוק לעניין...
    ולמען השם!! (תמיד רציתי הזדמנות להגיד [או לכתוב] את זה XD ) אפשר להגיע למסקנה שאחרי שמגישים לכם שינויים מגיע לנו קצת יותר מהתעלמות, ושאנחנו לא יכולים להאשים אתכם (ואנחנו לא, לא ברור לי מאיפה הרושם הזה הגיע) אם אחרי השינויים דעתנו משתנה...

מה שנשאר לי להגיד אני אגיד בפרטי, כי זה סתם דבילי להמשיך פה וויכוח...

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    08.11.2006
    עיר
    ראשון לציון
    נכתב במקור על ידי Katana
    עכשיו אתה מדבר שטויות באמת תומר...
    כל פעם שרצינו משה, עשינו דיון מסודר בעניין... עשינו VOTE-ים והגענו להחלטה שהועברה לכבודכם (וכמובן קיבלה התעלמות מוחלטת).
    אז בבקשה, תפסיק להראות את הקהילה באור שלילי ואת הצוות שלך כאנשים חכמים שעושים לנו טובה
    אם בנאדם אחד אומר לך שאתה שיכור, תתעלם.
    אם שניים אומרים לך שאתה שיכור, צירוף מקרים.
    אם שלושה אומרים לך שאתה שיכור, לך לישון.

אתה יכול לנעול כמה דיונים שאתה רוצה תומר, אבל האמת נשארת בעינה: למרות שזאת אחת מהקהילות בעלות חומר האנשים הכי איכותי ב-VG היא מתנהלת בצורה שמילת התואר "חובבנית" היא מחמאה כלפיה.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    31.10.2006
    עיר
    הוד השרון
    אני חושב שהעניין מתחיל לתפוס צורה של כדור שלג...
    תזכרו שסה"כ מה שקרה זה שמישהו לא חשב שכדאי לבדוק אם חוץ ממצב המשחק יש עוד שינויים קודמים שכבר ביקשנו, ושלא כל כך קשה לתקן את זה.
    אמנם, אם ייקח עוד חודש עד שישימו לב לזה אז זה באמת לא יהיה בסדר, אבל בינתיים לא צריך להגזים.
    אז בבקשה, תומר (מאחר ואתה היחיד שטרח להגיב פה), תבדוק עם האחראי לעניין אם יש לו את הקונפיג הישן ואם הוא יכול להעתיק אותו. יותר מזה אין ממש מה להגיד נגדכם (שוב, אלא אם כן עוד פעם נחכה חודשים...).

עריכה-
    אגב, מתי ננעל דיון?...

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    17.12.2006
    עיר
    מצפה עדי
    חחח אני חייב להסכים עם וודיע.
    כהרגלכם אתה חייבים לעשות משהו דפוק בשרת, ולא להשקיע קצת בהגדרות של השרתים.
    זה נראה כאילו מישהו פשוט שם CTF וזהו, סיים.
    אני מדבר על ה-SW ועל חלק מהמפות.
    גם אין אפשרות להצבעות.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    02.12.2006
    איזה קוטרים, לא מספיק טוב לכם אז תשחקו בסרברים אחרים (וזה לא שאין סרברים אחרים עם פינגים סבירים) או שתפתחו את הסרבר המושלם בעיניכם.
    בסופו של דבר, זה באמת עניין אישי - יש אנשים שאוהבים את המפה deadwood (אני זוכר שהיה פעם סרבר CTF ישראלי שהריץ רק אותה),
    ואני למשל אוהב SW כשלא משתמשים בו יותר מדי (איזה כיף זה להתחמק ב deadwood מה SWs ב holster).
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    26.10.2006
    עיר
    הוד השרון
    כבר עברנו על זה... זה לא שאכפת לי להתחיל לבדוק מי עושה אביוס ל-SW או משהו. עשיתי את זה בעבר, כשהיו SW. מזמן. אבל כן אכפת לי כשהורגים אותי עם SW שוב ושוב ושוב. זה מוציא את הכיף מהמשחק. זה לא רק אני - סקרים ישנים (תחפש בדפים קודמים של הפורום) מראים בבירור למה החלטנו להוריד את ה-SW.
    מספיק שצריך להתמודד עם צ'יטרים ובגרות באזרחות, לא צריך להעמיס עוד יותר.

ולגבי הקיטורים שלהם - זה סבבה (כל עוד זה כתוב בצורה הנכונה ובמינון הנכון). צריך מישהו שיזכיר איך אפשר להשתפר.
    שתף ב-Google+

הרשמה