תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 13 מ 13
    הצטרף בתאריך
    20.02.2007
    אי אפשר פשוט לשחק יש 2 שחקנים שעפים בצורה הכי מהירה והורגים את כולם בלי למצמצ אז או שיהיה מנהל שישגיח ויעיף את מי שצריך או להצעיל את הפונקציה של ההצבעות
    {il}mikiking
    תודה!
    שתף ב-Google+

אממ.... מה?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.02.2007
    איך מעיפים אותם לעזאזל
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    08.11.2006
    עיר
    ראשון לציון
    פשוט מאוד, אתה מבקש שיפתחו את האופציה לתת באן זמני (באמצעות הצבעה) למנהלי הקהילה.

לאחר מכן הם מתעלמים מהבקשות האלה ללא שום סיבה מוצדקת (מלבד עצלנות לעשות ריסט לשרת), אחרי שנמאס לך ואתה נהיה מתוסכל אתה סופסוף תופס אדמין בשרת, ומבקש ממנו לבעוט את הרמאים. לאחר מכן הוא בועט כמה שחקנים שלא מרמים סתם כי הם לא מוצאים חן בעיניו, והרמאים ממשיכים לשחק.

אה רגע, זה לא עזר.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    09.11.2006
    נו איזה מרדנות! בחיי...
    ואחד תמים יחשוב, ששרתים שעלו 1000 דולרים יתפסו צ'יטרים באופן אוטומטי!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    10.12.2006
    עיר
    חיפה
    ויוחזר PB לאלתר?
    Ph'nglui mglw'nafh Cthulhu R'lyeh wgah'nagl fhtagn
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    08.11.2006
    עיר
    ראשון לציון
    נכתב במקור על ידי Katana
    נו איזה מרדנות! בחיי...
    אני יודע וודיע, מצטער אני פשוט אוהב לקרוא את המלל של עצמי , ולמרוד. לפעמים אני מורד בעצמי ובכוונה לא כותב כלום כדי שאני לא אוכל לקרוא את המלל של עצמי ולהתמוגג.

חוץ מזה, אני חושב שאנחנו צריכים להפסיק להגיב כאן בהודעות מיותרות, ההודעות שלנו לוקחות זיכרון בשווי מיליארדי יורו מתוך השרתים של ויגיימס.

שתף ב-Google+

נכתב במקור על ידי Katana
    נו איזה מרדנות! בחיי...
    השרת הוא זה שעולה אלפי דולרים. מה הקשר למשחק? אתה רוצה, אתה מוזמן לבוא בטעות לחברות Even Balance Inc או Sierra. השרת לא קשור לזה, אלא התוכנות עצמן.

אי-אפשר להתמודד עם כל הרמאים, ואי-אפשר להשאיר ניצב בשרת כל הזמן. חייבים להתמודד עם העובדה המרה, שמתישהו, איכשהו, יהיה רמאי בשרת.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.02.2007
    חמודי שמעתה על אופצית call vote אני לא מאמין שיהיה 10 רמאים שיעיפו צדיק אחד סתם אבל אם יש רמאי אחד אז 10 צדיקים כן יעיפו אותו כמו כל שרת אחר
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    09.12.2006
    יש אפשרות vote kick אני לא יודע לגבי באן (גם הבאן יורד אחרי חצי שעה) אז אתם יכולים להעיף אותו
    אבל הוא יכול לחזור
    Ornithorhynchus anatinus
    תודה לBlackJack על הכפתור
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    26.10.2006
    עיר
    הוד השרון
    כרגע השחקנים יכולים רק לבעוט בהצבעה (למרות שאמורה להיות גם אפשרות לבאן! אז יאפשר את זה כבר!), אז תחיו עם זה. כשרואים צ'יטר, תבעטו אותו. ואם יש אדמין, אז תכתבו בצ'אט שיש צ'יטר (ותכתבו מי זה! למען השם, נמאס לי מהודעות של אנשים שמתלוננים על צ'יטר ולא אומרים מי זה).
    בשבוע הקרוב, אין מצב שיהיה אדמין בשרת נון-סטופ. יש לנו בגרויות וכאלה. אז או שתתרגלו לעשות קיקים על ימין ועל שמאל, או שתפסיקו את המשחק לרגע ותכתבו בפורום "יש כרגע צ'יטר בשרת. קוראים לו ככה וככה" ותקוו שאדמין שמשוטט בפורום יראה את זה ויכנס לשרת.
    אין מה לעשות!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    10.12.2006
    עיר
    חיפה
    נכתב במקור על ידי ShmilS
    כרגע השחקנים יכולים רק לבעוט בהצבעה (למרות שאמורה להיות גם אפשרות לבאן! אז יאפשר את זה כבר!), אז תחיו עם זה. כשרואים צ'יטר, תבעטו אותו. ואם יש אדמין, אז תכתבו בצ'אט שיש צ'יטר (ותכתבו מי זה! למען השם, נמאס לי מהודעות של אנשים שמתלוננים על צ'יטר ולא אומרים מי זה).
    בשבוע הקרוב, מצב שיהיה אדמין בשרת נון-סטופ. יש לנו בגרויות וכאלה. אז או שתתרגלו לעשות קיקים על ימין ועל שמאל, או שתפסיקו את המשחק לרגע ותכתבו בפורום "יש כרגע צ'יטר בשרת. קוראים לו ככה וככה" ותקוו שאדמין שמשוטט בפורום יראה את זה ויכנס לשרת.
    אין מה לעשות!
    כל זה היה טוב ויפה אם הרמאים לא היו משתמשים בתוכנה שמונעת הצבעות בעיטה ע"י הצבעה מתמשכת לשינוי מפה שלא מאפשרת הצבעות אחרות כל עוד היא לא נפתרה.
    Ph'nglui mglw'nafh Cthulhu R'lyeh wgah'nagl fhtagn
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    26.10.2006
    עיר
    הוד השרון
    דבר שגם היה אמור להיפתר... מצב אידיאלי של השרת כולל אפשרות להצביע לבאן בנוסף לחסימה של אפשרות ההצבעה ל-15 שניות מרגע שהצבעת. ככה שזה לא משנה באיזה בוט הוא ישתמש, הצ'יטר לא יוכל לעשות הצבעות רצופות ויאלץ לחכות רבע דקה, בזמן שהמשתמשים האחרים פותחים סקר כדי לעשות לו באן.
    אבל, כאמור, השרת לא בדיוק במצב אידיאלי כרגע.
    שתף ב-Google+

הרשמה