תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 7 מ 7
    הצטרף בתאריך
    26.05.2007
    שלום

בקרוב אני הולך לרכוש את המשחק c&c generals+zh
    ורציתי לדעת האם יש פה עוד אנשים שמשחקים בו או שרובכם כבר עברתם לחדש??
    בנוסף יש לי ראוטר (אח שלי מחבר את הנייד שלו דרך הראוטר לאינטרנט) וממה שיצא לי לקרוא פה בפורם זה עושה בעיות בהתחברות למשחק און ליין(מה שגרם לי לחשוב אם לקנות את המשחק כי אני קונה אותו בעיקר בשביל לשחק ברשת) אני יודע שיש את התוכנה בשם hamaci(או משהו כזה) אבל אני רוצה גם לדעת אם בכל זאת אפשר להפעיל את המשחק ברשת גם בלי שימוש בתוכנה hamaci ??

ועוד דבר אחרון
    יש אפשרות במשחק (לא באון ליין) שבה אתה יכול פשוט לבחור מפה מסויימת ולבחור מס' אויבים ולשחק? (ואני לא מדבר על משימות , campigen ) שזה בעצם דרך להתאמן.

נ.ב. חשבתי לקנות את המשחק מהאתר "פריק" למי שמכיר, למישהו יש דעה\ניסיון על\עם החנות הזאת??

תודה רבה חברה .)
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    12.04.2007
    עיר
    מרכז
    CnC:G ו-ZH הם לטעמי, משחקים מעולים, והעולם שלהם פתוח מאוד גם בשל מודים שיצאו להם, ומאפשרים לך בעצם לחוות המון לכשיימאס לך מהמשחק הרגיל.
    הראוטר לא אמור לעשות לך בעיות, כל זמן שהפורטים פתוחים - זה אמור להיות בסדר, יש קצת יותר בעיות עם ראוטרים, זה נכון - אבל זה ממש לא מה שאמור למנוע ממך מלהביא את המשחקים האלה.
    התוכנה שאתה מדבר עליה, Hamachi היא אונליין לאנשים שיש להם את התוכנה (וכאן בפורום יש לנו מס' לא מבוטל של שחקנים שמשתמשים בהאמאצ'י..)
    אפשר כמובן לשחק באונליין בלי האמאצ'י.
    לשאלתך הנוספת, המשחק כמובן כולל אפשרות לשחק נגד המחשב, זה נקרא Skirmish.
    אני מכיר את פריק, רכשתי מהם כמה משחקים - אחלה חנות, מחירים נוחים ויחס מגניב ביותר.
    There's no escape once it sets its eyes on you
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    26.05.2007
    אגב איזה מצבי משחק יש במולטי פלייר ??
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    01.03.2007
    עיר
    כפר סבא
    אין מצבי מולטי מיוחדים,
    בהגדרת המשחק מולטי בוחרים:
    1)מפה,ולפי מקסימום השחקנים שהיא יכולה להכיל כך גם ישחקו מספר שחקנים
    2)כסף התחלתי
    3)(Zero hour) אם להגביל את מספר נשקי היום הדין 1 לשחקן.

ואפשר לעשות עד 4 קבוצות או כולם נגד כולם.

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    03.11.2006
    לי אין את המשחק, אבל לרוב האנשים כאן יש אותו וגם לא תהיה לך בעיה למצוא שחקנים באונליין.
    כמו ש Surreal אמר, לך על פריק, חנות מעולה !!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    26.05.2007
    אוקי רכשתי את המשחק פלוס התוספת
    ובנתיים התקנתי אותו בלי התוספת. כדי שאני יעשה את המשימות והכל ואז יתיקין את התוספת.

עכשיו הרוב פה משחקים ברשת בגנרל או בגנרל פלוס התוספת?

בנוסף למה זה נראה שהם (בעיקר החיילים, אבל גם הכלי רכב) זזים בהילוך איטי כזה. יש דרך לסדר את זה???

בנתיים בדקתי ונראה לי שהמשחק רשת עובד לי(לא חושב שהראוטר יעשה לי בעיות)
    עדיין לא ממש שיחקתי ברשת אבל נכנסתי שם ללובי וראיתי שרתים והכל אז אני מניח שזה יעבוד לי סבבה.

ועוד דבר קטן.
    הייתי רוצה לשחק נגד מישהו פה ברשת בתור משחק חימום,אימון כזה כדי לראות איך זה זורם ברשת. (ולא דרך התוכנה Hamachi כי עדיין לא התקנתי אותה) אם מישהו מעוניין שיגיד לי.

תודה רבה
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    03.11.2006
    אין לי ממש זכות לענות לך כי אין לי את המשחק, אבל אני בטוח שאם מישהו משחק ברשת הוא משתמש בהרחבה ולא במשחק הרגיל .

ובקשר למהירות המשחק, תבדוק אם יש באופציות אפשרויות שקשורות לרמת הפירוט של המשחק, או איכות הגרפיקה ודברים כאלה , ותנמיך אותם כמה שיותר.

מקווה שעזרתי!
    שתף ב-Google+

הרשמה