תפריט ראשי

12 אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 20 מ 38
    הצטרף בתאריך
    10.01.2007
    אני לא מסכים עם קביעת המפות בטורניר המוקדמות ללאן.
    אם המטרה היא הרי לעורר מוטיבציה להירשם ולהראות נוכחות מהקהילה, הרי שצריך לעקוב אחרי השינויים של קלאן-בייס בתור בסיס, ישראל לא צריכה להיות שונה מאף מדינה אחרת.
    כללתם ברשימת המפות את באטרי ואדלרנס (הגרסה הלא סופית), אני לא רואה סיבה טובה כל כך להכניס מפות שהרי גם ככה לא משוחקות בקאפים של חו"ל (חוץ מאיטי קאפ שכולל באטרי) שלא לדבר על היורוקאפ שכולל 2 מפות שאין ברשימה, ברמן (Bremen) וקרסיה (Karsiah) ושניהם משוחקות בארנה. ברור שאין ממש קשר בין פאבליק למשחק רשמי, אבל רוב הקהילה היותר תחרותית בארץ משחקת בארנה ויכולה להכיר את המפות החדשות דרך הפאבליק וככה ליצור טקטיקות או דרך צפייה במשחקים של קלאנים אחרים בחו"ל.
    אני לא רואה טעם לשחק במפות שלא כלולות כמפות רשמיות, לכן לא יהיה טעם להתאמן עליהם בשביל קאפ של יום אחד ואז לשכוח הכל. לכן אם יהיו שני טורנירים של מוקדמות נצלו אותם לשינוי טקטיקות ושיפורים במערכים במפות החדשות (לברמן אגב יצאה גרסה חדשה טובה יותר וקרסיה יכולה להיות אחת מהמפות היותר מותחות שקיימות), הסתגלות של ישראל לשינויים של אירופה יכולה להביא לקצת יותר יציבות ורצינות משאר הקהילה והקלאנים פה ולא להתפרק בתוך יומיים ולחשוב למה אין קהילה. לאנים יכולים להיות הזדמנות מעולה לגיבוש של קלאנים חדשים וטובים ושיפור האינטרקציה ביניהם, לכן נצלו את המוקדמות והלאן לצד הטוב ביותר שלכם ולא רק כדי להראות "נוכחות", להראות שאנחנו קיימים.

- מומלץ מאוד לדעתי להוסיף את ברמן החדשה לארנה:
    שינויים שנעשו בה ולינק להורדה נמצא שם: http://www.splashdamage.com/forums/v...ic.php?t=16910
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.10.2006
    צודק בהחלט! צריך להכניס את המפות החדשות , קרסיה וברמן, וכמובן להוציא את המפות הישנות והלא משוחקות (בחול...). בנוסף אני מקווה שיכניסו את הקונפיג החדש של קלאן בייס, ראיתי שיש שינויים קטנים... תודה!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    05.11.2006
    עיר
    גדגדש
    יניב נקודה חשובה
    אם הייתי רואה את המפפול הייתי מגיב לפניך אבל נעשה ונעשה טוב
    אדלר כבר מזמן קבורה באדמה ובאטרי לא תמצא אימון נורמלי במפה כי זאת הייתה מפה בשבועות הראשונים של CB\ ET CUP לכן צריך להחליף את המפות ב KARISH BREMEN ככה שהקבוצות יוכלו להכין את עצמן למשחקים ובדרך גם ללמוד את המפות שברמן נחשבת הצלחה בחול
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.10.2006
    עיר
    באר-שבע
    מסכים עם יניב...

