תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 5 מ 5
    הצטרף בתאריך
    16.12.2006
    עיר
    קבוצת יבנה
    אין סיכום שבועי,כי אלו החדשות היחידות,מלבד יציאת ספרים חדשים.
    כתבה מקורית פה.

אני לא אתרגם הכל,כי באמת אין לי כוח,וגם אני לא בטוח שאנשים בכלל יקרוא את זה....

דמויות השחקנים במשחק פיות מודרני זה הן CHANGELING (מלשון CHANGE,שינוי,המתר'),או כפי שהם קוראים לעצמם,האבודים,נגנבו מחייהם בצעירותם או בגרותם אל עולם הפיות,FAERIE,כדי לשרת גברות ואדונים מדהימים ביופיים. אכלו ושתו אוכל של פיות,הם לאט לאט הפכו לפיות עצמם,וגם מראם השתנה,לשקף את המצב הזה.אבל כמה ברחו. עברו דרך הקוצים(THORNES) ודרך הגדר(HEDGE) שמפרידה בין עולם האפילה לעולם מעוות-הזמן של הפיות.

חזרתם,לעומת זאת היתה מתוקה-מרירה. חלק גילו שעזבו למשך 20 שנה,בעוד שהיו כ"כ מעט זמן בעולם הפיות. חלק,שהתבגרו בארקדיה(אני יודע שזאת אחת מארצות הקסם,דיון על זה בסוף הכתבה)גילו שהם היו בחוץ רק כמה שבועות.אבל כמעט כולם מצאו באופן מזעזע שלא התגעגעו אליהם.הפיות השתילו מישהו שנראה בדיוק כמוהם,שחיי את חייהם. עכשיו כשאחרים חיים את חייהם האבדוים צריכים למצוא דרך לחזור אל העולם(עולם האפלה,לא הפיות,המתר').

CHANGELING מספר על בני אדם לשעבר,עכשיו גופם שזור בקסם פיות,ש"בני אדם" לא כולל אותם יותר. מוגנים ע"י המסיכה(MASK) אשלייה שמסתירה את השינויים הגופניים שלהם,כדי לחמוק מבני אדם. הניגוד שבין עולם האפלה ועולם הפיות יוצר נגוד מדהים,בדרכים שבד"כ מביעות יופי,שיגעון,או שניהם.

זהו,לא מגיע לכם יותר...
    אבל אולי אני אתרגם את שתי הפסקאות האחרונות אח"כ.

בכלופן:ארקדיה זה אחד משמות עולם הפיות. בפורום WW יש תיאוריה על גזע אחר לכל אחד מארצות הקסם,והיא היתה לפני שמידע הנ"ל נחשף.

הפיות,בניגוד לשאר הגזעים מתקיימות בעיקר מחוץ לעולם האפלה,זה מחזיר אותנו לתיאוריה שעולם האפלה הוא עולם הנשגבים,שגם שם הפיות חיות מחוץ לבריאה...
    זהו..

נכתב במקור על ידי נחל
    ניצחתי אותך בואנגולושפריץ
    או איך שלא קוראים לזה
    הזה עם הטוטם

אני:
    ג'אנגל ספיד?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    07.12.2006
    עיר
    גבעתיים
    יש ספר (קריאה) שמדבר בדיוק על זה. אני אחפש את השם אח"כ. מעניין אבל מי גנב ממי.
    כוכבי כסף הוצאה לאור
    www.silverstars.co.il
    המקור השלם לפנטסיה בישראל - מגוון משחקי תפקידים, לוח, קלפים, מיניאטורות וספרי קריאה !
    המוציאה לאור הגדולה בישראל של משחקי תפקידים.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    21.12.2006
    גם עולם האפלה וגם ספר הקריאה גנבו מהמיתולוגיה האירופאית, כמובן.
    Changeling זו מילה שמתארת את בני הפיות שהוחלפו עם תינוקות אנושיים. הפיות חוטפות תינוקות, אם זה על מנת שישרתו אותם או ישמשו כמזון, ומניחות בעריסה את בניהן שלהן, עם קסם שגורם להם להראות כמו התינוק המקורי. הדרסאות משתנות, והתינוק-הפיה עשוי לחיות את חייו כבן אדם "מוזר", שייתכן ולעולם לא יגלה את האמת על טבעו, או כיצורים מרושעים ומודעים לחלוטין, לעיתים אף פיות שבחרו להתחלף עם התינוק החטוף ולבשו צורת תינוק, על מנת שיוכלו לבצע מעשים שיובילו את התרבות האנושית לתוהו. הכל תלוי במקום או בתפוקה ממנה לקחת את הגרסה שלך לאגדה.

שימו לב, כמובן, שהמיתולוגיה המקורית מספרת רק על חטיפת תינוקות. אנשים אחרים עשויי להיחטף אם ילכו לבד ביערות האפלים, אבל הם לא יוחלפו.
    לערכים קשורים, ראו "אלף", "פיה", "שר היער".

למעוניינים, כשאסיים עם פרוייקט המו"ד המטורף שיש לי כרגע, אני חושב שהפרוייקט הבא יהיה על פיות.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    13.10.2006
    עיר
    המבוך של זאנדור
    תודה על התרגום tde, אני אפילו חושב שאהפוך אותו לחדשת פורום...

לגבי ההקבלה לנשגבים, יש עוד משהו - הרי הפראא בנשגבים מעוות את האדם (מוטציות פראא), מה שבהחלט מתאים כאן לכך שהאבודים השתנו באופן פיזי.

נרוביאן - אני חושב שהמעוניינים מעוניינים תחילה לדעת מהו פרוייקט המו"ד המטורף שיש לך כרגע, שעוד לא אמרת עליו כלום. =)
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    21.12.2006
    נכתב במקור על ידי ננסק
    לגבי ההקבלה לנשגבים, יש עוד משהו - הרי הפראא בנשגבים מעוות את האדם (מוטציות פראא), מה שבהחלט מתאים כאן לכך שהאבודים השתנו באופן פיזי.
    אותה חברה- אותו סגנון.

נרוביאן - אני חושב שהמעוניינים מעוניינים תחילה לדעת מהו פרוייקט המו"ד המטורף שיש לך כרגע, שעוד לא אמרת עליו כלום. =)
    במהלך החודשים האחרונים פוזרו מספר רמזים, אם כי רובם בפונדק.
    בין השאר, ניתן למנות את החתימה של שרון "פרוייקט אכזרי וצמא לדם", את החתימות שלי "מה זה גמד, אבל בגובה 3 מטרים?" ו-"מה זה סגנון זרימתו של הצ'י האדום (וכן, זה קשור לנזירים)?".
    במהלך הפרוייקט של אייסל, פורסמה דוגמית תוכן, אשר כללה קישורים לחוקי השתלים, וכן רשימת ספרים שיש בהם שתלים. לבסוף, לפני כחודש וחצי ביקש מישהו כאן עזרה בנוגע למקצוע קניבלי, ו... אתם יכולים לבדוק מה כתבתי שם, בעמוד השלישי.
    שתף ב-Google+

הרשמה