תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 17 מ 17
    הצטרף בתאריך
    31.05.2007
    ההודעה נמחקה כי הכילה תוכן פרסומי
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    28.03.2007
    נכתב במקור על ידי SyphonFi
    ההודעה נמחקה כי הכילה תוכן פרסומי

באופן כללי המתאמים האלה נועדו לביצוע פעולות לא חוקיות וחל איסור לדבר עליהם בפורום, שלא לדבר על פרסומים מפוקפקים.
    (וזה בלי לומר מילה על איכות המתאם הספיציפי ומחירו השערורייתי)
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    12.03.2007
    ושזה סתם ספאם
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    21.03.2007
    עיר
    שוהם
    לפי כמה ימים הורדתי Homebrew שנקרא Amptituds
    זה מעיין פורט שעשה בנאדם פרטי [לכן זה חינמי לגמרי וחוקי] של המשחק Amptitude ל-PS2
    זה משחק קצב משנת 2003 מגניב כזה עם חללית דומה ל-Frets on Fire וגיטר הירו רק יותר קשה

ממליץ לכל מי שיש DS עם איזשהו סופרקארד

אגב המחיר באתר סביר דווקא
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    31.05.2007
    Noamkot - לא אתייחס לשאלת המחיר, כי הרבה אנשים כאן נוטים להשוות למחיר הדולרי בחו"ל, ו"לשכוח" גורמים כמו עלויות משלוח, מע"מ, מכס והיטלים אחרים שהמדינה אוהבת לקחת.

אבל על סמך מה אתה רומז לאיכות ירודה של המתאם? יש לך נסיון אישי איתו? איכות החומרים ורמת התאימות היא מהגבוהות שיש בשוק והתמיכה של היצרן מניבה עדכוני גירסה תכופים של מערכת ההפעלה עם פונקציונליות משופרת (הגירסה הבאה, למשל, צפויה לכלול Action Replay מובנה ויכולת להעברת קבצים אלחוטית באמצעות WiFi). אתה מוזמן לקחת אחד לנסיון כדי לעמוד מקרוב על האיכות הגבוהה של הכרטיסים הללו וביצועיהם.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    31.05.2007
    אה, ולגבי עניין החוקיות...

הגישה הכללית לגבי הסופרקארד וכרטיסי פלאש אחרים פשוט נגועה בצביעות. על סמך מה מבססים את הקביעה שמדובר במוצר לא חוקי? על סמך העובדה שחלק מהמשתמשים מפרים באמצעותו זכויות יוצרים? זה לא בדיוק מה שקורה עם ה-IPOD או צורבי DVD למיניהם? אבל אותם לא היו מעזים לסווג כמוצרים בלתי חוקיים, נכון? למה? בגלל שעומדים מאחוריהם חברות ענק כמו Apple או Pioneer? פשוט צביעות!

מתאמי זכרון פלאש ל-DS מציעים מבחר רחב הרבה יותר של שימושים לגיטימיים בהשוואה ל-IPOD - בעזרתם מכשיר ה-DS יכול להפוך לנגן MP3, נגן סרטים, קורא Ebook, יומן דיגיטלי, מכשיר נייד למסרים מיידים באינטרט (עם תאימות מלאה למסנג'ר), פסנתר ומכונת תופים מינאטורית, שלט רחוק לממשקי MIDI ובקרוב מאוד אפילו טלפון VOIP נייד (תוכנה חינמית ליישום זה נמצאת בפיתוח בימים אלה ממש). כל היישומים הללו אפשריים רק בזכות היכולת להריץ תוכנה מכרטיס פלאש על גבי מכשיר ה-DS וזה עוד לפני שהזכרנו את המבחר הרחב של משחקי Homebrew אשר זמין באופן חופשי, ללא הפרת זכויות יוצרים.

היכולת לשחק מקובץ גיבוי של קלטת משחק או לשמור עשרות משחקים על גבי כרטיס זכרון בודד מטעמי נוחות הם שימושים לגיטימיים נוספים (ופורמט ה-mp3 מצליח כל כך בשל אותן סיבות בדיוק). ישנם משתמשים אשר מנצלים יכולת זו לרעה ומפעילים משחקים מכרטיס הזכרון באופן המפר זכויות יוצרים, אבל היכולת הזו בפני עצמה אינה הופכת את המוצר לבלתי חוקי, בדיוק כפי שאין הדבר הופך מוצרים אחרים דוגמת ה-IPOD או צורבי תקליטורים לבלתי-חוקיים.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    28.03.2007
    ההתפלצפות מיותרת כי ברור לכולם מדוע אנשים קונים את הדברים האלה.
    והמחיר ממש לא הוגן אבל זה לא המקום לדסקס את זה.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    01.06.2007
    עיר
    http://www.videogames.co.il
    טוב, חשבון המשתמש הקודם שלי ננעל. עוד נצחון לחופש הביטוי... שיהיה.

רק אוסיף שאין לי שליטה על מה שמשתמשים בוחרים להריץ על המכשיר שלהם, אבל האתר שלי אינו מעורב בפעילות שאינה חוקית ואינו מקדם פעילות מסוג זה.

יתרה מכך, אני מתכוון לקדם את ההיבטים החוקיים והחיוביים של הכרטיסים הללו דרך אספקת ספריה מגוונת של יישומים ומשחקי Homebrew אשר יהיו זמינים להורדה חינם ואשר יתעדכנו על בסיס שוטף.

ונראה לי שבכך אסיים את ההתנצחות שלי כאן...
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.12.2006
    נכתב במקור על ידי SyphonFi
    אה, ולגבי עניין החוקיות...
    אבל פה זה לא בית משפט, פה זה פורום. יש חוקים לפורום, תקרא אותם. יש סעיף שלם בשביל דברים כאלו. כאן מדברים על משחקים, לא מפרסמים מוצרים.

