תפריט ראשי

12 אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 20 מ 38
    הצטרף בתאריך
    18.04.2007
    הנושא הזה לא יכול להתקיים ללא דיון, אז בבקשה תגיבו ותפתחו אותו, כי אפשר לעלות פה על דברים מגניבים ביותר.

השאלה שאני רוצה לשאול אתכם (והיא גם מטרת הנושא) היא אילו מהגזעים שהופיעו בטרילוגיית WC או כחלק מהעלילה של WC או כגזע ששמעו עליו בWC (ז"א, אל תמציאו גזעים חדשים) צריך להיכלל כדמות שאפשר לשחק אותה ולמה?

אני אישית חושב שחצאי אוגרים (לא החיה אוגר, אלא ogre) כמו רקסאר (Rexxar, מי שלא שיחק WC3:TFT שישחק בבונוס קמפיין) צריכים להיכלל במשחק, אולי אפילו בשם הקלאן מוקנאת'אל (Mok'Nathal) בצד ההורד. רק בגלל שממש אהבתי את רקסאר כששיחקתי בWC3. (ותודו שהוא נראה מגניב)
    בצד האלייאנס הפאנדראן צריכים להיכלל, כי הם שמנמנים וחמודים (גם הם הופיעו בבונוס קמפיין של WC3:TFT, לצד רקסאר, בתור השיכור הזה ששכחתי את שמו, נראה לי שגם בWoW יש להם הופעה קטנה או שתיים) והם גם לא מכוערים מספיק בשביל ההורד (מצטער, זה היה מתבקש).

תורכם להגיב, להוסיף גזעים משלכם שצריכים להיות משוחקים ולהגיב על דעותיי.

הצטרף בתאריך
    11.12.2006
    עיר
    לפיד
    לפי דעתי צריך להוסיף גזע של מורלוקים... זה פשוט דורש.
    לעשות עיר גדולה באמצע ביצה עם הרבה בתי עץ כמו שיש להם.. יהיה ממש יפה

ועוד משהו שלפי דעתי צריך לצאת בתור הרחבה, זה להוסיף את הגזע של החיות ים האלה (ואייי ברח לי השם..) כחולים כאלה רעים... יש הרבה בwow ליד כמה חופים... ובtft יש אפשר לשחק איתם.
    צריך לעשות להם עולם תת קרקעי שיוכלו להיכנס והכל יהיה מתחת למים.
    הרחבה שלדעתי פשוט דורשת זה הקטע הזה עם המים, גם להוסיף את שתי הגזעים שאמרתי וגם לאכלס את המים במשחק שיהיו יותר פעילים.
    בקרוב

הצטרף בתאריך
    18.04.2007
    צודק, הNaga זה באמת שוס. לא מאמין ששכחתי.
    הבעיה עם המורלוקים זה שיש המון קבוצות קטנות ברחבי העולם, גם לNaga. כמובן שאפשר להגדיר אותם כ"סוררים" אבל זו עדיין בעיה. (ב"סוררים" אני מתכוון ליחס בין בני-האדם לדפיאס.)

מצד שני, אתה נותן לשני הגזעים האלה יכולות שחיה מתקדמות, מה שאומר שהן יוכלו לעבור מרחקים גדולים במים בלי לטבוע, ובכלל, זמן בלתי מוגבל מתחת למים.
    זה נראה לי קצת לא הגיוני שבליזארד יעשו את זה, אבל הם גם לא יעשו נאגה או מורלוקים בלי יכולות שחייה משופרות.

נ.ב.
    לשני הגזעים האלה כבר יש שפה.

עריכה: איך לעזאזל כל שאר הגזעים יגיעו לעיר תת-מימית?

הצטרף בתאריך
    27.10.2006
    עיר
    יבנה
    לא יודע אבל אתה צודק באמת צריך את ה ogre ואת ה naga זה פשוט ענק.:LOL:

זה יכל ליהיות מאוד מגניב רק שכמובן שיהיה חבילת הרחבה הם יגידו מה לעשות לפי דעתי הם מתחננים משהו.

מה שבאמת מעצבן שצריך לשלם כל חודש/3 חודשים/חצי שנה

ועוד דבר מה שבאמת הייתי רוצה שיהיה אפשר לשחק מין גזע של ערפדים שדומים ל בוס ....... אבל זה רק חלום

הצטרף בתאריך
    26.03.2007
    עיר
    רחובות
    נכתב במקור על ידי HellCow
    צודק, הNaga זה באמת שוס. לא מאמין ששכחתי.
    הבעיה עם המורלוקים זה שיש המון קבוצות קטנות ברחבי העולם, גם לNaga. כמובן שאפשר להגדיר אותם כ"סוררים" אבל זו עדיין בעיה. (ב"סוררים" אני מתכוון ליחס בין בני-האדם לדפיאס.)

