תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 10 מ 10
    הצטרף בתאריך
    09.11.2006
    WhiteMeat הוא אחד מסוג האנשים שמקלקלים קהילות.
    אני בטוח ש- Control הוא מצב המשחק המועדף עליו, למה אתם בטח שואלים... פשוט מאוד כל מה שהוא עושה זה להסתובב בין נקודות ולהרוג אנשים שבעצם מנסים לשחק קונטרול וזה בכדי שיהיה לו RATIO מרשים (תאמינו לי זה לו עוזר...מסכן).
    סיבה שניה היא שהוא תמיד ב-15 שניות ה-RESPAWN דואג לקלל את מי שהרג אות,ו דוגמאות.

ההתנהלות וההתנהגות שלו היא מתחת לכל ביקורת, שיחקתי איתו פעמיים היום, בפעם הראשונה ביקשתי ממנו להפסיק לקלל ולעבור קבוצה, כמובן שהוא לא הסכים ולא הפסיק... קראתי ל VOTE להעיף אותו וכמובן שה VOTE עבר כי לכולם נמאס ממנו, אחרי שחזר הוא איים עליי ואמר שהוא מכיר אדמינים וידאג שאני אקבל באן (הבנאדם מקושר).

בפעם השניה, אותו הקטע בדיוק, הוא לא הסכים לעבור קבוצה אחרי בקשות נשנות, ואחרי שנבעט מהשרת תראו איך היה המצב ... בבירור רואים שהוא הצטרף לקבוצה המנצחת... התנהגות אופיינית ללוזר בנשמה.

בן-אדם כזה רק מפריע לכולם בשרתים, ועד עכשיו אני נמנע מלתת לו באן ואני מעביר את התלונה לכוח השמשי.

ואני מאוד מקווה שכל האנשים שהתלונניו עליו והצדיקו את התנהגותי אליו לפני שבוע שיגיבו כאן.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    09.12.2006
    לפעמים זה כיף סתם לעבור בין הנקודות אבל לא קבוע
    ואם ככה הוא מתנהג
    אני פשוט לא מבין אותו
    הרגו אותך
    מותר לך לשתוק
    מותר לך לשבח את זה שהרג אותך
    אבל אסור לך לקלל זה נגד חוקי השרת וזה פשוט ילדותי
    כנראה עדיין לא התבגר
    והצתרפות לקבוצה גדולה כשיש קבוצה ממש קטנה זה כבר ממש ילדותי
    חוץ מזה שהייתי מצפה שיבקשו לא רק ממנו לעבור
    אלא מעוד כמה כי המצב שמה היה באמת מוגזם
    Ornithorhynchus anatinus
    תודה לBlackJack על הכפתור
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    12.01.2007
    עיר
    חיפה
    חח אותי זה סתם מצחיק ^^
    הוא מקלל כי הוא עצבני שהרגו אותו, כמה כאלה עושים את זה ? הרבה :ם
    לא ראיתי תמונות של וויכוח מיתמשך וקללות אחד נגד השני שפשוט ממשכיות יותר מSHIT !#! FUCKK#[email protected]!# GAYYYYY!#@!#!!!
    ויש 0 הריגות ומוות בתמונה השנייה, הוא כניראה רק היצתרף ולא ראה.. אלה עם לקח לו יותר מדקה לעבור קבוצה ואז זה היה בכוונה כמובן :ם

וזה יהיה מצחיק ליראות אותך מקבל באן 3:
    גלרייה :ם
    www.hivih.deviantart.com

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    09.12.2006
    היויה זה בידיוק מה שהוא אומר
    הוא הצטרף בכוונה לקבוצה המנצחת
    דבר כזה קצת קשה בטעות
    ואם הוא לא עבר זה אומר משהו
    Ornithorhynchus anatinus
    תודה לBlackJack על הכפתור
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    26.10.2006
    עיר
    הוד השרון
    הממ... מאיפה זה מוכר לי? אה! כן!
    http://www.neowin.net/forum/index.php?showtopic=140707
    WhiteMeat, זאת לא פעם ראשונה... אני כתבתי את זה פעם ואני אכתוב את זה שוב: מעבר לעובדה הברורה שתמיד יש לאזן קבוצות ואסור להשתמש בצ'יטים, הייתי רוצה להוסיף, אם לא ידעתם עד עכשיו, שאסור לקלל אף אחד - במיוחד לא אדמינים עם האפשרות לבאן, ובמיוחד לא אחרי רצף של שלושה משחקים מרגיזים ולא מאוזנים.
    יש לי עכשיו כמעט שבוע ללמוד לאזרחות, וזה נראה לי די הרבה נכון לעכשיו (אח"כ אני כבר אכנס ללחץ), אז אני ארשה לעצמי לבדוק את השחקנים בשרת מדי פעם ולהיכנס כדי לבדוק את המצב. אני מאמין שגם אדמינים אחרים שיכולים להרשות לעצמם להיכנס לשרת ישמרו עליו, כמו שהם עשו עד עכשיו בצורה מעולה.
    מיותר לציין שאחרי הבגרות באזרחות יש לי המון זמן פנוי ואני אוכל אפילו לשחק בשרת. אז אם מישהו תכנן להתפרע בשרת, הוא קצת איחר.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    04.04.2007
    אללא שמילסון :D

