תפריט ראשי

123 ... אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 20 מ 80
    הצטרף בתאריך
    05.04.2007
    עיר
    רחובות
    נינטנדו עושה משהו בקשר לג'וקים של פורצים את ה WII - היא חותכת 3 רגליים הכרחיות לחיבור כל הג'וקים מהרכיב ששולט על הכונן . אם רוצים לחבר לו פריצה צריך מאוד להתאמץ ולהסתכן בהריסת הקונסולה. פעם אחרונה הם שינו רק את המעגל המודפס. פעם הבאה אנשים מניחים שהם ישתמשו ברכיב ללא הרגליים האילו בכלל.

הקונסולות החדשות בעיקר יצאו ביפאן אבל גם בארה"ב התחילו לראות קונסולות כאילו אבל לא הרבה כי החנויות שמרו הרבה סטוקים ישנים.

http://www.techspot.com/news/25486-nintendo-starts-shipping-modproof-wiis-in-japan.html
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    01.11.2006
    עיר
    תל אביב
    נכתב במקור על ידי Barvazon
    בישראל קונסולה בלי צ'יפ יכולה להיות רק למי שעשיר, כי 3 משחקים יעלו לך כמו הקונסולה עצמה
    אה... 250 דולר = 5 משחקים למיטב ידיעתי. מה גם שאפשר לקנות משומשים.
    ועם הדולר היום, 50 דולר זה 200 שקל. שזה לא כל-כך הרבה.

כמובן שזה בתיאוריה שמישהו מביא לך משחקים מארה"ב. אם האנשים בפורום הזה היו קצת יותר אדיבים, היינו מזמן יכולים לארגן ימי החלפת משחקים וכך פשוט להשאיל אחד לשני משחקים מבלי לפגוע בכיס. אבל לא.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    עיר
    קרית עקרון
    בישראל קונסולה בלי צ'יפ יכולה להיות רק למי שעשיר, כי 3 משחקים יעלו לך כמו הקונסולה עצמה
    תירוץ מפגר. אז זה אומר שטלויזיית HD 41 אינץ' זה רק לעשירים כל עוד היא לא גנובה. בכיף. אז נגנוב טלויזיות כי הן יקרות. גם מכוניות, כמובן.
    משחקים זה פריבילגיה. כזאת שצריך לשלם בשבילה. אם אין לך מספיק כסף בשביל לקנות משהו, אל תקנה אותו. זה בטוח לא נותן לאף אחד סיבה לגנוב.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    31.05.2007
    עיר
    עץ אפרים
    אני מבין שאף פעם לא הרצתם בפיסי שלכם משחק שלא קניתם ואף לא הפעלתם ווינדוס לא חוקי(דרך אגב שלי חוקי כי הוא היה מאוד זול) וכל הנושא הזה של לשחק משחק לא מקורי מזעזע אתכם כי אף פעם אבל אף פעם לא עשיתם דבר כזה..., מממ...אני מריח קצת צביעות, אני בטוח שאין לכם צורב בבית, ואם יש אתם רק צורבים איתו חומרים מקוריים שלכם או מגבים דיסקים שקניתם אני בטוח !
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    עיר
    קרית עקרון
    אני מבין שאף פעם לא הרצתם בפיסי שלכם משחק שלא קניתם ואף לא הפעלתם ווינדוס לא חוקי(דרך אגב שלי חוקי כי הוא היה מאוד זול) וכל הנושא הזה של לשחק משחק לא מקורי מזעזע אתכם כי אף פעם אבל אף פעם לא עשיתם דבר כזה..., מממ...אני מריח קצת צביעות, אני בטוח שאין לכם צורב בבית, ואם יש אתם רק צורבים איתו חומרים מקוריים שלכם או מגבים דיסקים שקניתם אני בטוח !
    באופן מבהיל למדי, זה מתאר אותי בצורה נהדרת.
    אפילו אין לי צ'יפ בPS2 ויש לי מעל 20 משחקים מקוריים.
    אני לא קרוב לעשיר. פשוט חסכתי וקניתי.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    31.05.2007
    עיר
    עץ אפרים
    אני משתדל לא להיות צבוע, אני משתדל להשתמש במקורי תמיד כשזה סביר, אבל כן אני מודה לא תמיד משתמש במקורי, וכן אין לי חברים בארה"ב שכל הזמן מביאים לי מתנות, ואולי זה מוזר בשבילך אבל 250$ זה משהו כמו רבע משכורת בשבילי. אבל אני כן בעד לעשות ימי החלפה כי זה באמת פתרון טוב !
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    31.05.2007
    עיר
    עץ אפרים
    20 משחקים זה בממוצע 6000 ש"ח (אם כל משחק עולה 300), כניראה שאתה לא מודע לישראל של השנים האחרונות אם זה ניראה לך "פשוט חסכתי וקניתי", אצלי פשוט חסכתי וקניתי את הקונסולה, ואפילו זה לא פשוט, אני פשוט לא יודע איפה אתה חי או עם איזה משכורת, אין לך שכר דירה תשלומים כלום - אני פשוט לא יודע מה להגיד !
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    10.03.2007
    מה לעשות, ישראלים מעדיפים לקנות מכשיר טלויזיה ב5000 שקל ושהיא תישאר להרבה זמן וכל המשפחה נהנית ממנה מאשר לשלם 350 שקל על משחק שמשחקים כמה שעות ולא כולם משתמשים בו. אם נינטנדו אי פעם תביא Wii לישראל באופן רשמי אז זה יהיה רק הגרסא שאי אפשר לפרוץ משום שאחרת הם ירוויחו פה פרוטות. למעשה, עצם העובדה שנינטנדו החליטה לעשות גירסא חדשה שקשה יותר לפרוץ מרמזת על זה שהיא רוצה למכור את הקונסולה גם במדינות שבהן נהוג לפרוץ במקום לשלם.

