תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 9 מ 9
    הצטרף בתאריך
    09.12.2006
    עיר
    אשדוד
    Microsoft X-BOX 360 Premium Pack
    Xbox 360 Wireless Controller
    XBOX360 LIVE gold membership 12 month
    XBOX360: Crackdown
    XBOX360: Gears of War
    Xbox 360 Wireless Network Adapter

יוצא לי הכול ביחד 4980 ממדיה גיים

1) צריך לקנות איזושהי יחידת קירור? אם כן איזה?
    2) חסר לי משהו אחר שאני לא יודע עליו?
    3) אני לא עושה שום פריצה לאקס בוקס, אני בינתיים ישחק רק במשחקים חוקיים, אין סיכוי שיש באגים ואני יקבל בכל זאת באן?
    4) תהיה לי בעיה להירשם לאקס בוקס לייב(שמעתי שיש בעיות לישראלים להירשם)?
    5) מזה טבעת המוות?
    6) האם ה20GB מספיק או שממש כדאי לחכות ל120GB?

תודה לעוזרים

הצטרף בתאריך
    23.03.2007
    עיר
    רמה"ש
    אל תקנה!
    יש מישהו בשם שויה שפותח בקרוב מאוד חנות במחירים הכי זולים בארץ.
    יהיה לו גם את האינטרקולר החדש, אני ממליץ לך לחכות קצת.

הצטרף בתאריך
    12.03.2007
    קודם כל - בהנחה שאתה לא מפחד להזמין מחו"ל - זה יצא לך כמעט חצי מחיר...
    תבדוק למה אתה צריך מתאם רשת. יותר זול לחבר את הקונסולה לראוטר ישירות ולקנות רק כרטיס (מתאם) למחשב (כרטיס עולה לך משהו כמו 50-100 ש"ח. המתאם ל360 משהו כמו 400-500)

אתה צריך יחידת קירור רק אם אתה תשים את ה360 במקום לא מאוורר מספיק. אם זה במקום פתוח בבית (מדף) זה מספיק.
    לא תהיה לך בעיה להרשם ללייב ולשחק, רק לא תוכל להוריד תכני מדיה (סדרות אמריקאיות או סרטים) לא תהיה בעיה להוריד עדכונים / משחקים ותכנים למשחקים.
    טבעת המוות זה משהו שאם הקונסולה מתקלקלת (כנראה זה היה מחימום יתר) נדלקות 3 נורות אדומות. כיום דבר זה נדיר ביותר (כנראה משהו כמו עד 1% מהקונסולות) ואם אתה דואג לאוורור טוב - אין בעיות.
    לגבי דיסק קשיח, מכיוון שאתה לא מתכנן לשמור סרטים וסדרות על הבוקס, ויש לך כנראה גם חיבור למחשב (ע"י האל חוטי) כך שאתה יכול לשמור עליו - אין לך צורך ב120 גיגה.

תתחדש

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    בחירת משחקים מעולה!
    ד"א, אולי כדאי לך לשקול לקנות PLAY&CHARGE KIT ועוד סוללה בנוסף לשלט השני כדי שלא תצטרך להחליף סוללה פעם בשבועיים.

הצטרף בתאריך
    21.11.2006
    גם בארץ, XBOX360 אפשר לקנות בפחות מ2800 ש"ח. אני בספק אם שאר הדברים שווים את ההפרש

הצטרף בתאריך
    09.12.2006
    עיר
    אשדוד
    נכתב במקור על ידי bozeman
    קודם כל - בהנחה שאתה לא מפחד להזמין מחו"ל - זה יצא לך כמעט חצי מחיר...
    תבדוק למה אתה צריך מתאם רשת. יותר זול לחבר את הקונסולה לראוטר ישירות ולקנות רק כרטיס (מתאם) למחשב (כרטיס עולה לך משהו כמו 50-100 ש"ח. המתאם ל360 משהו כמו 400-500)

אתה צריך יחידת קירור רק אם אתה תשים את ה360 במקום לא מאוורר מספיק. אם זה במקום פתוח בבית (מדף) זה מספיק.
    לא תהיה לך בעיה להרשם ללייב ולשחק, רק לא תוכל להוריד תכני מדיה (סדרות אמריקאיות או סרטים) לא תהיה בעיה להוריד עדכונים / משחקים ותכנים למשחקים.
    טבעת המוות זה משהו שאם הקונסולה מתקלקלת (כנראה זה היה מחימום יתר) נדלקות 3 נורות אדומות. כיום דבר זה נדיר ביותר (כנראה משהו כמו עד 1% מהקונסולות) ואם אתה דואג לאוורור טוב - אין בעיות.
    לגבי דיסק קשיח, מכיוון שאתה לא מתכנן לשמור סרטים וסדרות על הבוקס, ויש לך כנראה גם חיבור למחשב (ע"י האל חוטי) כך שאתה יכול לשמור עליו - אין לך צורך ב120 גיגה.

תתחדש
    תודה אחי עזרת לי תשובה לעניין

את הPLAY&CHARGE אני נראה לי יקנה גם ויוותר לבינתיים על CRACKDOWN

עוד שאלה אחת, הבנתי שהבוקס מגיע עם דמואים עליו, איזה דמואים יש(יש תדמו של CRACDOWN)?

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    נכתב במקור על ידי 1337_Sniper

עוד שאלה אחת, הבנתי שהבוקס מגיע עם דמואים עליו, איזה דמואים יש(יש תדמו של CRACDOWN)?
    אני לא יודע איזה דמו מביאים היום אבל יש ברשת LIVE של ה-360 בערך 80 דמואים של משחקים.
    וכן, יש שם קראקדאון

הצטרף בתאריך
    12.03.2007

זה פחות חשוב איזה דמואים הוא מגיע, פשוט כי ניתן להוריד את כולם מרשת הלייב. (גם אם יש לך מנוי סילבר)

הצטרף בתאריך
    09.12.2006
    עיר
    אשדוד
    תודה אחי אני בינתיים מוותר על הקראקדאון
    ושאלה אחרונה היחידת הקירור הזאת http://www.gamestation.co.il/Product.asp?productid=194 טובה?
    במדיה גיים אז אני מחפש במקום אחר

הרשמה