אגב יניב דבר איתי בנוגע להרמת קבוצה !
    why drink and cry when u can smoke and fly?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.10.2006
    לא מכיר את המפות האלה, אבל מסכים שאנחנו צרכים לעבוד לפי החוקים של הקלאןבייס פחות או יותר...
    וזהו,
    יש לי אחלה חתימה!!!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.04.2007
    צודקץ... תוריד באטרי ואדלרנסט שים ברמן בטא 2 וקרסיה... גם יותר טוב וגם באטרי זה חרא
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    26.10.2006
    נכתב במקור על ידי vortex
    אני לא מסכים עם קביעת המפות בטורניר המוקדמות ללאן.
    אם המטרה היא הרי לעורר מוטיבציה להירשם ולהראות נוכחות מהקהילה, הרי שצריך לעקוב אחרי השינויים של קלאן-בייס בתור בסיס, ישראל לא צריכה להיות שונה מאף מדינה אחרת.
    כללתם ברשימת המפות את באטרי ואדלרנס (הגרסה הלא סופית), אני לא רואה סיבה טובה כל כך להכניס מפות שהרי גם ככה לא משוחקות בקאפים של חו"ל (חוץ מאיטי קאפ שכולל באטרי) שלא לדבר על היורוקאפ שכולל 2 מפות שאין ברשימה, ברמן (Bremen) וקרסיה (Karsiah) ושניהם משוחקות בארנה. ברור שאין ממש קשר בין פאבליק למשחק רשמי, אבל רוב הקהילה היותר תחרותית בארץ משחקת בארנה ויכולה להכיר את המפות החדשות דרך הפאבליק וככה ליצור טקטיקות או דרך צפייה במשחקים של קלאנים אחרים בחו"ל.
    אני לא רואה טעם לשחק במפות שלא כלולות כמפות רשמיות, לכן לא יהיה טעם להתאמן עליהם בשביל קאפ של יום אחד ואז לשכוח הכל. לכן אם יהיו שני טורנירים של מוקדמות נצלו אותם לשינוי טקטיקות ושיפורים במערכים במפות החדשות (לברמן אגב יצאה גרסה חדשה טובה יותר וקרסיה יכולה להיות אחת מהמפות היותר מותחות שקיימות), הסתגלות של ישראל לשינויים של אירופה יכולה להביא לקצת יותר יציבות ורצינות משאר הקהילה והקלאנים פה ולא להתפרק בתוך יומיים ולחשוב למה אין קהילה. לאנים יכולים להיות הזדמנות מעולה לגיבוש של קלאנים חדשים וטובים ושיפור האינטרקציה ביניהם, לכן נצלו את המוקדמות והלאן לצד הטוב ביותר שלכם ולא רק כדי להראות "נוכחות", להראות שאנחנו קיימים.

- מומלץ מאוד לדעתי להוסיף את ברמן החדשה לארנה:
    שינויים שנעשו בה ולינק להורדה נמצא שם: http://www.splashdamage.com/forums/v...ic.php?t=16910
    מסכים עם כל מילה.

מארגני הטורניר לשיקולכם.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    28.12.2006
    לפי דעתי לא.. לא חייבים לעשות הכל לפי ClanBase למרות שזה הבסיס של כל הליגות.. סה"כ רוצים לשחק בכיף, ולא לפי ליגות בחול.

כמה מאיתנו משחקים ב Open Cup? רק קבוצה אחת eSr.

אי אפשר להגיד שזה יקדם אותנו מבחינה טקטית או משהו אחר..

לפי דעתי צריך לשחק Adler ולהוריד את Karsiah.. מפה מגעילה.

אני בעד bremen ולא המשופר..

בקשר לזה שאמרתי לשחק בכיף זה לא לעשות שוק וסתם לדפוק מפות לא ידועות.. אבל אפשר להשתמש במפות ממפטולס ישנים של קלאןבייס ומפות ידועות ששוחקו בעבר.

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.01.2007
    זה לא רק טורניר אחד הולך להיות עוד טורניר בהמשך עם המפות האלו.
    אז חברה לא להגיד סתם דברים תודה
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.10.2006
    עיר
    ראשון
    לא כזה בעיה לעדכן את המפות של הטורניר, אני בטוח שרועי לא היה מודע לעיניין פפשוט פירסום את החוקים של טורנירים ישנים יותר טיפה. לא כזה בגיל דיל יש עוד זמן עד הטורניר.

