תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 10 מ 10
    הצטרף בתאריך
    20.12.2006
    שלום
    רציתי לדבר איתכם על הפרישות כאן. אני לא משחק בסרבר או במולטיפלייר או וואט אבר.
    הקטע הוא שכשנכנסים לפורום הוא מוצף ב"אני פורש" או הקלאן הזה וההוא מתפרקים.
    זה נקרא הצפת פורום וזה ממש לא נעים לעין ובמילים אחרות-מעפן.
    אני חושב שאתם, המנהלים, צריכים לפתוח דיון בו יעודכנו מצבי הקלאנים. ואני לווא דווקא מתכוון לדיווח על פירוק או איחוד הקלאן, אלא מקום בו יהיה ניתן לדווח על פעולות שעומדות להתרחש בקלאן, מצבו וכו'. כמו כן, אם מישהו פורש, הוא יודיע על כך באותו הנושא המסויים. ככה לא תהיה סיבה לאנשים להציף בלי סוף את הפורום ואני חושב שזה מאוד יעזור.
    מה דעתכם?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    11.05.2007
    חח אחי כל מי שפורש עושה לצומי 90% חוזרים.. מתמכרים לזה אין מה לעשות חח
    לשעבר חבר הנהלה בכירה, קהילת GTA
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.01.2007
    מקווה שהאנשים הנכונים יקראו את זה.
    דרוש
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    21.12.2006
    עיר
    באר שבע
    אוקיי תראה, מרבית הפרישות שהיו כאן בשבוע האחרון (למעט אחת או שתיים) היו מתוכננות והייתה להם מטרה
    כמו שבטח שמת לב אף אחד לא פרש בסוף אבל ממש אהבתי את הרעיון של הדיון קלאנים!
    אחלה רעיון, רשמתי, תודה
    Hyper
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.10.2006
    לכל קלאן יש דיון משלו. הוא יכול לעדכן בדיון שלו.

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.12.2006
    נכתב במקור על ידי Yossi-Corleone
    חח אחי כל מי שפורש עושה לצומי 90% חוזרים.. מתמכרים לזה איןמה לעשות חח
    אני יודע, וזה מה שגורם לתופעת ההצפה הלא נעימה של הפורום. ככה מי שיעבור על החוקים לא תנתן לו האפשרות להגיד לא ידעתי ויהיה ניתן לאגד הכל תחת דיון אחד כללי. אבל חשוב לשמור בו על סדר.
    חוק שאני חושב שחשוב שיהיה בדיון הזה אם הוא יתקיים-אין לכתוב למי שפורש תגובות כמו:
    בהצלחה בהמשך הדרך אחי, בהצלחה בחיים. הוא רצה לפרוש אז יופי לו. ולא רק שזה ימנע את תופעת ההצפה, זה גם יוכל לשמש כמקור עדכון מרכזי לקלאנים ולפעולות הבאות וקרבות של כל קלאן וקלאן וכך יקל רבות על התקשורת ביניהם. אתה לא חושב?
    ו-Freak, תודה על התמיכה
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    03.04.2007
    עיר
    נהריה
    באמת אחלה של רעיון צריך לאמץ את זה פה בפורום
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.12.2006
    נכתב במקור על ידי Flame of Udun
    לכל קלאן יש דיון משלו. הוא יכול לעדכן בדיון שלו.
    ואתה לא חושב שיהיה עדיף לשים הכל תחת קורת גג אחת? לי דיון קלאנים נשמע פשוט צועק בפורום כמו GTA.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.10.2006
    לכל קלאן מגיע דיון משלו. בדיון חברי הקלאן יוכלו לדבר בחופשיות בינם לבין עצמם, להודיע הודעות, ובדיון הזה אנשים יבקשו להצטרף לקלאן.
    אם יהיה דיון אחד לכל הקלאנים..... מה הקטע? מה יהיה שם? בקשות הצטרפות לקלאנים לא יהיה אפשר, דיבורים על קלאנים לא יתאפשרו בצורה נורמלית כי יהיה בלאגן מטורף, ומה בעצם הקטע? הודעות ועדכונים? ...

אגב, היה דיון קלאנים גדול שמכיל את המידע על כל קלאן. הדיון עבר להודעה בדיון המידע הענק, וירד מחשוב.

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    21.12.2006
    עיר
    באר שבע
    נכתב במקור על ידי Flame of Udun
    לכל קלאן מגיע דיון משלו. בדיון חברי הקלאן יוכלו לדבר בחופשיות בינם לבין עצמם, להודיע הודעות, ובדיון הזה אנשים יבקשו להצטרף לקלאן.
    אם יהיה דיון אחד לכל הקלאנים..... מה הקטע? מה יהיה שם? בקשות הצטרפות לקלאנים לא יהיה אפשר, דיבורים על קלאנים לא יתאפשרו בצורה נורמלית כי יהיה בלאגן מטורף, ומה בעצם הקטע? הודעות ועדכונים? ...

אגב, היה דיון קלאנים גדול שמכיל את המידע על כל קלאן. הדיון עבר להודעה בדיון המידע הענק, וירד מחשוב.
    גם נכון אבל יכול להיות שיעזור דיון שבו כל הקלאנים יוכלו לדבר ביחד לא ככה?
    Hyper
    שתף ב-Google+

הרשמה