תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 15 מ 15
    הצטרף בתאריך
    20.12.2006
    רועי, אני לא יודע אם אתה מבין או לא מה אני מתכוון...

תעדכן את האיי פי של השרתים כבררר!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.05.2007
    עיר
    מעלה אדומים
    חחחח נקרו מה אתה מעלה תמונה מתלהב מהערכת נושא

חחחחחחחחח
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.12.2006
    כי אני מנדנד לו כבר איזה חודש!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    05.01.2007
    עיר
    חיפה
    אתה לא מנדנד לו אתה מלקק לו :|

כל היום מיתחנף אליו כאילו מה איכפת לך מהאיפי ומה אתם מפרסם פה כדי שניראה?
    בס"ד
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.12.2006
    אין לך הרבה מהדבר הזה שקוראים לו "היגיון" הא...

אנשים נכנסים לפורום, רואים בצד שמאל שני שרתים...מנסים להיכנס ואין שם כלום...

הנה הפסדתה אמשים שהיו יכולים להיכנס לשרת.

כדי למצוא את השרתים של ויגיימס חות מזה יצטרכו או לחפש עם תוכנה כלשהיא או לחפש בפורום.

למה פשוט לא לעדכן את זה?! ^^

איכפת לי מהאיי פי כי זה שרתים של VGames...

ואני מפרסם פה כי הוא לא מקשיב לאימיילים/הודעות פרטיות , גם לקרוא אתה לא יודע?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.10.2006
    עיר
    ירושלים
    תפסיקו להתנפל עליו נמאס כבר רועי צריך להתחיל להזיז ת'תחת סליחה על הביטוי ולשנות כמה דברים.
    (13:12:54) (usound^beNyy) אני אפס במשחק מחשב וזהו
    (13:12:56) (usound^beNyy) מרוצים?

!sharif#
    QuakeNet
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    26.10.2006
    נכתב במקור על ידי Agada
    תפסיקו להתנפל עליו נמאס כבר רועי צריך להתחיל להזיז ת'תחת סליחה על הביטוי ולשנות כמה דברים.
    אמרת תחת!!! תתבייש
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    05.01.2007
    עיר
    חיפה
    ואני מפרסם פה כי הוא לא מקשיב לאימיילים/הודעות פרטיות , גם לקרוא אתה לא יודע?[/quote]

אני לא יודע מה איתך אבל אין מילה על אימיל א והעה פרטית בתגובות שלך פה =\
    בס"ד
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.12.2006
    תעדכן את האיי פי של השרתים כבררר!

כי אני מנדנד לו כבר איזה חודש!
    ראיתה אותי שם פה עוד הודעות לגבי זה? אני לא..אז מן הסתם אני שולח לו פרטיות.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    17.12.2006
    נכתב במקור על ידי Necromancer
    אין לך הרבה מהדבר הזה שקוראים לו "היגיון" הא...

אנשים נכנסים לפורום, רואים בצד שמאל שני שרתים...מנסים להיכנס ואין שם כלום...

הנה הפסדתה אמשים שהיו יכולים להיכנס לשרת.

כדי למצוא את השרתים של ויגיימס חות מזה יצטרכו או לחפש עם תוכנה כלשהיא או לחפש בפורום.

למה פשוט לא לעדכן את זה?! ^^

איכפת לי מהאיי פי כי זה שרתים של VGames...