שהוא יבוא אני אדבר איתו ונסדר את המצב
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    21.10.2006
    אללה יניב >_<
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    30.10.2006
    יניב כל מילה, צריכים לעדכן תמפות החדשות ולעבוד לפי cb כדי שזה ישפר תקלאנים לתחרויות בחול ולא רק מפות של ins

אז צריך לעדכן אתץ karsiah bremen_b2

ולהוריד את adler זו חרא מפה ולא משוחקת
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.10.2006
    עיר
    ירושלים
    moks
    מפות של INS?
    תעשה טובה שתוק.
    זה שאתם לא יודעים לשחק אותם לא אומר שזה המפות שלנו.
    (13:12:54) (usound^beNyy) אני אפס במשחק מחשב וזהו
    (13:12:56) (usound^beNyy) מרוצים?

!sharif#
    QuakeNet
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    05.01.2007
    עיר
    חיפה
    מה זה משנה אתה לא משחק בקלאן בייס אתה משחק בליגה בישראל :\

אבל רציני אם כבר לשים מפות שלא קשורות אז לשים מפות יפות שאשנים אוהבים באטרי מפה מסריחה

ושמע לא רק המפות דפוקות גם הקטע של הסכינים כאילו שאנחנו ב-CS :\
    בס"ד
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    10.01.2007
    אני חושב שלדעת רוב האנשים לשחק כשאתה מתחרה על משהו ולא רק "לכיף" עושה את המשחק למה שהוא, מעבר "לכיף". קלאן-בייס יודעים מה לעשות כדי להפוך את זה לתחרותי, אין שאלה שזאת ישראל אבל ברגע שניצחת פה ואתה מקום ראשון אז? תלך לחו"ל עם טקטיקות לאדלרנסט? "כיף" חיים.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    28.12.2006
    נכתב במקור על ידי vortex
    אני חושב שלדעת רוב האנשים לשחק כשאתה מתחרה על משהו ולא רק "לכיף" עושה את המשחק למה שהוא, מעבר "לכיף". קלאן-בייס יודעים מה לעשות כדי להפוך את זה לתחרותי, אין שאלה שזאת ישראל אבל ברגע שניצחת פה ואתה מקום ראשון אז? תלך לחו"ל עם טקטיקות לאדלרנסט? "כיף" חיים.

זה שתקדיש 20 דקות מחייך בשביל טקטיקות לאדלר לא יפגע בך.. וזה לא שאם אתה מנצח ליגה של 8 קבוצות בארץ אתה עובר לליגות בחול.. אתה יכול לעבור עכשיו.. ניצחון בליגה לא יעשה אותך טוב.

מה גם שאפשר לחשוב שזה המפה היחידה שאתה יודע לשחק.. תעשה טקטיקות בשני המפות

עריכה: ורק שתדע שהרב פה משחקים "לכיף" ולא "להיות מוכן ללאן שאת תנצח בו תזכה ב20 שח

עריכה 2: ידועה לך מי ינצח בלאן

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.04.2007
    נכתב במקור על ידי flitZj
    לפי דעתי לא.. לא חייבים לעשות הכל לפי ClanBase למרות שזה הבסיס של כל הליגות.. סה"כ רוצים לשחק בכיף, ולא לפי ליגות בחול.

כמה מאיתנו משחקים ב Open Cup? רק קבוצה אחת eSr.

אי אפשר להגיד שזה יקדם אותנו מבחינה טקטית או משהו אחר..

לפי דעתי צריך לשחק Adler ולהוריד את Karsiah.. מפה מגעילה.

אני בעד bremen ולא המשופר..