איש-חרב(katana) - ללכת בין נקודות זה מקובל, וגם לי אישית אין תמיד כוח לחכות שלוש דקות עד שהדגל משתנה, ובד"כ ברגע שחבר בקבוצה שלי מגיע לדגל אני עוזב אותו, וממשיך הלאה.
    לדעתי האישית אני גם יותר תורם לקבוצה שלי ככה, אבל זו לא הסיבה המרכזית שאני עושה את זה... :ם

לגבי קללות - מה שהוא עושה זה באמת מוגזם... גם אני לפעמים ממש מעצבן שאיזה מישהו במקרה זורק רימון לאנשהו, אני לא שם לב, וזה הורג אותי משום מה...
    אבל זו לא סיבה להתחיל לקלל אנשים...

והוא גם לא יודע לשחק, אז מה הוא שמח |:
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    11.04.2007
    איזה כיף לי אני מפורסם,וגם אני אוהב אותכם :>
    לא שיחקתי שבוע שלם במשחק,ואתמול כולה עשיתי 2 ראונדים של משחק וכבר איזה בן אדם פותח דיון ומשמיץ אותי,אווי זה פשוט מחמם לי את הלב.
    KATANA די להיות מתוסכל עליי,ואני יודע טוב מאוד למה,כול זה בגלל הדיון הקודם שאני פתחתי ואמרתי את העמדה שלי לגביי הניהול שלך בשרת,מה קרה אתה לא האדמין יותר בשרת?הורידו לך את הסמכות? ואתה אפילו נתת כותרת מתאימה בהתאם לזה.טוב מאוד מעכשיו אני לא יקלל אף אחד לא משנה מה כי אני יודע שאתה תעשה כול דבר על מנת להלשין עליי כדי שאני יחטוף באן,אתה בטח תרצה את זה. אבל לא תקבל שיט!
    והצורה שאני משחק במשחק לא צריכה להדאיג אותך,אני אוהב לעשות פראגים ואני אוהב קבוצה נגד קבוצה,נכון אני לא עושה CP אבל מה זה מעניין אותך?אני לא מרמה ואני לא עושה משהו פסול,אבל אני בטוח שאתה תזרוק אותי מהשרת גם ככה על זה.
    די מספיק עם להיות מתוסכל!
    A pint of sweat will save a gallon of blood.” -
    General George S.Patton
    כינוי ב COD4 -- Cannabis
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    26.10.2006
    עיר
    הוד השרון
    נכתב במקור על ידי WhiteMeat
    מה קרה אתה לא האדמין יותר בשרת?הורידו לך את הסמכות?
    אף אחד לא הוריד לו את הסמכות. כדי לעשות את זה צריך לשנות את הסיסמה של ה-SCMD, וזה דורש איתחול של השרת, כמו כל שינוי אחר. עד שזה יקרה יעבור המון זמן.
    נכתב במקור על ידי WhiteMeat
    טוב מאוד מעכשיו אני לא יקלל אף אחד לא משנה מה כי אני יודע שאתה תעשה כול דבר על מנת להלשין עליי כדי שאני יחטוף באן,אתה בטח תרצה את זה. אבל לא תקבל שיט!
    תראה לו מה זה!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    09.11.2006
    אני עדיין אדמין בשרת ואם אתה לא מפסיק את התנהגותך אתה חוטף באן בפעם הבאה.
    עצם העובדה שאתה שמח מתשומת הלב שקיבלת עקב היותך זבל של בן-אדם מעידה רבות.

אשמח אם סוף סוף תתחיל להתנהג כמו בן-אדם, אחד הדברים המשעשעים ביותר לראות במשחק זה אותך מתנתק ומתחבר מחדש כשיש לך סקור שלילי.
    שתף ב-Google+

אני אומר: שלום עלי האדמות, וחסל סדר מלחמות מיותרות.

WhiteMeat, עשה מאמץ להתנהג בבגרות, או שנאלץ להרחיק אותך לצמיתות מן השרת, בלא אפשרות לחנינה. וודיע, אני אוהב אותך, אבל בבקשה נסה ולשמור דברים כאלה ברמה פרטית, ולא בחשיפה בין-לאומית.

אם השטויות יימשכו, אני אתעצבן באמת! ואז, ואז, ואז ואז אתם תסבלו מחמתי...!
    שתף ב-Google+

הרשמה