תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 7 מ 7
    הצטרף בתאריך
    16.12.2006
    עיר
    קבוצת יבנה
    כתבה מקורית.

תימצות נורא מתמצת כי אפחד לא קורא:

המשחק מתרחש בעולם שלנו בדיוק,לפחות היה העולם שלנו עד לפני שנה.
    לפני שנה האיקונו ניסו לפלוש לכדור הארץ כדי להרוס אותו,אך הרוח האנושית הוכיחה את עצמה כחזקה והצליחה להדוף אותם. אז הם שלחו במתקפה השניה סוכנים שלהם שהשתלטו על בני אדם וניסו להרוס שוב את העולם,אך הנפש האנושית התגברה עליהם וחלק נשארו עם הכוח שקיבלו כשהשתלטו עליהם,רק שהם שולטים בעצמם,ועכשיו האנושות מנסה להדוף שוב את האיקונו.

בספר שיצא בקרוב יהיו חוקים מפורטים לכמה סוגים של כוחות.

עריכה: מי שרוצה שאני אתרגם עוד שיכתוב,אני לא רוצה לעשות דברים סתם אם אפחד לא קורא.

נכתב במקור על ידי נחל
    ניצחתי אותך בואנגולושפריץ
    או איך שלא קוראים לזה
    הזה עם הטוטם

אני:
    ג'אנגל ספיד?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    13.10.2006
    עיר
    המבוך של זאנדור
    וואלה, דווקא לא התרגשתי. יש מספיק שיטות פנטזיה אורבנית שכאלו, תודה רבה - מה מיוחד ב-WOD החדש? את זה לא אומרים.

אגב, לגבי כמות הצופים בחדשות שלך - אני לא יודע אם אתה יכול לראות את זה, או שזה רק למנהלים, אבל בעמוד הפורום מופיע לצד מספר התגובות גם מספר הצפיות בהודעה (בתוך סוגריים). נכון לעכשיו צפו בהודעה הזו 24 פעמים, מספר הוגן בהחלט של צופים. אומנם לא מגיבים, אבל מצד שני, לפי הסטטיסטיקות אמורים להיות לנו בפורום כולו בערך פי שתיים יותר צופים מאשר כותבים - lurkers כמו שאומרים.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    07.12.2006
    עיר
    גבעתיים
    לא, לא התלהבתי. ממש לא. נשמע נדוש. פתאום חלק מהאנושות זוכה בכוחות (גיבורים, 4400 ועוד מיליון סדרות/ספרים אחרים), וכמובן - מישהו מנסה להשתלט על העולם.

אז חוץ מהשם מונטי קוק, מה מיוחד כאן? מה כזה שוס? כלומר, זה בטח 800 עמודים ועולה בהתאם, אבל למה לקנות?
    כוכבי כסף הוצאה לאור
    www.silverstars.co.il
    המקור השלם לפנטסיה בישראל - מגוון משחקי תפקידים, לוח, קלפים, מיניאטורות וספרי קריאה !
    המוציאה לאור הגדולה בישראל של משחקי תפקידים.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    והשאלה הנשאלת היא, איך זה קשור בכלל לעולם האפלה? אני לא מצליח להכנס עכשיו לאתר של WW, אז אני לא יכול לקרוא שם. זה אמור להתרחש באותו סגנון עולם של WW ולהתייחס לסוג שונה של יצורים, או משהו שונה לחלוטין?
    אני אציין שאני לא בקיא יותר מידי בעולם האפלה, ולא מכיר את מונטה קוק בכלל, אבל תמיד טוב להתעדכן בספרים החדשים. ואני מסכים עם כ"כ שכל הנושאים פלישה לכדור הארץ/לעולם פנטסיה והנושא של קבלת כוחות "על" נטחנו מכל כיוון שהוא, ויהיה דרוש טוויסט באמת מקורי בשביל להפוך את זה למעניין.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    19.05.2007
    עיר
    נווד
    מזה זה משנה דבר אחד יותר או דבר אחד פחות הדברים החשובים והמענינים משנים זה נחמד לא יותר
    טרומפלדור אף פעם לא אמר "טוב למות בעד ארצינו" הוא קילל ברוסית
    "לך לנמלה עצל למד דריכה וחכם" שונה לילדים מ-לך לנמלה עצל למד דריכה ושב בצל"
    אם תרצו אין זו אגדה זה בעצם פרסומת של כדור של אדידס
    שלא יעבדו עליכם
    אתה עדיין קורא?!
    כניראה לא הבנת שלא יעבדו עליכם!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    28.11.2006
    עולם האפלה עוסק באנשי זאב וערפדים, לא?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    04.01.2007
    זה נראה כאילו סתם ניסו לדחוף שני מותגים לספר אחד: מונטי קוק ועולם האפלה. זה בכלל לא נראה כמו חלק מעולם האפלה...
    שתף ב-Google+

הרשמה