בקשר לזה שאמרתי לשחק בכיף זה לא לעשות שוק וסתם לדפוק מפות לא ידועות.. אבל אפשר להשתמש במפות ממפטולס ישנים של קלאןבייס ומפות ידועות ששוחקו בעבר.
    שתוק בקשה תודה.
    אתה רק מוריד את רמת האייקיו של כולנו בבילבולי בולבולים שך
    dear gaga gogo (c) xD
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    21.10.2006
    עיר
    חולOWN
    מסכים עם כל מילה.

כנ"ל לגבי עידכון הקונפיגים של השרתים המפות וכל העידכונים החדשים, כל הכבוד על ההארה.

blitZ/flitZ אתה טועה לחלוטין, אם שיחקת אי פעם את אדלר כמפה תחרותית אתה תראה שזאת מפה של מזל בלבד (לדוגמא גמר ה-NationCup האחרון בו ניצחה פינלנד את בלגיה בהבדל של 2 שניות באלדר רק בגלל ספון רע) Kasriah אחת המפות המותחות ביותר (ראה ערך: junk52 vs. TLR) וברמן מפה מצויינת.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    10.01.2007
    נכתב במקור על ידי flitZj
    זה שתקדיש 20 דקות מחייך בשביל טקטיקות לאדלר לא יפגע בך.. וזה לא שאם אתה מנצח ליגה של 8 קבוצות בארץ אתה עובר לליגות בחול.. אתה יכול לעבור עכשיו.. ניצחון בליגה לא יעשה אותך טוב.

מה גם שאפשר לחשוב שזה המפה היחידה שאתה יודע לשחק.. תעשה טקטיקות בשני המפות

עריכה: ורק שתדע שהרב פה משחקים "לכיף" ולא "להיות מוכן ללאן שאת תנצח בו תזכה ב20 שח

עריכה 2: ידועה לך מי ינצח בלאן

אתה יכול להסתכל על הכל ולהגיד "אוי זה רק משחק מחשב", תבחר באיזו גישה להסתכל על זה.
    אנשים יכולים להגדיר כיף בהמון דרכים, אם אתה מגדיר את זה בלשחק בפאבליק כל הזמן או לשחק במפות שאתה אוהב אז בבקשה לך. אם ניצחון לא יעשה אותך טוב אז לא יודע מה כן, אולי אתה יכול להאיר את עיניי וזה לא שאתה עובר לחו"ל, זה יכול להראות שאתה מספיק טוב כדי לנצח קלאנים אחרים.
    אם אתה לא מגדיר ניצחון בלאן ככיף או שאומר שאתה טוב אז לא יודע מזה כן, כי אני חושב שעוד הרבה אנשים מוצאים שכיף בא עם ניצחון ולא רק לשחק במפות שאתה אוהב, ומי יודע אולי לא ברור כל כך מי ינצח.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.10.2006
    flitz אתה טועה לגמרי. אתה צודק שהרבה פה משחקים לכיףת אבל הכיף הזה הוא לא מה שאתה רואה. אני חושב שאם ישראל יתקדמו קצת ויתחילו להתחרות כמו בחול, וגם ממש בליגות בחול, כולם יהנו הרבה יותר. תחרות זה דבר טוב זה לא בא במטרה לכרום למישו להרגיש רע ושהוא הפסיד.
    אם אתה רוצה סתם משו כיפי קצר תעשה סתם אףסיאם או עוד טורנירים של killbyskill, ואני ממש לא אומר שזה רע, אני חושב שמה שהוא עושה פה זה ממש טוב , אבל בוא נגיד שאם מארגנים ליגה רצינית כמו זאת עם כל החוקים והכל מפורט ע"י "מנהל הקהילה" צריך כבר לעשות את זה עד הסוף.
    בקשר למה שאמרת שברור מי ינצח, אני חושב שראינו בטורניר האחרון של killbyskill שזה לא כזה ברור (אני לא בדיוק יודע מה הלך שם, אם היה חסר שחקנים או משו אבל עדיין, איאסאר זה איאסאר. והם הפסידו).
    שתף ב-Google+

הרשמה