תפריט ראשי

123 ... אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 20 מ 69
    הצטרף בתאריך
    17.05.2007
    שלום אנשים...

באתי לגלות פה את הפנים האמיתיות של ה"גאטרים" ה"איכותיים" של vG .

בדבר ראשון נתחיל בכמה תמונות והסברים אחריהם.

1 - http://img442.imageshack.us/my.php?i...3185716gj3.jpg

2 - http://img253.imageshack.us/my.php?i...8411633ni3.jpg

3 - http://img501.imageshack.us/my.php?i...5712840fo8.jpg

1 - הוכחה לבאן היפה ש mele חברו של luzi שקיבל ממנו אדמין במתנה הביא לי .
    אגב לא שמתי לב לאיזהוא תג של mele שמוכיח שהוא חבר צוות בקהילה - אדמין במתנה.
    או איך שאמורים לקרוא לזה קומבינה על הגב של vG .

2 - הוכחה שאכן הייתי בגאטר .

3 - הוכחה לאיכות , שוב.

אכן רמה אחת מעל כולם.
    בואו נראה, יש עוד כמה דברים : לוזי מנהל הגאטרים הגדול והמהולל - שהרי הוא סרגיי מיטרנגה, הוא גם העבריין הגדול הזמין אותי לוונט , בשיחה ירה בי שלל קללות שמראה על אוצר מילים עשיר : "אני יחתוך לך את הזין וידחוף לך אותו לתחת" , "mele חבר שלי ואני שם עליך ועל כולם זין".
    השיחה המשיכה בסגנון : "יה בן זונה אם תמשיך לאיים על האדמינים שלי אני ידאג שיגיעו אליך עד הבית ויתלשו לך את הקורקבן", ועוד ועוד. פשוט לשמוע\לקרוא ולהקיא סליחה על הביטוי.

בסך הכל שיחה נחמדה מאוד.
    כמובן שאין לי גישה לבוט כרגע - לא עונה לפקודות סקור סאב אד וכו'.
    הרי סרגיי הנחמד אמור להראות שהוא השולט.

ככה זה שאתה מנהל הגאטרים של vG .

מקווה שתקחו לתשומת ליבכם .
    כמובן שזה לא יקרה , הרי האדמין והמנהל הם הקובעים אז למה שיאמינו למישהו פשוט כמוני ולא למנהל גאטרי ה"איכות" של vG .

נ.ב - יש עוד הרבה מידע במירק ובוונט פשוט לא הקלטתי ויצאתי מהמירק , חשבתי שהיטפלות
    תסתיים מתישהוא , אבל זהו הגיעו מים עד נפש.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.12.2006
    מקווה שיטפלו בעניין בטח אי הבנה בינכם..
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    27.11.2006
    עיר
    כפר הרי"ף
    באמת בושה אני דורש וכל הקהילה מ vGames מקצועיות.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    07.03.2007
    אסף?
    אתה רואה אותי?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    04.05.2007
    עיר
    הוד השרון
    בושה באמת חבל Vgames זה מה שהאדמינים שאתם שמים עושים
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.10.2006
    עיר
    כפר סבא
    אוקי מקווה שיטפלו בזה ? פחחחחחחחח דבר ראשון ממתי לmele יש אדמין בונט . :O זה שהוא איתי בחדר אדמינים והוא חבר שלי. אז הוא נחשב אדמין ? :O זה שאתה איימת על Robour ילד בן 14 אדמין אצלי בגטרים שהוא לא רצה להוריד לך תבאן שאני שמתי לך על הקללות שאתה קיללת בגטר. ואתה איימת עליו אמרת לו שאתה תרביץ לו. אני באתי אליך ואמרתי לך שאם תיגע בו חס וחלילה זה מה שיקרה לך . דבר שני מה שאתה עשית פה . הורדתי לך 3 פעמים תבאן ואתה חזרת לעשות שטויות. בעיות שלך עכשיו אל תתלונן בדברים שאתה לא יכול להוכיח. אז לך חפש חיים

