תפריט ראשי

12 אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 20 מ 30
    הצטרף בתאריך
    13.05.2007
    עיר
    רחובות
    תראו זה מה שיעזור לי להחליט מה לקנות אז פליז הלפ מי! שתי השאלות הראשונות הכי חשובות לי אז מי שיכול אפילו רק זה...

1. אם אני קונה מכשיר אמריקאי, אני צריך לקנות שנאי? איזה? אם לא - אז מה אני כן צריך לקנות כדי שזה יעבוד לי?

2. יש משחק סטייל GTA לWII?

3. אמרו לי המשחק הראשון שמשחקים איתו ברשת יוצא בזמן זה, איזה משחק זה? ייצאו עוד משחקי רשת בקרוב? כמה?

4. יש משחקים שלא צריך להשתמש בחיישני התנועה של השלט כלל? איזה משחקים למשל?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.12.2006
    נכתב במקור על ידי DrTeo
    תראו זה מה שיעזור לי להחליט מה לקנות אז פליז הלפ מי! שתי השאלות הראשונות הכי חשובות לי אז מי שיכול אפילו רק זה...

1. אם אני קונה מכשיר אמריקאי, אני צריך לקנות שנאי? איזה? אם לא - אז מה אני כן צריך לקנות כדי שזה יעבוד לי?

2. יש משחק סטייל GTA לWII?

3. אמרו לי המשחק הראשון שמשחקים איתו ברשת יוצא בזמן זה, איזה משחק זה? ייצאו עוד משחקי רשת בקרוב? כמה?

4. יש משחקים שלא צריך להשתמש בחיישני התנועה של השלט כלל? איזה משחקים למשל?

1. כן צריך שנאי.
    2. כרגע לא
    3. יצאו כבר משחקים תומכי רשת של נינטנדו, מה שדברו הוא על משחק תומך רשת של חברות צד-שלישי. לא זכור לי כרגע באיזה משחק מדובר, אבל אני אברר ואחזור אלך.
    4. לא, חוץ מהמשחקי VC ומשחקיי גיימקיוב כמובן. ייתכן שבעתיד יהיו משחקים לשלט הקלאסי, בעיקר משחקי מכות.

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    25.10.2006
    עיר
    כפר-סבא
    נכתב במקור על ידי Poke
    1. כן צריך שנאי.
    2. כרגע לא
    3. יצאו כבר משחקים תומכי רשת של נינטנדו, מה שדברו הוא על משחק תומך רשת של חברות צד-שלישי. לא זכור לי כרגע באיזה משחק מדובר, אבל אני אברר ואחזור אלך.
    4. לא, חוץ מהמשחקי VC ומשחקיי גיימקיוב כמובן. ייתכן שבעתיד יהיו משחקים לשלט הקלאסי, בעיקר משחקי מכות.
    1. צריך שנאי, אחד של 75W יספיק, אבל תמיד אפשר לקנות אחד יותר גדול.
    2. כן יש: The Godfather (עם ביקורת ממוצעת של 8.0) ואת Scarface, שיוצא עוד מעט.
    3. באירופה ויפן כבר יצאו משחקים (כדורגל ופוקימון לפי אותו סדר), ובארה"ב הם אמורים לצאת בעוד חודש וחודשיים. הא כן והמשחק שפוק דיבר עליו היה FIFA ו-Madden.
    4. יש ויש, לדוגמה, SPM לא דורש שימוש נרחב של השלט, בוא למעשה כמו משחק פלטפורמה רגיל עם תוספת גימיקים של השלט בחלקים מאוד קטנים של המשחק.
    בעלים לשעבר של Xbox 360

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    13.05.2007
    עיר
    רחובות
    וואו תודה... הFREE LOADER הוא יעבוד 100% גם על הWII? זה עושה שאני אוכל לקנות בארץ משחקים וזה יעבוד? על איזה בטריות השלט המיוחד והמגניב פועל? והקלאסיק לא צריך בטריות נכון?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.10.2006
    נכתב במקור על ידי F.P
    4. יש ויש, לדוגמה, SPM לא דורש שימוש נרחב של השלט, בוא למעשה כמו משחק פלטפורמה רגיל עם תוספת גימיקים של השלט בחלקים מאוד קטנים של המשחק.
    הוא רצה משחק שבו אין שימוש בכלל. SPM כמעט ונופל לקטגוריה הזאת, חוץ מהעובדה שחייבים להשתמש ב-Tippi מידי פעם.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    25.10.2006
    עיר
    כפר-סבא
    נכתב במקור על ידי Jaymz
    הוא רצה משחק שבו אין שימוש בכלל. SPM כמעט ונופל לקטגוריה הזאת, חוץ מהעובדה שחייבים להשתמש ב-Tippi מידי פעם.
    הבנתי את זה, וזו היתה הפואנטה שלי. שים לב להדגש של "גימיקיים בחלקים מאוד קטנים של המשחק".
    בעלים לשעבר של Xbox 360

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.10.2006
    נכתב במקור על ידי F.P
    הבנתי את זה, וזו היתה הפואנטה שלי.