למרות שאני תומך נלהב של שיתוף קבצים אני עדיין לא יכול להתעלם מהעובדה שמשחקים פרוצים הורסים את התעשייה שאני כל כך אוהב - זאת הסיבה העיקרית שבגללה אני לא שם צ'יפ בWii.

ADi אני לא חושב שצריכים ימי החלפת משחקים (למרות שרעיון חביב)... אם כבר אז היה מאוד נחמד אם היו מאפשרים להשכיר את המשחקים האלה לכמה שעות בסכום סמלי כמו שאפשר בחו"ל (על מי אני עובד, פה בארץ קוראים לשירות הזה "מכירת משחקים צרובים בזול").
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    05.04.2007
    עיר
    רחובות
    אם יש לך קונסולה אמריקאית בEBAY אפשר למצוא משחקים ב50$ כולל משלוח. המשחקים של הPAL יותר יקרים.

אני עדיין לא סיימתי עם כל המשחקים שלי (הם כולם מקוריים) אבל כשאני אסיים איתם אני מתכוון להחליף או למכור . בכלל אני יכול לפתוח ספרית השכרה כי אני חוזר ב9 מהעבודה ואז כבר המוח והשרירים לא ממש עובדים.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    31.05.2007
    עיר
    עץ אפרים
    יש לי קונסולה pal שקניתי בצרפת ב250 יורו, ואין עליה צ'יפ בנתיים, וכן אני מסכים שכדי לחזק את התעשיה הזאת צריך לקנות מידי פעם ולכן אני כן קונה את הכותרים שאני ממש אוהב, אבל אי אפשר לקנות כל משחק שאתה משחק והטלויזיה שלי שווה 2000 שקל אולי...
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    05.04.2007
    עיר
    רחובות
    ההורים שלי שגרים בארה"ב קנו לי את הWII יחסית מוקדם אז היה קשה למצוא חבילה בלי שידחפו לי כמה משחקים שאני לא רוצה. את monkey ball לא הייתי קונה בכלל וגם את elibits למרות שהוא משחק נחמד.

עכשיו אני שוקל אם לקנות את MK armagadon . אני די אוהב משחקי מכות.
    יש לי קונסולה pal שקניתי בצרפת ב250 יורו, ואין עליה צ'יפ בנתיים, וכן אני מסכים שכדי לחזק את התעשיה הזאת צריך לקנות מידי פעם ולכן אני כן קונה את הכותרים שאני ממש אוהב, אבל אי אפשר לקנות כל משחק שאתה משחק והטלויזיה שלי שווה 2000 שקל אולי...
    אתה עוד בסדר בסין, פיליפינים וכו מוכרים את הקונסולה עם צ'יפ ומשחקים צרובים בלבד.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    עיר
    קרית עקרון
    20 משחקים זה בממוצע 6000 ש"ח (אם כל משחק עולה 300), כניראה שאתה לא מודע לישראל של השנים האחרונות אם זה ניראה לך "פשוט חסכתי וקניתי", אצלי פשוט חסכתי וקניתי את הקונסולה, ואפילו זה לא פשוט, אני פשוט לא יודע איפה אתה חי או עם איזה משכורת, אין לך שכר דירה תשלומים כלום - אני פשוט לא יודע מה להגיד !
    אני בן 18... אז אין לי שכר דירה או תשלומים או שום דבר דומה...
    אין לי ספק שכבוגר זה הרבה יותר קשה להוציא 350 שקל על משחק.
    רוב המשחקים שלי קניתי בכסף שחסכתי ויש אולי שלושה שההורים קנו לי.
    את הקונסולה עצמה קניתי אחרי בר המצווה.
    אני לגמרי מודע לעובדה שמשחקי וידאו בארץ הם יקרים באופן מוגזם. לכן עדיף להזמין מאתרים בחו"ל וגם עם המשלוח זה יוצא פחות.