ואני מפרסם פה כי הוא לא מקשיב לאימיילים/הודעות פרטיות , גם לקרוא אתה לא יודע?
    מה אתה שולח לו אימיילים בשביל כאלה דברים יא מסכן :|
    ומה זה כזה אכפת לך זה עולה לך כסף או משו ? או שפשוט אין לך אם מי לשחק בשרתי בפאבליק המזדיינים שלך?
    תאמין שאף אחד לא צריך לדעת מהשרתי איטי פוב האלה שלך, לא צריכים עוד אנשים כמוך.
    והכי עצוב שאתה פה כבר איזה 4 חודש ועדין לא יודע אפילו מזה מירק, וגם אם אתה יודע אתה לא מנסה להיות איזה חלק מהקהילה או משו בחיים שלי לא ראיתי אותך לא בארנה ולא במירק, המקום היחידי שאתה נמצא בו זה השרתי פאבליק שלך, והדבר היחידי שאתה עושה פה זה להרוס לנו את מה שנשאר עם הזיוני שכל האלה שלך, במקום לצאת מהעולם פאבליק הזה שך ולראות מזה באמת הקהילה הזאת, ובתכלס השרתי איטיפוב נועדו לאנשים חדשים לפי מה שהבנתי, אני לא חושב שזה נועד לך.

אז חלאס לזיין לנו בשכל כל היום, אם אתה רוצה להיות חלק מהקהילה תיהיה, לא מתאים לך תלך לאיזה מקום שמשחקים שם את השרתי פאבליק האלה שך.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.01.2007
    נכתב במקור על ידי sunj
    ומה זה כזה אכפת לך זה עולה לך כסף או משו ? או שפשוט אין לך אם מי לשחק בשרתי בפאבליק המזדיינים שלך?
    והכי עצוב שאתה פה כבר איזה 4 חודש ועדין לא יודע אפילו מזה מירק, וגם אם אתה יודע אתה לא מנסה להיות איזה חלק מהקהילה או משו בחיים שלי לא ראיתי אותך לא בארנה ולא במירק, המקום היחידי שאתה נמצא בו זה השרתי פאבליק שלך, והדבר היחידי שאתה עושה פה זה להרוס לנו את מה שנשאר עם הזיוני שכל האלה שלך, במקום לצאת מהעולם פאבליק הזה שך ולראות מזה באמת הקהילה הזאת, ובתכלס השרתי איטיפוב נועדו לאנשים חדשים לפי מה שהבנתי, אני לא חושב שזה נועד לך.

אז חלאס לזיין לנו בשכל כל היום, אם אתה רוצה להיות חלק מהקהילה תיהיה, לא מתאים לך תלך לאיזה מקום שמשחקים שם את השרתי פאבליק האלה שך.
    חלס לרדת על אנשים מה איכפת לך מזה ? ודי עם זה
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    17.12.2006
    נכתב במקור על ידי KillBySkill
    חלס לרדת על אנשים מה איכפת לך מזה ? ודי עם זה
    שמע אם לא היית חוזר לא מזמן היית מבין על מה אני מדבר
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.12.2006
    נכתב במקור על ידי sunj

אמרתי את זה כבר לא פעם, תכריזו על הקהילה הזאת כקהילת etpro בלבד ככה שאני יוכל לבקש מויגיימס שרת etpub.

שרת נועד למי שנהנה בו.
    ויש לי מספיק אנשים לשחק איתם באיטי פאב, הוא יותר מפוצץ מוור זון (כי וור זון חרא, וגם האדמין שם משתמש בצ'יטים על השרת שלו עצמו ^^), אבל אני תמיד שמח לקבל עוד אנשים!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.10.2006
    עיר
    ירושלים
    תעזבו ת'בנאדם!!!!! הוא נהנה? מה אכפת לכם סתמו כבר.
    (13:12:54) (usound^beNyy) אני אפס במשחק מחשב וזהו
    (13:12:56) (usound^beNyy) מרוצים?

!sharif#
    QuakeNet
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.12.2006
    אה, וחוץ מזה, ביקשתי לעדכן את האיי פי של שני השרתים, למה אתה קופץ דווקא על האיטי פאב? אתה לא רוצה שאנשים ייכנסו ולשם שינוי אולי ימלאו את האיטי פרו עוד הפעם? שמתי לה שהוא ריק/כמעט ריק מאז הפעם האחרונה שהוא נפל.
    שתף ב-Google+

הרשמה