מה היתה הפואנטה שלך?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    25.10.2006
    עיר
    כפר-סבא
    נכתב במקור על ידי Jaymz
    מה היתה הפואנטה שלך?
    שהשימוש בשלט במשחק הזה הוא כה מינורי, שהוא כמעט ולא קיים.
    בעלים לשעבר של Xbox 360

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    13.05.2007
    עיר
    רחובות
    הלו? מה איתי???
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.10.2006
    נכתב במקור על ידי DrTeo
    וואו תודה... הFREE LOADER הוא יעבוד 100% גם על הWII? זה עושה שאני אוכל לקנות בארץ משחקים וזה יעבוד? על איזה בטריות השלט המיוחד והמגניב פועל? והקלאסיק לא צריך בטריות נכון?
    עד כמה שאני יודע ה-Freeloader עובד רק על משחקי גיימקיוב (על ה-Wii, אבל עדיין משחקי גיימקיוב) ולא על משחקי Wii. אם הוא היה עובד אז היו לך עכשיו עשרות אלפי אמריקאים שמשחקים ב-Mario Strikers Charged ומאיטים את השרתים האירופאים... אבל אין לך. יש לך רק כמה מאות עם צ`יפ שמשחקים ב-Mario Stikers Charged.

השלט המגניב פועל על סוללות AA רגילות. הקלאסיק לא צריך בטריות, הוא מקבל את האנרגיה שלו מהשלט המגניב, כמו הננצ`אק.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    05.04.2007
    עיר
    רחובות
    בקשר לשלט הקלאסי במשחקים מכות. ב mortal kobat armagadon WII יש אפשרות השתמש בשלט הקלאסי אבל יש גם אופציה להשתמש בשלט של הWII ולשלוט בדמות עם תנועות ידיים לא הבנתי בדיוק איך עושים את המהלכים הבסיסיים אבל את המיוחדים לוחצים על B ועושים איזה תנועה עם השלט בהתאם למהלך שאתה רוצה לעשות.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    13.05.2007
    עיר
    רחובות
    ומשחקי גיימקיוב, השלט של הWII יכול לשחק בהם? או השלט הקלאסיק? או שבכלל צריך לקנות שלט גיימקיוב?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.10.2006
    נכתב במקור על ידי Niseg
    לא הבנתי בדיוק איך עושים את המהלכים הבסיסיים

עם ה-D-Pad.

נכתב במקור על ידי DrTeo
    ומשחקי גיימקיוב, השלט של הWII יכול לשחק בהם? או השלט הקלאסיק? או שבכלל צריך לקנות שלט גיימקיוב?
    בשביל משחקי גיימקיוב צריך שלט גיימקיוב, לא ניתן להשתמש בשום דבר אחר.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    13.05.2007
    עיר
    רחובות
    1. אתם חושבים ש512 MB יספיקו לי אם אני רוצה להוריד הרבה הרבה משחקים (כי אני קונה הרבה נקודות...)
    2. או לקנות כרטיס SD?
    3. כל SD מתאים?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    25.10.2006
    עיר
    כפר-סבא
    נכתב במקור על ידי DrTeo
    1. אתם חושבים ש512 MB יספיקו לי אם אני רוצה להוריד הרבה הרבה משחקים (כי אני קונה הרבה נקודות...)
    2. או לקנות כרטיס SD?
    3. כל SD מתאים?
    1. תלוי, אם אתה קונה הרבה משחקים של 64 כנראה לא יספיקץ
    2. תשובה בשאלה לעיל.
    3. כן.
    בעלים לשעבר של Xbox 360

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.10.2006
    נכתב במקור על ידי DrTeo
    2. או לקנות כרטיס SD?
    3. כל SD מתאים?
    נכון לעכשיו אתה לא יכול לשחק במשחקים שנמצאים על ה-SD. המיטב שאתה יכול לעשות זה לשמור אותם על גבי הכרטיס ולהעביר אותם לזיכרון הראשי של המכשיר כשאתה רוצה לשחק בהם... תהליך איטי מאוד. עם חיבור מהיר לאינטרנט אני חושב שפשוט עדיף להוריד אותם מחדש.

כן, כל כרטיס SD מתאים.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    13.05.2007
    עיר
    רחובות
    הא יופי!
    וזה שאתה אומר להוריד מחדש אז זה בגלל שאחרי שאתה משלם אתה יכול להוריד תמיד נכון?
    אם אתה מוחק ומוריד שוב השמירה שלך נשמרת או שאתה צריך להשאיר קובץ נפרד שלא שוקל הרבה?
    נראה מי יענה קודם FP או ג'יימס.. חח...
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    25.10.2006
    עיר
    כפר-סבא
    נכתב במקור על ידי DrTeo
    הא יופי!
    וזה שאתה אומר להוריד מחדש אז זה בגלל שאחרי שאתה משלם אתה יכול להוריד תמיד נכון?
    אם אתה מוחק ומוריד שוב השמירה שלך נשמרת או שאתה צריך להשאיר קובץ נפרד שלא שוקל הרבה?
    נראה מי יענה קודם FP או ג'יימס.. חח...
    משום מה יש לי חשק לא לענות לשאלה הזו .

בכל מקרה, לפי מיטב ידיעתי, כן, אתה יכול להוריד משחק שהורדת בעבר בחינם.
    בעלים לשעבר של Xbox 360

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    13.05.2007
    עיר
    רחובות
    ומה בקשר לשמירה??? היא נמחקת? נשמרת?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    05.04.2007
    עיר
    רחובות
    אני לא מצאתי כלכך הרבה משחקים שאני רוצה. יש לי את streets of rage 2 ואני מחכה שתצא גרסה יותר חדשה של SF2 וגרסה לשתי שחקנים של final fight .
    שתף ב-Google+

הרשמה