מצד שני, אתה נותן לשני הגזעים האלה יכולות שחיה מתקדמות, מה שאומר שהן יוכלו לעבור מרחקים גדולים במים בלי לטבוע, ובכלל, זמן בלתי מוגבל מתחת למים.
    זה נראה לי קצת לא הגיוני שבליזארד יעשו את זה, אבל הם גם לא יעשו נאגה או מורלוקים בלי יכולות שחייה משופרות.

נ.ב.
    לשני הגזעים האלה כבר יש שפה.

עריכה: איך לעזאזל כל שאר הגזעים יגיעו לעיר תת-מימית?
    אפשר לעשות שיהיה צוללת כזאת, או שפינה שניכנסת מתחת למים כמו הפנינה השחורה בשודדי הקריבים,
    או שיהיה חפץ של בועות אוויר שאפשר לינשום מתחת למים והעיר עצמה תיהיה בתוך בועה ענקית שאפשר לינשום

הצטרף בתאריך
    25.04.2007
    לפי דעתי אם הם יוסיפו עוד 2 factions זה יהיה ממש מגניב (scourge with arthas as racial leader and nagas with illidan as racial leader, or the burning legion with uhh.. as racial leader)

הצטרף בתאריך
    18.04.2007
    נכתב במקור על ידי Korgen
    לפי דעתי אם הם יוסיפו עוד 2 factions זה יהיה ממש מגניב (scourge with arthas as racial leader and nagas with illidan as racial leader, or the burning legion with uhh.. as racial leader)
    אילידן כבר עסוק בבלאק טמפל (כמעט כתבתי בלאק טמבל, אבל שמתי לב לזה לפני שהיה מאוחר מדי), ארת'אס מכוער.
    חבל שארצ'ימונד ומאנורות' מתו, אבל בטח יש עוד מנהיגים ללגיון הבוער.

דופס, זה פשוט לא אפקטיבי, הערים מן הסתם כן יהיו בתוך בועה, אבל להגיע לתוך בועה זו זו בעיה.
    החפץ הזה שאתה מדבר עליו, יעלה כסף, מי ישלם כסף כדי להגיע לעיר ראשית של גזע אחר?
    ערים ראשיות צריכות להיות פתוחות לכולם, חוצמזה, אם הן יהיו מתחת למים ייקח הרבה זמן עד שאנשים יבינו בדיוק איפה הן. אם כבר אז אפשר לעשות פתח של מנהרה רחבה (וגבוהה) ולידה שני מגדלים. זו כניסה מגניבה וקשה לפספס אותה, אבל זה אומר שהעיר הראשית צריכה להיות קרובה מאוד ליבשה, מה שקצת מוריד את האמינות של עיר תת מימית.
    עיר בירה צריכה להיות מעל המים, עיר צפה זו אפשרות טובה, במיוחד כי שחייה איטית יותר מריצה על יבשה, מה שמאפשר אזעקה מוקדמת. מצד שני, איפה תציב הגנה אם כל האזור מסביבך הוא מים? מתחת למים? השחקנים שלא משתייכים לגזע התת מימי יטבעו.
    יש הרבה בעיות לעיר בירה מתחת למים או על פני המים.

נ.ב.
    איזה מאונט יכול להיות לנאגה?

הצטרף בתאריך
    26.03.2007
    עיר
    רחובות
    נכתב במקור על ידי HellCow
    אילידן כבר עסוק בבלאק טמפל (כמעט כתבתי בלאק טמבל, אבל שמתי לב לזה לפני שהיה מאוחר מדי), ארת'אס מכוער.
    חבל שארצ'ימונד ומאנורות' מתו, אבל בטח יש עוד מנהיגים ללגיון הבוער.

דופס, זה פשוט לא אפקטיבי, הערים מן הסתם כן יהיו בתוך בועה, אבל להגיע לתוך בועה זו זו בעיה.
    החפץ הזה שאתה מדבר עליו, יעלה כסף, מי ישלם כסף כדי להגיע לעיר ראשית של גזע אחר?
    ערים ראשיות צריכות להיות פתוחות לכולם, חוצמזה, אם הן יהיו מתחת למים ייקח הרבה זמן עד שאנשים יבינו בדיוק איפה הן. אם כבר אז אפשר לעשות פתח של מנהרה רחבה (וגבוהה) ולידה שני מגדלים. זו כניסה מגניבה וקשה לפספס אותה, אבל זה אומר שהעיר הראשית צריכה להיות קרובה מאוד ליבשה, מה שקצת מוריד את האמינות של עיר תת מימית.
    עיר בירה צריכה להיות מעל המים, עיר צפה זו אפשרות טובה, במיוחד כי שחייה איטית יותר מריצה על יבשה, מה שמאפשר אזעקה מוקדמת. מצד שני, איפה תציב הגנה אם כל האזור מסביבך הוא מים? מתחת למים? השחקנים שלא משתייכים לגזע התת מימי יטבעו.
    יש הרבה בעיות לעיר בירה מתחת למים או על פני המים.