ללא קשר למחירים, אם משהו יקר מדי, זה לא נותן עילה לגזול אותו ללא כסף.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    31.05.2007
    עיר
    עץ אפרים
    זה לא מוביל לשום מקום, הבנתי את הנקודה שלך, וניראה לי שאתה הבנת את שלי.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    עיר
    קרית עקרון
    זה לא מוביל לשום מקום, הבנתי את הנקודה שלך, וניראה לי שאתה הבנת את שלי.
    אכן. אין טעם להפוך את זה לעוד דיון בלתי נגמר על ווארז.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    13.05.2007
    עיר
    רחובות
    נכתב במקור על ידי Niseg
    וגם את elibits למרות שהוא משחק נחמד.

.
    תגיד לדעתך שווה לי לקנות elibites? או ששווה לי לקנות שני משחקי גיימקיוב מאותו ז'אנר?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    05.04.2007
    עיר
    רחובות
    נכתב במקור על ידי DrTeo
    תגיד לדעתך שווה לי לקנות elibites? או ששווה לי לקנות שני משחקי גיימקיוב מאותו ז'אנר?
    משחקים של GAMECUBE אני רואה שמוכרים הרבה יד שניה בפורום אחר (GCISRAL ). המשחק elibits (יש לו שם אחר בגרסה האירופית) הוא משחק שמחפשים בו יצורים קטנים בבית ומשתמשים במין אקדח gravity שאפשר להזיז איתו חפצים ובקיצור לעשות ברדק בבית. למרות שהוא משחק קצת אלים אני ואשתי שיחקנו בו פעם והיא די נהנתה לעשות בלגאן. תבדוק סרטים בyoutube אני מאמין שיש הרבה

לא שיחקתי בו יותר מפעמיים שלוש וגם כששיחקתי בו לא להרבה זמן למרות שהוא משחק די בסדר וקיבל ציונים טובים זה בעיקר עניין של טעם. אם אתה שואל אותי גם לא הכי כדאי לקנות את זלדה כי יש אותו לכולם ועד שתקבל את הקונסולה מישהו כבר יסים אותו.

המשחקים שאני הכי נהנה מהם זה rayman raving rabbids, warioware,ו Wii sports . חוץ מזה אני משחק red steel מדי פעם וזלדה קצת בהפסקה (פעם שעברה ששיחקתי נתפסו לי השרירים מישיבה ממושכת מול המסך) .
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    13.05.2007
    עיר
    רחובות
    אני החלטתי לא לקנות elibites כי יש משהו די דומה באחד מהמינימשחקים של הWII PLAY שאותו אני כן קונה (בגלל השלט)... במקום זה אני קונה צטרויד פריים אחד לקיוב (הייתם מאמינים?!?! 9.7! 10 בגרפיקה! קונה!... [חח מזכיר לי מונופול])
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    03.06.2007
    איך יודעים להבדיל בין הגירסה שניתנת לפריצה לזאת שלא???
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.12.2006
    פותחים את הקונסולה ומסתכלים בפנים

לא לדאוג, עניין של זמן עד שגם לזה יהיה צ'יפ

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    נכתב במקור על ידי Chaotic
    אני בן 18... אז אין לי שכר דירה או תשלומים או שום דבר דומה...
    אין לי ספק שכבוגר זה הרבה יותר קשה להוציא 350 שקל על משחק.
    רוב המשחקים שלי קניתי בכסף שחסכתי ויש אולי שלושה שההורים קנו לי.
    את הקונסולה עצמה קניתי אחרי בר המצווה.
    אני לגמרי מודע לעובדה שמשחקי וידאו בארץ הם יקרים באופן מוגזם. לכן עדיף להזמין מאתרים בחו"ל וגם עם המשלוח זה יוצא פחות.

ללא קשר למחירים, אם משהו יקר מדי, זה לא נותן עילה לגזול אותו ללא כסף.
    אני בן 29, משלם שכר דירה, מסים, הוצאות ויזה, וגם אני קונה רק מקורי, אם מערכת הפעלה, או אם סרטי DVD וכמובן, משחקי טלוויזיה (ויש לי ספרייה גדולה של סרטים ומשחקים), ולא, אני בכלל לא עשיר. אם אין כסף, מעדיף לא לקנות, וזו לא התייפייפות, זו האמת הכנה. שום דבר אינו מהווה תירוץ לגניבה.
    שתף ב-Google+

הרשמה