ומה אתם כולכם כותבים מקווה שיטפלו בזה זה כזה מעצבן. שמקשיבים פה לאיזה ילד קטן. אני לא מאמין פשוט אני לא מאמין . שבוע רבים איתו פה .בסוף מעיפים אותו והוא בוכה בשלל המצאות ואייומים. עכשיו אני רוצה שrobour יגיב ויספר לכם איך הוא שלח לו הודעה פרטית הילד הזה. אמר לו תכתובת שלו ואת הטלפון שלו ואמר לו שהוא יבוא ירביץ לו . הוא התקשר לmele שזה בן דוד שלו . וכמעט בכה לו בטלפון. כי תבינו זה ילד בן 14 שאומרים לו דבר כזה. לא היתם מפחדים? והוא לא היחיד שמאויים ע"י המפגר הזה.
    עכשיו כולם תקראו טוב טוב!!! ותגיבו מחדש למה נמאס לי מהשטויות האלה!!! נמאס לי. ילדים קטנים שמחפשים מה לעשות בחיים המשועממים שלהם!!!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    10.05.2007
    מקווה שיטופל
    באמת כבר נותנים בגאטרים האלה על שטויות באנים :X
    mIRC connection
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.12.2006
    נכתב במקור על ידי LuZi-
    אוקי מקווה שיטפלו בזה ? פחחחחחחחח דבר ראשון ממתי לmele יש אדמין בונט . :O זה שהוא איתי בחדר אדמינים והוא חבר שלי. אז הוא נחשב אדמין ? :O זה שאתה איימת על Robour ילד בן 14 אדמין אצלי בגטרים שהוא לא רצה להוריד לך תבאן שאני שמתי לך על הקללות שאתה קיללת בגטר. ואתה איימת עליו אמרת לו שאתה תרביץ לו. אני באתי אליך ואמרתי לך שאם תיגע בו חס וחלילה זה מה שיקרה לך . דבר שני מה שאתה עשית פה . הורדתי לך 3 פעמים תבאן ואתה חזרת לעשות שטויות. בעיות שלך עכשיו אל תתלונן בדברים שאתה לא יכול להוכיח. אז לך חפש חיים
    אני חייב לציין שroubr הוא בן דוד של חבר שלי הוא לא בן 14 והוא הריץ בהרבה קהילות
    ויש לו נטיה לריב עם אנשים ולקלל ולעבור על חוקים בתור אדמין.
    וQ באן לא יעזור לטפל במצב.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.10.2006
    טוב לפני שאני נקרע פה מצחוק אני חייב להבהיר פה כמה דברים.
    דבר ראשון לפני שאני יתחיל: אותו בן אדם בכינוי mele הוא אני.

עכשיו לעניינינו:
    החנטריש שכתב את האשכול הזה משחק פה משחק מגעיל.
    מצד אחד עד לפני חמש דקות הוא שחק אותה עבריין צמרת ארגן טלפונים, חברים. כתובות כדי לשחוט אותי, סרגיי וילד בן 14 שמריץ גאטרים בערוץ הראשי.

בשעות הצהרים נכנס אותו "שמוק" לגאטר ולצערי הרב הוא נפל בקבוצה שלי ושל המריץ בן ה14.
    הקורקבן נכנס בדרישה דיי חצופה - "תוריד לי את הבאן מהשרת או שאתה מת".
    נתחיל מזה שלפי החוקים שהמריצים מקבלים מההנהלה, חל איסור להוריד באנים מהשרת ללא סיבה מוצדקת שמאושרת ע"י המנהל הראשי של הגאטרים(במקרה שלנו סרגיי). המריץ אמר שהוא אינו יכול להוריד את הבאן אז הטינופת החלה לקלל ולעשות רעשים. כמו כל אדמין רציני ואחראי המריץ הביא לו באן מהוונט גם מכיוון שהפריע לשאר השחקנים ומכיוון שמלכתחילה היה לו באן בשרת עצמו.

אחרי כמה דקות אותה טינופת כנראה נעזרה בתוכנות למציאת פרטים או בכל דרך שהיא ומצאה את הפרטים של המריץ הצעיר. הוא איים אליו שהוא ישחט אותו, ידקור אותו והוא שלל מעשי תועבה אחרים. המריץ פחד להריץ גאטר בשנית מכיוון שלא רצה להתראות עמו בשנית.

דרך אגב, אין לי ולא היה לי אדמין בוונט של ויגיימס ככה שכל האשמות שמיוחסות אליי - מבוטלות XD .

בכל אופן הטינופת קיבלה את שלה ואני מאמין ומקווה ששופ אשכול לא ישנה זאת.