נ.ב.
    איזה מאונט יכול להיות לנאגה?
    מי ישלם כסף להגיע לעיר ראשית?
    בנאדם אנשים משתמשים בגריפונס מאסטר להגיע למקומות כול הזמן, וכמה זה כבר יעלה סילבר?
    ואנשים מגזע אחר כך שתוקפים ישתמשו בקסם נגיד UNDERWATER BIRTH או שיהיה קסדות חמצן כאלו XD
    או בועה שמקיפה את הראש

עריכה:
    אני ממש לא הבנתי את הסוף של פרוזן פרון :S
    אז ארטוס משתמש בחפצים ואז הוא מחובר עם הליצ' קינג ומה אז?

הצטרף בתאריך
    18.04.2007
    נכתב במקור על ידי Dops
    מי ישלם כסף להגיע לעיר ראשית?
    בנאדם אנשים משתמשים בגריפונס מאסטר להגיע למקומות כול הזמן, וכמה זה כבר יעלה סילבר?
    ואנשים מגזע אחר כך שתוקפים ישתמשו בקסם נגיד UNDERWATER BIRTH או שיהיה קסדות חמצן כאלו XD
    או בועה שמקיפה את הראש

עריכה:
    אני ממש לא הבנתי את הסוף של פרוזן פרון :S
    אז ארטוס משתמש בחפצים ואז הוא מחובר עם הליצ' קינג ומה אז?
    לא יודע, לא היה לי כוח לזה. בגלל הNE, מעצבן לשחק איתם.
    והוא סתם מכוער.

הצטרף בתאריך
    25.04.2007
    arthas מחובר עם ה lich king ו world of warcraft הוא 4 שנים לאחר הסוף של the frozen throne.

וה racial leader של ה BE's נמצא בכלל ב tempest keep

הצטרף בתאריך
    26.03.2007
    עיר
    רחובות
    נכתב במקור על ידי Korgen
    arthas מחובר עם ה lich king ו world of warcraft הוא 4 שנים לאחר הסוף של the frozen throne.

וה racial leader של ה BE's נמצא בכלל ב tempest keep
    ולוורד אוף וורקרפט אין מאין או סייד קוואסטס אז כאילו יש עלילה בכלל לWOW?
    כי זה לא הולך כמו GW ששם העלילה מאוד מובלטת

הצטרף בתאריך
    25.04.2007
    יש את warcraft ויש את wow

wow זה ההמשך של warcraft
    (4 שנים אחרי)

עוד משהו, אתה לא יכול להוסיף סתם murlocs / nagas

, כי הם לא ב faction מסוים...

הצטרף בתאריך
    18.04.2007
    נכתב במקור על ידי Korgen
    יש את warcraft ויש את wow

wow זה ההמשך של warcraft
    (4 שנים אחרי)

עוד משהו, אתה לא יכול להוסיף סתם murlocs / nagas

, כי הם לא ב faction מסוים...
    אני יודע שאני לא יכול, אבל בליזארד יכולים D: !
    חוצמזה, הנאגה נוטים לטובת ההורד בגלל שהם נגד ה-NE.
    אגב, אני במקור הייתי בעד מוק'נאת'אל/פאנדארן (הורד/אלייאנס בהתאמה).

הצטרף בתאריך
    25.04.2007
    ה nagas הם נגד כולם כי ה racial leader שלהם הוא Illidan

הצטרף בתאריך
    07.04.2007
    הנאגה הם לא נגד כולם, פשוט אילידן העיר אותם כדי לעצור את ה-Burning Legion.
    לאחר מותו של ארקימונד (ולא ארצי'מונד, כמו שאיזה אחד אמר פה,תשמע איך הם קוראים לו ) הם מחליטים לגייס את Kail`thas, המנהיג של ה-Blood Elves שיעזור להם ולאילידן ב-Outlands.

