תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 6 מ 6
    הצטרף בתאריך
    13.10.2006
    עיר
    סודי
    כידוע, אין ייבוא מסודר של Wii לישראל ולא צפוי כזה בעתיד הקרוב. אבל בכל זאת יש תקווה מסויימת.

הייתי אתמול בפגישה עם נועם ויסברג, מנכ"ל אטארי ישראל, שמאמין מאוד ב- Wii וחושב שהוא יכול להיות להיט היסטרי בישראל. לפיכך, לא רק שהם מתחילים להביא משחקים ל- Wii ולהפיץ אותם גם לרשתות של טויס'ר'אס ובאג, אלא שהם ממש דוחפים את החנויות להשיג מקורות ולשווק את המכשיר.

כך שיכול להיות שלא ירחק הזמן לפני שנתחיל לראות מכשירי Wii (בודדים, בכל זאת קשה להשיג בכל העולם) גם בחנות המחשבים הרגילה בקניון.
    יובל בירב,
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    01.11.2006
    עיר
    תל אביב
    נכתב במקור על ידי choopy
    כידוע, אין ייבוא מסודר של Wii לישראל ולא צפוי כזה בעתיד הקרוב. אבל בכל זאת יש תקווה מסויימת.

הייתי אתמול בפגישה עם נועם ויסברג, מנכ"ל אטארי ישראל, שמאמין מאוד ב- Wii וחושב שהוא יכול להיות להיט היסטרי בישראל. לפיכך, לא רק שהם מתחילים להביא משחקים ל- Wii ולהפיץ אותם גם לרשתות של טויס'ר'אס ובאג, אלא שהם ממש דוחפים את החנויות להשיג מקורות ולשווק את המכשיר.

כך שיכול להיות שלא ירחק הזמן לפני שנתחיל לראות מכשירי Wii (בודדים, בכל זאת קשה להשיג בכל העולם) גם בחנות המחשבים הרגילה בקניון.
    אתה רואה, שרוצים אפשר.
    סה"כ אם יש מפיץ אלקטרוניקה בארץ עם חצי שכל, הוא יכול לעשות רווח נהדר על מכירת הקונסולה הזו בנניח, 1299 שקל... זה מחיר ריאלי שגם מניב רווח הגיוני.
    אם יתמכרו את ה-wii ביוקר, הרי שכל גורם ההצלחה שלה (מחיר זול+ממשק חדש), לא יחזיק.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    12.03.2007
    אבל המחיר, מה יהיה המחיר...
    נכון שחשוב שקודם בכלל יהיו מכשירים.
    אבל מכשיר שיעלה 2500 ש"ח לא יעשה את העבודה.
    (בטח שניתן לקנות 360 באזור ה 2800 בארץ)
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    31.05.2007
    עיר
    עץ אפרים
    אני קניתי ווי לפני שבועיים בצרפת וזה יצא לי משהו כמו 1350 ש"ח(250 יורו), אז אני מאמין שאם אטארי יצליחו וירצו למכור בזול זה יהיה מינימום 1500 ש"ח
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    10.03.2007
    חדשות נהדרות! לפי דעתי המחיר אמור להיות 1999 שקל מכמה סיבות:
    - אצלנו כל דבר עולה פי 2 אז במקום 250$ זה 500$ ונכון לעכשיו זה 2000 שקל
    - מאוד קשה להשיג את הקונסולה בעקבות הביקוש העצום
    - כל התשיעיות האלה גורמים לצרכנים לחשוב שהם קונים את זה בפחות והישראלים אוהבים מלחמת מחירים פסיכולוגית
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    עיר
    קרית עקרון
    זה יכול להיות צעד ממש טוב בשביל אטארי ישראל.
    החבר'ה שם באמת עושים הרבה בשביל לקדם את כל תרבות הגיימינג בארץ בשנים האחרונות.
    תמיד נחמד לראות התקדמות כזאת.
    ייבוא רשמי של הקונסולה של נינטנדו לארץ ייצור דבר נפלא בשם תחרות. דבר שמוריד מחירים והופך אותם לקצת יותר שפויים. בעצם... הWII בכלל לא מתחרה בPS3 או ב360 אז כנראה שזה לא ממש יעזור.
    שתף ב-Google+

הרשמה