לילה טוב.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.10.2006
    עיר
    כפר סבא
    תקשיב AviaB המצב הוא אחרת. הוא לא רב איתו בכלל. הבן אדם לא רצה להוריד לו תבאן!!! תלמד לקרוא!!! אני אמרתי לכל האדמינים שלי !לא מורידים באנים במידה ואחד נכנס ויש לו באן להוציא אותו מהונט אם הוא לא מסכים אז בכוח. ואיגנור במירק . עכשיו מי שלא מסכים איתי יכול לבוא לגרד לי בביצה נמאס לי מהשטויות האלה
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    26.11.2006
    נכתב במקור על ידי Newspaperman
    באמת בושה אני דורש וכל הקהילה מ vGames מקצועיות.

טוב, דבר ראשון.
    אחרי שהבהרת שאתה - asaf_s3 = hyperact
    נתחיל,

אני אישית יודע על האיומים שלך על אדמינים בויגיימס גאטרים, לצורך העינין אני יזכיר פה את השם שלו, נתנאל , הידוע גם כ - rubor , או משהו כזה.
    אתה איימת עליו, איכשהו מצאת את הפרטים על הפלאפון של ההורים שלו, על השמות של ההורים שלו, על הכתובת מגורים שלו, ואמרת לו את כל זה, ואיימת עליו שאתה תבוא אליו מחר ( זה קרה היום) והוא יקבל ממך מכות.

כמובן שאתה תכחיש את זה.. אבל בסדר, אתם יכולים להאמין לי, זה מה שהיה.

דבר שני, הזכרת פה דבר מעניין, את עיניין הבאן שלך כביכול שקיבלת מ mele.
    בוא נתחיל מזה שמיכאל, הידוע גם כ- mele, אין לו אדמין בוונט, אז תיהיה בטוח שהוא לא הביא לך.
    מי שהביא לך את הבאן זה rubor, רציתי להביא לך את ההוכחה מהליסט של הבאנים מהוונט, אבל סרגיי הוריד לך את הבאן.

מה שעוד לא ידוע לכם זה ש hyperact היקר יודע לאיים על עוד אנשים, הוא מאיים ומאיים, ועושה בלאגנים, מובטח לכם אישית.
    זאתי גם הסיבה שהורידו לו את הגישה לגאטרים, הוא עשה המון בלאגנים בגאטרים, איים על המון אנשים.

נכון שאני חבר של סרגיי, אבל אני יכול להבטיח לכם שהוא עושה עבודה נאמנה, ולא מביא באנים סתם, אני ינסה גם לחפש לוגים של הייפראקט מאיים על אנשים, ואם אני לא טועה הוא איים גם עלי מתישהו ..

בקיצור, מה שהולך פה זה שהייפראקט ירדו לו הגישות ביגלל ההתנהגות המגעילה שלופשוט לראות את זה ולהקיא סליחה על הביטוי.
    ביגלל שירדו לו הגישות, כמובן שהוא לא פרייר, התחיל לעשות בלאגנים ואיומים, אבל באותו זמן מנסה להציג את זה לכם שהוא הקורבן, כדי ל"התנקם" בVG.

אני יודע שזה נראה מאוד מאשים התגובה שהוא רשם ומאוד מפליל, אבל בעצם הוא המנייק בכל הסיפור, סליחה על הביטוי הייפראקט היקר.
    legendery matan1q2w
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.10.2006
    נכתב במקור על ידי AviaB
    אני חייב לציין שroubr הוא בן דוד של חבר שלי הוא לא בן 14 והוא הריץ בהרבה קהילות
    ויש לו נטיה לריב עם אנשים ולקלל ולעבור על חוקים בתור אדמין.
    וQ באן לא יעזור לטפל במצב.
    אבי אותו חבר שלך זה אני מותק, מיכאל.
    ממתי אנחנו כאלה חברים טובים? אממ לא משנה...

בכל אופן זה שאתה מסוכסך עם רובור אישית לא אומר שאתה צריך להכפיש את השם שלו ככה.
    אני מסכים שרובור מציק ברגעים מסויימים (אתם לא צריכים לסבול את זה בעל האש של יום העצמאות) אבל הוא מנהל את המשחקים שלו באופן נקי וחלק.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    08.12.2006
    עיר
    תל אביב
    זה מה שקורה שאדמינים בני 14 שולטים
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    29.05.2007
    תקשיבו זה היה גם לי ! אחד מהאדמינים אני חושב שזה skeeop משהו כזה..
    עכשיו הוא הביא לי באן בגלל שעשו אלי TK ומי שעה את זה הוא חבר של האדמין..
    תטפלו בזה זה ניהיה מגעיל לשחק ב-Vgames !