דיי מוזר ש-Blizzard לא החשיבו אותם כגזע בפני עצמו עוד בהתחלה, אחרי הכול הם יצרו להם במשחקי Warcraft לנאגה בסיסיים, ובניינים וכו', ככה שהיה אפשרות לבנות עיר שלמה של ה-Naga... כנראה הם לא היו בטוחים לאן לשייך אותם בגלל כל מה שקרה, אבל איך אפשר WOW בלי נאגה? אז הם דחפו אותם פה ושם ב-Azeroth.

וגבי ה-Burning Legion, עדיין יש את Kil'jaeden, אותו אחד שבגללו אילידן מהתחלה הלך ל-Outland (אבל את זה אתם כבר יודעים).

ומה לא מובן לגבי Arthas? הוא שולט עכשיו ב-Northrend, במגדל שלו, כשה-Lich King מאוחד איתו. אני בטוח שבהרחבה הבאה או אחריה יוסיפו אותו, אחרי הכול Northerend זאת יבשת בפני עצמה.

ועוד דבר אחרון, לא נראה לי שיוסיפו עוד גזעים, לפחות לא בהרחבה הבאה.

הצטרף בתאריך
    19.12.2006
    נכתב במקור על ידי StarDust
    הנאגה הם לא נגד כולם, פשוט אילידן העיר אותם כדי לעצור את ה-Burning Legion.
    לאחר מותו של ארקימונד (ולא ארצי'מונד, כמו שאיזה אחד אמר פה,תשמע איך הם קוראים לו ) הם מחליטים לגייס את Kail`thas, המנהיג של ה-Blood Elves שיעזור להם ולאילידן ב-Outlands.

דיי מוזר ש-Blizzard לא החשיבו אותם כגזע בפני עצמו עוד בהתחלה, אחרי הכול הם יצרו להם במשחקי Warcraft לנאגה בסיסיים, ובניינים וכו', ככה שהיה אפשרות לבנות עיר שלמה של ה-Naga... כנראה הם לא היו בטוחים לאן לשייך אותם בגלל כל מה שקרה, אבל איך אפשר WOW בלי נאגה? אז הם דחפו אותם פה ושם ב-Azeroth.

וגבי ה-Burning Legion, עדיין יש את Kil'jaeden, אותו אחד שבגללו אילידן מהתחלה הלך ל-Outland (אבל את זה אתם כבר יודעים).

ומה לא מובן לגבי Arthas? הוא שולט עכשיו ב-Northrend, במגדל שלו, כשה-Lich King מאוחד איתו. אני בטוח שבהרחבה הבאה או אחריה יוסיפו אותו, אחרי הכול Northerend זאת יבשת בפני עצמה.

ועוד דבר אחרון, לא נראה לי שיוסיפו עוד גזעים, לפחות לא בהרחבה הבאה.
    אני אישית נורא נדהמתי שאין את Northrend במשחק, כי בW3 רואים במפות שהיא נמצאת מעל הEastern Kingdons ...ופתאום הגיע WOW ויבשת שלמה נעלמת O=

אגב, אי אפשר יותר לקרוא לו Arthas כי הוא כבר לא Arthas.
    P=
    נשבר הזין.

הצטרף בתאריך
    25.04.2007
    הוא כן, פשוט ה lich king מאוחד איתו... וכן, הם אמרו שהם יוסיפו את arthas..

הם גם אמרו שידרשו איזה 40 רמות 90 כדי להרוג אותו (שהם ממש מומחים ב end-game raids)

ואני לא צוחק

הצטרף בתאריך
    18.04.2007
    בסדר, אז קוראים לו ארקימונד...
    והנאגה נוטים לצד ההורד!
    כי תראה, נאגה היו פעם NE, אבל לפי מה שהבנתי הNE נטשו אותם. ובקמפיין של WC3 הם גם נלחמו בהם כשהם הגיעו לחורבות האלה. (זה היה בהרחבה אם אני לא טועה)
    ארת'אס סתם מכוער.

אגב, הלגיון הבוער לא ייכלל במשחק כגזע שאפשר לשחק מכיוון שכל הגזעים (חוץ מהסקורג' והנאגה, שעדיין אין את שניהם) לחמו נגדו.

הצטרף בתאריך
    19.05.2007
    אני חושב שצריכים לעשות גזע גובלינים :]

הצטרף בתאריך
    18.04.2007
    נכון! גם ההורד צריך ייצוג נמוך!

הם סתם מעפנים... בערך כמו הנומים, אף פעם לא שמעו על נומים ופתאום הם מופיעים בWoW! עדיף פאנדארן. (פאנדארן -> אלייאנס, כי הם לא מכוערים מספיק בשביל ההורד)

הרשמה