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.10.2006
    עיר
    רעננה אשר במערב
    נכתב במקור על ידי SyphonFilter
    טוב, חשבון המשתמש הקודם שלי ננעל. עוד נצחון לחופש הביטוי... שיהיה.

רק אוסיף שאין לי שליטה על מה שמשתמשים בוחרים להריץ על המכשיר שלהם, אבל האתר שלי אינו מעורב בפעילות שאינה חוקית ואינו מקדם פעילות מסוג זה.

יתרה מכך, אני מתכוון לקדם את ההיבטים החוקיים והחיוביים של הכרטיסים הללו דרך אספקת ספריה מגוונת של יישומים ומשחקי Homebrew אשר יהיו זמינים להורדה חינם ואשר יתעדכנו על בסיס שוטף.

ונראה לי שבכך אסיים את ההתנצחות שלי כאן...
    מה הקשר לחופש הביטוי? יש הבדל בין לפתוח דיון על הכרטיסים הנ"ל והשימוש שלהם במכשירים לבן הודעות שנועדו, בסופו של דבר, לפרסם את האתר שלך - וזאת בנגד לחוקי הפורום והאתר.

לא רק זה - המשכת לעשות זאת גם אחרי שהוזהרת ע"י המשתמשים האחרים כאן שפרסום זה לא משהו שרואים כאן בעין יפה, ונמחקה לך הודעה קודמת.

רוצה לפרסם את האתר שלך? פנה להנהלת האתר, כמו שעושה כל אתר מסחרי שרוצה לפרסם כאן את מוצריו. רוצה לפתוח דיוני תוכן? אתה תמיד מוזמן, עובדה שלא מחקתי את תוכן *הדיון* שהתפתח בעקבות ההודעה המקורית שלך, אלא רק את החלקים שפרסמו את האתר שלך.

ראה זו כאזהרה רשמית ואחרונה.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    01.06.2007
    עיר
    Fair Enough. קבל את התנצלותי. להבא אקפיד על חוקי הפורום.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    21.11.2006
    נכתב במקור על ידי noamkot
    ההתפלצפות מיותרת כי ברור לכולם מדוע אנשים קונים את הדברים האלה.
    והמחיר ממש לא הוגן אבל זה לא המקום לדסקס את זה.
    ההתפלצפות מיותרת, כי לא משנה מה הסיבה שקונים את זה - אנחנו חיים במדינת ישראל ולפי חוקי המדינה שלנו זה נחשב לחוקי לחלוטין.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.12.2006
    נכתב במקור על ידי gulmer
    ההתפלצפות מיותרת, כי לא משנה מה הסיבה שקונים את זה - אנחנו חיים במדינת ישראל ולפי חוקי המדינה שלנו זה נחשב לחוקי לחלוטין.
    שוב, פה זה לא בית משפט, פה זה פורום ויש לו חוקים משלו, ואחד מהם זה איסור על פרסום ווארז ומכשירים שמשמשים לווארז.

נכתב במקור על ידי החוקים!
    6. פיראטים - נכון שאנשים עם רטיות ותוכים שאומרים "ארררררררר" הם מגניבים לחלוטין, אבל כאן אנחנו פשוט לא מתעסקים עם זה. קישורים לאתרים המספקים הורדות לא חוקיות של משחקים ימחקו במהרה. כמו כן, אל תנסו לפרסם בעץ המכירות "קונסולה למכירה עם צ'יפ ומשחקים מגובים!", כי גם הודעה כזאת לא תשרוד.

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    01.06.2007
    עיר
    כל זה נכון בהנחה שהשימוש העיקרי הוא "ווארז"... ומשום מה זו הנחת המוצא של חלק מהמשתמשים כאן.

נראה לי שלאתר PocketGamer הבריטי יש לא פחות מוניטין ויושרה מ-VGames הישראלי ואם הם מרשים לעצמם לפרסם מאמר חודשי המתמקד במשחקי ה-Homebrew החדשים שיצאו לנינטנדו DS, אולי בכל זאת יש כאן קצת מעבר לרק "ווארז"...

קישור למאמר האחרון:
    http://www.pocketgamer.co.uk/r/DS/DS...&srch=homebrew
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.12.2006
    כן כמו שצ'יפ לווי יכול לשמש גם כדי לעקוף הגבלת אזורים ולהריץ Homebrew של הגיימקיוב. זה לא משנה את העובדה שאסור לפרסם את זה כאן.
    אני יודע שיש קהילה גדולה של Homebrew, אני גם תומך בהם, אבל זה לא המקום למכור את החומרה לזה. כמו שאמרו, אם אתה רוצה לפרסם, דבר עם ההנהלה ותפרסם בתשלום.

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    13.05.2007
    עיר
    רחובות
    עדיין לא הבנתי משהו.....

מה זה HOMEBREW?!?!?!!??!?!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    25.10.2006
    עיר
    כפר-סבא
    נכתב במקור על ידי DrTeo
    עדיין לא הבנתי משהו.....

מה זה HOMEBREW?!?!?!!??!?!
    כפי שמשתמע מהשם (בישול בית, בתרגום חופשי) משחקים (או תוכנות) שכאלה, הם למעשה משחקים/תוכנות שנעשו ע"י אנשים שלא קשורים (בהכרח) לתעשיית המשחקים, והופצו בחינם, ללא האישור של נינטנדו.

אפשר להשוות את זה למשחקי פלאש באינטרנט ומשחקים מקוריים, אם אתה רוצה. על אף שאני מניח ש-Homebew נוטים להיות יותר קרובים לרמה של ה-DS מאשר flash למשחקי מחשב.
    בעלים לשעבר של Xbox 360

שתף ב-Google+

הרשמה