מקווה שיטפלו בזה.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.10.2006
    עיר
    כפר סבא
    נכתב במקור על ידי SentensiZ
    אחי מה אתה חושב שאתה?? כולה מנהל גאטרים יא מעפן מי סופר אותך?
    וזה שהתלונן אחי מה אתה צריך את Vgames אתה רואה שהם מעפנים מה אתה הולך אליהם! הם צריכים אותך לא אתה אותם! יש מיליון ואחת קהילות מה אתה כל כך בוכה על זה! ידוע שהמנהלים בקהילות עלאק גדולות חושבים הם משהו LUZI יחנון אתה יכול לבוא למצוץ לי בראשון באשלים יא זונה
    מה אתה רוצה ? :O אני לא מבין
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    22.03.2007
    עיר
    כרמיאל
    כל האמת הגאטרים על הפנים
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    26.11.2006
    נכתב במקור על ידי SentensiZ
    אחי מה אתה חושב שאתה?? כולה מנהל גאטרים יא מעפן מי סופר אותך?
    וזה שהתלונן אחי מה אתה צריך את Vgames אתה רואה שהם מעפנים מה אתה הולך אליהם! הם צריכים אותך לא אתה אותם! יש מיליון ואחת קהילות מה אתה כל כך בוכה על זה! ידוע שהמנהלים בקהילות עלאק גדולות חושבים הם משהו LUZI יחנון אתה יכול לבוא למצוץ לי בראשון באשלים יא זונה

תגיד לי מה אתה יודע ביכלל?

תראו איך hyperact מדבר:
    (22:22:37) (+vG|Hyperact-) vG|rayzen יא מוץץ
    (22:22:37) (+vG|Hyperact-) מוצץ
    (22:23:08) (+vG|Hyperact-) vG|xeytoR[TMS]
    (22:23:12) (+vG|Hyperact-) שמעתי אמא שלך שרמוטה
    (22:23:20) (+vG|Hyperact-) זה נכון ?
    (22:23:38) (+vG|Hyperact-) קיצר כולם פה על הזין שלי

כן יש לו פה טג של VG, האומלל כנראה החזיר אותו, הVOICE הוא בערוץ כלשהו אני לא יגיד אותו פה, שכנראה עדיין לא הורידו לו את הגישות.

ולמקרה שאתם חושבים שאני המצאתי את זה
    הנה ה SS
    http://www.2send.us/picture.php?file=79f4318446.JPG

בקיצור, אני מקווה שאתם יודעים למי להאמין, ומי פה דובר אמר ומי מציא סיפורי הייפרקט...
    מקווה שתפעילו שיקול דעת לפני שתגיבו בצורה לא יפה..
    legendery matan1q2w
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    27.03.2007
    נכתב במקור על ידי LuZi-
    מה אתה רוצה ? :O אני לא מבין
    להגיד לך שתוריד פוזה אתה סתם זיין
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    17.05.2007
    "תוריד לי את הבאן מהשרת או שאתה מת".אני מוכן להשבע ביקר לי שאני נכנסתי וביקשתי במילים האלה
    - אדמין אתה יכול להוריד לי את הבאן בבקשה ?

ביקר לי אתם פשוט אנשים מגעילים ושקרנים .

לתשומת ליבכם שחקנים יקרים מתלוננים כאן והאדמינים למינהם וחבריהם לצידו של לוזי .

עוד קהילה שנחשבת טובה אבל מגלים בסוף שהכל שערוריות . ודרך אגב
    לי יש הוכחות לכם לא !!! תראו לי SS של מירק תקליטו וונט ואז תדברו !!!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.10.2006
    מותק תשמור על הפה שלך כן? שקרן תקרה למי שעשה אותך..
    ישבנו בשקט מספיק אז סע מהעינים.

לבחור השני שמקלל את סרגיי? מה אתה קשור? יש לך בעיה עם הגושים של הסוף מחזור? שפריצים מהטוטא? לא אצלנו מותק.. תפנה לאולוויז אולטרה שישמחו לשמוע באיזה לחצים אתה.
    שתף ב-Google+

הרשמה