שיחה זועמת בין שני אנשים היא הטריגר הגדול ביותר לפיצוץ. ברגע שהמיליםשהסתובבו בחדר נכנסו לי לראש, הבנתי את זה. יכולתי להישבע שאני שומע את התקתוק העדין של הטעינה, כמו ברולטה רוסית מתוקה במיוחד. עמדתי שם והיא עמדה מולי- לפעמים מדהים איך שהדברים הכי טובים הם הכי הרסניים.
היא פסעה לאחור ועם הפסיעה שלה שמעתי את הטיק הראשון. היה לה מבט מזועזע כזה בעיניים. וזה לא התאים לה- לא לעיני השקד הענבריות האלה. היא נראתה כאילו מישהו תקע לה עצם משוננת בגרון, וחיכה לראות איך תגיב. "זה לא בדיוק ככה," פיצחתי אט אט את השתיקה שהייתה ביננו במילים מדושנות. היא אהבה אותן מדושנות, אני מכיר אותה.
"זה בדיוק ככה." היא ירתה בי את המילים.
התנשפתי בחדות- הקנה היה ריק, אבל אני לא יכול להבטיח לכמה זמן.
התקרבתי אליה בחצי פסיעה. זזתי כמו חתול, ברכות. היה חשוב מאוד לא להבהיל אותה, שלא תילחץ לי ותבין לא נכון. זה הכי חשוב. בתגובה לפסיעתי היא נשענה אחורה. ברגע שנגע גבה בקיר שמעתי את הקליק השני נטען.
"אני לא התכוונתי להפחיד אותך. לא יפה לך לפחד, אז אל." נתתי לאצבע שלי ללטף את הלחי שלה. רכות. היא אהבה רכות.
"אל תיגע בי." היא ירתה שוב.
עוצמת הקול הרעידה אותי ולרגע עצמתי את עיני. פחדתי. כבר הרגשתי את הקליע חודר לי את הלב ומחורר אותו. אבל כשפקחתי את העיניים, עוד עמדנו שם שנינו.
הרולטה לא נגמרה.
"אתה חתיכת פסיכופט חולני." היא אמרה אלי בחצי לחש. היא בעצמה לא האמינה בזה- אז למה שאני אאמין. חשבתי לעצמי שבעניינים כאלה תמיד מחפשים נקודות חלולות לדחוף לתוכן סכינים ולפגוע.
נאנחתי אנחה דקה ובחנתי את הגוף שלה. לא הייתי מעוניין בגוף- רציתי שהנשמה שלה תהיה שלי. "שנינו יודעים שזה לא נכון, נסיכה." עבר בה רעד כשסיימתי לדבר, ואז שמעתי את זה.
טאק.
היא הסתכלה עלי ואני הסתכלתי עליה מסתכלת עלי.
"אני מתחננת," הפנים שלה התעוותו ברגע. מיופי אלוהי לכיעור בלתי נדלה. "אל תפגע בי."
הרגשתי את המילים שלה צורבות אותי. מילים, צלילים. הדרך בה הגתה את הדברים הכאיב לי בעיניים. ואז ידעתי שהכדור נמצא הפעם בקנה.
זה כאב לי יותר משזה כאב לה, אבל כמו ששייקספיר אמר-
במערכה האחרונה הרובה חייב לירות, ולי כבר לא היה איכפת אם היא תמות.

__________________________________________________ ___________________

אני יודעת שהייתי צריכה להביא דוגמא בתחילת התחרות, אבל אני חושבת שאתם לא באמת צרכים אותה. אני רק מדגימה לכם כמה פשוט לעשות את זה.
מקווה שזה מעודד חלק מכם להשתתף.